Silver Ombre Hair: 18 najhorúcejších príkladov roku 2021

Strieborné vlasy ombre sú farba vlasov, ktorá je v korienkoch tmavšia a postupne sa po končekoch mení na strieborný alebo sivastý odtieň. Túto techniku ​​na strieborných zámkoch je možné úžasne dobre spárovať aj s inými módnymi farbami, ako sú pastely a blondínky.

Toto je trend, ktorý je rovnako mystický a nervózny a je neuveriteľne všestranný a zodpovedá akémukoľvek tónu pleti! Strieborná by mohla byť náročnou farbou na nosenie sama osebe kvôli jej ľahkosti, ale používanie štýlu ombre robí cestu oveľa jednoduchšou a uvoľnenejšou..

Odborní farbári odporúčajú používať výrobky na posilnenie a zvlhčenie vlasov, aby udržali vaše pramene v zdravom stave a zabránili poškodeniu farbením vlasov neprirodzeným odtieňom.

Ciara, Nafessa Williams, Kelly Osbourne a Cardi B svojimi nedávnymi módnymi vyhláseniami predviedli, ako je táto sexi farba vlasov dosiahnuteľná. Navyše špecialista na korekciu farieb Lidia Prass oživil kúzlo, ktoré je vytvorené zo strieborného ombre a plážových vĺn, a z toho všetkým behá mráz po chrbte!

Ste krok od svojho štýlového sna! Vyberte si svoju obľúbenú fotografiu strieborných ombre vlasov z aktualizovanej nižšie uvedenej galérie a zachyťte tento okamih!

Strieborná a fialová

Strieborná fialová farba vlasov ombreInstagram @taylorrae_hair

Nie je to o nič lepšie ako nejaké strieborné a purpurové reverzné ombre. Starostlivá balayage týchto farieb vytvorila najéterovejší vzhľad.

Tmavá až svetlá strieborná

Tmavá až svetlá striebornáInstagram @lind_uhhh

Chabé konce so svetlejším odtieňom sa hodia k celému tomuto tmavému, tajomnému vzhľadu. Bezchybné tmavé až strieborné ombre, ktoré musíte vyskúšať!

Striebro a ružové zlato

strieborná ružová zlatá ombreInstagram @hairbyac_alcorn

Ombre sa dostal na ďalšiu úroveň. Táto kombinácia, techniky a strihu vlasov strieborného a ružového zlata dodáva bezchybnému vzhľadu.

Červená až strieborná

Červená až strieborná farba vlasov ombreInstagram @courtgannhair

Šumivá rubínová farba vlasov, o ktorej ste si nikdy nemysleli, že by to bolo možné! Trpezlivý čas na stoličke by viedol k tejto nádhernej zmesi červených až strieborných odtieňov ombre.

Strieborná a biela

Strieborná biela farba vlasov ombreInstagram @hollybellerae

Nechajte korene tmavé a striedajte na vlasoch strieborné a biele ombré tóny. Drzý a divoký, taký chladnokrvný pohľad!

Striebro a orgován

Farba vlasov strieborná lila ombreInstagram @brittanyeleanor

Toto strieborné a lila ombre farbivo na vlasy vám pripomína rozprávkovú záhradu, však? Ohromte tie svoje pixie vlasy, skvelé pre hrubovlasé dievčatá, aby sa všetky ostrihali.

Strieborná levanduľa

Strieborná levandulová farba vlasovInstagram @bryandoesyourhair

Práve vtedy, keď ste si mysleli, že dostanete strieborné vlasy, je levanduľa so striebrom ďalším veľkým ombre, ktoré môžete získať! Hodvábna textúra so strihom skutočne nechá ožiť tieto trblietavé farby!

Strieborná a modrá

Strieborná modrá farba vlasov ombreInstagram @hairtalkbymigo

Áno, môžete nosiť dve farby v jednej bez odvážnosti ombre! Pozrite sa na tento nádherný strieborný až modrý odtieň ombre.

Hnedá až strieborná

Hnedá až strieborná farba vlasov ombreInstagram @hair_by_tishamorris

Najjemnejšia čokoládová farba s vanilkovými koncami. Toto hnedé až strieborné ombre je konečný sladký sen!

Strieborná ombra na tmavohnedých vlasoch

Strieborná ombra na tmavohnedých vlasochInstagram @a.k.hairstylist.kim

Tmavé korene až popolavé konce, tieto typy prechodov nikdy nevyzerajú úchvatne. Vylepšite tieto striebristé farby pomocou jemných vĺn a ombre!

Strieborná a fialová

Strieborná a fialováInstagram @maidencolor

Q&Autorka štýlu, Reina Demoss

Pedagóg Pulp Riot @ Haar Punx v Monrovii, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento strieborný až purpurový ombre bol inšpirovaný kvetom v hmlistom dni. Je to krásna metalíza s trochou kreatívnej zábavy. Milujem kontrast medzi farbami, ale aj to, ako sa miešajú.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Je to skvelý strih pre všetky tvary tváre, pretože vrstvy rámujú tvár. Pokiaľ ide o domácu starostlivosť, určite by som odporučil farebne bezpečný šampón a kondicionér na udržanie farby. Môj obľúbený je šampón a kondicionér Olaplex. Tiež by som odporučil použiť na umývanie vlasov studenú vodu, aby nedošlo k vyblednutiu a krvácaniu.

