Ofina pre okrúhle tvary tváre: 22 lichotivých strihov

Ofina! Buď ich milujete alebo nenávidíte. Nájdenie správnej ofiny pre rôzne tvary tváre môže byť náročná úloha, najmä ak máte tvár okrúhlejšiu. Ofina pre okrúhle tvary tváre vyzerá dobre a môže spôsobiť, že tvár bude štíhlejší. Ofina pre okrúhle tváre vytvára príležitosti pre rôzne ženské účesy, ktoré pomáhajú skryť jemnejšie čeľuste a bacuľaté lícne kosti. Ak je vaša tvár okrúhla, rozhodnite sa pre ofinu, ktorá vám pomôže vyzerať dlhšie alebo oválnejšie.

Tipy na ofinu pre okrúhle tváre

Vďaka dlhému zoznamu typov ofiny, ktorú môžete nosiť, je ľahké sa nechať zmiasť výberom toho, čo je pre vašu okrúhlu tvár najlepšie. Ak máte okrúhlu tvár, ofina ju môže buď skryť alebo predviesť. Pravidlo číslo jedna je vyhýbať sa priamym čiaram, pretože tie môžu zvýrazniť plnosť vašej tváre. Chcete získať ofinu, ktorá predlžuje tvar tváre a skrýva malé čelo.

Uhly sú váš najlepší priateľ. Spolu s hustou, bočnou alebo záclonovou ofinou môže vaša krátka tvár pôsobiť dlhšie a štíhlejšie.

Pozrite sa, ako tento trik funguje na celebrity ako Emma Stone, Kirsten Dunst a Selena Gomez! Babyface syndrómu sa môžete vyhnúť, akonáhle budete vlastniť najlepšiu, lichotivú ofinu pre svoju roztomilú tvár.

Tieto výhody majú svoju cenu. Na udržanie dĺžky okraja pre okrúhle tvary tváre je potrebné strihanie každé 2-3 týždne. Navyše, časté umývanie prameňov a styling každé ráno bude teraz vašou rutinou.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi sa pozrite na najsladšiu ofinu pre okrúhlu tvár!

Dlhé bočné rany pre okrúhly tvar tváre

dlhá bočná ofina pre ženy s okrúhlou tvárouInstagram @erickinvisible

Urobte z týchto dlhých bočných ofín štýl, v ktorom sa budete líhať. Ponúka elegantné dlhé bočné ofiny pre okrúhle tvary tváre, ktoré veľmi dobre ladia s vrstvami kotlety. Požiadajte o strih strednej dĺžky s tmavo zakoreneným béžovým blond odtieňom, aby vyhovoval tvaru vašej tváre aj jemným zámkom.

Textúrované ofiny pre okrúhle tváre

Textúrované ofiny pre okrúhle tváreInstagram @gunnyhastings

Vyskúšajte textúrované ofiny pre okrúhle tváre, aby vytvorili štruktúru hornej časti tváre. Ofina pre okrúhlu tvár môže byť neistým územím, ale textúrovanie okrajov vytvára ľahší trhaný pocit. Nerovnomerná dĺžka pomáha vyvážiť aj zaoblenejší tvar tváre.

Dlhý súlož s operenými ofinou

Dlhý súlož s operenými ofinou pre okrúhlu tvárInstagram @accomando

Tento dlhý súlož s operenou ofinou je nádherný. Jemná ofina na okrúhlej tvári, ktorá visí nad obočím, je ďalším spôsobom, ako na zaoblenú tvár menej upozorniť. Ak chcete takýto huňatý vzhľad, požiadajte svojho stylistu o strih holiaceho strojčeka.

Krátke vlasy s rovnými ofinami pre okrúhle tváre

krátke vlasy s rovnou ofinou pre okrúhle tváreInstagram @christian_cartano_hair

Vyberte si krátke vlasy s rovnou ofinou, aby ste dosiahli ten klasický, lichotivý vzhľad! Obvod zvýrazňuje čeľusť, perfektné pre zaoblené tváre, ako je tá vaša. Predstavuje priamo cez ofinu, ktorá funguje skvele aj na jemných kaderiach. Tieto krátke vlasy s ofinou sú tak univerzálne a štýlové, keď ich zladíte s prírodnou zázvorovou farbou.

