Účes Quiff: Čo to je, ako štýl + 22 najlepších nápadov

Quiff účes je kombináciou pompadouru z 50. rokov a flattopu. Pánsky moderný quiff je zvyčajne stredne dlhý účes, kde sú vlasy krátke po stranách a vzadu a dlhé hore. Vhodný pre bežné a kancelárske prostredie, teraz je jedným z najžiadanejších účesov pre chlapcov.

Majster holič James Terry z Južnej Karolíny hovorí o jeho rade číslo jeden. “Uistite sa, že zodpovedá tvaru vašej tváre.” Okrúhle tváre majú menšiu štruktúru. Účes v tvare štvorca s výškou, ako je napríklad quiff, bude priaznivejší. “

Quiff si drží svoju postavu ako jeden z najuniverzálnejších účesov pre mužov. James sa delí o svoju obľúbenú vlastnosť quiffu: „Môžete to pokaziť, rozdeliť, uhladiť alebo rozčesať, aby sme vymenovali aspoň niektoré. Choďte prúdom, ktorým sa vaše vlasy chcú uberať, a nebojujte s nimi. Zdôraznite svoj prirodzený pohyb! “

Každý deň vám umožní preskúmať a vlastniť nový vzhľad! Pri stylingu James povedal: „Lak na vlasy/tonikum na objem a stylingový výrobok, ktorý je matný a buduje štruktúru“. Začína sa tým, že „pomocou hrebeňa s fénom vytvoríte základ quiffu. Potom použite stylingový produkt ako konečný dotyk. “

“Pozrite sa na svoje holičstvo každé tri až štyri týždne na údržbu,” hovorí a hovorí mi, ako nízka je údržba tohto horúceho vzhľadu. Preto je na módnej scéne od 50. rokov. V blízkej dobe sa zo zoznamu nedostane!

Pred ďalším strihom sa pozrite na tieto fotografie najnáročnejších nápadov na účesy!

Holičský štýl schválený holičom z 50. rokov minulého storočia

Holičský štýl schválený holičom z 50. rokov minulého storočiaInstagram @adrianllorispeluqueria

Kľúčom k účesom Quiff z 50. rokov je objem. Vďaka vašej prirodzenej vlnitej štruktúre dodáva vašim bronzovým vlasom tvar pripomínajúci pompadour. Blednutie žiletky po stranách je nevyhnutnou vlastnosťou, ktorá dopĺňa mužnú bradu.

Rozstrapatené bočné vlasy

Rozstrapatené bočné vlasy pre mužovInstagram @austinwilkersxn

Rozcuchané bočné vlasy sú skvelým spôsobom, ako aktualizovať pompadour drsným a sofistikovaným spôsobom. Fade-up v štýle quiff zoštíhľuje boky tváre, cizeľuje a ešte viac predlžuje črty tváre. Rozstrapatená horná časť quiffu poskytuje flexibilitu vďaka jednoduchej údržbe a všestrannému štýlu.

Slicked Back Undercut Quiff

Uhýbaný dozadu podrezaný quiffInstagram @hosseinsarv

Uhladený zadný podrezaný quiff je skvelý pre tých, ktorí milujú čistý strih s textúrou. Nespracovaný vzhľad quiffu vyzerá sofistikovane, keď je doplnený textúrou pre extra pohyb. Vytvorte si štýl s Avedinou ošetrujúcou hlinkou, aby zostala na mieste po celý deň a úhľadne sedela na vrchole tesného vyblednutia..

Prstom česaný quiff

Pánsky quiff na prstoch česanýInstagram @theclutchbarbers

Finger česaný quiff je remixom obľúbeného podrezania. Hlavným rozdielom je, že quiff je navrchu primiešaný do požadovaného štýlu. Podrezanie je rozdelené okolo čiastočného hrebeňa a na bokoch a na vrchu je rozdelenie. Nalejte malý výrobok a ste pripravení ísť!

Veľkoobjemový vlasový quiff

Veľkoobjemový vlasový quiffInstagram @willsalon

Tento veľký objemový quiff s oholenými čiarami na jednej strane je niečím, čím by ste museli byť posadnutí! Dopĺňa vašu okázalosť a šarm a dodá vašim tmavým vlasom dynamický nádych.