Strieborná a ružová

Strieborná a ružováInstagram @hairbyxchristina

Q&Autorka štýlu, Christina Simmavong

Hairstylist @ Hair Od Christiny Simmavong v Lavergne, TN

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Milujem strieborný a ružový ombré vzhľad. Farebná schéma sa dobre kombinuje a tá trocha ružovej mu dodáva príjemný nádych. Je štylizovaný do vrstiev a pomocou 1,25 v kulme dodáva jemným vlnám dotvárajúci vzhľad.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Dosiahnuť akýkoľvek strieborný vzhľad je mať trpezlivosť a starostlivosť o vlasy pomocou Olaplexu je vždy moje odporúčanie. Aby ružová nakoniec zostala, kúpila si aj Schwarzkopf BlondMe Instamatic Blonde Strawberry. Aby si udržala striebro, používa purpurový šampón No Yellow Fanola.

Čierna a strieborná na krátkych vlasoch

Čierna a strieborná na krátkych vlasochInstagram @hairby_brenna

Q&Autorka štýlu, Brenna Graves

Stylista @ Bristles Hair Design v Charlottesville, VA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je textúrovaný šikmý bob s vysoko kontrastným strieborným ombre. Milujem drámu všetkého kontrastu! Krátke až dlhé a tmavé až svetlé!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Strieborné, pastelové a popolové tóny budú vždy najvyššou údržbou farieb na vlasy, obzvlášť keď máte prirodzene tmavé vlasy. Najväčšiu vec, ktorú musíte mať na pamäti, je, že takmer nikdy to nie je možné dosiahnuť v rámci jednej relácie! Kroky pre deti a množstvo ošetrení Olaplexom sa vždy vyplatia. Pravidelné tónovacie schôdzky a purpurový šampón a kondicionér budú tiež vašim najlepším priateľom. Môj obľúbený je šampón a tonizujúca maska ​​Pravana’s Perfect Blonde.

Metalické striebro

kovová strieborná farba vlasov ombreInstagram @thevividbrunette

Odkvapkávanie v tomto je tak dobré! Slúžiť vám karamel blond, bruneta, a samozrejme, strieborná ombre účes dobrota!

Strieborná a platinová blondína

Strieborná a platinová blondínaInstagram @sohea_hyun

Q&Autorka štýlu, Sohea Hyun

Hairstylist @ Eclipse Salon v San Franciscu, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Je to strieborná blond ombre s rozmerovým a tieňovým koreňom. To, čo sa mi na tejto farbe páči, je prechod od korienka po konce farby na vlasy. Predpokladám, že jej prirodzená hladina vlasov je medzi (úroveň 5-6) najľahšej hnedo-tmavej blond a cieľ jej vlasov je medzi ľadovou blond až striebornou blond, čo je svetlo blond a extra svetlá blond (úroveň 10-12).

Najdôležitejšou a najťažšou súčasťou je prirodzený prechod z prirodzenej farby vlasov na striebornú blond, keď klient chce skutočne svetlú farbu, vrátane striebornej, ľadovej alebo platinovej..

Odfarbil som a tónoval jej vlasy, aby boli svetlejšie, a vytvoril som asi jeden alebo dva palce tmavý korienok, aby sa hladko zmiešal medzi jej prirodzenou farbou vlasov a touto, aj keď jej prirodzené vlasy opäť rastú. Tiež by som jej dal tupý strih, aby si vyčistil končeky vlasov. Je lepšie sa prirodzene upravovať, ako nútiť mávať vlasy kučeravou žehličkou.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Na spracovanie vlasov z prirodzenej tmavohnedej alebo svetlohnedej potrebujete čas. Spravidla závisí od toho, koľko červeného pigmentu vlasy majú. Ázijské vlasy majú viac červeného a hnedého pigmentu. Ázijským vlasom, ktoré majú tmavohnedé vlasy, trvá dlho, kým získajú túto striebornú blond farbu. Môže to vyžadovať dve alebo viac relácií. Pri prvej návšteve je potrebných päť až sedem hodín, kým sa zľahčí a tonizuje. Najťažšie je odfarbiť si vlasy, aby ste ich počas jednej relácie zosvetlili čo najviac.

Nešampónujte vlasy príliš často, pretože rýchlo vyblednú. Medzi šampónmi môžete použiť suchý šampón. Investujte do dobrého suchého šampónu, aby boli vlasy svieže. Pri použití šampónu sa snažte udržať vodu tak studenú, ako sa len dá, pretože horúca voda spôsobuje rýchlejšie vyblednutie jej farby..

