21 spôsobov, ako nosiť strih s páskou

Začnime odpoveďou na otázku „čo je strih na páske?“ Tape up je iný názov pre zúženie, tiež známy ako taper fade. Tento typ vyblednutia sa zastaví za uchom, s vyblednutými vlasmi na spánkoch a výstrihu.

Ak stojíte tvárou v tvár pásku hore proti vyblednutiu, blednutie pokračuje za uchom, zatiaľ čo páska hore zanecháva oblúk vlasov. V tejto bitke nie je porazený, pretože obaja vyzerajú skvele.

V názvoch strihov existujú regionálne rozdiely, preto vždy ukážte svojmu holičovi obrázok, aby ste si boli istí, že dostanete to, čo chcete. Nie je potrebné poznať všetky mená a čísla strihačov. Ako sa hovorí, obrázok stojí za tisíc slov.

Niekoľko obľúbených typov strihov na páske je 360 ​​vĺn, afro, výbuch a bzučanie, ale to nie je všetko. Rovnako ako vyblednutie, aj zúžené blednutie funguje s akýmkoľvek účesom. Medzi ďalšie štýly strihu na páske patria kučeravé vlasy, dlhé vlasy, klasické štýly a vrkoče. Skontroluj ich.

1. Účes prilepte

Účes s páskouSeeCut Hairstylizh

Toto vysoké zúženie udržuje vlasy krátke asi palec nad líniou vlasov s rýchlym vyblednutím v spánkoch a na zadnej časti krku. Oblúk za uchom odráža krivku tohto krátkeho afra. Sú to tie detaily, ktoré oddeľujú veľkých holičov od ostatných.

Zlepovací zostrih Čierny mužSeeCut Hairstylizh

Toto je skvelý strih spredu/strany. Toto zúženie zdvihne výstrih, aby afro mohlo pokračovať v línii čela dookola.

2. Zlepenie účesu pre čiernych mužov

Nicole Renae

Páska hore je najlepší spôsob, ako udržať všetky 360 stupňové vlny s chrumkavým výstrihom. Udržujte ho v čerstvom stave častými holičskými návštevami. Niektorí chlapci sa nechávajú upravovať každý týždeň, ale funguje to aj každý druhý týždeň.

3. Tape Up Fade

Christian Inductivo

Fade up up je opäť rovnaký ako taper fade. Tento typ výstrihu vyzerá rovnako dobre v moderných štýloch ako tento klasický vzhľad. Tento chladný pompadour s textúrou zmizne v rozmazaní.

4. Tape Up + dlhé vlasy

Holičstvo Visionz

Zúžené a dlhé vlasy, prečo nie? Táto páska hore ide poriadne hore a mužský drdol nikdy nevyzeral lepšie. To má podobný účinok ako podrezanie, ale zachováva o niečo viac vlasov.

5. Vysoká páska hore + kučeravé vlasy

Favela Cortes

Kučeravé vyblednutie je obľúbené, ale toto vysoké zúženie zvyšuje aj líniu vlasov, pričom oblúk drží za uchom. Táto páska hore by sa hodila pod retro potítko.

6. Strih na nízkej páske

Nízky strih na páskeChristian Inductivo

Páska hore sa líši vo výške. Táto nízka verzia odstráni minimum chĺpkov na bokombradách a výstrihu a zaistí čistý povrch pre tento stredne dlhý vzhľad.

7. Nízka koža

Nízkopodlažná páska horeEddie Rosado

Existujú dva typy vyblednutia. Stmievanie tieňov skracuje vlasy z krátkych na kratšie, zatiaľ čo blednutie pokožky odhaľuje pokožku. Neexistuje správna ani nesprávna voľba, ale je to skvelý vzhľad. Tento tvar brady pokračuje v zákrute chrámu prerušením bokombrady, ktorá viac upozorňuje na vlny a upravenú bradu.

