100 najlepších pánskych zrážok za rok 2021: Vyberte si nový vzhľad!

Aké sú najobľúbenejšie pánske účesy a účesy? Nájdete ich priamo tu v tejto novo aktualizovanej príručke.

Toto je najlepšia zbierka pánskych strihov a štýlových účesov pre mužov. Boli sme veľmi opatrní, aby sme vybrali iba najlepšie príklady všetkých najnovších účesov, ktoré vidíme, ako ich strihajú a upravujú najlepší holiči na svete. Prejdite nadol, nájdite nový vzhľad a potom fotografiu jednoducho ukážte svojmu holičovi. Super ľahké.

Nižšie nájdete najčerstvejšie nápady pre pánske vlasy vrátane krátkych účesov, možností stredných až dlhých vlasov a super cool fade haircut. Toto sú najnovšie a najobľúbenejšie pánske účesy a trendy, ktoré vidíme v najlepších holičstvách na celom svete.

Podrobne diskutujeme o zrážkach, najlepších výrobkoch na pánske vlasy a o tom, ako ich upraviť. A ukážeme vám najobľúbenejšie typy zrážok pre mužov, ako aj všetky rôzne druhy vyblednutí, ktoré vám môže dať váš holič.

Jedná sa o najnovšie trendy v oblasti vyblednutých strihov, moderných strihov, pompadourov v rôznych dĺžkach a štýloch, klasických pánskych strihov, štýlových hrebeňových strihov a najpopulárnejších strihov a strihov..

Existuje viac štýlov strihu pre chlapcov ako kedykoľvek predtým. Zostaňte svieži, zostaňte v pohode. Kombinujte funkcie, dĺžku vlasov, časť vs žiadna časť alebo vyblednutý alebo zúžený vzhľad účesu. Tiež vidíme pánske účesy, ktoré predvádzajú dlhšie účesy pohybom a prúdením. Ak máte dlhé vlasy alebo o ich raste premýšľate, pozrite sa na náš konečný sprievodca pre dlhé vlasy pre mužov.

Súčasné trendy tiež ukazujú prirodzene vyzerajúce pánske účesy, ktoré sú upravené svetlejšími a matnejšími pomádami. Môžete tiež použiť sušič vlasov, aby ste svojmu účesu dodali prehnaný prietok a extra objem.

Napriek tomu, že sa trend zameriava na dlhšie vlasy a stredne dlhé pánske účesy, nájdete u nás aj najlepšie tipy pre mužov, ktorí chcú krátke vlasy. Krátke zrážky sú vždy obľúbené, pretože sa ľahko upravujú a pôsobia čisto.

Niektoré z týchto vzhľadov nižšie sú vyblednuté účesy čo znamená, že váš holič používa strojčeky na holenie bokov a zadnej časti hlavy v konkrétnom štýle. Ostatné strihy sú úplne nožnicový strih všetko vrátane bokov a chrbta.

Ak máte kučeravé vlasy, vlnité vlasy alebo husté vlasy, nižšie nájdete aj niekoľko skvelých zrážok. Máte kučery? Pozrite sa na náš kompletný sprievodca pre kučeravé vlasy. Ukážeme vám najlepšie zrážky a najlepšie produkty na starostlivosť o kučeravé vlasy.

Najlepších 100 pánskych strihov a pánskych účesov

Dobre, poďme sa teda ponoriť a pozrieť sa na najlepšie účesy pre mužov a účesy pre mužov, ktoré sme tento rok videli. 

Niekde v tomto zozname je k dispozícii úplne nový strih a pánsky účes, ktoré môžete vyskúšať.

1. Cool pánsky strih + Low Fade

Zach Ramsey

Je to štýlový účes pre mužov, ktorý ponúka stredne štruktúrované vlasy a nízky plešatý odtieň.

2. Stredný zostrih pre mužov + plešatosť

Barber Cole

Tento strih má krátke až stredne dlhé vlasy s oholenými stranami. Moderný pohľad na pompadour.

3. Moderný pánsky strih

Holič James Beaumont

Skvelý príklad klasického slicked looku. Ale tu vlasy na vrchole zostanú trochu prirodzenejšie. Toto nie je tradičný prístup k stylingu s lesklou pomádou. Vlasy boli radšej česané dozadu a sušené sušičom vlasov, aby poskytovali prirodzený tok a pohyb. Použite matnú pomádu.

4. Účes pre bočnú časť pre mužov

Klzký bočný diel Quiff účes

Hosseinsarv

Skvelý pánsky účes s bočnou časťou. Ak chcete získať tento vzhľad, budete chcieť použiť výrobok, ktorý má trochu lesku. Malé množstvo lesklej pomády vmasírujte do vlhkých vlasov. Hrebeň na mieste. Ak chcete získať nejaké extra telo, použite sušič vlasov.

5. Stredne dlhý pánsky strih + plešaté vyblednutie

Krátke boky, dlhé a vrchné účesy pre mužov

Mikey

Toto je jeden z najobľúbenejších pánskych strihov už niekoľko rokov. Oholené boky. Na vrchole dlhé vlasy. Na to, aby ste vysoké vlasy postavili hore, musíte použiť sušič vlasov. Skvelý vzhľad pre akýkoľvek typ, ale funguje najlepšie pre silnejšie typy vlasov.

