20 česaných účesov na vyskúšanie

Ak má nejaký účes zlú povesť, je to hrebeň. Prečo? Historicky to bol spôsob, ako zakryť plešaté miesta, ale nikdy nie veľmi efektívne. Nie o tom hovoríme. Tieto hrebeňové vyblednutia sú modernou aktualizáciou účesu v bočnej časti.

Čo je teda hrebeň potom? Nadpis sa vzťahuje na vlasy vyčesané na stranu oproti časti. To je v kontraste k pompadours a upraveným účesom, ktoré česajú vlasy spredu dozadu. Vzhľad môže byť krátky alebo stredne dlhý, dobre funguje na husté vlasy, najmä na hispánske a ázijské. Hrebeň je však pre každého chlapa. Môže tiež zvýšiť objem vlnitých vlasov alebo dodať jemným vlasom štýl a tvar.

Hrebeň nad vyblednutím dáva tomuto retro štýlu nad vyblednutie podľa vášho výberu. Najpopulárnejšími typmi vyblednutí sú nízke, stredné, vysoké a vyblednuté kože plus podrezanie. Pokiaľ ide o hrebeň, účesy môžu dodať lesk, objem, textúru a ďalšie.

Tu je 20 skvelých spôsobov, ako vyskúšať vzhľad rovných, vlnitých a kučeravých vlasov.

Low Fade + Comb Over

1. Matte Comb Over + 2. Diagonal Fade

  • Hrebeň cez vyblednutý účes
  • Účes s nízkym vyblednutím

Matty Conrad

Vlasy sú česané vodorovne s určitými strapcami na uhle. Pre chlapcov, ktorí uprednostňujú matný povrch, bol tento vzhľad upravený iba pomocou kefy z diviačích štetín, aby sa dosiahol hladký povrch bez produktu. Vzadu uhlopriečka dodáva tomuto klasickému pánskemu účesu nečakaný dotyk.

3. Nízke vyblednutie + brada

Hipster drevorubačský kombinovaný vyblednutý účes s bradouRobert-Jan Rietveld

A tu je hrebeň zboku. Je to všestranný účes, ktorý je možné upravovať ako čistý, ako vyššie, alebo ostrý a strapatý. Nízke vyblednutie oddeľuje strih od tejto efektnej brady.

4. Comb Over Fade + Hard Part

Prečešte nízkym vyblednutím a tvrdou časťouEmmett Tuff

Tvrdá časť rozdeľuje dlhšie vlasy na krátke. Toto zmiznutie kvapky začína vyššie v chráme a klesá nižšie za ucho. Celkový vzhľad je jasný, čistý a chladný.

5. + 6. Hrebeň + Quiff

  • Nízky vyblednutý hrebeň cez účes
  • Účes s vyblednutou textúrou

Barber Royce

Vpredu nízky útlm udržuje boky veľmi tesné. Tento svieži vzhľad dodáva nádych objemu a textúry.

7. Zarovnanie + špicatá textúra

Vyblednuté účesy pre mladých mužovOmar Peňa

Hrebeň po vyblednutí môže byť viac, než len hrebeň prevädnutý a vyblednutý. Tento mladý muž ponúka štýl s hrubou textúrou a pravouhlú zostavu.

8. Stredne dlhé vlasy + nízke vyblednutie

Stredne dlhé vlasy s nízkym blednutímJunior ml.

Táto hlboká bočná časť vyzerá veľmi podobne ako niektoré štýly podrezania, ktoré uvidíte neskôr, ale je to skôr slabé vyblednutie. Tieto stredne dlhé vlasy je možné tiež stiahnuť dozadu alebo stiahnuť do mužského drdolu.

Mid Fade + hrebeň cez zrážky

9. Stredný útlm + vysoký objem

Stredne vyblednutý hrebeň cez účesEmmett Tuff

Toto stredné vyblednutie začína vysoko v chráme a klesá dole okolo chrbta. Na rozdiel od retro plochého strihu, vlasy sú sťahované hore a dole, aby mali navrchu väčšiu výšku. Vyskúšajte produkt s vysokou fixáciou pre husté vlasy, aby ste získali vzhľad.

10. Hrebeň + Twisted Quiff

Stredne vyblednutý hrebeň prešívanýMateusz

Ďalší čerstvý vzhľad hrebeňa, táto verzia zachováva retro lesklé línie pomády a hrebeňa, ale vpredu dodáva šmrnc. Náraz objemu sa vlnou spojí so zvyškom vlasov. Toto je ďalší spôsob, ako rozčesať hrebeň podľa seba.

