Najlepších 20 strihov Bob s krátkymi uhlami práve teraz

Krátky šikmý bob je dámsky krátky strih, ktorý je vzadu kratší a vpredu je dlhší. Praktické, ale extra módne a všestranné – vďaka tejto kombinácii je tento strih najžiadanejším bobovým štýlom od začiatku.!

Určite ste už videli fotky hollywoodskych módnych ikon Reginy King, Gabrielle Union, Emily Ratajkwoski a Jourdana Dunna, ako si po internete zaguľacujú svoje uhladené krátke vlasy v šikmom strihu. Ich kaderníci pri vytváraní bezplatných zrážok brali do úvahy detaily svojej tváre a typ vlasov.

Presne ako odborník na vlasy v Orlande Gerilyn Ghaisarzadeh zosúladí tvár a osobnosť jej klientov s padnúcim účesom a dokonca aj so žiarivými farbami-nájdete dlhý zoznam spôsobov, ako upraviť šikmý strih bobu. Štýl s plážovými vlnami pre bezstarostnú, boho atmosféru alebo žehlenie rovno a uhladene, aby vynikajúco definoval tento uhol – nedôjde vám vzhľad, aby ste sa pokúsili o svoje kučery..

Jeho všestrannosť nie je jedinou úžasnou vecou na šikmých boboch. Jednoduchá údržba pri krátkych strihoch jej dodáva aj ďalšie módne body!

Stále nie ste presvedčení vziať kotletu? Pokračujte v čítaní nižšie uvedených najobľúbenejších krátkych šikmých bobových strihov!

S ofinou

krátky šikmý bob s ofinouInstagram @tzirintzyxbeauty

Ste najsladší miláčik vo svojej skupine? Spojte svoju osobnosť s roztomilým krátkym šikmým bobom s ofinou. To je ten pravý účes pre dámy s uhladenými a rovnými vlasmi na kombinovanej farbe brunet a hnedých vlasov.

S bočnými zametanými nárazmi

krátky šikmý bob s bočnou ofinouInstagram @glowlemars

Chcete pre svoj drzý prístup drzý účes? Nehľadaj ďalej. Je to jeden z najfunkčnejších krátkych šikmých bobových strihov, ktoré uvidíte. Čo je zintenzívnené väčšou textúrou a objemom na kučerách s bočnými ofinami. Bohatá, tmavovláska balayage od tvorcu vzhľadu, April Lancaster, je dosť na to, aby vás presvedčila, aby ste si ho obliekli hneď teraz.

Pre jemné vlasy

krátky šikmý bob pre jemné vlasyInstagram @gulevich.vladimir

Doprajte svojim vlasom sklenený efekt tým, že sa ľahko striháte na krátko šikmý strih, rovný alebo s voľnými a tenkými vlnami. Vďaka jaseňovým melírom je to ten najroztomilejší účes, ktorý môžete pre jemné vlasy dostať.

Pohľad zozadu

krátky šikmý bob pohľad zozaduInstagram @ryanamackerhair

Perfektný krátky šikmý bob účes nevyzerá vpredu dobre, ale musí byť leštený aj zozadu. Tento francúzsky strih na prírodne upravených hnedých a blond vlasoch je umeleckým dielom stylistu Ryana Amackera. Dokazuje, že prvotriedny účes a štýl začínajú „dôkladnou konzultáciou, aby ste zistili, čo je najlepšie pre váš životný štýl a tvar tváre“.

Pre husté vlasy

krátky šikmý bob pre husté vlasyInstagram @lauradoeshair_

Vaša charizma najlepšie žiari, ak sa spojíte s týmto úžasným účesom pre husté vlasy. Štruktúrovaný šikmý strih bobu v dĺžke k brade je dokonalým doplnkom vašej odvahy. Urobte to ešte extra s jemnou farbou vlasov balayage a ombre.

Predný dlhý Krátky zadný

krátky šikmý bob s dlhým predným krátkym zadným dielomInstagram @indramichelbeauty

Tento dlhý predný, krátky a šikmý strih bobu je priaznivý pre väčšinu dám s rovnými tenkými brunetovými vlasmi. S jemnou ofinou tento účes doplní vašu nevinnú tvár a tvár podobnú kráľovnej krásy.

Na okrúhle tváre

krátky šikmý bob pre okrúhle tváreInstagram @anacristinanr

To je perfektný krátky uhlový bob strih pre okrúhlu tvár. Budete radi, keď sa na seba pozriete do zrkadla a budete mať oblečené tieto plážové vlasy ako bočné vlasy svetlej zázvorovej farby.