6. Zúžený účes Cool Flow pre mužov

Flow účes pre mužov

Iisakki Nummi

Ako sme už povedali, dlhšie vlasy majú svoj vzhľad. Čoraz viac chlapcov si necháva narásť dlhšie. Jedná sa o krásny zúžený zúžený strih pre mužov s kučeravými vlasmi. Predvádza skvelo vyzerajúci tok a pohyb.

7. Krátky textúrovaný strih + High Fade

Whitney Vermeer

Je to skvelý krátky zostrih pre mužov, ktorý je možné upraviť na niekoľko spôsobov. Môžete ho nosiť upravený a upravený do kancelárie, alebo si ho pokaziť, aby ste pôsobivejšie vyzerali, keď vyrazíte do mesta..

8. Účes Pompadour s dlhými vlasmi pre mužov

Curran Candage

Ďalší skvelý príklad chladného účesu pompadour s krátkymi stranami a dlhšími vlasmi na vrchu.

9. Podrezanie + strapaté vlasy hore + dlhé strapce

Cool podrezaný účes pre mužov

Kristijan Lizačić

Toto je super cool podrezanie. Ak máte veľa hustých vlasov, môže to byť dobrá voľba. Vlasy hore nechajú divoko prúdiť. Undercuts je jedným z pánskych strihov, ktoré sa stále vyvíjajú do chladnejších nových štýlov.

10. Účes s dlhými strapcami

joshlamonaca

Cool moderná verzia klasického „korčuliarskeho účesu“, ktorý má vpredu dlhé strapce a krátke strany

11. Zúžený strih pre hrubé vlasy s krátkymi stranami + dlhými strapcami

Pánsky účes pre husté vlasy

Dre Hair

Krásne zúžený účes. Výborne vyzerajúci účes na bočnej časti. Nie príliš veľa strihacej práce, väčšinou nožnicového strihu.

12. Cool krátky zostrih pre hrubé vlasy + plešatosť

krátky vyblednutý účes

travisantonyhair

Cool účes pre mužov s hrubými vlasmi. Na vrchu je strih krátky, vpredu pekný a svieži so zostavou a po stranách ukazuje lysú farbu..

13. Krátky textúrovaný pánsky účes

Krátky pánsky účes s textúrou so stredným vyblednutím

Alternatívne holičstvo Co.

Super cool krátky textúrovaný účes s nízkym vyblednutím a veľkým prietokom. Pánske účesy s textúrou sú úžasné, pretože vám ponúkajú viac možností stylingu. Dajú sa nosiť úhľadne a čisto, ak sa upravíte pomocou hrebeňa alebo do menej rafinovaného strapatého účesu.

14. Strih s textúrou + dlhé strapce + vysoké vyblednutie

Krátky textúrovaný strih pre mužov s vysokým vyblednutím

Účes podľa Podzemie Rafa

Taký chladný účes. Špinavé stredné textúry navrchu dodávajú tomuto špicatému vzhľadu. Okraj bol držaný dlhšie. Ďalšie podrezanie s veľmi moderným nádychom.

15. Krátky ostrý strih Quiff + brada

Krátky ostrý ostrý účes s vyblednutím pokožky

Účes podľa Vlasy Toma Baxtera

Ďalší skvelý príklad ostrihaného účesu. Jeden z najobľúbenejších pánskych strihov, ktoré sme za posledných pár rokov videli, si ich obľúbili napríklad David Beckham. Tento je na kratšej strane. Textúry navrchu dodávajú špicatý vzhľad. Na úpravu účesu na mieste použite pomádu na stredné až silné držanie.

16. Stredne dlhý zúžený zostrih

Stredne dlhý pánsky zúžený zostrih

Účes podľa Agus De Asis

Je to úžasný zúžený zostrih vlasov s nejakým veľkým stredne dlhým tokom navrchu. Na to, aby ste mohli prúdiť a pohybovať sa, budete musieť použiť sušičku.

17. Krátky účes Pompadour + Mid Fade

Krátky pánsky strih na hrubé vlasy so stredným až nízkym blednutím

Účes podľa Holičstvo Viroga

Tento pánsky účes má super čistý stredný odtieň na bokoch a na chrbte. Perfektne sa hodí do krátkych až stredne dlhých vlasov na vrchu. Skvelý vyčistený vzhľad pre tie z vás, ktoré majú husté, vlnité alebo kučeravé vlasy.

18. Curly Flat Top Haircut

Účes pre kučeravé vlasy s plochým vrchom

Účes podľa Nathan Emery

Dokonale tvarované kučery na vrchu a stranách sú krátke so stredným vyblednutím.

19. Stredne dlhý strih + stredné vyblednutie

Stredne dlhý účes pre mužov so stredným vyblednutím

Účes podľa Javi Barber

Vpredu pekne vyzerajúca zostava. Aby vlasy na vrchu vyzerali takto, musíte použiť sušič vlasov a kefu. Vlhké vlasy môžete fúkať s ľahkou až stredne silnou pomádou alebo bez nej.

20. Cool účes pre dlhé kučeravé vlasy + Drop Fade

Cool pánsky účes pre stredne dlhé až dlhé kučeravé vlasy

Účes podľa Holičské vrkoče

Plešatý odlesk chladí veci vzadu a po stranách. Kučeravé vlasy na vrchole zostanú divoké. Vpredu dlhé strapce. Ak máte husté kučeravé vlasy, je to skvelý vzhľad. Ľahko sa upravuje a udržiava. Jednoducho osušte uterákom a choďte.

