45 rôznych vyblednutých účesov pre mužov, ktorí sú super cool

Vyblednuté účesy sú jedným z najobľúbenejších, najuniverzálnejších a najatraktívnejších účesov pre mužov, teenagerov a chlapcov. Vyzerajú skvele, ľahko sa upravujú a hodia sa pre všetkých chlapcov.

Vyblednuté účesy fungujú pre každý typ vlasov od tenkých po husté a rovné až po kučeravé. Mužom s hustými vlasmi zoslabnuté účesy zosvetlia vlasy a uľahčia styling. Ako teda fungujú na tenké a dokonca rednúce vlasy? Vďaka ultra krátkym vlasom na bokoch vlasy na vrchu vyzerajú silnejšie a kontrastnejšie. To platí pre mužov s hustými vlasmi, ale aj pre mužov s jemnými, tenkými a riedkymi vlasmi. Pri vlnitých, kučeravých a kučeravých vlasoch udržujte vyblednuté účesy krátke strany a vytvorte čisto zostrihanú líniu vlasov..

Účesy s vyblednutím môžu byť čokoľvek, čo sa vám páči. Vlasy môžu byť krátke alebo dlhé, ako sa vám páči, alebo čokoľvek medzi tým. Buzz strih s vyblednutím je veľmi obľúbený účes. Na opačnom konci spektra, bokombráda a nízke vyblednutie dodáva dlhým vlasom mužný vzhľad. Fades tiež vyzerá skvele v každom veku a môže predĺžiť čas medzi účesmi pre chlapcov a pridať pre starších mužov.

Taper vs. Fade – aký je rozdiel?

Rovnako ako hovoriť sóda verzus pop, podmienky holičstva sa môžu líšiť v závislosti od ľudí a regiónov. Niektorí ľudia používajú rovnaké slovo na označenie rôznych vecí alebo rôzne slová na to isté. Niekedy sa slová zúženie a vyblednutie používajú zameniteľne.

Ak sa nás pýtate, znamenajú rôzne veci a slovník súhlasí. Slovníková definícia vyblednutia je „postupne slabnúť a miznúť“, zatiaľ čo kužeľ je definovaný ako „zmenšovať alebo zmenšovať hrúbku smerom k jednému koncu“.

Vyblednuté účesy zvyčajne používajú nožnice na „vyblednutie“ vlasov z krátkej na ešte kratšiu alebo na pokožku. Fade je možné strihať aj nožnicami, ale výsledkom je jemnejší vzhľad namiesto krepovitých a rozmazaných vyblednutí. Zúžené zrážky sú klasické nožnicové pánske účesy s kratšími vlasmi po stranách a vzadu.

Vyblednuté účesy pre mužov

Aby ste sa uistili, že dostanete presne taký strih, aký chcete, vždy ukážte svojmu holičovi alebo stylistovi fotografiu. Používanie slov a dokonca aj čísiel strážnych nožníc môže viesť k nedorozumeniu.

Čo je to vyblednutý účes?

Vyblednuté zrážky začínajú krátko a miznú v krátkom strnisku alebo koži. Pri expertnom vyblednutí je tento prechod bezproblémovým prechodom alebo rozmazaním. Populárna verzia vyblednutia je koža, plešatá alebo nulová, ktorá siaha až po pokožku, ako naznačuje názov. Vyblednutie pokožky zvyšuje líniu vlasov a vytvára nový tvar. Stíny miznú od krátkych k kratším.

K vyblednutiu môže dôjsť kdekoľvek na hlave. Niektoré vyblednutia sú malé a obmedzujú sa na bokombradu, spánok alebo výstrih. Stredné a vysoké blednutie sú výraznejšie a vlasy ostrihané nakrátko do polovice hlavy alebo až po líniu vlasov. Nízke blednutie ostrihané vlasy nakrátko okolo línie vlasov.

Skúsení holiči a stylisti prispôsobia tvar, veľkosť a prechod vyblednutia do tvaru hlavy a tváre.

