12 najlepších najlepších čiernych účesov s vysokým topom a vyblednutím do roku 2021

High top fade (alebo hi-top fade) je strih pre černochov s dlhým afrom na vrchu, ktorý je plochý a postupne sa stráca na veľmi krátke strany. Pochádza z osemdesiatych rokov minulého storočia a tento strih je medzi čiernymi mužmi obľúbený pre svoje neobmedzené množstvo štýlov, z ktorých si môžete vyberať! Dokonca môžete svoj vzhľad spárovať s hipsterskou bradou a pôsobivým fade artom, aby ste dotvorili ten najčerstvejší vzhľad!

Jeden z klasických hi-top fade lookov spopularizoval legendárny Will Smith a teraz jeho moderné verzie môžete vidieť na synovi Jaden Smithovi a basketbalovej hviezde Nickovi Youngovi!

Tvar tváre hrá veľkú úlohu pri rozhodovaní o tvare vášho topu a o tom, ako vysoko by ste mali ísť, pretože nechcete skončiť s nevyrovnaným výsledkom. Môžete si vybrať druh vyblednutia, s ktorým sa spojíte, v závislosti od vášho štýlu a osobnosti. Z času na čas navštívte svojho holiča, ak chcete, aby tvar vašich vrchných vlasov vyzeral ostro a boky čisté.

Akonáhle sa rozhodnete pre tieto veci, ste pripravení vlastniť vynikajúci účes. Pozrite sa na tieto dope podoby o tom, ako nosiť vysoký strih!

Krátky vysoký top so zúženými stranami

Krátky vysoký top so zúženým zúženímInstagram @los_the_barber

Sme radi, že udržali huňatú afro hore, ktorá udržiava vysokú špičku pokožky tak hladko.

Hi-Top pre dlhé vlasy s vyblednutím

Hi-Top pre dlhé vlasy s vyblednutímInstagram @deucebarbershop

S týmto účesom udržujte rady kučier rastúce. Udržujte svoj vysoký vrchol slabý a plný, pričom ho máte krátky.

Afro Fade s tvrdou časťou

High Top Afro Fade s tvrdou časťouInstagram @quincy.jones1

S afrom môžete urobiť obrovské množstvo štýlov a strihov. Vychutnajte si tento vysoký strih, vyblednutie pokožky a chirurgická linka sú hravým spôsobom, ako okoreniť.

High Top Fade s chirurgickou linkou

High Top Afro s dočasným vyblednutím a chirurgickou linkouInstagram @barbershop.one

Žasnite nad týmito líniami, pretože tento box mizne na vysokom vrchole účesu s vyblednutím. Teraz ste chodiacim umeleckým dielom! Tento vysoký útlm zvýrazňuje chirurgické línie na celej hlave.

Plienkový vysoký top s Temp Fade

Plienkový vysoký top s Temp FadeInstagram @xbigwesx

Som za kučeravý vzhľad! Chaotický vysoký top fade strih dodáva štýlu, pričom vyblednutie je jeho dôveryhodný pomocník. Tento vysoký top účes s blednutím prináša pozornosť smerom k prednej časti a bokom oblasti tváre.

Ahoj plochý top s Drop Fade

Vysoký plochý top s efektom Drop FadeInstagram @binhobarbeiro

So všetkými druhmi zúžení a holení tento strih na živý plot vyniká. Rozhodne sa musíte snažiť o všetky účesy s vysokým strihom a vyblednutými afro kučerami.

Vysoký top pre husté vlasy s miznutím

Vysoký top pre husté vlasy s miznutímInstagram @travisanthonyhair

Vystrihnite hornú hrivu a potom holte strany postupne. O chvíľu budete hojdať ten vrchol mohawku.

Kinky Hair High Top with Fade

Kinky Hair High Top with FadeInstagram @andyauthentic

Nechajte tieto tesné kučery voľné so zúženými stranami. Takto si môžete stále zahrávať s úpravou vysokého vrchu, so zameraním na plnšie vlasy.

Účes s vyblednutým strihom a pruhmi

Vysoké topy s Mid FadeInstagram @sami_barbershop

Plnosť v najvyšších gradientoch po čisté oholenie, ktoré zaisťuje hladký prechod v strede. Vysoké vyblednutie na tomto vysokom vrchole dáva väčší vztlak od pokožky hlavy a môže byť tvarované okolo línií vlasov.