21. Hrebeň cez účes + bočná časť + nízke vyblednutie

Bočný účes pre mužov s nízkym vyblednutím

Účes podľa Talitha ‘Tils‘ Maddison

Pekný klasický pánsky strih s moderným nádychom. Mix bočnej časti a účesu pompadour.

22. Stredne dlhý moderný klasický pánsky účes

Cool klasický pánsky strih pre hrubé vlasy strednej dĺžky s rozpojenou bradou

Účes podľa Vlasy Toma Baxtera

Skvele vyzerajúci klasický pánsky zúžený účes s bočnou časťou. Krátke po stranách. Na vrchole dlhé vlasy.

23. Klasický pánsky strih v štýle chrbta + zostava

Stredne dlhý pánsky strih s vysokým efektom

Squeak Pro Barber

Je to taký úžasný účes, ktorý si môžu dať muži. Super všestranný. Jednoduché štýl. Vyznačuje sa vysokým vyblednutím a stredne dlhými vlasmi navrchu, ktoré je možné upravovať mnohými spôsobmi. Upravte pompéznosť, uhlaďte ju, rozčešte do účesu bočnej časti alebo ju noste suchú a prirodzenú. Toľko možností. Ak chcete získať tento vzhľad, použite pomádu z ľahkého až stredného držania. Keď sú vlasy suché, vmasírujte malé množstvo pomády. Alebo vmasírujte do vlhkých vlasov a pomocou sušiča vlasov a kefy získate ten pohyb a vlnitý vzhľad.

24. Cool Short Curly Haircut +Drop Fade

Krátky zostrih pre mužov s kučeravými vlasmi a melódiou

Criztofferson

Je to taký skvelý letný účes, ktorý si môžu dať aj muži. Funguje s akýmkoľvek typom vlasov. Na vrchu sú vlasy skrátené. Obsahuje kvapky, ktoré vyblednú až k pokožke, a chladne vyzerajúcu odpojenú bradu.

25. Cool Pompadour Undercut Haircut + Drop Fade

Pompadour účes pre mužov s plešatým blednutím

Swiss Hair od Zainala

Tento účes je napoly pompadour napoly podrezaný. Vyznačuje sa poklesom farby na kožu. Aby ste získali tento vzhľad, potrebujete sušič vlasov. Práve to dodá vlasom telo, tok a pohyb. Vykefujte a vyfénujte na jednu stranu. Kefkou a fénom spredu dozadu. Je úžasné, čo len kefa a sušič vlasov dokážu urobiť pre vlasy veľkým prúdom. Nemusíte ani používať výrobok. Ľahká až stredne silná pomáda však pomôže udržať vlasy stojace viac hodín dňa.

26. Chaotický podrezaný účes pre mužov s hrubými vlasmi

Rozcuchaný účes pre mužov s hustými vlasmi a roztrhnutím

Dang strihá vlasy

Ďalší skvelý príklad moderného podrezania. Rozcuchané štruktúrované vlasy na vrchu dodávajú podrezaniu moderný nádych.

27. Stredne dlhý strih pre rovné vlasy + nízke vyblednutie

Pánsky účes s nízkym vyblednutím

Conor Taaffe

Nízke vyblednutie do strán a chrbta so strednými vlasmi vľavo hore, aby splývali, ako chce.

28. Dlhé kučery + Cool Hair Design

Dlhé kučery pánsky plochý top účes

Dynasty Barbers

Chladná tvrdá časť zvýrazňujúca tento vysoký útlm. Navrchu perfektne vmiešané do dlhších prírodných vlasov.

29. Nízke vyblednutie + strapaté dlhšie vlasy navrchu

Nízky plešatý vyblednutý a strapatý pánsky účes navrchu

Pánsky svet Herenkappers

Podrezanie s dlhými strapatými štruktúrovanými vlasmi na vrchu. Super čisté nízke vyblednutie.

30. Textúrovaný vlnitý účes pre mužov

Stredne dlhý účes s textúrou pre mužov a plešatý

Toastie

Plešatý vyblednutý účes s dlhými vlnitými vlasmi na vrchu. Veľa kontrastu sa deje. Jeden z najlepších pánskych strihov, ktoré môžete získať, ak máte vlnité alebo kučeravé vlasy.

31. Cool bočná časť účesu pre hrubé vlasy

Cool pánsky strih pre husté vlasy so stredným fade a bočnou časťou

Viroga’s Barber

Chladne vyzerajúca nízka vyblednutie, bočná časť (oholená tvrdá časť). Skvele vyzerajúci stredne dlhý quiff účes.

32. Prírodné kučery + textúry + tvrdá časť

Prírodné kudrlinky a textúry s bočnou časťou pánskeho účesu

Július Cvesar

Vyčistite strednú farbu s prírodnými kučerami na vrchu. Tvrdá časť oddeľuje a kontrastuje strany od vlasov na vrchu.

33. Štýlový kučeravý účes pre chlapcov

Cool kučeravé pánske účesy

Whitney Vermeer a Zapáliť modely

Taký skvele vyzerajúci účes pre chlapov, ktorí majú kučeravé vlasy. Super čisté ostrihané kratšie strany primiešané do hustých kučeravých vlasov a dlhších ofiniek.