To sú slová, ale vyblednuté účesy sú oveľa lepšie vysvetlené obrázkami. Tu nájdete všetky typy vyblednutých účesov, ktoré môžete získať.

Druhy vyblednutých účesov

Existuje toľko typov vyblednutých účesov, ktoré môžete získať. V tejto príručke sa zaoberáme všetkými najobľúbenejšími štýlmi vyblednutia.

1. Účes s nízkym vyblednutím

Účes s nízkym vyblednutím

Ramses

Ako naznačuje názov, strih s nízkym vyblednutím začína nízko na hlave. Váš holič a stylista vám môže pomôcť nájsť najlichotivejšiu verziu, ale táto začína v chráme a mierne klesá za ucho. Vyzerá to skvele s rovnými vlasmi zostrihanými do trendových plodín alebo nadčasových pompéz, ale je to aj skvelý doplnok k tomuto úžasnému účesu pre kučeravé vlasy..

2. Mid Fade Haircut

Stredne vyblednutý účes

Toto je krásny príklad toho, ako vyblednutý účes zameriava pozornosť na ostatné vlasy a spôsobuje, že vyzerajú mimoriadne hrubé. Tento stredný vyblednutý účes je na okrajoch veľmi krátky, ale iba po kožu pri bokombradách. Väčšina stredných vyblednutí klesá, aby umožnila určitú dĺžku okolo koruny, aj keď niektoré sledujú rovnejší riadok pre odvážny efekt. Je to veľmi cool krátky zostrih pre mužov, ktorý vás môže vziať z práce do telocvične do klubu.

3. High Fade Haircut

Vysoký vyblednutý účes

Sky Salon

Ako naznačuje názov, zrážky s vysokým vyblednutím začínajú vysoko na hlave. Toto vyblednutie je predĺžením zostavy, začínajúc nad chrámom. Tento typ vyblednutého účesu funguje veľmi dobre pri štýloch hladkých zadných partií, ako je tento textúrovaný pohyb dozadu alebo pompadours..

4. Taper Fade Haircut

Taper fade účes

Chris Jones

Účes s kužeľovým vyblednutím rozdeľuje rozdiel medzi nožnicovým zúžením a strihaním strihaného strihu. Výsledkom je čistý rez, ktorý je o niečo dlhší ako vyblednutie.

5. Strih krátkych vlasov

Strih veľmi krátkych vlasov

Ramses

Fade je možné pridať k akémukoľvek typu alebo dĺžke vlasov. Ak chcete štýlový vzhľad, ktorý už nemôže byť jednoduchší, vyskúšajte tento vysoký efekt s krátkym textúrovaným orezaním. Prstami trochu vmasírujte do vlasov alebo ílu alebo iného produktu na zlepšenie textúry, cez vlasy.

6. Stredne dlhé strihanie vlasov

Stredne dlhé vlasy a vyblednutie

Josh O’Meara-Patel

Štruktúrovaný styling a oholená línia dodávajú moderný vzhľad tomuto klasickému účesu pompadour fade. Kontrast medzi tmavými vlasmi a bledou pokožkou ukazuje rozmazanie vyblednutého a precízneho dizajnu vlasov.

7. Strih dlhších vlasov

Dlhé vlasy s chladným vysokým blednutím

Zach Ramsey

Vyblednuté zrážky fungujú aj s dlhšími mužskými vlasmi. Zatiaľ čo mužské drdoly, vrkoče a mohawky sú možnosťou tohto strihu, dlhší úhľadný vzhľad je aj neskôr. Je to lichotivý vzhľad pre všetkých mužov, ale skutočne funguje tak, že predlžuje oblé tvary tváre.

8. Temp Fade Haircut

Dočasné vyblednutie účesu pre kučeravé vlasy

Junior Ortiz

Krátke pre vyblednutie chrámu, dočasné vyblednutie je najmenší typ vyblednutia, ale stále má veľký vplyv. Toto vyblednutie mohawku je zvyčajne vyrezané za uchom, ale toto dočasné vyblednutie vytvára rovnaký profil.