Pre čierne vlasy

Kratší šikmý bob pre čierne vlasyInstagram @orlandolstyle

Q&Autor štýlu: Orlando Lopez

Barber / Stylist @ Visage Salon v Miami, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o kratší, šikmý bob s textúrou a je to veľmi drzé. Dáva vám to prístup a dôveru. Málokto dokáže tento pohľad odtrhnúť. Veľmi sa mi na tom páči to, že to púta pozornosť, keď kráčate po ulici. Ukazuje to schopnosť kaderníka a ich techniku. Z tohto strihu a štýlu som si veľa urobil. To, čo ma k tomuto farebnému vzhľadu inšpirovalo, je jeseň a zima. Tmavé tóny, polnočné blues a purpurový opar mi pripomínajú túto sezónu.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Všetko závisí od tvaru ich tváre. Ak máte kratší krk, zvýraznite ho predvádzaním zadnej časti krku a možno si ho dajte aj vzadu. Ak máte dlhý krk, urobte možno radšej áčkový bob.

Na týchto typoch zrážok považujem za fascinujúce to, že závisí od osobnosti klienta a všetko je prispôsobené a prispôsobené tomu, čo mu najlepšie vyhovuje. Pokiaľ ide o údržbu, na úpravu účesu sa budete pozerať asi 8-9 týždňov.

Údržba doma je jednoduchá a mnohokrát stačí, aby ste ju vysušili lopatkou a potom žehličku nažehlili. Keď jeden z mojich klientov získa nový vzhľad takto, súčasťou služby je naučiť ho, ako ho doma upravovať.

Textúrované a skákacie

textúrovaný a skákací bob s kratším uhlomInstagram @erin.hourrose

Q&Autorka štýlu, Erin Barr

Majiteľ salónu & Master Hairstylist @ Hour Rose Salon v Brooklyne, NY

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Je to tupý bob s rozbitými koncami. Milujem tento vzhľad, pretože je ľahký, ale taký elegantný!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

To je skvelé pre vlnité alebo rovnejšie vlasy. Tento strih vyžaduje o niečo väčšiu údržbu tým, že sa bude strihať každé dva až tri mesiace.

Veľmi krátke s ofinou

veľmi krátky šikmý bob s ofinouInstagram @jeffreysmithsalon

Q&Autor so štýlom, Jeffrey Smith

Majiteľ salónu / kaderník @ Jeffrey Smith Salon v Highland Park, PA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento veľmi krátky šikmý bob s ofinou je nadčasový, elegantný a ľahko sa upravuje.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Povedal by som vám, aby ste sa sušili fénom na pádle, aby ste ich nosili hladké a bojovali proti koncom, ktoré sa môžu prevrátiť nesprávnym spôsobom. Môžete tiež vysušiť na vzduchu alebo použiť difuzér, aby ste získali prirodzenú textúru. V závislosti od dĺžky sa dá nosiť s akýmkoľvek tvarom tváre. Je to určite pre niekoho s hektickým životným štýlom, ktorý chce strih s nízkymi nárokmi na údržbu, ale napriek tomu vyzerá štýlovo.

Vrstvený krátky šikmý bob

Krátky vrstvený šikmý Bob strihInstagram @tennelledoesmyhair

Q&Autor so štýlom, Tennelle Cobb

Majiteľ salónu / kaderník @ Salon SOCA v Johnson City, TN

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Milujem tento vrstvený a šikmý bob, pretože je veľmi elegantný a všestranný. Toto je jeden z mojich obľúbených strihov. Má hranu, ktorú môžete hladko nosiť do práce, ale napriek tomu mu dodáte vlny na pláži a zabavíte sa.

Farba je veľmi rozmerná, aj keď nie ste v prirodzenom svetle, vyzerá to, že má neutrálny hnedý základ. Existuje zmes štyroch hnedých od mokka po gaštanové. Potom tu máme jej korunnú a slávnu sekciu, ako ju nazývam, kde je silne zvýraznená super jemnými kúskami a tiež balayaged, aby stále poskytovala jemný vzhľad jej prirodzenej základnej farby, pretože začína rásť. Takže máte to najlepšie z oboch svetov.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Vedzte, že sa na tom môžete zabaviť! Vyžaduje si to istú prácu, takže buďte pripravení to vystihnúť. Či už ide o vyfúknutie okrúhleho štetca, žehličku alebo prútik, používajte výrobky, ktoré pomôžu pri úprave účesu, chránia pred teplom a zároveň trochu držia..