Dlhé vlasy s plnou ofinou

Dlhé vlasy s plnou ofinou pre okrúhlu tvárInstagram @thefoundrysalon

Dlhé vlasy s plnou ofinou sú perfektnou voľbou na to, aby bola okrúhla tvár oválnejšia a predĺženejšia. Ženy s okrúhlou tvárou môžu vsadiť na strapce, aby bola tvár harmonickejšia a jemnejšia.

Husté rany na krku, Bob

Hrubá ofina na bob po krku pre okrúhle tváreInstagram @hairstar86

Tento jednodĺžkový strih s hustou ofinou as trochou podrezania. Tento účes je skvelý pre ženy s okrúhlou tvárou, ktoré tam chcú nosiť prirodzené vlny a textúru. Tupá ofina dodáva vzrušujúcu atmosféru.

To je perfektné pre ženy, ktoré majú prirodzený objem. Rozhýbte svoje prirodzené vlny a vylepšite štruktúru lícnych kostí, ak máte husté vlasy.

Ak chcete vytvoriť štýl, pridajte Oribeho hustý sprej na suché dokončenie a krém na vlny Oribe mate, aby mal chladný boho bob vzhľad..

Dlhá pixie so Swoop Bangs

Swoop Bangs pre okrúhlu tvárInstagram @tori_avante

Swoop ofina je ďalší štýl ofiny, ktorý môžete vyskúšať. Keď zvažujete ofinu pre okrúhle tvary tváre, rámovanie tváre nemusí byť najlepšia voľba. Predĺženie a sklonenie k črtám tváre môže byť lepším trikom.

Stredná časť Bardot Bangs

Stredná časť Bardot BangsInstagram @thikhoanguyen

Stredná časť Bardotovej ofiny na okrúhlych tvaroch tváre je naozaj roztomilá. Tento konkrétny strih vytvoril umelecký vedúci Thi K Nguyen z Honolulu, HI.

“Rozmery farieb, textúry a zmyselnosti sú nádherné,” opisuje Nguyen.

Tieto ofiny pre okrúhle tváre pre ženy, ktoré majú rady dlhé vlasy, ale štýlové bez toho, aby sa tak snažili.

Nguyen navrhuje, aby dievčatá, ktoré cítia, že ich tvar tváre je okrúhly, vyskúšali zarámovať záclonu a urobiť váš tvar oválnejším.

Najlepšie rany pre okrúhle tváre: ťažké rany

ťažká ofina pre ženu s bacuľatou tvárouInstagram @looks_by_autumn

Ťažká ofina je klasická a univerzálna pre všetky účesy. Je to dlhý účes s vrstvami, ktoré pri nosení predlžujú okrúhle tvary tváre. Mäkké vrstvy okolo tváre rozbijú každú zaoblenosť tváre, ktorej sa väčšina žien bojí. Ťažká ofina dopĺňa aj veľké modré oči.

Dlhé bočne zatiahnuté rany + šikmý Bob

Dlhé bočne zatiahnuté rany + šikmý BobInstagram @yorkhair_

Tieto dlhé bočné ofiny + šikmý bob je známy aj ako skladaný bob. Vytvorila ju stylistka Sylvia York zo Senoia, GA.

York nám pripomína, že keď zvažujeme bob pre okrúhlu tvár s ofinou, je dôležité pozerať sa nielen spredu, ale aj z oboch strán a zozadu..

“Dlhší bočný náraz na bob môže zmeniť vzhľad,” hovorí York. “Bez ohľadu na to, či sa pokúšate otvoriť alebo zatvoriť svoje črty tváre alebo nie.”

Tiež vám odporúča, aby ste sa rozhodli, či ste v poriadku s tým, že máte vlasy kratšie ako ramená. “Pretože udržanie vlasov po ramená alebo dlhšie vám nedodá rovnaký vzhľad,” vysvetľuje. “Ak sa nechcete odhodlať k ofine, dlhší bočný záber môže byť jemnou zmenou.”

Asymetrické rany pre ženy s okrúhlou tvárou

Asymetrické rany pre ženy s okrúhlou tvárouInstagram @stasiartistry

“Tieto asymetrické rany sú na tomto asymetrickom laloku nervózne,” hovorí licencovaná stylistka Anastasia Lankford z Wichita, KS..

“Má veľa textúry, ale po obvode sú tupé čiary.” To vytvára schopnosť mať viac vzhľadov s jedným účesom, “dodáva.