Textúrovaný quiff pre dlhé vlasy

Textúrovaný quiff pre dlhé vlasyInstagram @amir.oxygen_

Je to úžasný dlhý ostrý účes. Môžete vidieť, ako objem a textúra môžu oživiť vaše dlhé, tmavé vlasy. Pramene sú jemne zafixované a vytvárajú ilúziu textúrovaného quiffu s vrstvami a vlnami. Aj bez fúzov prinúti dámy z tohto dlhého účesu zmiznúť nohy.

Objemný Quiff Fringe

Objemný Quiff FringeInstagram @vaan_barber

Ak si myslíte, že v štýle je hlasitosť, potom tento veľký objemový quiff môže byť vašim obľúbeným! Vďaka týmto objemným strapcovým strapcom budú vaše tmavé, tenké vlasy pôsobiť plnšie a elegantnejšie vo všetkých uhloch.

Perfektný slicked back quiff

Perfektný slicked back quiffInstagram @hayden_cassidy

Ak si myslíte, že perfektný slicked quiff neexistuje, možno ste tento trend nevideli. Vychutnajte si voľný textúrovaný a pompadourský štýl tým, že získate ostré vyblednuté strany. Vaše tmavé vlasy s hnedým odtieňom urobia skvelý dojem.

Moderný quiff na kučeravé vlasy

Moderný quiff pre kučeravé vlasyInstagram @rm_barber

Najlepšie quiffy pre kučeravé vlasy majú muži textúru. Hľadáte alternatívny spôsob, ako sa pochváliť kučerami? Zamerajte sa na kučeravé vlasy, ako vyblednú, ako tento frajer, pretože strapatý vzhľad je v dnešnej dobe v móde. Boky sú vyblednuté, aby sa ľahko zdôraznil pohyb, ktorý sa deje s vlasmi na vrchu. Tento kučeravý quiff musíte vyskúšať!

Chaotický Quiff

moderný strapatý účes quiffInstagram @emporio_barber_shop

Tento chaotický quiff je dopingový a nedá sa poprieť! Skúste tento strapatý moderný quiff účes, ak milujete dodať svojim čiernym vlasom textúru a pohyb, aby ladili s úhľadnými bokmi.

Zvlnený Quiff

vlnitý quiff účesInstagram @juanfrangonzalez20

Tento vlnitý quiff účes nie je váš typický quiff! Čas na zvýraznenie prirodzenej štruktúry vašich tmavých vlasov a nechajte ich byť vašou najatraktívnejšou vlastnosťou. Plešaté strany vyblednutia pomáhajú vyniknúť kučerám, čo má za následok tento veľmi štýlový, strapatý štýl quiff.

Krátky quiff

krátky quiff účesInstagram @ismaeldemarin

Úhľadný a krátky quiff je vašou ideálnou stávkou, keď sa rozhodnete pre diskrétnejší náskok. Dosiahnite to tým, že svojim tmavým, stredným vlasom navrchu dáte mäkké hroty na úpravu. Chirurgická linka dodá celkovému vzhľadu tiež horkosť!

Odpojený Undercut Quiff pre chlapcov

Odpojený Undercut Quiff pre chlapcovInstagram @kvenzo.barber.cuts

Quiffs môže fungovať pre chlapcov všetkých vekových skupín. Tento odpojený podrezaný kúsok pre chlapcov zlepší vzhľad vášho malého chlapca. Oholené čiary na oboch stranách budú zodpovedať ostro upraveným vlasom na vrchu.

Cool a klasický účes Quiff pre krátke vlasy

Cool a klasický účes Quiff pre krátke vlasyInstagram @kelistonfbarber

Vybudujte si imidž „dobrého chlapa“ a oblečte si elegantný účes, akým je tento quiff. Fúzia dlhých vlasov navrchu a vyblednuté strany s oholenými čiarami vytvárajú chladný, klasický quiff účes.

High Fade Quiff účes

ostrý účes s vysokým vyblednutímInstagram @diogo__silvabarbeiro

Tento textúrovaný účes s vysokým vyblednutím je vašou najlepšou voľbou, ak chcete svojmu vzhľadu dodať objemné hroty. Jedná sa o vysoký vyblednutý quiff s oholenou linkou na bokoch, ktorý vytvára podrezanú úpravu vašich čiernych vlasov.

Štýl Small Quiff

malý quiff účesInstagram @dimarzobarber

Pridanie tlmených oholených línií na vyblednutú stranu je vhodný nápad ako vyzdobiť tento malý quiff štýl. Spojte ho s plnou bradou a vytvorte mužný a elegantný okraj.