34. Dlhé krásne prírodné kučery

Dlhý krásny prírodný kučeravý účes pre mužov

Whitney VerMeer

Ďalšie majstrovské dielo kučeravých vlasov. Pekne orezané svieže vyzerajúce strany. Vlasy na vrchu zostanú robiť svoju vlastnú vec.

35. Zúžený krátky strih pre kučeravé vlasy

Krátky strih pre kučeravé vlasy

Surbarbers

Chladný jednoduchý dizajn krku vytesaný do tohto skvelo vyzerajúceho zúženého vyblednutia. Pekne sa hodí k krátkemu klasickému pánskemu účesu. Použite malé množstvo pomády alebo len osušte uterákom a naneste na miesto. Super ľahký štýl.

36. Krátky strih s textúrovanými kučeravými vlasmi

Pánsky účes s kučeravými vlasmi a textúrou

Tom Chapman

Cool hustý štruktúrovaný účes pre mužov, ktorí majú kučeravé vlasy.

37. Pompadour sa stretáva s modernou parmicou

Cool pánsky účes s bradou

Juan Morales

Mullety sú na palube. A budú rásť na popularite, keď sa chystáme do roku 2020. Toto je super cool podrezaný set s pompadourom a parmicovým.

38. Stredné textúry hore + krátke zúžené strany

stredný pánsky účes s hrubými štruktúrovanými vlasmi na vrchu a krátkych stranách

Morris Motley

Ak máte husté vlasy, je vhodné tento účes vyskúšať. Po stranách sú zúžené. Dlhé vlasy na vrchu upraveného chrbta. Môžete ho upraviť tak, aby vyzeral ako bočná časť, alebo ho jednoducho vrátiť späť.

39. Líčený chrbát Moderný podrezaný účes

Skosený chrbát, moderný podrezaný účes pre mužov

Josh Connolly

Tento účes sa mi veľmi páči. Podrezanie nie je oholené tak vysoko, ako bežne vidíte. Vlasy na vrchu sú zozadu uhladené. Buď ho môžete vykefovať a vysušiť. Alebo môžete ísť na krajší vzhľad pomocou lesklej pomády, zapracovať do vlhkých vlasov a vlasy si jednoducho česať alebo česať späť na miesto..

40. Účes na bočnej časti strihaný nožnicami pre hrubé vlasy

Účes pre pánov na bočnej časti

Podzemná Veria

Ďalší skvelý príklad toho, kam veci smerujú. Viac toku, pohybu a dlhších vlasov. Výborne vyzerajúci zúžený účes pre mužov. Krátke po stranách, ale bez kože. Prirodzene štylizovaný do bočnej časti.

41. Mohawk Bald Fade Hair + čerstvá zostava

Účes Mohawk pre kučeravé vlasy a tvarovanie vpredu s plešatým blednutím

Úroveň

Mohawks sú v poslednej dobe stále obľúbenejší. Tento strih ponúka lysé blednutie, zoradenie vpredu, aby veci vyzerali čisté a svieže, a kučery na vrchu nechávajú prirodzené robiť svoje..

42. Účes s dlhými textúrami a stredným vyblednutím

Pánsky pánsky účes s dlhými štruktúrovanými okrajmi so stredným vyblednutím

Mikey

Dlhý okraj jednoducho vyzerá cool. Toto je moderný pohľad na klasický účes korčuliarov pre chlapcov. Dlhé textúry sú štylizované dopredu do prúdu ofiny. Vyššia dĺžka vlasov vpredu a navrchu dokonale kontrastuje so stredným vyblednutím do strán a zozadu.

43. Krátky textúrovaný ostrý účes + stredný útlm

Krátky pánsky ostrý účes so stredným vyblednutím

Holičstvo Rossa Parlana

Krátke účesy pre mužov nikdy nevyjdú z módy a vždy vyzerajú skvele. Je to skvelý strih pre chlapcov, ktorí majú husté vlasy a chcú mať veci čisté a svieže. Tento vzhľad ponúka vyblednutie strednej pokožky a krátke štruktúrované vlasy navrchu upravené do quiffu. Na krátkych účesoch je skvelé to, že sa veľmi ľahko udržiavajú a upravujú. Nič moc. Jednoducho osušte uterákom, vmasírujte malé množstvo pomády do vlhkých alebo suchých vlasov a upravte pomocou prstov. Jeden z najlepších krátkych účesov, aké ste mohli dostať.

44. Textúrovaný Quiff sa stretáva s účesom Pompadour + zostava

Štruktúrovaný ostrý účes mohawk a nízke vyblednutie

Javi Barber

Úplne super účes. Časť mohawk, časť quiff, časť pompadour. Vyznačuje sa plešatým vyblednutím, ktoré kladie dôraz na divoké rozpustené vlasy na vrchu. Ak chcete získať tento vzhľad, musíte použiť sušič vlasov a kefu.