Lankford poznamenáva, že asymetrické ofiny si vyžadujú trochu starostlivosti. “Ak teda hľadáte štýl umývania a chodenia, nemusí to byť pre vás riešenie.” Ak ste však dievča s okrúhlou tvárou, ktoré miluje divokú stránku a ráno máte trochu času na vlasy, vyskúšajte túto ofinu. “

Mäkké záclony pre vlnité vlasy

Mäkké záclony pre vlnité vlasy a okrúhle tváreInstagram @hairbylizbeachy

Tento dlhý strih s jemnou ofinou na záclony s oblými tvarmi tváre je ležérny, prirodzený a strapatý. Vytvorila ho kaderníčka Liz Guggisberg z Millersburgu, OH.

“So všetkými vrstvami a okrajmi sa ľahko nosí bez ohľadu na to, akým spôsobom je štylizovaná,” ​​hovorí.

Guggisberg odporúča investovať do skvelého vosku na vlasy alebo textúrneho vosku, ktorý dodá textúre a telu ofinu a vrstvy.

Tento dlhý účes s ofinou lichotí dámam s okrúhlou tvárou, ktoré majú pocit, že nedokážu urobiť celý okraj. Dodá vášmu účesu a zaobleniu tváre charakter.

Pixie strih s krátkymi treskami pre okrúhlejšie tváre

pixie strih s krátkou ofinou pre okrúhly tvar tváreInstagram @natjtmhair

Pixie strih s krátkou ofinou je jedným z tých krátkych účesov, ktoré sú nervózne aj roztomilé. Pozrite sa na tento čierny pixie strih s krátkou ofinou, ktorý dopĺňa okrúhly tvar tváre. Textúra na vrchu dáva týmto ofinám s okrúhlou tvárou dôraz. Úprava strihov pixie s ofinou je jednoduchá a vyžaduje minimálny čas. Všetko, čo potrebujete, je pomáda alebo vosk, zatiaľ čo prstami prechádzate po prameňoch.

“Tento strih pixie s výraznou textúrou a krátkou ofinou používa rôzne kontrastné textúry,” tvrdí stylistka Aveda Natalie Morrow zo Santa Rosa, CA.

“V celej ofine je hrubá textúra,” vysvetľuje. “Kombinujú sa s vrchnými mäkkými pernatými kúskami na vrchu.”

Morrow sa domnieva, že každá žena môže skrášliť strih pixie, „dávajte pozor na okrajové oblasti s tvarom tváre. Ofina pre okrúhle typy tvárí môže byť veľmi príťažlivá. “

Ofina na okrúhlom tvare tváre by mala mať v hornej časti určitý objem. Aby to vyzeralo, že máte oválnu tvár alebo dlhý tvar tváre, ponechajte boky rovnejšie, aby ste predĺžili tvár..

Roztomilý Bob s Baby Bangs

Bob s detskou ofinou pre tučnejšie tváreInstagram @rossetomar

Roztomilý bob s detskou ofinou zvýrazňuje čeľusť a vytvára výrazné kontúry na tvári. Ofina pre okrúhle tváre môže vytvoriť super moderný a sofistikovaný vzhľad pre každý účes.

Detská ofina na rovných vlasoch

Detská ofina na rovných vlasoch so zaoblenou tvárouInstagram @pris_p_hairstudio

Detská ofina na rovných vlasoch je skutočne najlepšou ofinou pre okrúhle tvary tváre. Fungujú najlepšie na rovné vlasy, pretože vyžadujú určitú údržbu. Kratšie ofiny vám otvoria tvár a dodajú predĺžený efekt.

Skimming Bangs for Round Face Shapes

ofiny na okrúhle tváre skimmingInstagram @hairmettle

Ofina na skimming obočia je vynikajúcou možnosťou, ak chcete zvýrazniť farbu očí. Okraj robí s väčšinou účesov zázraky – či už je to krátky alebo dlhý strih. Je to perfektný typ ofiny pre okrúhly tvar tváre.

Okrúhle bangy

okrúhla ofina pre ženy s okrúhlou tvárouInstagram @sarahgossetthair

Okrúhla ofina na ramene sa pasúcim strihom lichotí a zjemňuje okrúhle črty tváre. Celotelová ofina ako táto funguje najlepšie na hustých vlasoch. Stiahnite ho s ohromujúcim strieborným blond odtieňom, aby ste získali extra glam.