Absolútnou nevyhnutnosťou je dobrý bezoplachový sprej na kondicionér, ktorý vlasom vráti normálne pH, stylingová pena, vyfukovací balzam, sérum na lesk/vyhladenie a teplo. Krátke šikmé strihy bobov, ako je tento, majú toľko rôznych štýlov – len nezabudnite byť drzí!

👉 Pozrite sa na ďalšie krátke strihy bobov s vrstvami

Pre kučeravé vlasy

krátky šikmý bob pre kučeravé vlasyInstagram @marigbeauty

Q&Autor so štýlom, Damaris Guzman

Kozmetička @ Mari G. Kráska v Chandleri, AZ

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento strih je krátky-stredne uhlový bob s prirodzenými rozptýlenými kučerami. Na tomto účese mám najradšej to, ako predvádza svoje prirodzené kučery. Ukazuje to tiež, že aj kučeravé dievčatá môžu mať krásny krátky a kučeravý šikmý bob.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Uistite sa, že to zodpovedá vášmu životnému štýlu. Táto báječná dáma bola záchranárkou a chcela mať niečo ľahké, ale štýlové, aby to mohla stále vytiahnuť, keď pracovala..

Chcela tiež pracovať so svojimi prirodzenými kučerami, preto sme diskutovali o tom, aké výrobky by mala používať, a rozhodli sme sa použiť Plus veľkosť Amika, ktorá jej pomôže udržať tvar zvlnenia a jemnosť, bez toho, aby mali chrumky normálne peny..

Skladaný krátky šikmý bob

Krátky skladaný šikmý strih BobInstagram @78mizzi

Q&Autorka štýlu, Jennifer Mizzi

Hair Stylist @ The Spa at 160 in Guelph, ON

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento bob je nóbl, hi-end štýl-účes, v ktorom môžete nosiť pohodlné oblečenie k oblečeniu a pritom vyzerať štýlovo a trendovo. Chcel som vybrať farbu, ktorá vyjadruje niečo hlboké a sofistikované. Tiež som chcel vytvoriť tohto boba, takže keď sa chystá na uponáhľaný život, jednoducho zapadne na svoje miesto a vytvorí ľahký spôsob, ako cestovať, a stále vyzerať elegantne..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Na to, aby ste mali vysoko vyvýšený bob, musíte mať správnu kostnú štruktúru. Na dosiahnutie tohto výrazného vzhľadu by bolo najlepšie mať hrubé až hrubé vlasy. Vďaka tomu bude bob vyzerať výraznejšie.

Rád používam veľmi ľahký krém proti krepovateniu, aby som vždy vyhladil akúkoľvek mušku. Má tendenciu dávať vyvýšenému bobovi elegantnejší vzhľad, čo vytvára sofistikovanosť pre ľudí, ktorí majú zaneprázdnený život a nemajú príliš veľa času tráviť každý deň svojimi vlasmi..

S ofinou a vrstvami

Šikmý krátky bob s ofinou a vrstvamiInstagram @hairpin_me_down85

Q&Autorka štýlu Emily Hamiltonová

Hairstylist @ Toni and Guy The Shops v San Antoniu, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento krátky šikmý strih bobov je zábavný a koketný. S týmto strihom pracuje jej prirodzená textúra. Tento typ ľahko rozstrapateného vzhľadu je práve teraz in. Je to pre ženy, ktoré chcú vyzerať kombinovane a zároveň štýlovo, napriek tomu, že ráno využijú málo času.

Tento strih je spojený s výraznými asymetrickými okrajmi, aby vytvorili trochu zábavnejší vzhľad. Zátylok je mäkký a štruktúrovaný, aby pôsobil viac ženským dojmom.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Vo vlasoch má malé množstvo vĺn, ale pri správnom texturovaní a použití produktu sa vlna odrazí a vytvorí rozstrapatený vzhľad plážovej vlny. Spôsob, akým som sa štylizoval, bol ľahký. Kým bolo mokro, dal som nejaký sprej na morskú soľ Catwalk od TIGI. Chrbát bol prirodzene fénovaný. Vpredu som všetko vyfúkal, čím som vytvoril objem, pričom to občas prerušujem rukou. Potom, keď som uschol, nastriekol som morskú soľ späť a stiahol ju. Tým sa postaralo o akékoľvek krepovatenie.

Aby to pôsobilo ešte dráždivejšie, môžete na úpravu vzhľadu použiť texturizačnú pastu. Po úprave by bolo zábavné pridať aj nejaké príslušenstvo. Je to jednoduchý štýl na cestách s nízkymi nárokmi na údržbu a je možné ho navrhnúť s použitím iba jedného produktu.