11. Druhy stredného vyblednutia

Účes pre dospievajúcich chlapcov v štýle burst fade

Prispôsobte si hrebeň rôznymi dĺžkami vlasov a rôznymi druhmi vyblednutia. Namiesto bežnejšieho stlmenia alebo stredného stlmenia v rade, tento roztrhnutý výstrih preruší kruh za uchom a zanechá vzadu nejaký výstrih. Na vrchu sú vlasy matné s hrubou textúrou.

12. Krátky hrebeň cez účes

Krátky hrebeň cez vyblednutý účes

Hrebienok je všestranný a funguje na mnoho typov vlasov aj na dĺžky. Tento strih je veľmi krátky, ale tesné kučery stále dodávajú určitý objem. Je to lichotivý spôsob, ako zvládnuť kučery v horúcom počasí.

13. Špinavá textúra

Chladné strapaté vlasy pre mužovWhitney Vermeer

Ak chcete získať tento vzhľad, namiesto hrebeňa upravte vlasy prstami. Vyskúšajte opakovane použiteľný výrobok ako hlinu na vlasy a štýl sa bude v priebehu dňa zlepšovať.

High Fade + Comb Over

14. High Drop Fade

Vysoký vyblednutý hrebeň cez účes pre ázijské vlasyRustey

Určitý objem a vysoký útlm takmer vytvárajú široký tvar mohawku. Namiesto toho je to bočná časť s pompadourom, ktorá sa mieša do vlasov česaných naprieč. Štýl môže byť čistý alebo chladný v závislosti od zvyšku vášho vzhľadu.

15. Hrebeň na vlnité vlasy

Hrebeň na blednutie pre vlnité vlasyNomad Barber LDN

Funguje hrebeň na vlnité alebo kučeravé vlasy? Absolútne. Tento chladný vzhľad preberá tieto vlny znova a znova a prináša vzhľad veľkého objemu a textúry. Vysoká časť zanecháva na krátkej strane asi centimeter vlasov

16. Textúrované účesy

Jednoduché účesy pre dospievajúcich chlapcovDiana Pourová

U chlapcov s vlasmi, ktoré sú pravidelné až jemné, táto dlhšia dĺžka so strapatou textúrou dodáva objem a plnosť. Hrebienok je tiež obľúbeným lookom u mladistvých chlapcov, pretože vyzerá skvele a je veľmi jednoduché ho upravovať.

17. High Fade + Comb Over

Prečešte vyblednutie s bočnou časťouRustey

Husté vlasy, ktoré môžu stáť, uľahčujú vytvorenie tohto hrebeňa s veľkým objemom. Pokiaľ ide o tento produkt s vysokým držaním a stredným leskom, pozrite sa na tieto pomády. Ak chcete zvýšiť výšku a zachovať si silu, pred pridaním produktu vlasy vyfénujte a pritom ich cvičte na mieste prstami alebo hrebeňom.

Hrebeň + Podrezanie

18. Undercut Fade

Podrezaný vyblednutý hrebeňPetey Rock

Podrezanie ide ešte vyššie ako vysoké vyblednutie, pričom toto siaha až po temeno hlavy. Vlasy sú oholené až do tvrdej časti, aby sa účes prerušil. Ak je to pre vás príliš extrémne, presuňte bočnú časť nižšie, aby ste získali nižšie podrezanie.

19. Odpojené podrezanie

Odpojené podrezané účesyAndrew Pagnano

Odpojený štýl je pomenovaný alebo nedostatok prechodu medzi podrezanými a dlhšími vlasmi. Vlasy je možné nosiť rozpustené alebo ich v tomto hrebeňu držať, aby držali na mieste. Strana oproti časti má mäkší okraj.

20. Hard Part + Line Up

Chladný podrezaný hrebeň vybledneHnusní holiči

Oholená časť na diagonále a ostrý tvar dodávajú tomuto chladnému vzhľadu tvrdé čiary. Pomocou správneho produktu môže hrebeň zmeniť vlnité alebo kučeravé vlasy na rovné. Je to tiež skvelý spôsob, ako uzamknúť vlasy v horúcom a vlhkom počasí.

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na pobočky. Pre viac informácií si prečítajte naše informácie.

About the author