Namiesto bežného šampónu, ktorý má sírany a silné pH, použite šampón bez síranov, ako je šampón na fixáciu vlákien Fanola, šampón bez sulfátov Formula 18, šampón Joico sulfát atď..

Fialový šampón používajte raz týždenne alebo každý druhý týždeň. Pomáha strieborným alebo blond vlasom, aby sa nevrátili k teplejším a žltým tónom, pretože purpurový pigment ich pomáha zrušiť.

Ash Blonde a Silver

Ash Blonde a SilverInstagram @hairbyemjones

Q&Autorka štýlu, Emma Jonesová

Junior Hairstylist @ Lifestyled Hair Studio vo Vancouveri, BC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je svetlohnedá blond balayage. Strih bol vykonaný pomocou holiaceho strojčeka, aby sa dosiahlo viac pernatých koncov než tupých. Štýl je voľný vyčesané kučery alebo plážové kučery pomocou 1,5-palcovej kulmy.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

S týmto vzhľadom môžete dosiahnuť žiarivo biely vzhľad bielidla bez toho, aby drsný koreň vyrástol a retušoval schôdzky každé 4 týždne. Myslím, že je najvhodnejší pre niekoho s prirodzene popolavými vlasmi, pretože striebristý blond ombre môže byť celkom kontrastný s prirodzene teplejšími tónovanými vlasmi.

S balayage blond vlasmi vždy navrhujem mať pripravený fialový šampón, keď začnú blednúť tonery. Odporúčam fialový šampón milkshake, aby ste skutočne vyhladili akékoľvek nežiaduce odtiene. Ak sú vaše vlasy na suchšej strane, navrhujem kondicionér na vlasy Evo na vlasy.

Pri akejkoľvek blond premene je tiež dôležité pamätať si, existuje riziko poškodenia. Aby ste tomu zabránili, navrhujem pred ošetrením použiť ošetrenia Olaplex (č. 3 alebo 6) a požiadať stylistu, aby použil Olaplex 1. & 2 počas celého procesu, aby sa predišlo až 70% zlomeniu počas vašich schôdzok. Je to skutočne skvelý štýl pre každého, kto sa pokúša dostať na palubu s ľadovým platinovým vzhľadom, ale nie je ochotný zaviazať sa k častým schôdzkam úplného vybielenia..

Blond až strieborná

Blond až striebornáInstagram @ksmithhair

Q&Autorka štýlu, Kelsey Smith

Senior stylista @ The Head Shoppe vo Frederictone, New Brunswick

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Miloval som vytváranie tohto kovového strieborného ombre odtieňa! Tiež som vošiel a dal som jej niekoľko jemných vrstiev na zlepšenie pohybu v jej hustých vlasoch. Milujem jemnú zmes do striebra a to, ako je jemné, lesklé a zdravé, pretože používa správnu domácu starostlivosť a pH bonder vo svojom zosvetľovači, keď je v.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pri striebre je potrebné mať na pamäti niekoľko vecí. Je to predovšetkým proces! Vaše vlasy musia byť biele blond, než budete strieborné, a to môže trvať niekoľko schôdzok. Je tiež dôležité používať správnu domácu starostlivosť, keď sa zaväzujete k takémuto procesu, alebo bude určite ohrozená celistvosť vlasov. Striebro je tiež farba s veľmi vysokou údržbou. Väčšinou svojim klientom odporúčam, aby sa k nim vrátili čerstvo vygumovaní každých 4-6 týždňov v závislosti od klienta.

Hnedá a strieborná

Hnedá a striebornáInstagram @kittyempireftw

Q&Autorka štýlu, Stephanie Rubach

Kozmetička @ Salon Accente v Deer Park, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento hnedý a strieborný ombre je popisovaný ako ľadová perličková balayage. Je to fascinujúca farba na pohľad kvôli vysokému kontrastu blondínky a tmavšej základnej farby. Milujem rozmer a kontrast vo farbe vlasov, pretože to bráni tomu, aby bola bla alebo príliš jednoduchá. Jej strih je veľmi jemný a má veľa textúry, ktorá dokonale dopĺňa zvlnený štýl!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Túto farbu je pre väčšinu ľudí ťažké dosiahnuť, pretože je taká svetlá. Predchádzajúca história farieb a tmavosť prirodzenej farby klienta sú faktory, ktoré prispievajú k dosiahnutiu tejto farby. Klienti s panenskými vlasmi a prirodzene svetlejšou farbou vlasov môžu získať tento vzhľad pomerne jednoducho. Tento vzhľad je ideálny, ak vám vyhovuje farba s vyššou údržbou. Na udržanie tohto vzhľadu sú potrebné správne salónne výrobky, minimálne umývanie a tepelný styling.

Ak máte životný štýl, ktorý vyžaduje, aby ste si často umývali vlasy, nebola by to pre vás farba. Hlavnou výhodou tejto farby je, že dopĺňa širokú škálu odtieňov pokožky. Krásne sa hodí k svetlým a svetlým dámam, ale tiež dopĺňa stredné až opálené tóny pleti!

About the author