Tento strih je pre všetky vekové kategórie. Ak sa obávate o tvar tváre, nemusí. Ak máte pocit, že máte okrúhlu tvár, pridajte viac objemu, vpredu ponechajte väčšiu dĺžku a ofina bude dlhšia. Tento strih by mohol byť úprimne prispôsobený tvaru tváre kohokoľvek.

Na tenké vlasy

krátky šikmý bob pre tenké vlasyInstagram @jessie_hair_vbbeauty

Q&Autorka štýlu, Jessie Francisová

Vlasová stylistka @ Victoria Bourque Beauty Boutique v Bradforde, ON

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je pre mňa dokonalou rovnováhou medzi sexy a šik. Tento strih je jedným z mojich úplne obľúbených strihov pre ženy s tenkými vlasmi. Na tomto strihu mám najradšej to, ako je všestranný. Môžete ho nosiť elegantne a sexy alebo pridať jemné vlny, ktoré vám dodajú hravejší a jemnejší vzhľad.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak môj klient uvažuje o tomto účese, položím si tieto otázky. Aká je tvoja každodenná rutina? Koľko času chcete denne venovať svojim vlasom? Aké stylingové výrobky a nástroje máte doma?

Tento strih sa veľmi ľahko upravuje, ale vždy svojmu klientovi hovorím, že si bude musieť vlasy vyfénovať pomocou okrúhlej kefy, aby dosiahol elegantný vzhľad ako na obrázku, a potom ho dokončiť žehličkou na uhladenie strán. ten ostrý pohľad.

Perfektný tvar tváre pre tento strih je okrúhly, pretože predĺži vašu tvár, ale milujem tento strih na väčšine tvarov tváre, pretože si môžete prispôsobiť, ako dlhá a šikmá bude predná časť, aby vyhovovala každému tvaru tváre..

Toto médium na strihanie vlasov by som ohodnotil na údržbu, pretože ho budete potrebovať zastrihnúť zhruba každých 5-8 týždňov, aby si udržalo tvar.

Zvládnu to väčšinou všetky typy vlasov. Všetko závisí od dokonalých stylingových produktov, ktoré uľahčia styling. Moje úplne obľúbené produkty sú od Unite Hair. Na tento vzhľad som použil produkt s názvom Unite Lazer Straight a Unite Boosta Volumizing Spray.

Blondínka Balayage

krátky šikmý blond balayage bobInstagram @amhrytsak

Q&Autorka štýlu, Amanda Routlyová

Hairstylist @ Angles Hair & Estetika v Calgary, AB

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o ostrý klasický tvar, ale s jemným strapatým pohybom a zlatými tónmi – tento vzhľad by som označil za vycibrenú jemnosť. Na tomto vzhľade sa mi páči to, že celkový tvar je vizuálne príťažlivý. Chrbát je krátky a skladaný, pričom zachováva dĺžku okolo tváre a dodáva jemný, ženský a všestranný vzhľad. Do jej teplého karamelového základu som pridal zlaté odlesky, aby som vytvoril nádhernú hĺbku a rozmer pre úžasný štýl.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento nestarnúci štýl má toľko rôznych variácií, ktoré je možné prispôsobiť konkrétnym potrebám a prianiam každého klienta. Keď budete so svojim stylistom úprimná a pravdivá, pokiaľ ide o čas, ktorý ste ochotní investovať do stylingu, pomôže mu to odporučiť vhodné produkty pre vaše vlasy a poskytnúť tipy na styling..

Tento nadčasový štýl môže byť skutočne rafinovaný a podrobne popísaný toľkými spôsobmi, aby bol vhodný pre všetky textúry a hustoty vlasov. Je to úžasné pre dievča na cestách, profesionálov, mladé a zrelé ženy!!!

Choppy s podrezaním

krátky šikmý bob s podrezanímInstagram @hairbygiu

Q&Autorka štýlu, Giulia Geminiani

Hair Stylist @ Atelier Salon Willow Glen v San Jose, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o trhaný šikmý krátky bob s podrezaním peekaboo oholeným, aj keď to na obrázku nie je vidieť. Milujem jeho univerzálnosť: elegantnú, ale výraznú a modernú. Rozkýva svoju prirodzenú farbu a objíma svoje úžasné sivé vlasy, ktoré tak dobre splývajú s prírodnou dymovou blondínkou.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Chcel by som sa opýtať, či je aktívna osoba alebo nie, a ako dlho by sa mala zachovať, aby strih viac zodpovedal jej životnému štýlu. Ak dáva prednosť tomu, aby si dala vlasy do chvosta, možno by sme mali premyslieť dĺžku a nechať ich o niečo dlhšie. Ak nie, môžeme ísť ešte kratšie.