45. Cool krátky strih na vlnité vlasy + nízke vyblednutie

Cool krátky pánsky strih s nízkym vyblednutím

Alessio Bolognesi

Strihanie plodín je veľmi populárne. Stále sú silné a pravdepodobne budú aj naďalej najlepšou voľbou pre chlapcov, ktorí majú radi krátky účes. Strihanie plodín funguje pre všetky typy vlasov. Najprv sme videli väčšinou tupé rezané plodiny. V týchto dňoch vidíme viac textúrovaných a asymetrických okrajov. Tento je akýsi medzitým. Toto je určite jeden z najlepších strihov pre mužov, ktorí chcú mať krátke vlasy. Je to tiež jeden z najlepších zrážok pre ustupujúce línie vlasov, pretože vlasy sú upravené dopredu.

46. ​​Stredne dlhý pánsky účes z prírodných vĺn + krátke strany

Pánsky účes strednej dĺžky

Hard Grind

Veľmi prirodzene vyzerajúci klasický pánsky účes. Krátke strany, hore o niečo dlhšie, česané späť na svoje miesto.

47. Vlnitý pánsky účes s uhladeným chrbtom + plešaté vyblednutie

Vlnitý pánsky účes s podsadou

Jake’s Barber Shop

Ďalší dobrý strih pre chlapcov, ktorí majú husté alebo vlnité vlasy. Klasický vzhľad s krátkymi stranami a stredne dlhými vlasmi na vrchu. Môže byť upravený prirodzene ako na tejto fotografii, alebo upravený dozadu s výraznou pomádou s lesklým povrchom.

48. Moderný zúžený zostrih vlasov pre mužov

Moderný zúžený zostrih vlasov pre mužov s hustými vlasmi

Adam O’Callaghan

Úplne cool zúžený účes. Vlasy na vrchu a na chrbte sú dlhšie, aby vlasom poskytli pohyb a splývali spredu dozadu.

49. Strih dlhších kučeravých vlasov

Pánsky účes s dlhými vlasmi na kučeravé alebo vlnité vlasy

Alan zobák

Toto je najlepší strih pre kučeravé vlasy. Veci boli všetky vyčistené pozdĺž línie vlasov úžasným nepatrným zúžením. Kučeravé vlasy na vrchu a na chrbte sa nechajú prirodzene prúdiť.

50. Chladné textúrované hrubé vlasy + krátke strany

Cool strih s textúrou pre mužov s hrubými vlasmi, krátkymi stranami

Ryan ostrihá vlasy

Toto je jeden z najlepších strihov pre husté alebo kučeravé vlasy. Štýlový do bočnej časti quiff. Super cool účes pre mužov.

51. Low Fade + Twisted Curls

Skrútené kučery na vrchu, tvar hore a nízky plešatý vyblednutie

Dill Black

Tento strih sa vyznačuje nízkym vyblednutím a prírodnými kučerami navrchu, ktoré boli upravené pomocou krútiacej špongie.

52. Prírodný strih s chlpatým chrbtom pre chladných chlapov

Najlepšie strihy pre mužov s hustými vlasmi

Carter Supply Co.

Jeden z najlepších strihov pre husté vlnité vlasy. Tento prirodzený vzhľad je v súčasnej dobe populárny. Boky sú skrátené (ale nie vyblednuté), aby sa zdôraznil prirodzený zvlnený tok na vrchu. Vyblednuté účesy sú stále veľmi populárne, ale viac mužov sa rozhodne pre prirodzenejší vzhľad, ako je tento.

53. Zúžený pánsky strih + bočná časť

Pánsky účes strednej dĺžky

Linus Jasper

Ďalší úžasný strih pre mužov s hustými vlasmi. Klasický stredný pánsky strih, ktorý je obľúbený. Veci sú upravené a vyčistené. Ale žiadna strihačka. Bez oholených vlasov. Žiadna koža. Práve toho sa dočkáme stále viac. Viac chlapov sa rozhodne pre dlhšie vlasy.

54. Zúžený strih pre mužov + dlhé strapce + super prirodzený tok

Pánsky účes s dlhými strapcami a stredne dlhými vlasmi

Josh Lamonaca

Milujem tento účes. Toto je jeden z najlepších strihov pre tenké vlasy a jemné vlasy. Ak máte menej vlasov, chcete ostrihať viac, ale bude klásť dôraz na to, čo zostane na vrchu. Toto zúženie a krátke strany to dosahujú. Perfektne sa zmieša na vrchu so strednou dĺžkou, ktorá má obrovské množstvo prietoku.

55. Super cool nízke vyblednutie + krátke textúrované vlasy navrchu

Cool krátky strih pre mužov s krátkymi textúrami a nízkym vyblednutím

Podzemná Veria

Toto je jeden z mojich obľúbených účesov, ktoré som za posledný rok videl. Mám rada vyblednuté účesy, ktoré nie sú len vašim klasickým vyblednutím. Tento účes predvádza skvelý design z 80. rokov minulého storočia s tvrdými líniami vzadu a na bokoch, ktoré dodávajú vyblednutiu niekoľko ďalších detailov. Úžasné. Sám som sa nechal ostrihať potom, čo som to videl urobiť od Rafa. Na vrchole máme niekoľko pekne vyzerajúcich stredných textúr.

56. Účes na hrubých vlasoch s textúrami + vysoké vyblednutie

Pánsky strih pre husté vlasy s vysokým leskom

Shane Cronin

Ďalší fantastický účes. Milujem tento strihaný textúrovaný ostrý účes, ktorý sa vyznačuje vysokým vyblednutím pokožky. Na získanie tohto účesu použite silnú pomádu. Vmasírujte do vlhkých vlasov. Vyfénujte a vlasy premasírujte na miesto. Je to super cool odpojené podrezanie spĺňa quiff.