9. Bald Fade Haircut

Účes plešatého vyblednutia

Sayyod Khayrullayev

Plešatá slabosť má mnoho názvov, vrátane kože, žiletky a nulového blednutia. Siaha až k pokožke a vytvára novú vlasovú líniu, či už je vysoká, stredná alebo nízka.

10. Strihanie pokožky

Účes vyblednutia pokožky

Holičstvo M15

Tento klasický účes bočnej časti s nízkym vyblednutím pokožky by mohol byť priamo z hry Boardwalk Empire. Pozrite sa s Layrite matná krémová pomáda a hrebeň.

11. Drop Fade Haircut

Drop fade účes

Dylan Portner

Kvapka vybledne, uhádli ste, klesá dole v zadnej časti hlavy. Rovnako ako ostatné vyblednutia môže byť pokles zoslabenia nízky, stredný alebo vysoký. Tento strih s vysokým efektom a vyblednutým účesom má chladný tvar zboku aj zozadu.

12. Účes vyblednutej plodiny

Vyblednutý strih účesu

John Carmona

Textúrovaná plodina je trendom v oblasti pánskych vlasov v Severnej Amerike a Európe. Tento skvelý krátky účes pre mužov je možné ostrihať a upravovať mnohými rôznymi spôsobmi, ale boky a chrbát sú vždy vyblednuté.

13. Heavy Crop Fade

Účes pre mužov s hustými hustými vlasmi

Anthony Giannotti

Toto je verzia vyblednutej plodiny pre chlapcov s hustými vlasmi. Vlasy na vrchu sú ťažšie, ale stále ostrihané, aby sa zlepšila textúra a znížila hmotnosť. Nízke vyblednutie pokožky vytvára šikmú líniu vlasov.

14. Účes cez vyblednutie

Hrebeň pre mužov vyblednutý

Wess Lane

Hrebeň cez vyblednutie je strihaný, aby vytvoril účes bočnej časti. Táto verzia má vysokú vyblednutú a tvrdú časť, ale dá sa nosiť aj so stredne vyblednutou a česanou časťou.

15. Fade účes s dizajnom

Vyblednutý účes s chladným dizajnom vlasov

Michael Kelly

Fades vytvára plátno pre návrhy oholených vlasov. Tieto tetovanie na vlasy môže byť čokoľvek, od čo chcete, aby boli od zložitých tvárí cez logá tímov po oholené čiary. Účesové vzory môžu pokrývať zadnú časť hlavy, jednu stranu alebo len výstrih. Buďte s ním kreatívni.

16. Účes Mohawk Fade

Mohawk mizne

Julian Payne

Tento výbuch vyblednutia mohawk vyzerá skvele s rovnými vlasmi s hrotmi alebo kučeravými vlasmi, ktoré sa samy postavia.

17. Účes vyblednutia bočnej časti

Účes vyblednutia v bočnej časti

Pat Regan

Vyblednuté účesy môžu byť klasické, moderné alebo niekde medzi tým. Tento krátky a čistý strih bočnej časti účesu je vhodný do práce, ale vyzerá skvele, nech ste kdekoľvek.

18. Účes Afro Fade

Afro fade

Liam Kenny

Pridanie fade do afra dodá retro štýlu moderný nádych. Tento efektívny tvar tiež aktualizuje vzhľad nového tisícročia.

19. Military Haircut Fade

Vojenský strih a vysoké vyblednutie

Cameron Tooyserkani

Ultra krátke vojenské strihy sú obľúbené u všetkých druhov mužov. Fades bol vždy vojenským vzhľadom a tento bzučivý strih vyzerá dobre v uniforme aj mimo nej.

20. High Top Fade Haircut

Vysoký top účes

Frank Soto

Vďaka tesne rezaným bokom bude vysoký vrchný vzhľad ešte vyšší. Namiesto klasického plochého topu má tento vysoký top fade zaoblený profil a kučeravé okraje s takouto výškou podpisu.