Krátke vlasy okrem použitia správnych produktov nepotrebujú veľa starostlivosti. V zásade by som odporučil použiť dobrý produkt pred jeho sušením – napríklad penu alebo textúrované mlieko – a stylingový vosk/pastu, ktoré mu dodajú extra textúru a zábavu. Verím, že „menej je viac“. Zvyknúť si na krátke vlasy trvá niekoľko týždňov, ale verte mi, keď hovorím, že sú návykové.

Zvlnené a krátke

vlnitý krátky šikmý bobInstagram @hairbyjesspress

Q&Autorka štýlu, Jessica Pressler

Master Stylist @ Redefined Salon v Barrington, IL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Myslím, že môj klient tento vzhľad najlepšie opisuje ako pohodová mama. Chceli sme niečo, čo je v štýle a stočení zábavné a drzé, ale aj keď je vyfúknuté rovno, je elegantné a stále má skvelý tvar..

Myslím si, že všestrannosť tohto vzhľadu je mojou najobľúbenejšou súčasťou. Na úpravu účesu som použil Color Wow’s Carb Infused Dream Cocktail na zvýšenie objemu, stočený v striedavých smeroch s mojou hybridnou žehličkou Croc a potom som nastriekol kultový obľúbený lak na vlasy od Color Wow..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Väčšinou, keď klient zvažuje akýkoľvek kratší vzhľad, pripomeniem mu, že krátke vlasy sú niekedy viac práce ako dlhé vlasy. Okrem analýzy tvaru tváre sa väčšinou určuje aj skutočná dĺžka, či ju chcú postaviť.

Nie všetci klienti chcú, aby to bolo také krátke, aby sa dali robiť chvosty, a preto je každodenný styling zvyčajne niečo, čo je potrebné urobiť. Vtedy odporúčam produkt podľa ich typu vlasov. Či už to bude niečo na uhladenie kučeravých vlasov alebo načerpanie objemu, to závisí od každého klienta, ale bez ohľadu na to mám pocit, že každý klient potrebuje niečo s tepelnou ochranou..

Vždy sa so svojimi klientmi rozprávam o tom, ako aplikovať produkty a potom ako ich navrhnúť, pretože chcem, aby sa cítili pohodlne a sebaisto, a tak znova vytvoria svoj vzhľad doma..

Čeľusť Bob

Šikmý bob v dĺžke čeľusteInstagram @shmoakin_hair

Tento vzhľad je klasický a nikdy nevyjde z módy. Je dobré, ak stále chcete mať okolo tváre dĺžku, ale zároveň mať plnosť bez toho, aby ste boli príliš krátki. Buďte pripravení každý deň ho štylizovať. Nejde o dohodu typu „umyj a choď“. Dobrý fén urobí s týmto štýlom zázraky, v závislosti od vašej textúry.

Choppy Blonde with and Undercut

trhaný blond krátky šikmý bob účesInstagram @salonraw__aveda

Q&Autor so štýlom, Taylor

Spolumajiteľ / kaderník @ Salon Raw v Palm Harbor, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento strih je z veľkej časti nadčasový a nenáročný na údržbu. Oholili sme ju zospodu, aby sme vytvorili trochu podrezania, pretože jej vlasová línia má pomerne málo kravských cvokov. Bol to zábavný spôsob, ako pomôcť tomuto problému a vyzerať super roztomilý, aj keď to chce trochu zviazať.

Moja najobľúbenejšia časť na tom je, že to má vyzerať bezstarostne a bez námahy, takže keď to ráno upraví, nemusí na to znova myslieť! Vyšli sme s chladnejšími tónmi pre jej melír a myslím si, že to tak ladí s jej odtieňom pokožky.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Myslím, že tento štýl funguje skvele s vlasmi na tenšej strane. Vyzerá to na viac tela. Je to skvelé pre akýkoľvek životný štýl, pretože tento konkrétny klient je v aktívnej armáde a žije na základni, s dvoma malými deťmi, môžem dodať.

Rovné boby s týmto typom vlasov sa dajú veľmi jednoducho upravovať a vždy pôsobia roztomilo. Niekoľko priechodov s kulmou a môže ísť!

About the author

Adblock
detector