57. Strihaný stredne dlhý strih s textúrou pre mužov

Stredne dlhý pánsky účes s krátkymi stranami a štruktúrovanými vlasmi na vrchu

Mokum Barbers

Pred niekoľkými rokmi to bolo všetko o krátkych textúrovaných zrážkach. Potom sa veci vyvinuli do dlhších textúrovaných zrážok, ako je tento. Je to dobrý strih pre chlapcov, ktorí majú hrubšie vlasy, či už sú vlasy hrubé alebo jemné. Štruktúrovaný strih uľahčuje stylingovú časť. Môžete vysušiť uterákom alebo rýchlo vysušiť sušičom vlasov. Potom jednoducho zapracujte stredne silnú až silnú pomádu do vlasov, aby textúry ožili. Každý deň môžete získať iný vzhľad v závislosti od smeru, akým vlasy presúvate na miesto. To je to, čo je úžasné na strihoch s textúrou, ako je tento.

58. Krásne zúžený pánsky strih + stredne dlhý hore

Zúžený pánsky strih

Javi Barber

Taký skvelý zúžený účes. Klasika. Jednoducho vyčistite a vyfúkajte spredu dozadu.

59. Jednoduchý krátky pánsky strih s vysokým efektom

Krátky pánsky strih s vysokým strihom

Holičstvo Glassbox

Pekný jednoduchý klasický krátky zostrih, ktorý si muži dajú zaobstarať práve teraz. Vlasy sú upravené trochu dopredu, s preklopením dozadu a do strany vpredu.

60. Účes Temple Fade

Účes v štýle Temple Fade a prírodné kučery s čistým tvarom vpredu

Pat Regan

Účes skrášľujúceho chrámu s prírodnými kučerami navrchu vytvarovanými k dokonalosti. Tento účes je vpredu zakončený super čistým tvarom

61. Nízke plešaté vyblednutie + dlhé vysoké kučery (štýly Jimmyho Butlera)

Nízky plešatý odtieň po stranách s dlhými prírodnými kučerami na vrchu

Matt J..

V lete nechajte veci chladné s plešatým blednutím po stranách, ale s dlhšou dĺžkou vlasov na vrchu.

62. Krátky textúrovaný pánsky strih pre kučeravé vlasy

Vlnitý účes pre mužov v strednej dĺžke s nízkym vyblednutím

Whitney VerMeer

Whitney zverejnila jedny z najlepších pánskych strihov pre kučeravé vlasy. Tu má krásne textúrované kučeravé vlasy a ostrihala ich na krátke až stredne dlhé.

63. Dlhé divoké strapaté prírodné kučery

Dlhé strapaté kučeravé vlasy a nízka plešatosť

Úroveň

Plešiny po stranách miznú, aby boli veci čerstvé. Divoké kučery na vrchu.

64. Super cool dlhý surferský účes pre chlapcov

Dlhý účes pre mužov sčesaný dozadu

Andrew má vlasy

Ak uvažujete o tom, že si necháte predĺžiť vlasy, je to skvelý strih, ktorý vás zavedie správnym smerom. Boky sú krátke, ale vôbec nie sú blízko pokožky. Vlasy na vrchu sú úhľadne upravené a upravené v modernom úhľadnom vzhľade.

65. Krásne vytvarované moderné afro

Moderné afro pre mužov

Nomad Barber LDN

Neuveriteľný tvar. Aká neuveriteľná pozornosť k detailu.

66. Účes pre dlhé vlnité vlasy

Pánsky účes pre dlhé kučeravé vlasy

Simon Harvey

Ďalší skvelý strih pre mužov, ktorí chcú zapracovať na tom, aby si nechali vlasy dlhšie rásť. Vlasy sú nožnicovo ostrihané pekne a upravene a umožnia vám rast vlasov ešte dlhšie.

67. Cool účes s dlhými vlasmi pre mužov zviazaný dozadu

Cool účes s dlhými vlasmi pre mužov zviazaný dozadu

Spizoiky

Dlhé vlasy sú chladné. Čoraz viac chlapom im rastú vlasy. Vyzerá skvele s bradou. Vlasy je možné zopnúť späť do drdola, držať ich v konskom chvoste alebo ich nechať voľne rozpustené a podobne.

68. Strih Fade Mohawk Haircut

Účesy Mohawk vyblednú

Erin Grommonová

Cool účes mohawk pompadour s rozpojenou bradou.

69. Nízke vyblednutie + Dlhšie kučery navrchu

Nízky plešatý odtieň so stredne dlhými až dlhými kučerami na vrchu, čistý tvar vpredu a po stranách

Zach Ramsey

Nízke plešaté blednutie a stredne dlhé kučery na vrchu. Super čistá zostava vpredu.

70. Moderný spĺňa klasický stredne dlhý účes pre mužov

Klasický stredne dlhý účes pre mužov

Andrew má vlasy

Jednoduchý a prirodzený vzhľad. Skvelý zúžený účes upravený do bočnej časti. Aby ste získali štýl plný života a tela, musíte použiť sušič vlasov.

