11 úžasných účesov s drdolom s miznutím do roku 2021

Man bun fade je pánsky účes, ktorý kombinuje dva účesy. Najprv mužský drdol vytvorí stiahnutím dlhších vlasov hore na vrchný uzol alias mužský drdol. Ďalej dochádza k vyblednutiu holením chrbta a bokov vlasov nožnicami, holiacim strojčekom alebo nožnicami. Man bun fades používa oholené alebo zúžené techniky, ktoré vytvárajú ostrý a moderný pánsky účes. Účesy mužských drdolov sa v priebehu rokov vyvíjali.

Vyblednuté boky a chrbát vám umožňujú nosiť drdol bez toho, aby sa vám vlasy dotýkali uší a zátylku. Ponúka chladný a upravený vzhľad, ktorý môže zvýrazniť vaše výrazné črty tváre a uhly, a navyše úplnú slobodu upravovať vašu dlhú vrchnú hrivu akýmkoľvek spôsobom..

Vdýchnite ducha svojmu základnému drdolu tým, že získate efekt, ktorý rozhodne oživí hru s dlhými vlasmi a dodá mu výrazný kontrast a pozornosť. Ak ho chcete udržať čistý a štýlový dlhší čas, je potrebná pravidelná údržba. Niektoré vyblednutia je potrebné zvážiť: zúženie, koža/plešatosť, prasknutie a každý z nich môže byť vysoký, stredný alebo nízky. Nižšie nájdete množstvo príkladov.

Na nasledujúcich fotografiách sú uvedené najlepšie účesy pre blednutie, ktoré práve nájdete a je to presne to, čo potrebujete, aby ste svojmu štýlu dodali vážny mužský nádych.!

Man Bun Fade with Cornrows

Cornrows drdol s vyblednutímInstagram @jasmingotyou_

Tento pletený vzor určite otočí hlavy a pýta sa vás, ako tento štýl bez námahy rozhýbete. Vyzerajte neuveriteľne módne a štýlovo s týmto pôsobivým vzhľadom.

S nízkym vyblednutím

drdol s nízkym vyblednutímInstagram @amazing_cuts_color

S týmto strihom vyzerajte elegantnejšie! Na jednoduchých rovných vlasoch vyzerá mužský drdol rustikálne a bez námahy.

S vyblednutým dizajnom

drdol s vyblednutým dizajnomInstagram @babz_da_barber

Oživte svoje prirodzené vlasy pomocou zložitých umeleckých diel, vďaka ktorým budete vyzerať stále a vždy pripravená na párty.

S vyblednutím brady

účes s blednutím bradyInstagram @blendzmasterbarber30

Vylepšite svoj štýl bokom so štruktúrovaným účesom top man bun fade. Ukážte to všetko v ostrom vyblednutí, ktoré postupuje k vášmu chrámu a husto klesá až k vašej brade. Drdol a brada si získali veľa priaznivcov účesov s drdolom pre mužov.

Horný uzol s vyblednutím

Vrchný uzol s vyblednutímInstagram @ezesouzas

Doprajte si tú úžasnú atmosféru samurajov s týmto štýlom bokov, ktorý je ostrý ako čepeľ.

Účes s drdolom s podrezaným vyblednutím

podrezané vyblednutieInstagram @kimberlycolorist_

Tento štýl posúva pletenie na ďalšiu úroveň! Tieto kožené tesné vrkoče vytvárajúce svätožiaru okolo vášho vrchu vyúsťujú do tohto ostrého vzhľadu.

Drdol s vyblednutím kože

bledosť pokožkyInstagram @barberjhiggins

Tento moderný štýl dobre ladí s teplými hnedými vlasmi. Tieto oholené strany sú ideálne pre každodennejší vzhľad.

S High Bun Fade

drdol účes vysoký fadeInstagram @oliver.tv

Keď prídete so svetlými vlasmi, bude vám určite jasné, že sa vám bude večer člnkať, a pôjdete s tým sexy a strapatým drdolom s chladne oholenými bokmi..

S kužeľovým vyblednutím

S kužeľovým vyblednutímInstagram @gradeadre

Q&Autor štýlu: Andre Clark

Licencovaný Barber @ Grade A Dre v Greensboro, NC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je trendový. Poskytuje akýsi nervózny vzhľad. To najväčšie by na tom muselo byť zúženie. To robí účes pop.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Jediná rada, ktorú mám, je, keď ste pripravení na tento pohľad, navštívte ma. Postarám sa o vás!

Pletený drdol

Pletený drdolInstagram @yaasssriah

Q&Autorka štýlu, Mariah Lenox

Licencovaný kozmetológ @ Sola Salons v Arlingtone, Texas

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je pletený mužský drdol. Najkrajšou vecou na tomto vzhľade je vzor, ​​ktorý som použila na jeho zapletanie. Dodáva celkovému vzhľadu voľne tečúci pocit. V tomto štýle sa môžete obliecť hore alebo dole.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pre tento pohľad je najdôležitejšou radou, ktorú môžem klientovi dať, pravidelne si mazať pokožku hlavy a v noci si vlasy zahaľovať. Olejovanie pokožky hlavy udrží vlasy v tomto ochrannom štýle rastúce. Omotanie vlasov v noci zachová štýl, aby ich mohli nosiť dlhšie.

S plešatým vyblednutím

S plešatým vyblednutímInstagram @drewcutyou

Q&Autor štýlu: Andrew Milani

Licencovaný Barber @ Hairworks Salon & Holič v americkom kaňone, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento strih je jednoduchý stredne plešatý efekt s drdolom. Fade je úplne odpojený od drdola, čo uľahčuje jeho vykonanie. Je to najlepšie z oboch svetov. Čistá zostava vyblednutia a brady s dlhými strapatými vlasmi na vrchu. Vousy si obľúbili účesy mužských drdolov.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento mužský bledý účes je ideálny pre tých, ktorí chcú dlhé vlasy, ale nechce, aby ste ich museli neustále upravovať. Je to skutočne nenáročné na údržbu. Stačí ho hodiť do žemle a ísť. Ak uvažujete o tomto vzhľade, navrhujem, aby vám vlasy na vrchole narástli dostatočne dlho, aby sa dali zopnúť, než sa odpojíte z boku. To vám zabráni v tom, aby ste museli riešiť odpojený účes, kým nebudú vlasy dostatočne dlhé na zopnutie. Tento štýl je možné nosiť aj so zúženým krkom a bokombradami, ak ste sa ešte nezaviazali k vyblednutiu pokožky..

About the author