13 nápadov na zostrih mid mid fade pre mužov v roku 2021

Účes so stredným vyblednutím je typ vyblednutého strihu, ktorý začína na úrovni medzi spánkami a ušami. Začínanie s vyblednutím do polovice vám prináša výhody dĺžky a kontrastu súčasne, čo umožňuje dokonalé vyváženie v každom strihu.

Každodenný styling je hračka, keď máte taký vyblednutý vzhľad, ako aj strih dlhých a krátkych strán. Nebude žiadny problém, ak sa rozhodnete predviesť quiff, pompadour, kefu a dokonca aj jednoduchú bočnú časť alebo výrazné podrezanie.

Ak ste typ, ktorý kopá krátke účesy, stredná farba je stále vašou hlavnou voľbou. Verte tomu, keď uvidíte, že podpis Willa Smitha, Jakea Gyllenhaala, Justina Biebera a Toma Hardyho zodpovedá tomuto výraznému vyblednutiu.!

Či už sa rozhodnete pre svoju hrivu zachovať objem, textúru alebo upravenosť – toto vyblednutie vždy ukazuje, aké všestranné môže byť. Pri pravidelných návštevách a úpravách holiča je jednoducho ľahké udržiavať požadované bočné a zadné vyblednuté dĺžky.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto fotografie obľúbených stredných účesov pre mužov!

Stredný útlm + dlhé vlasy so štýlom zozadu

Stredný útlm + dlhé vlasy so štýlom zozaduInstagram @nickbarford

Číre plátno ako stredne plešatá farba je bezkonkurenčným partnerom pre dlhé vlasy, ktoré sú česané rovno. Môžete ho dokonca upravovať pomocou upravených hrebeňov na vytváranie vzorov.

Hrebeň na tvrdú časť so vyblednutím strednej pokožky pre hrubé vlasy

Hrebeň na tvrdú časť so vyblednutím strednej pokožky pre hrubé vlasyInstagram @abu_barber

Účes na tvrdej časti so stredným vyblednutím pokožky vytvára majestátny rámec pre česané alebo česané vlasy, aby boli skutočne hviezdou strihu. Samozrejme, je potrebné vykonať hladké stredné oholenie okolo hlavy, aby sa vyvážil celkový vzhľad. Páni s hustými vlasmi si tento strih užijú.

Strih krátkej hornej posádky so stredným zúžením

Strih krátkej hornej posádky so stredným zúženímInstagram @morgthebarber

Geometrické hrany dodávajú tomuto strednému kužeľu vyblednutému účesu tvar, ktorý potrebuje, aby vyzeral upravený proti úplnému strihu posádky. Dokonca aj s krátkym lemovaním môže byť vrchný diel upravený akýmkoľvek spôsobom, ako napríklad bočný zdvih, ako je tento.

Stredne vyblednutý účes pre čiernych mužov s krátkymi vlnami

Stredne vyblednutý účes pre čiernych mužov s krátkymi vlnamiInstagram @vicblends

Áno, vlny môžete robiť na krátkych vlasoch s týmto úhľadne vyzerajúcim účesom pre strednú farbu pre čiernych mužov. Získajte najnovšie upratovanie s úhľadnými okrajmi, nulovým oholením okolo hlavy a výraznými vlnami. Zostava ho robí ešte ostrejším.

Stredne vyblednutý strih na kučeravých vlasoch

Stredne vyblednutý strih na kučeravých vlasochInstagram @zackthebarber

Čistý, oholený oblúk vytvára nádhernú scénu pre stredne vyblednutý účes, aby vynikli kučeravé vlasy. Uistite sa, že orezáte strany dostatočne krátko a potom necháte kučeravý vrch dlhý, aby sa textúra lepšie predviedla.

Stredne vyblednutý quiff na rovných vlasoch

stredne vyblednutý Quiff na rovných vlasochInstagram @josielschaper

Účes so stredným vyblednutím je základným partnerom tohto vyčesaného quiffa, ktorý má na vrchu dlhšie vlasy. Chirurgická línia na vyblednutí ešte viac zvýrazňuje krátke strany. Pri úprave takého stredného vyblednutia s dlhým vrchom použite vosk na vlasy s matným povrchom, aby ste dobre vytvorili štruktúru štýlu..

Odpojte podrezanie pomocou Mid Bald Fade

Odpojte podrezanie pomocou Mid Bald FadeInstagram @bolly.c.u

Tento stredne plešatý efekt a textúrovaný vlnitý účes pripomínajúci mohamed sú oddelené tupou čiarou. Vďaka zametaniu vlasov spredu sú módne vpred a inovatívne.

Odpojený mid fade na takto krátkom textúrovanom účese, je pánsky strih, ktorý je revolučný a prináša mužnosť na inú úroveň.

Mid Drop Fade na vlnitých krátkych vlasoch

Mid Drop Fade na vlnitých krátkych vlasochInstagram @ramirez.el.barbero

Aj s krátkymi vlasmi môžete stále dosiahnuť požadovaný zostrih v strede, ktorý postupne klesá za uši. Budete potrebovať len trochu vrstvenia a textúry. Vychutnajte si tento stredný útlm s vlnami a vyčistite si spánky a bradu, aby ste získali celkový prepojený vzhľad.

