16 najlepších gentlemanských účesov, ktoré uvidíte v roku 2021

Pánsky strih je klasický pánsky strih, ktorý je zvyčajne kratší a má bočný diel alebo rozčesávací hrebienok. Tento účes, inšpirovaný vintage účesmi, ktoré stelesňujú kvality gentlemana, zostáva rafinovaný a štýlový aj v priebehu času..

Hollywoodske celebrity Colin Farrell, Henry Cavill a Orlando Bloom propagujú tento strih, ktorý je vhodný nielen pre formálny vzhľad, ale aj pre dramatické a odchádzajúce štýly..

Holič Alexis Nikollaou na jeho krmive sú uvedené rôzne variácie pánskeho strihu na všetky druhy textúr vlasov – vlnité, rovné a husté vlasy.

Tajomstvo gentlemanských účesov je dobrý výrobok. Medzi obľúbené holičstvá patrí pomáda, gél, vosk a hlina a praktický hrebeň, ktorý ľahko zvládne triky a replikáciu akéhokoľvek štruktúrovaného účesu nekomplikuje..

Pred ďalším strihom sa pozrite na tieto trendové obrázky najlepších kolekcií pánskeho strihu!

Dlhé hladké zadné vlasy

Džentlmenove dlhé hladké zadné vlasyInstagram @emma_ccbs

Aj dlhé vlasy môžu vytvárať upravený, uhladený vzhľad. Jednoducho upravte úhľadný vzhľad a nechajte ho tam pomocou gélu alebo obľúbenej pomády, aby ste získali úhľadný a elegantný povrch.

Vysoký vyblednutý účes na afro

Vysoký vyblednutý účes na afroInstagram @alexwoods.barber

Vysoký účes na Afro je skvelou voľbou pri hľadaní nového štýlu Afro. Informujte svojho holiča, aby nešiel príliš vysoko na vyblednutie, pretože to môže rýchlo zmeniť vysokú stratu na odpojený mužský drdol.

Moderný džentlmen

Moderný účes GentlemanInstagram @envybarbers

Strih nerobí gentlemana. Skutočný klasický muž vlastní aj zdanlivo normálny holičský strih. Najlepšie na modernom gentlemanskom strihu je, že funguje na rovných aj vlnitých vlasoch.

Džentlmenský strih pre vlnité vlasy

Džentlmenský strih pre vlnité vlasyInstagram @_srlucaslima

Ľahký vyblednutý a vrstvený strih pre úlovok ako vy. Tento gentlemanský strih sa určite chváli vašou prirodzenou vlnitou textúrou vlasov.

Účes čierneho gentlemana

Čierny pánsky strihInstagram @cal_newsome

Tento gentlemanský strih netreba predstavovať. Čistý vyblednutý účes a pleskajúce vlny robia z elegantného čierneho gentlemana.

Krátky hrebeň cez účes

Krátky hrebeň cez účesInstagram @maisie_mrobinsons

Tento klasický hrebeň s časťou je jednoduchý ako mužský vzhľad a nie je nič iné ako ležérny a dôvtipný. Oblečený v oblekoch, vyčnieva z davu a necháva zvýrazniť vaše črty tváre.

Bočná časť s bradou pre pánov

Bočná časť s bradou pre pánovInstagram @eddie_rtb

Pripojte fade k svojim fúzom tak, že budete mať slabú oblasť bokorysu. To slúži na to, aby boli vlasy po celom povrchu vyleštené, pričom sa neobetuje štýl a móda.

Bočný diel účesu Quiff

bočný diel quiff účesuInstagram @lucas_kemper_hair

Štýlový a záludný – quiff s definovanou časťou a spodným vyblednutým hrebeňom je úhľadný spôsob, ako si vytiahnuť rukáv a vytvoriť tak skvelý gentlemanský účes. Je to skvelé na skrytie tých dlhých zámkov, keď máte prísny dress code do kancelárie.

Strih s vyblednutím pre hrubé vlasy

Strih s vyblednutím pre hrubé vlasyInstagram @theheroine_

Gradácia v podrezanom hrebeni je to, čo udržuje tento gentlemanský účes svieži. Dlhé vlasy hore si zachovávajú veľmi hravý postoj. Pridanie textúry vytvorí v rovných vlasoch viac pohybu.