21. Strih kučeravých vlasov

Strih kučeravých vlasov s vysokým blednutím

Stephen J..

Vyblednuté účesy uľahčujú predvádzanie prirodzenej štruktúry kučeravých vlasov. Keď sú boky a chrbát skrátené, je jednoduchšie štýl navrchu kučery.

22. Účes Shadow Fade

Účes Shade Fade

Shuto Kawai

Existujú dva druhy vyblednutia, vyblednutie pokožky a tieň. Blednutie pokožky prechádza k pokožke, zatiaľ čo stíny miznú z krátkych na kratšie. Obe zmesi môžu začať nízko, stredne alebo vysoko alebo ponechať dĺžku po stranách svetlú, strednú alebo tmavú. Zatiaľ čo mnoho vyblednutí klesá až na kožu, tieňové blednutie má rovnako svieži vzhľad.

23. Fade Haircut with Waves

Účes 360 vĺn

Bohatý „Smash“ Payne

Účes na vlnách je obľúbeným vzhľadom u černochov, ktorý je možné nosiť s vyblednutím alebo bez neho, a to pre celých 360 vĺn.

24. Vyblednutý účes s bradou

Vyblednutý účes a brada

Junior Ortiz

Vyblednuté účesy a brady je možné nosiť spoločne. Chrámová slabosť síce vytvára odpojenie medzi vlasmi a vlasmi na tvári, ale tiež vytvára hladký prechod medzi nimi. To bude fungovať všetky druhy vybledne a všetky druhy fúzov.

25. Fade Haircut with Line

Účes s vyblednutou textúrou s linkou

Holičské vrkoče

Oholená čiara je taký jednoduchý dizajn vlasov, ale vytvára odvážny vzhľad, vďaka ktorému budú ľudia dvakrát vyzerať.

26. Blowout Fade Haircut

Fúkaný vyblednutý účes pre mužov

Bodeguita

Vyfúkaný účes kombinuje stredne dlhé kudrlinky s vyblednutím v chráme a vyblednutím výstrihu. Výsledkom sú textúrované kučery s čistými rezanými hranami.

27. Účesy Fohawk Fade

Účes Fohawk Fauxhawk fade

Javi Barber

Fohawk je jedným z tých účesov, ktoré zostávajú vo veľkom štýle, pretože vyzerajú tak dobre u toľkých ľudí. Táto verzia dodáva atraktívny vzhľad ako štruktúrovaný štýl a výstrih v tvare V..

28. Box Fade Haircut

Box fade účes

Holič Bebo

Box fade má vysoký fade vlasy vyzerajú ako box na hlave.

29. Účes Burst Fade

Účes pre mužov v štýle Burst Fade

Devon @ Flycutz

Sériové vyblednutie na oboch stranách vytvára široký efekt mohawk.

30. Fade vysokého a pevného účesu

Vysoký a pevný vyblednutý účes

Bruce Hayden

Vysoký a tesný je vojenský strih, ktorý necháva krátke vlasy vysoko na hlave. Je to obľúbený a ľahko nositeľný strih na rovné, kučeravé a čierne vlasy.

31. Fade účes s vrkôčiky

Vyblednutý účes s vrkočmi

Holič Zeke

Tieto kukurice v pletenom samurajskom drdole získavajú veľa pozornosti, ale dizajn vyblednutia a vlasov kladie na tento chladný vzhľad ešte väčší dôraz..

32. Pompadour Fade Haircut

Pompadour fade haircut

Javi Barber

Ako hrebeň po vyblednutí, pompadour fade zanecháva vlasy na vrchu dlhšie s krátkymi vyblednutými stranami. Rozdiel je v tom, že vlasy sú česané hore a dozadu a nie do strany. Táto moderná okázalosť má veľa výšky, matný povrch a hrubú textúru.

