19 strihov kučeravých vlasov

Okrem toho, že sú strihy kučeravých vlasov jedným z najobľúbenejších strihov pre mužov, sú jedným z najlepších lookov pre pánov s kučeravými vlasmi. Vyblednuté účesy maximálne využijú všetky štruktúrované vlasy, od krátkych po dlhé.

Ďalšou skvelou vecou na vyblednutí je, že existuje toľko rôznych typov. Vlasy môžu byť krátke alebo plešaté, nízke, stredné alebo vysoké. Alebo jednoducho vyčistite hrany zúžením. Potom je tu aj zoslabenie kvapiek, vyblednutie a vyblednutie chrámu. Kombinujte všetky druhy vyblednutia s akýmikoľvek účesmi a vytvorte si vlastný vzhľad.

Fade tiež uľahčuje úpravu kučeravých vlasov. Po kréme alebo pomáde na vlasy samozrejme. Vlasy môžu byť na vrchu dlhé, po stranách nič alebo kratšie po celom tele so vyblednutými okrajmi. Ak chcete získať ďalšie kučery, zvoľte nižšie vyblednutie. Alebo koncentrujte textúru a dĺžku na temeno hlavy s vysokým vyblednutím. Ak ani jeden z nich nefunguje, existuje veľa možností stredného vyblednutia niekde medzi nimi.

Teraz sa pozrite na týchto 19 skvelých spôsobov, ako nosiť kučeravé vlasy.

1. Strih kučeravých vlasov + tieňov

Strih kučeravých vlasovCole Buerkle

Stmievanie tieňov prechádza z krátkeho na kratšie, nie až do pokožky. Jedná sa o chladnú francúzsku plodinu pre kučeravé vlasy, ktoré sú ťažké na okraji. Keď sa vlasy skracujú smerom k zátylku, stávajú sa tiež rovnejšie.

2. Taper Fade + kučeravé vlasy

Taper Fade kučeravé vlasyPodrobnosti Holičstvo

Zúženie vyblednutia je jedným z tých klasických strihov strihov kučeravých vlasov, ktoré nikdy nevyjdú z módy. Kužeľové vyblednutie rýchlo vybledne vlasy na spánkoch a výstrihu, pričom zachová prirodzenú líniu za uchom.

3. Nízke vyblednutie + kučeravé vlasy

Kučeravý účes s nízkym vyblednutím pre mužovWes Staucet

Na rozdiel od vyššie uvedeného zúženia, nízke vyblednutie zdvihne líniu vlasov približne o palec po celom obvode. V kombinácii s linkou na čele je to svieži a moderný spôsob nosenia kučeravých vlasov.

4. Mid Fade + kučeravé vlasy

Mid Fade Curly Hair MenGlenn McGoldrick

Stredné stlmenie posunie líniu vlasov vyššie ako pri slabom, ale nie až po vysokú. To vytvára sviežu siluetu a zameriava pozornosť na túto nádhernú prírodnú textúru. Na dosiahnutie tohto vzhľadu použite výrobok s určitým leskom.

5. Drop Fade + kučeravé vlasy

Drop vyblednuté kučeravé vlasyIzaiáš Hernandez

Kvapka bledne, ako by ste mohli očakávať, klesá za ucho, aby sledovala prirodzenú líniu vlasov. Efekt je niekde medzi afro a frohawkom. Väčšina nízkych vyblednutí je poklesov, ale môžu byť aj stredné alebo vysoké.

6. Fade with Curly Hair on Top

Vyblednutý účes s kučeravými vlasmi na vrchuPrivilege Holičstvo

Tu je ďalšie prepadnutie s kučeravým vrcholom, ktoré sleduje ten istý oblúk s harmonickou symetriou.

7. High Fade + kučeravé vlasy

Vysoký vyblednutý účes pre kučeravé vlasyAlex Palov

Tento vysoký útlm siaha od línie vlasov a holí všetko ostatné. Pre mužov s hustými vlasmi a/alebo aktívnym životným štýlom je to najľahší spôsob, ako nosiť kučery. Môžete sa umyť a ísť alebo stráviť nejaký čas úpravou vlasov.