Dapper dlhý hore + krátke strany

Dapper dlhý hore + krátke stranyInstagram @nextlevel_barber_shop

Vďaka krátkemu účesu máte toľko priestoru na objavovanie a hranie rôznych stylingových techník. Môžete vyskúšať rôzne výrobky na vlasy, ktoré vyhovujú vašim potrebám, a to všetko pri zachovaní priameho vzhľadu.

Bočne unášané strapce pre tenké vlasy

Bočne unášané strapce pre tenké vlasyInstagram @leekaja.hanif

Ak máte tenké vlasy, trendový bočný strih okolo vlasovej línie by mohol vytvoriť plnší vzhľad. A keďže takéto účesy sa dajú ľahko jazzovať, prečo to neskúsiť?

Klasický pánsky strih na krátkych vlasoch

Klasický pánsky strih na krátkych vlasochInstagram @buhair_frizerskisalon_maribor

Ak sa slávna Captain America dokáže dostať von z tohto retro účesu a byť stále šikovná celé tie roky, potom môžete aj vy! Hovorí sa, že menej je viac a na vzhľad môžete priniesť oveľa viac bez toho, aby ste sa snažili.

Jednoduchá bočná časť pre pánov

Gentlemen's Simple Side PartInstagram @bushmanbarber

Ach, klasické bočné česanie. Nikdy nenechajte dievčatá obdivovať váš čerstvý gentlemanský účes.

Rozčesávač na stredne dlhé vlasy

Rozčesávač na stredne dlhé vlasyInstagram @thugcuts

Tento stredne dlhý strih je klasický a profesionálny. Vytvorila holička Isabelle Enei z Kanady, najlepšie na tomto účese je, že vyzerá sofistikovane a ako keby mu venoval čas a úsilie..

Takto rozčesávaný účes vyžaduje čas na úpravu účesu a výrobky. Enei vysvetľuje: „Nie je vhodný pre mužov alebo mužov s nízkymi nárokmi na údržbu, ktorí sa chcú„ prať a nosiť “. Funguje to dobre pre tých, ktorí majú vlnité a rovné textúry vlasov. “

Tento vzhľad je najlepšie dosiahnuť, ak ho fénujete pomocou odvetrávanej kefy alebo okrúhlej kefy, aby ste získali väčší objem. “Vždy odporúčam pred fénovaním naniesť ošetrujúci sprej na vlhké vlasy, aby ste ich ešte viac zadržali.” Po fénovaní naneste na vlasy pastu. Ak chcete dosiahnuť jemnejší povrch, upravte ho prstami a pre štruktúrovanejší vzhľad ho rozčešte na miesto, “vysvetľuje Enei..

Ivy League

Ivy LeagueInstagram @_hairbypamela

Tento moderný gentlemanský účes je strih brečtanovej ligy s bočnou časťou, ktorý navrhla kaderníčka Pamela Panousis z Austrálie. Čo je na tom skvelé, je to sofistikované, ale zábavné a moderné.

“Vždy sa pozriem na typ vlasov a zvážim všetky veci potrebné k tomu, aby môj chlap mohol odísť a bol schopný upravovať si vlasy ľahko a efektívne po tom, čo opustí moju stoličku,” vysvetľuje Panousis..

Bočná časť + klasické zúženie

Bočná časť + klasické zúženieInstagram @romanspringfield

Tento klasický pánsky strih je bočnou časťou pompadour so zúžením na zadnej strane. V 50 -tych rokoch minulého storočia nosilo tieto druhy účesov mnoho chlapcov a holič Roman Tsubera z Ukrajiny je veľkým fanúšikom štýlu..

“Ako holič sa snažím poradiť tieto účesy všetkým chlapcom, pretože sú praktické, štýlové, ľahko sa rozčesávajú a podobne. Bočné časti sú jedným z najbežnejších strihov, na ktoré môžete ísť na pracovný pohovor, večierok, rande.” Ak viete, ako do nich vyčesať alebo naniesť nejaký prípravok na vlasy, stanú sa vašim podpisovým štýlom. Preto milujem strihy ako táto bočná časť s klasickým zúžením! Vyzerajú skvele v službe alebo dokonca doma, “vysvetľuje Tsubera.

Ak neviete, aký účes alebo štýl si dať, Tsubera navrhuje klasiku, pretože nikdy nevyjdú z módy. „Zaujímavosťou je, že klasické strihy si môže dovoliť každý muž s akýmkoľvek typom vlasov. Môžete si nájsť akýkoľvek strih v závislosti od tvaru tváre, osobnosti, životného štýlu atď., “Poznamenáva Tsubera.

About the author