71. Pánsky účes s dlhými treskami a krátkymi bokmi

Quiff účes s dlhými strapcami a krátkymi stranami

Sam Campagna

Strih na vlasy je v poslednej dobe najobľúbenejší. Tento má dlhší strapec stojaci vysoký.

72. Cool + štýlový pánsky účes pre dlhé vlasy

Dlhý účes pre mužov

Tote Barber

Chladný účes na bočnej časti s dlhšími vlasmi, ktorý si muži môžu zaobstarať.

73. Moderné podrezanie +dlhšie vlasy navrchu

Moderný podrez s dlhšími vlasmi

Sam Campagna

Je to dobrý strih pre mužov, ktorí majú jemné alebo tenké vlasy. Plešatý efekt kladie dôraz na stredne dlhé až dlhšie vlasy. Účes, ako je tento, bude pôsobiť, že máte viac vlasov, ako by ste možno mali.

74. Štruktúrovaný ostrý účes (stredná dĺžka) s vysokým stmievaním

Vysoký vyblednutý účes a štruktúrované vlasy

Malý Jay

Ďalší úžasný ostrihaný textúrovaný účes. Populárna voľba pre mužov, ktorí majú husté vlasy. Quiff je jedným z najlepších pánskych účesov roka.

75. Stredný strih + ofina + štýlový fúz

Stredne pánsky strih s dlhšími strapcami a výrazným vyblednutím pokožky

Conor Taaffe

Cool textúrované podrezanie. Plešatá slabosť odpojí dlhšie vlasy na vrchu, ktoré sú upravené dopredu do dlhších ofín.

76. Špicatý strih s textúrou + stredný pleš

Chladný ostrý strih s textúrou a plešatým vyblednutím

Holičské vrkoče

Ak chcete ostrý ostrý účes, choďte na tento trhaný quiff. Funguje dobre na fuy, ktoré majú husté vlasy.

77. Účes s podrezanými kučeravými vlasmi a dlhými strapcami

Cool dlhý účes pre mužov s kučeravými vlasmi

Dean Marshall Braid

Dlhšie vlasy Veľa pohybu. Dlhý okraj. Oholené boky. Super cool vzhľad.

78. Veľmi krátky zostrih so špičatými štruktúrovanými vlasmi navrchu

Krátky účes pre mužov s ostro zdobenými textúrami a vysokým vyblednutím

Zach Ramsey

Toto je najlepší krátky strih pre mužov, ktorí túžia po nízkych nárokoch na údržbu. Je také ľahké štylizovať. Jednoducho osušte uterákom a použite veľmi malé množstvo ľahkej až stredne silnej pomády. Alebo choďte prírodne a nepoužívajte žiadny výrobok. Super ľahké. Pánske strihy s textúrami všetkých dĺžok sú u chlapcov stále obľúbené.

79. Krátky strih pre čiernych mužov + stredný útlm

Stredne vyblednutý účes

Rumový holič

Je to dokonalá zmes strednej intenzity do prirodzených kučier.

80. Strih s textúrou pre krátke vlasy + klesajúca línia vlasov

Krátky účes pre mužov

Andrew má vlasy

Ak máte menej vlasov, jemné vlasy alebo rednúce vlasy, je to skvelý účes, ktorý si môžete nechať urobiť. Krátky štruktúrovaný strih s krátkymi vlasmi po stranách, ale nie je oholený až na kožu.

81. Cool Short Crop Haircut + Low Bald Fade

Cool krátky strih

Zach Ramsey

Jeden z najobľúbenejších pánskych strihov na krátke vlasy. Účes s tupým strihom. Tento strih je najlepší pre všetky typy vlasov. Bude to fungovať pre husté vlasy, kučeravé alebo vlnité vlasy alebo super jemné rovné vlasy. Tiež jeden z najobľúbenejších chlapčenských strihov.

82. Taper Fade Haircut + stredne dlhé vlasy

Zúžený a stredne dlhý pánsky účes

Rockstars Barbers & Káva

Zúžený zostrih vlasov so zúženými stranami vyzerá fantasticky s dlhším prúdením navrchu. Väčšie vlasy, väčší prietok sa rovná väčšej zábave.

83. Strih pre dlhé vlasy + krátke strany pre mužov

Pánsky strih dlhých vlasov na vrchu a krátkych stranách

Podzemná Veria

Ďalší skvelý príklad chlapov, ktorí sa prikláňajú k rastu vlasov. Boky sú skrátené, ale nie super krátke (na kožu). Vlasy na vrchu a strapce vpredu sú dlhšie. Môžete ho posunúť dozadu alebo vytvoriť štýl pomocou bočnej časti. Čoraz častejšie sa stretávame s pánskymi účesmi vo väčších dĺžkach.

84. Zúžený strih kučeravých vlasov s dlhšími strapcami

Pánsky účes s kučeravými vlasmi

Sur Barbers

Kučery skrotené. Krátke vzadu a po stranách. Chladné kučeravé strapce vpredu. Skvele vyzerajúci účes pre kučeravé vlasy. Kučeravé vlasy neznamená, že nemôžete nájsť skvelé pánske účesy. Prípad uzavretý.

85. Účes Temple Fade

Účes a kučery v štýle Temple Fade

Muse Barber

Vražedný chrámový vyblednutie s prírodnými kučerami vyrástlými vzadu.