Pompadour s dlhým vrchom a stranou Mid Fade

Pompadour s dlhou špičkou a stredným vyblednutímInstagram @anthonythebarber916

Vysoký pompadour a mid fade sú skvelou kombináciou, ktorá funguje pre mužov s hrubšími vlasmi.

Jedná sa o pompadour so strednou kožou a mnohými textúrami, ktorý vyrobil holič Anthony Giannotti zo Sacramenta v Kalifornii. “Naozaj milujem klasické strihy, ako sú tieto.” Umožňuje moderný prístup k štýlu s klasickým vzhľadom, “hovorí Giannotti.

“Okrem toho budete určite potrebovať správneho holiča a produkt pre tento vzhľad,” hovorí stylista. “Ofinu je potrebné zastrihnúť dlhšie ako korunu, aby sa správne preložila.” Na to, aby ste držali na mieste, budete potrebovať ľahký pocit, ale ťažký produkt, ako je môj Victory Crown Barber Co Matte. “

Podľa Giannottiho „Tento strih je skvelý pre chlapcov so širšími tvárami. Dlhý úzky vrch vám vyhladí rohy hlavy a zredukuje tvár. “

Strapaté vlasy so stredným nulovým blednutím

Strapaté vlasy so stredným nulovým blednutímInstagram @theblackbeltbarber

Vrstvy sú pri tomto strednom vyblednutí oveľa evidentnejšie. Aj kratší strih je ako jednoduché vyblednutie, ale prispieva k upravenejšiemu strihu.

Tento vzhľad je podrezaný stylistom Lukom Queenom zo Západnej Virgínie. “Najlepšia vec na tomto strihu je samotné zmiznutie kvapiek.” Podľa mňa dopĺňa tvar hlavy lepšie ako len nízke vyblednutie, “poznamenáva Queen.

Pri stylingu používajte výrobok ako pastu. Queen odporúča mužom vyskúšať Original By Blumaan Styling Meraki. Má príjemnú sviežu mätovú vôňu s dobrým držaním a nízkym leskom.

Buzz Cut s mid skin fade

Buzz Cut s mid skin fadeInstagram @jord_thebarber

Jedná sa o veľmi čistý stredne vyblednutý strih a inteligentný vzhľad. Bol navrhnutý britským holičom Jordanom Gilesom,

“Milujem rovný strih okrajov, v ktorom zostáva len toľko dĺžky, aby sa dal nosiť aj strapato a stále vyzeral veľmi cool a prirodzene.” Tu som použil známku 8, “vysvetľuje Giles.

Fade skin je inteligentný a nadčasový, čo dáva plodine veľmi mužský nádych.

Giles uvádza: „Toto je veľmi jednoduchý strih na vlasy, ak máte rovné vlasy. Zaobstarajte si ľahký prípravok, ktorý udrží na mieste, a možno aj lak na vlasy. Ak máte kučeravé vlasy, vlasy vyfénujte dopredu a potom použite silnú hlinku so suchým vzhľadom. “

Účes orezania Faux Hawk s Mid Fade

Účes orezania Faux Hawk s Mid FadeInstagram @gustavovieirabarber

Umelý jastrabský strih so stredným vyblednutím je veľmi moderný strih, ktorý môže byť aj diskrétny. “Je to tiež veľmi univerzálny strih, pretože môže byť vyrobený z akéhokoľvek typu vlasov (hladkých, kučeravých alebo vlnitých).” Je tiež možné ho použiť v akomkoľvek formáte tváre, “hovorí holič Gustavo Vieira z Brazílie.

Hlavnou črtou, ktorú Vieira miluje na účesoch s falošným jastrabom, je pohodlie a jednoduchosť česania, pretože je to chaotický strih..

“Mojím hlavným tipom je použiť masti s matným efektom alebo práškovú masť.” A vždy pamätajte na to, aby ste potiahli chumáč, aby ste oddelili vlákna a padali na čelo, “navrhuje Vieira pri úprave stredných vyblednutí..

Štruktúrované ostré vlasy + stredné blednutie

Štruktúrované ostré vlasy + stredné blednutieInstagram @stevestyles__

Pozrite sa, ako rovnomerne kontrast zo stredného fade a blednutia fúzov prúdi po celej hlave.

“Špičatá textúra vlasov je tým, čím toto všetko vynikne.” Pridanie správneho množstva textúry a štýlu vám umožní dosiahnuť správnu rovnováhu s vyblednutím a štýlom, “uvádza holič Steve Olivares z Kalifornie..

“Tento stredne zúžený účes bol vytvorený tak, aby sadol chlapom s dlhými oválnymi tvarmi tváre. Muži bez ostrých okrajov alebo ustupujúcich vlasov pomáhajú dodať vlasom väčší objem a hustotu, “poznamenáva Olivares.

About the author