33. Klasický vyblednutý účes

bočná časť účesu s vyblednutím

Matthew Conrad

Fades sú obľúbeným pánskym účesom už od štyridsiatych rokov minulého storočia. Tento zostrih na bočnej časti s nízkym blednutím a bradou a so zdravými fúzmi je klasickým štýlom, ktorý dnes vyzerá rovnako dobre ako pred 50 rokmi..

34. Strihanie Razor Fade

Strih holiaci strojček pre chlapcov

Seu Eliáš

Razor fade je len ďalší spôsob, ako povedať vyblednutie pokožky alebo plešatosti. Tento krátky ostrý strih s rozmazaným zúžením je krásnym príkladom toho, ako môžu dobré vyblednutia vyzerať. Tri lomítka to len zlepšujú. Držte sa pri návštevách holiča každých pár týždňov alebo ho nechajte vyrásť, bude to vyzerať dobre.

35. Účes Boosie Fade

Pánsky účes Boosie fade

Holič Devín

Boosie fade, ktorý si obľúbil rapper Lil Boosie, má vyblednutie pokožky s určitou dĺžkou v hornej časti. Na rozdiel od vyblednutia poľa je profil zakrivený.

36. Účes Buzz Fade

Účes bzučania

Cameron Tooyserkani

Buzz fade je jedným z najobľúbenejších krátkych účesov pre mužov, pretože vyzerá najlepšie s minimálnym množstvom práce. Len tak ďalej s pravidelnými holičskými návštevami.

37. Účes podrezania a vyblednutia

Undercut Fade

 John Carmona

Podrezané blednutie ide o niečo vyššie ako vysoké vyblednutie, aby sa vytvoril odpojený účes. Vyzerá to skvele s krátkymi vlasmi alebo stredne dlhé vyzerá hladko dozadu alebo pompézne.

38. Účes Twist Fade

vysoký top fade s zákrutami

Dencio Aguilar

Vyblednuté účesy po bokoch a chrbte ladia s každým pánskym účesom, obzvlášť pri týchto stredne dlhých zákrutách.

39. Účes s vyblednutím Faux Hawk

Účes pre chlapcov s vyblednutým jastrabom

Javi Barber

Fade dodáva faux jastrabovi ešte mohutnejší vzhľad.

40. Účes vyblednutia plochého topu

Cool flat top fade

Oblečenie BHarmony 

Vďaka tesným bokom budú ploché topy pôsobiť ešte vyššie. Pozrite sa na Urobte tričko Flattops opäť skvelým tričkom od BHarmony Clothing.

41. Strih tvrdej časti

Účes vyblednutia tvrdej časti

Alex holič 305

V tomto tvrdom účese nie je pochýb o tom, kde rozdeliť vlasy. Stredne dlhé vlasy sú upravené do studeného účesu s určitým objemom a textúrou.

42. Strih Fade Mohawk Haircut

Pánsky účes Mohawk Burst Fade

Travis Hill

Séria zhlukov sleduje rovnaký oblúk ako tento chladný kučeravý mohawk.

43. Drop Fade účes s kučeravým vrcholom

Drop fade účes pre pánov s kučeravými vlasmi

Gregor @ Rum Barber

Drop fade vytvára chladný kučeravý horný účes, ktorý nemá tvar huby.

44. Účes Southside Fade

Strih na južnú stranu

Papito blahoslavení

The Southside fade posúva ostrihaný a vyblednutý účes na ďalšiu úroveň. Krátke vlasy sú koncentrované v prednej polovici koruny s linkou nahor, ktorá definuje okraje.

45. Line Up Fade

Účes pre pánov s krátkymi vlasmi s vysokou plešatosťou

Luis O. Melendez

V neposlednom rade je to zoslabenie zostavy, ďalšia verzia zvučného strihu, ale s pridanou definíciou od okraja nahor. Línie sú v kontraste s rozmazaním vyblednutia. Rovnaká kombinácia definuje líca brady a zužuje sa do vyblednutia pokožky.

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na pobočky. Pre viac informácií si prečítajte naše informácie.

About the author