28 Rozľahlé tetovanie čiarami od Chaima Machleva

Linework Tattoo Designs od Chaima Machleva

35-ročný tetovač Chaim Machlev začal s tetovaním len pred 4 rokmi. V tom, čo sa dá len opísať ako povolanie, Chaim opustil svoj život v Tel Avive do Berlína, aby uspokojil svoju túžbu vytvárať umenie ihlou a atramentom. O niekoľko krátkych rokov neskôr sa z jeho návrhov stali umelecké diela; tešia sa miliónom a sú vhodné do akéhokoľvek múzea moderného umenia.

Chaimova práca zahŕňa množstvo rôznych štýlov, ale najlepšie je známy svojou tvorbou geometrických čiar. Čo je však na jeho štýle skutočne jedinečné, sú voľne sa pohybujúce vzory, ktoré sa len zriedka obmedzujú na jednu alebo inú časť tela. Niektoré návrhy pokrývajú celú dĺžku tela subjektu, čo dodáva dielu úplnosť, ktorá takmer presahuje telesné umenie, ako ho poznáme..

Viac informácií: Instagram | Facebook | DotsToLines.com

“Pre mňa je umenie všetko o zdieľaní a vytváraní nových stimulov pre zmysly ľudí.”

Čiary Medúza od Chaima Machleva

Geometrický kompletný zadný diel Chaima Machleva

“Naše telo nie je symetrické a vloženie symetrického dizajnu na nesymetrický predmet môže nakoniec vyzerať ako umiestnenie nálepky.”

Chaotické tetovanie na chrbte od Chaima Machleva

Stuhy na nohe od Chaima Machleva

Docela rýchlo som pochopil, že neexistuje žiadny iný spôsob, ako sa naučiť tetovať, a potom sa mu skutočne venovať. Ako každý sen, aj ty si zaň musíš bojovať, ak nie za svoje sny, za čo potom budeš bojovať? “

od Chaima Machleva

Geometrické čiarové tetovanie od Chaima Machleva

Predný kus od Chaima Machleva

Full Leg Piece od Chaima Machleva

About the author