Prirodzene kučeravé vlasy s plešatým blednutím

Vysoký top pre prirodzene kučeravé vlasy s plešatým blednutímInstagram @johnnyfades

Q&Autor štýlu: Jonathan Johnson

Nezávislý holič v Los Angeles, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Je to zoslabnutie pokožky od strednej až po vysokú s prírodnými kučerami navrchu doplnenými tmavou zmiešanou bradou. Pokiaľ ide o vytváranie tohto vysokého top fade účesu, užívam si každý krok procesu – rozostrenie fade a robenie zostavy sochárstva a zdokonaľovania fúzov. Moja najobľúbenejšia časť z toho celého je však holenie holiacim strojčekom. Navlhčením fúzu laku na vlasy na brade a prejdením holiacim strojčekom získate sviežu líniu, vďaka ktorej strih vydrží oveľa dlhšie..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Klienti, ktorí uvažujú o tomto vysokom top fade účese, by chceli nechať svoje vlasy na vrchole rásť niekoľko mesiacov v závislosti od dĺžky, s ktorou začali. Tento typ vlasov je považovaný za tesné kučery. Jeho styling vyžaduje iba ľahkú pomádu nanesenú na vrch, potom použijem hrebeň Twist It Up, aby boli kučery výraznejšie. Je to nervózny vzhľad – kombinácia chaotického topu a čistých vyblednutých strán je synonymom organizovaného chaosu. Tento strih môžete skombinovať s oblekom alebo ak sa chcete pohodlne motať cez víkendy.

Kučeravé vlasy s líniovým dizajnom

Curly High Top Fade s líniovým dizajnomInstagram @djerrycutz

Q&Autor štýlu: Rudjerry Medor

Master Barber @ My Spot Barbershop v Montréal-Nord, QC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Dobre vyzerajúci svieži účes pre mňa znamená začiatok niečoho nového, dobrého dňa alebo nového dobrodružstva. Akonáhle sú vaše vlasy hotové, človek sa cíti istejšie o tom, kto sú, pripravená zdolať čokoľvek, a čo je dôležitejšie, cíti sa celkom pekne alebo krásne..

Moja najobľúbenejšia vec na tomto vysokom top fade strihu je, ako nechám svoju kreativitu, vášeň, jedinečnosť a výzvy prevziať kontrolu. Milujem riskovať, pokiaľ ide o spokojnosť môjho klienta. Rád potom vidím tú šťastnú tvár. V súvislosti s týmto špeciálnym účtom môj klient túžil mať nový účes, moderný, jedinečný a módny

V tom prípade som nechal svoju predstavivosť a vytvoril som toto krásne umelecké dielo. Vysoké vyblednutie umožňuje väčšiu pozornosť dizajnu línie.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Záleží na rôznych veciach, ako sú ich každodenné rutinné činnosti, prostredie, v ktorom sa viac stretávajú denne, na štýle a osobnosti. Okrem toho si uvedomte, aký je ich typ vlasov, výrobky, ktoré im najviac vyhovujú, pretože každý typ vlasov sa od seba líši rovnako ako typ pokožky. Definujte, či sú ich vlasy tenké, kučeravé, husté atď. Nakoniec, ako tento vzhľad bude zodpovedať ich každodennému štýlu a osobnosti, pokiaľ ide o tvar tváre, ako sú oválne, dlhé, okrúhle a podobne..

Dreads with Skin Fade

High Top Dreads s vyblednutím pokožkyInstagram @skalashy_next_tho__gallant

Q&Autor so štýlom, Oluwaseyi Omoyeni

Kaderník & Profesionálny holič @ Skalashy Next Tho Gallant v Dubaji, Spojené arabské emiráty

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento zostrih s vysokým vrchným blednutím je možné opísať ako nízky útlm s peknými detailmi. Účes vždy pochádza od profesionálneho holiča, ktorým som ja.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Keď máte dobrý účes, ľudia vás automaticky požiadajú, aby našli vášho profesionálneho holiča. Môj klient je vždy rád, že dostane tento strih. Kvôli účesu priletel za mnou do Dubaja v Spojených arabských emirátoch. Je to preto, že som si vždy našiel čas a vyčaril úsmev na tvárach svojho klienta.

About the author