17 Ostrihané strany Účesy

Účesy s oholenými stranami sú chladné, čistého strihu a ľahko sa nosia. Bez ohľadu na to, či ide o podrezanie alebo vyblednutie, oholené strany zdôrazňujú vlasy na vrchu a vlasy pôsobia hrubšie.

Vyblednuté zrážky sa zužujú od krátkych po kratšie alebo až k pokožke. Tieto zrážky po holených stranách majú stredné až vysoké blednutie. Podrezanie je podobné vysokému vyblednutiu, pretože holí vlasy od hornej časti spánkov nadol, ale je to všetko v jednej dĺžke..

Na vrchole môžu byť vlasy krátke alebo dlhé, upravené alebo rozpustené, kučeravé alebo rovné. Naozaj, všetko sa deje. V prípade dlhších účesov alebo náročnejších typov vlasov uľahčujú nosenie vlasy oholené boky.

Pozrite sa na týchto 18 strihov oholených strán pre všetky typy vlasov.

1. Krátky strih + vyblednutie v strede

Ostrihané strany Účesy

Stephen J..

Tento chladný a ľahký strih na husté vlasy má stredné blednutie, ktoré klesá až za uši. Má štýl a textúru a vo vlasovej línii je strapatý.

2. Messy Pomp + oholené strany

strapatý pompadour s oholenými bokmi

Mekhruz Jalilov

Ďalší stredne dlhý účes, táto verzia necháva vlasy na vrchu ťažšie. Tmavé vlasy upravené do strapatej pompéznosti kontrastujú s plešatým vyblednutím a oholenou líniou.

3. Mid Fade + Line Up

Angel Raws

Vyblednuté účesy sa často kombinujú s line upmi, najmä pre čierne vlasy. Tento ostrý vzhľad je krátky vysoký top fade s kučeravým povrchom.

4. Kučeravé vlasy + vyblednutie pokožky

Zach Ramsey

Účesy s oholenými bokmi skutočne fungujú s kučeravými vlasmi a dlhšími strihmi. Táto chladná plodina zanecháva na vrchu veľa hustých kučier, ktoré sa v strede kvapiek zužujú až k pokožke.

5. Krátka textúrna plodina

Cena holiča Kierona

Táto kratšia verzia obľúbenej plodiny má vyšší útlm. Jeden z kľúčov skvelého účesu oholených bokov a to, ako poznáte, že je váš holič skvelý, je spôsob, akým sleduje tvar hlavy a pracuje s presahom koruny. Pár oholených línií

6. Skin Fade + Crop for Curly Hair

Alessio Bolognesi

To je rovnaký strih a dizajn vlasov pre kučeravé vlasy. Oholené strany odborne sklopia, aby sa zmestili do koruny. Pridajte pár oholených línií a máte skvelý štýl bez údržby.

7. Burst Fade Mohawk

Ruben Cisneros

Mohawk je jedným z najznámejších strihov oholených bokov. Na rozdiel od ostatných vzhľadov tu sú oholené iba boky. Toto obdĺžnikové vyblednutie je prerušované chirurgickou čiarou.

8. High Fade Haircut

Brooklyn Barbers Glanmire

Tento vysoký vyblednutý účes, ktorý oholí strany a späť do chrámu, dobre funguje s vysokou korunou.

9. Zastrihané vlasy + oholené strany

Grécky

Plešatá slabosť môže odhaliť pokožku alebo tetovanie, ak je tam váš atrament. Na vrchole je to aktualizovaná verzia účesu Steva McQueena v štýle textúry.

10. Textúrovaná plodina + vysoké vyblednutie

Ryan Cullen

Všetky strihy s textúrovanými plodinami sú tiež vyblednuté. Táto ťažká plodina má vysoký útlm, ktorý predlžuje líniu vlasov na čele za spánky.

11. Špicaté vlasy

Jarreds Barbers

Špičaté vlasy sú späť vo veľkom. Aktualizujte vzhľad obchodovaním s gélom za pomádu, zvislými hrotmi pre diagonálnu textúru a kratšími stranami za oholenou stranou.

12. High Fade Haircut pre kučeravé vlasy

Emilio Guerrero

Táto vysoká plešatá bledosť pre kučeravé vlasy zanechá kučery až na vrchol s oholenými vlasmi po všetkých stranách a vzadu. Zoraďovanie pokračuje v čistých hranách.

13. Undercut Fade

Rosalia R. Diaz

Tento chladný vzhľad má tvar podrezania a dodáva vyblednutie. Noste vlasy rozpustené na jednu stranu alebo si ich stiahnite späť do vysokej okázalosti.

14. Hrebeň na vyblednutie pre vlnité vlasy

Phillip Rosado

Tento hrebeň proti vyblednutiu je obľúbeným pánskym účesom, pretože vyzerá skvele a ľahko sa nosí. Mnoho chlapcov nosí hrebeň v úhľadnom štýle, ale táto verzia pre dlhšie vlnité vlasy má veľa trendovej textúry a toku.

15. Vysoká a tesná

Aleksandr Vasilyev

Vysoký a pevný je najkratší pánsky strih s oholenými bokmi. Táto verzia inšpirovaná mohawkom obchoduje s vyblednutím pre definované hrany s rýchlym zúžením vzadu.

16. Podrezaný účes

Sergio

Podrezanie oholí vlasy poriadne vysoko na hlave. Tento štýl hrebeňa má aj oholenú časť na zvýraznenie.

17. Podrezanie + kučeravé vlasy

Talley McIntire

Podrezanie funguje naozaj dobre aj na dlhšie kučeravé vlasy. Na zadržanie a definovanie použite výrobok definujúci zvinutie.

18. Sweep Back + Undercut Fade

Russ Barber

Podrezané účesy sú často dlhé, ale nemusia byť. Tento chladný strih sa koncentruje po celej dĺžke hlavy a sťahuje ho späť voľným, matným povrchom. Toto je spôsob, akým môžete teraz nosiť uhladené vlasy.

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na pobočky. Pre viac informácií si prečítajte naše informácie.

About the author