Cool Quiff krátke strany

Cool Quiff krátke stranyInstagram @seuelias

Toto je jeden z najkratších vtipov, ktoré tu uvidíte, priatelia. Dosiahnete ostrý zostrih a štýl pomocou rozčesaného quiffu s krátkymi stranami, aby ste zvýraznili vlasy navrchu. Dokončite vzhľad bradou a fúzmi, aby ste vytvorili energický povrch.

Trendový Quiff účes pre stredné vlasy

Trendový Quiff účes pre stredné vlasyInstagram @titan.mcz

Akonáhle sa vám vaše medené hnedé vlasy budú zdať málo vzrušujúce, skúste dodať objemnému účesu objem a nikdy nič nepokazíte. Vlny vytvárajú textúru a rozprúdia trendový quiff účes pre vaše stredné vlasy. Použite správne množstvo stylingového produktu na bezchybný vzhľad, ktorý vydrží celý deň.

Bočné zametanie

Bočne zametaný QuiffInstagram @heretic_matth

Bokovo zamotaný quiff s bočným pľuvaním? Je to múdry nápad na vlasy pre mužov. So vyblednutými stranami a navrchu štruktúrovanými čiernymi vlasmi z vás bude veľmi atraktívny gentleman.

The Shaved Sides Quiff

vyholené boky účes pre chlapcovInstagram @cheobarberpr

Aby váš vzhľad vynikol, zaručte, aby boli vaše čierne vlasy štruktúrované úhľadným strihom Quade. Oholené boky a zátylok tohto quiffu vám poskytnú ten ostrý povrch, po ktorom túžite.

Quiff účes s zúženými stranami

Quiff účes s zúženými stranamiInstagram @ionut_somesan_the_barber

Tento quiff so zúženými stranami je pre lenivca – pre obyčajného a uponáhľaného chlapa, ktorý nemôže každé ráno venovať čas pokládke vlasov. Autorom je Ionut Somesan, holič z Bukurešti, RO.

“Na strihu Quiff sa mi najviac páči to, že je jednoduchý, ľahký a vyzerá dobre. Aj keď ho neštylizujete opatrne, na jeho úpravu môžete použiť svoje držadlá, “hovorí Somesan.

Somesan odporúča, aby ste po umytí vlasov použili kondicionér na vlasy, ktorý uľahčí úpravu matným voskom. Vysušte vlasy tak, že začnete od temena hlavy, aby ste zlomili víchricu až do konca.

Somesan dodáva: „Používajte maximálny tepelný výkon a minimálnu rýchlosť, aby ste neriskovali lietanie vlasov všetkými smermi. V záverečnej časti dávam prednosť silnému fixátoru, ktorý veľmi málo používam na lesk a opravu vzpurných nití. “

Viac tipov od Somesan je sušiť vlasy na takmer 80% a potom ich doma upraviť, a netrieť vlasy uterákom, ale namiesto toho ich jemne navlhčiť. Pri umývaní sa vyhnite používaniu nechtov. Nakoniec, použitie profesionálnych produktov pre krásne, lesklé a ľahko upraviteľné vlasy!

Účes v ázijskom quiffe s kužeľovým vyblednutím

Ázijský quiff účes s kužeľovitým vyblednutímInstagram @iamdanielwinter

Toto je ázijský quiff účes so zúženým útlmom, ktorý zaradí vaše čierne, husté vlasy.

Tento štýl je vytvorený kaderníkom Danielom Winterom z Kalifornie. “Je to hra na tradičnej bočnej časti s krátkymi zúženými stranami a dobrým odpojením čiastočne od ucha dopredu.” Tento model má extrémne hrubé nepoddajné vlasy, ktoré ponechávajú extra dĺžku na správnych miestach, umožňuje jednoduché ovládanie a štýl bez zbytočných starostí, “vysvetľuje Winter.

Keď sa chystáte ku kužeľovému vyblednutiu v takom štýle quiff, Winter navrhuje, aby ste sa uistili, že ste pripravení štýlovať každý deň. Stylista poznamenáva: „Na sušenie a leštenie používajte sušič vlasov a matný stylingový výrobok s nízkou vlhkosťou. Tento tvar je ideálny pre hranaté tvary tváre a hlavy. “

About the author