Fúkaný účes: klasický vzhľad

Po prvé, čo je rozstrihaný účes? Fúkanie pozostáva z nízkeho vyblednutia po stranách a chrbte, s dlhšími vlasmi na vrchu, ktoré sú upravené nahor a niekedy aj von. Cieľom je vyzerať, ako by ste strčili prst do jamky, odtiaľ ten názov.

Vyfukovaný účes, známy tiež ako chrámový alebo kužeľový efekt, sa prvýkrát stal populárnym v deväťdesiatych rokoch minulého storočia, ale o dva desaťročia neskôr sa vrátil vďaka Pauly D. od Jersey Shore. Naďalej je to cool účes pre chlapov, ktorí radšej vyčnievajú z davu.

Tento vyblednutý účes funguje pre celý rad typov vlasov, najmä pre tie s objemom, ako sú kučeravé alebo čierne vlasy, ktoré je možné nosiť prirodzene, s oblúčikmi alebo s kučeravou špongiou. Chlapi s rovnými vlasmi musia vynaložiť trochu viac úsilia.

Pauly D bol preslávený svojim vypracovaním rutinné fénovanie, gél a lak na vlasy ale akýkoľvek produkt silného zadržania by mal fungovať. Fénovanie vlasov počas cvičenia, aby sa postavili, vám pomôže vypadnúť vyššie, vydržať dlhšie a získať vzhľad s minimom produktu..

Tu je rad rôznych spôsobov, ako nosiť výstrih s rôznymi dĺžkami a štýlmi navrchu a slabnúť v spodnej časti.

Fúkaný účes pre chlapov

vyfúkaný účes pre chlapovHoličstvo BodeguitaHiram MunizDave BarberPat Regan

Fúkaný kužeľový účes

fúkaný zúžený účesTravis Hill

Jedná sa o zúžený účes s rýchlym vyblednutím v oblasti spánkov a výstrihu. Vlasy sú na kratšej strane, ale efekt vypadávania je stále prítomný.

Blowout Fade Haircut

fúkaný vyblednutý účesVydýchané

Účes s vyfúknutým vyblednutím prevedie boky a cúva vyššie. Chladným spôsobom zmení siluetu výstrelu.

Textúrovaná fúzia vlasov

pánsky vyfúkaný účesJarreds Barbers

Ak sa venujete stylingu, upravený účes funguje pre každého. Textúra je vylepšená, zatiaľ čo obvyklé hroty tiež vychádzajú do strany kvôli elektrizovanému vzhľadu.

Fúkaný účes pre čiernych chlapov

vyfúkaný účes pre černochovCuttboss

Výpadok je tradične účesom pre čiernych mužov a je zrejmé, prečo. Zvrhlá textúra má dostatok objemu v každej dĺžke.

Nízky výstrih do vlasov

účes s nízkym vyblednutímBurgh Barber

Nízke vyblednutie pokožky vytvára lichotivú novú líniu vlasov, ktorá tiež zvýrazňuje husté vlasy na vrchu. Natiahnuté kučery, ktoré sa smerom ku koncom uvoľňujú, vytvárajú konečný elektrizovaný účes.

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na pobočky. Pre viac informácií si prečítajte naše informácie.

About the author