Krásne dlhé rany a vrstvy pre zaoblenú tvár

dlhá ofina a vrstvy pre zaoblenú tvárInstagram @hairlife_by_genai

Tieto krásne dlhé ofiny a vrstvy predstavujú dokonalú kombináciu. Oba ponúkajú úžasný výsledok, všestranné až rovné a vlnité štýly. Dlhá ofina a dlhé vrstvy vytvárajú vynikajúci účes pre ženy s bacuľatými tvárami a jemnými vlasmi.

Lichotivé ofiny pre tenké vlasy

Ofina pre tenké vlasy a okrúhle tváreInstagram @irina.brows.pmu

Lichotivá ofina pre tenké vlasy je dosiahnuteľná, ak sa vyhnete silnej ofine. Namiesto toho požiadajte svojho stylistu dlhé vrstvy alebo chlpaté uhly, aby si tvár dobre orámovali. Aby tenká ofina lichotila ženám s okrúhlou tvárou, požiadajte svojho stylistu, aby sa vyhýbal tupým strihom.

Shaggy Bob s Blunt Bangs

huňatý bob s tupou ofinou pre okrúhlu tvárInstagram @remeccahair

Chlpatý bob s tupou ofinou je skvelou voľbou pre okrúhle tváre. Účes upravte vlnami a dosiahnite klasickú krásu. Pohyb, najmä okolo tváre, rámuje črty tváre. Vďaka tomu bude tvár pôsobiť užšie ako predtým.

Špecialistka na Balayage Rebecca King of Manchester, UK vytvorila tento huňatý bob s tupými treskami, ktorý je klasickým francúzskym bobom, Parisienne Chic. Tento bob s ofinou je ideálny pre ženy s okrúhlou tvárou.

„Tento huňatý bob je ideálny pre štýl„ cool girl “, v ktorom sa človek učí chodiť,„ hovorí. “Je to nenáročné na údržbu a navždy nadčasové!” Ak nie si príliš zvláštny v tuposti ofiny, požiadaj radšej zaoblenú ofinu. “

King hovorí, že požiadajte svojho stylistu o jemnú slnečnú bozkávanú balayage smerom ku končekom vlasov a vlnitý štruktúrovaný bob. “Štýl používajte prútik na leštené vlny.” Alebo ich umyte a naškriabte, aby sa zlepšil váš prirodzený pohyb a textúra. Na dokončenie použite suchý sprej na textúru, “dodáva.

Kučeravé ofiny pre kučeravé vlasy

kučeravé ofiny pre kučeravé vlasy a okrúhly tvar tváreInstagram @hairika_st.pihair

Tieto kučeravé ofiny pre kučeravé vlasy vytvárajú super roztomilý, hojdací účes. Kučeravé vlasy s ofinou sú inšpirované strapatými štýlmi 70. rokov. Jeho zvinuté strapce zvýrazňujú tvar a štruktúru tohto vlasového trendu. Ženy s okrúhlou tvárou si to určite zamilujú!

Kučeravá ofina pre kučeravé vlasy? Áno prosím! Tento kučeravý bob s okrúhlymi vrstvami a ofinou ponúka orámovanie kúskov pre okrúhlu tvár. Vytvorila ju licencovaná kaderníčka a vizážistka Erika St. Pierre z Portlandu, ME.

St. Pierre hovorí, že tento krátky strih na okrúhlej tvári je skvelý pre každú ženu s prirodzenou vlnou alebo zvlnením.

“Toto bolo navrstvené na zvlnený krém nanesený na mokré vlasy a skrčený.” Potom sa nechá uschnúť alebo rozptýliť na vzduchu. Jedná sa o účes s nízkou údržbou, ktorý dobre rastie, keď sú vrstvy vyvážené a zmiešané, “vysvetľuje.

Ľahké a jemné tresky na dlhých vlasoch

ľahká a kučeravá ofina na dlhých vlasoch a okrúhlych tvárachInstagram @lizmariehair

Ľahké a kučeravé ofiny na dlhých vlasoch pôsobia nežne a roztomilo. Sú považované za najlepšie ofiny na vytvorenie okrúhleho tvaru tváre. Tento druh ofiny zjemňuje oblejšie črty tváre. A ak máte dlhé vrstvy, s ktorými sa radi predvádzate, vlny svoju prácu robia dobre.

About the author