8. Kožená páska hore

Účes nalepte na kožuMarquinhos Barbers

Zúženie pokožky môže byť nízke alebo vyššie, ako je toto cool afro s blednutím fúzov. Fade, ktorý siaha nižšie do brady, funguje dobre u chlapcov s nerovnomerným rastom na lícach alebo ktorí chcú sústrediť vlasy pozdĺž čeľuste..

9. Účes Tape Up + Line Up

Účes Tape Up + Line UpMarquinhos Barbers

Zostava je definovaná čiara pozdĺž čela. Rovná čiara kontrastuje s rozmazanými okrajmi zúženia. Táto zostava vyzerá skvele so stredne dlhými zákrutami, ale funguje aj s akýmkoľvek účesom, ktorý sa vám páči

10. Účes Shape Up + Tape Up

Účes Shape Up + Tape UpTK Holič

Tvar hore a páska hore sú rovnaké ako pri zostave a páske hore, ale zábavnejšie povedané. Tu je to s krátkymi kučerami. Táto kombinácia funguje aj s kratšími aj dlhšími účesmi.

11. High Tape Up + boxové vrkoče

Prámiky so zúženímCriztofferson

Prámiky a vyblednutie sú výherné kombinácie. Táto páska funguje dobre s týmito boxovými copmi a vytvára lichotivý tvar pre dlhé a krátke vlasy. Je to cool vzhľad s malými francúzskymi vrkočmi spletenými do väčších vrkočov.

12. Erickson Lubin

Populárne zrážky pre vlasy Black Men Erickson LubinPat Regan

Tu je boxer Erickson Lubin s krátkymi stranami, dlhším horným účesom, ktorý vyzerá skvele v kruhu aj mimo neho. Vzhľad končí zúžením nízkej pokožky, ktoré bezšvíkovo zapadá do brady.

13. Ďalšie účesy s páskou

Tape up je obľúbeným doplnkom k množstvu obľúbených strihov pre černochov. Prvý a druhý sú dva spôsoby nosenia výstrihu, stredne dlhý strih s veľkou výškou.

Trochu dlhšie, nízke alebo zúžené vyblednutie udrží krátke strany pod všetkými dĺžkami dredov.

Keď sa vrátime ku kratším strihom, páska hore zachováva najväčšie krytie pre bzučivý strih. Ultra nízke zúženie odstráni iba bokombrady a stopu vlasov pozdĺž výstrihu.

1. Pioneer škrty 2. Kenny Blend 3. Travis Hill 4. Changeman 5. Anthony Blendz 6. Legenda Lauren 7. Kutz Unlimited Studio 8. Anthony Blendz

Páskové účesy tiež pomáhajú vytvoriť tento charakteristický zaoblený tvar pre afro a iné krátke účesy.

Nie je len jeden spôsob, ako nosiť pásku. Nízke zúženie vymieňa prirodzené okraje za krátke vyblednutie v spánkoch a výstrihu a navyše za perfektný oblúk za uchom. Tento vzhľad zachováva akúkoľvek šírku vlasov po stranách.

14. Tape Up + plná brada

Kužeľové vyblednutie s čiernou bradouAmerická posádka

Kužeľové vyblednutie môže tiež stúpať vyššie, podobne ako pri prechode stredného tieňa, ale pri línii za uchom. Tento vzhľad udržuje boky napnuté a je obzvlášť obľúbený u dlhších vlasov, vrkočov a dreadov.

Posledný rozdiel medzi zalepením účesov a odhalením toho, ako veľká je koža. Niektoré zúženiny sú plešaté vysoko, iba s charakteristickou klenbou vlasov. Alebo choďte na zúženie tieňa, ktoré prechádza od krátkeho k kratšiemu.

A nakoniec, zúžené blednutie funguje dobre ako blednutie vousov, ktoré oddeľuje váš účes od vlasov na tvári. Funguje s čímkoľvek, od strniskovej brady až po vlasy na tvári.

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na pobočky. Pre viac informácií si prečítajte naše informácie.

About the author