8. Pánske kučeravé vlasy + Fade

Pánsky kučeravý strihDencio Aguilar

Dokonale stočené kučery sedia na vrchole vyblednutia. Svetlejšie kučery zvýrazňujú túto textúru.

9. Skin Fade + Curly Hair

Účes vyblednutia pokožky pre kučeravé vlasyOmar Peňa

Toto vyblednutie pokožky zvyšuje líniu vlasov pre modernejší oválny profil namiesto retro zaobleného afra. Je ťažké povedať, ktorý z nich je chladnejší.

10. Temp Fade + kučeravé vlasy

Temp fade kučeravé vlasy parmiceUredništvo Pričesk Robert

Dočasné vyblednutie odstráni vlasy z chrámov. Môžete ho pridať k akémukoľvek účesu, ale je to obzvlášť odvážne s týmto podnikaním vpredu, večierkom vzadu kučeravou parmicou. Jedná sa o štýlový účes pre hokej, baseball alebo bratský život.

11. High Top Fade + kučeravé vlasy

Kučeravé vlasy s vysokým strihom a vyblednutímTravis Hill

Vždy obľúbené vysoké top fade dostane podporu textúry z tohto kučeravého povrchu. Skúste zvlnenú špongiu, aby ste sa mohli hrať s rôznym vzhľadom.

12. Dlhé kučeravé vlasy + vyblednutie

Strih dlhých prírodných kučierOrlando

Kontrastujte dlhé kudrlinky s krátkymi stranami pre tento ultra chladný vzhľad a vzpierajúci gravitácii. Tieto vlasy sa dali stiahnuť aj do mužského drdola.

13. Curly Hair + Fade for Black Men

Kučeravé vlasy čierni muži skrátili zostrihFade Junky

Vyblednuté účesy sú samozrejme príležitosťou pre hľadanie černochov, ktorí skáču do prirodzenej štruktúry. Tu je skvelý spôsob, ako nosiť krátke výstredné kučery so strednou kvapkou, ktoré vyblednú až k pokožke. Vzhľad dopĺňa zostava a tvar brady.

14. Curly Blowout Haircut

Vyfúkaný účes s kučeravým zúženímJose Crespo

Všimnite si kučeravý náraz cez zúžený útlm. Táto platinová verzia je ešte zábavnejšia.

15. Najlepšie mizne pre kučeravé vlasy

Najlepší účes s plochým vrcholom a nízkym vyblednutímDavid Vetter

Plochá doska by nebola rovnaká bez vyblednutia.

16. High Fade + Curly Top

Strihanie vlasov s kučeravými vlasmiMužský obrázok MENSPIRE & Upravovanie

V tomto chladnom kučeravom vzhľade sa toho deje ešte viac. Pevné kučery sedia na vrchole línie, ktorá siaha až do chrámu. Potom je tu dobré vyblednutie a ďalšia oholená čiara.

17. Curly Drop Fade With Part

Kučeravé vlasy kvapka fade účesSasan

Táto chladná tvrdá časť oddeľuje stredne dlhé pružné kučery zhora od krátkych vlasov nižšie. Séria výbuchu vybuchla do brady kvôli kontinuite.

18. Curly Mohawk + Temple Fade

Mohawk kučeravých vlasov blednePatrick Fitzgerald

Kučery dodávajú účesu mohawk objemnú textúru. Nemusíte to ani zvyšovať. Namiesto toho dočasné vyblednutie a určitá dĺžka vytvárajú tvar mohawk.

19. Curly Hair Fade + Hair Design

Účes s kučeravými kvapkami a vyblednutímTrevor Moots

Tento orezaný účes je kučeravý na okraji. Drop fade je zvýraznený oholenou líniou a dizajnom vlasov.

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na pobočky. Pre viac informácií si prečítajte naše informácie.

About the author