86. Krátky textúrovaný účes pre mužov s hrubými vlasmi

Stredne dlhý pánsky strih pre husté vlasy

Alessio Bolognesi

Stredné textúry na vrchu s vysokým vyblednutím.

87. Účes Hi-Lo Mohawk Fade

Strih Mohawk fade s hi-lo fade po stranách

Juan Lopez

Super cool mohawk fade s chirurgickou časťou rozdeľujúcou fade.

88. Pánsky strih Cool Mohawk + Drop Fade

Cool mohawk drop fade účes pre kučeravé vlasy

Criztofferson

Mohawks sú tiež trendové a obľúbené v dnešnej dobe. Tento účes mohawk vyzerá úžasne s plešatým blednutím a rozpojenou bradou. Štýl s pomádou, ktorá má lesk, aby získala tento vzhľad. Tieto typy pánskych účesov sú super cool.

89. Účes na bočnej časti + dlhé strapce + stredné vyblednutie

Bočná časť účesu v strede

Jr Holičstvo

Chladné dlhé strapce vpredu a dlhšie vlasy navrchu česané do bočnej časti.

90. Nízke vyblednutie + stredne vlnité vlasy navrchu

Pánsky účes s nízkym vyblednutím a stredne vlnitými vlasmi

Vlasový umelec Agus de Asís

Dlhé rozpustené vlasy na vrchu sú fénované a česané dozadu. Dlhšia dĺžka na vrchu pekne vynikne z vyblednutia pokožky.

91. Účes pre vlnité vlasy pre mužov

Stredne vyblednutý účes s vlnitými vlasmi

Andrew má vlasy

Je to skvelý strih na predvádzanie hustých vlnitých vlasov. Okraje sú dlhé. Ďalší moderný pohľad na klasický korčuliarsky strih osemdesiatych rokov minulého storočia.

92. Stredne dlhý moderný klasický pánsky strih + zostava

Klasický pánsky strih

staygold31

Krásny tvar vpredu a spánkové línie vlasov. Stredne vyblednutý účes so stredne dlhými vlasmi na vrchu. Ak chcete získať tento vzhľad, použite malé množstvo svetlej až stredne silnej pomády. Vyfúkajte a vyčešte spredu dozadu. Je to sušič vlasov, ktorý robí všetku prácu. Dodáva vlasom telo, tok a pohyb. Jedná sa o jeden z najobľúbenejších pánskych strihov.

93. Strih bočnej časti + vlnité vlasy

Bočná časť účesu hrebeň s mid fade

Nomad Barber BLN

Krásny účes. Toto je najlepší strih na vlnité vlasy. Má stredné stlmenie s krokom, ktorý ukazuje bočnú časť. Bočná časť je ďalej prehnaná s jemnou tvrdou (oholenou) časťou. Vlasy sú úhľadne česané do strany. Ak chcete vlnitým vlasom dodať nejaký detail, použite pomádu s trochou lesku. Klasický pánsky strih s moderným nádychom.

94. Účes Pompadour s prirodzeným tokom a stredným vyblednutím

Štýlový pánsky strih s prirodzeným pohybom a stredným vyblednutím

Ryan Cullen

Vlasy na vrchu a na chrbte sú dlhšie, aby poskytovali mimoriadny tok a pohyb. Na získanie tohto štýlu opäť musíte použiť sušič vlasov.

95. Klasický krátky rozčesávací účes pre mužov

Klasický krátky pánsky kombinovaný účes

Squeak Pro Barber

Najlepší klasický krátky pánsky účes. Klasické pánske zrážky vyzerajú skvele na každom chlapovi pri akejkoľvek príležitosti.

96. Krátky strih pre hrubé vlasy + odpojená brada

Krátky hrubý pánsky účes s bradou

Eddie Rosado

Super krátke. Super čistá zostava. S touto odpojenou bradou vyzerá skvele. Takéto krátke pánske účesy sú skvelé na leto.

97. Účes s uhladeným chrbtom + hrubá brada

Hustý účes pre mužov s krátkymi bokmi a bradou

Adam Joseph Chase

Naozaj dobrý strih pre chlapcov, ktorí majú husté vlasy. Krátko zastrihnuté po stranách, ale nie oholené. Dlhšie vlasy navrchu sú upravené dozadu.

98. Krátky pánsky strih + stredná plešatina

Krátky zostrih strednej kože

Od Matt J. Barbers

Plešatý fade s prírodnými kučerami na vrchu.

99. Účes so zaobleným obalom a vyblednutím + tvrdá časť

Nízke vyblednutie s tvrdou časťou a zvlnením na vrchu

Zach Ramsey

Chladná tvrdá časť. Vytvára pekný prízvuk na vysokom vyblednutí.

100. Účes s nízkym vyblednutím chrámu pre stredné vlasy

Stredne dlhý pánsky účes s nízkym blednutím

Vlasy Toma Baxtera

Nakoniec tu máme skvelo vyzerajúci stredne dlhý štruktúrovaný účes pre mužov s perfektným nízkym vyblednutím.

Ak chcete získať ďalšie úžasné trendy a štýlové pánske účesy, pozrite sa na tieto svieže účesy a najnovšie účesy pre mužov.

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na pobočky. Pre viac informácií si prečítajte naše informácie.

About the author