16 najlepších účesov Pompadour Fade pre mužov v roku 2021

Účes pompadour fade je pánsky strih, ktorý kombinuje klasický pompadour s kužeľovým blednutím. Pomp fade haires majú chladné krátke strany a dlhé, veľkoobjemové vlasy na vrchu. Pompadour fade je veľmi univerzálny. Noste ho hladko dozadu alebo voľný a lesklý.

Voľné a rozcuchané pompadoury dodávajú vzhľadu prirodzenú, uvoľnenú atmosféru, ale môžete ho tiež upraviť tak, aby bol uhladený a vyleštený, aby mal štruktúrovanejší efekt. Čo robí tento strih ešte univerzálnejším a unikátnejším, je variácia vyblednutí, z ktorých si môžete vyberať!

Nick Jonas, Bruno Mars, Brad Pitt a Justin Bieber mali svoje vlastné verzie okázalosti doplnené úhľadným vyblednutím, ktoré boli štylizované v podrezaní, v tvrdej bočnej časti alebo v šikmej časti. Celebrity holič Everson Perninha vyskúšal pracovať na všetkých druhoch vyblednutia s klasickým pompadourom a výsledky na jeho kanáli sú pôsobivé!

Pompadour-signature volume môžete ľahko vytvoriť pomocou silných prípravkov, ako je pomáda, hlina a vosk. Vousy môžu tiež dodať extra chrumkavosť v kombinácii s okázalosťou a vyblednutím.

Pred ďalšou cestou do holičstva si pozrite tieto fotografie najobľúbenejších pánskych účesov pompadour fade.

Moderný Pompadour Undercut Fade

Moderný Pompadour Undercut FadeInstagram @javi_thebarber_

Rock and rollin ‘až do rána’ s týmto moderným pompadour podrezaným vyblednutím! Teraz je tu ďalší spôsob, ako štýl pompadour fade s naozaj krátkymi stranami.

Pomalé zúženie blednutia na tenkých vlasoch

Nízka kužeľová pominuteľnosť na tenkých vlasochInstagram @dylankoukishair

Pompézna slabosť na tenkých vlasoch odvádza pozornosť od hustoty a namiesto toho zahŕňa ľahké vlastnosti, ktoré riedke vlasy majú. Vlasy siahajú po bokoch a zužujú sa, takže nemusia zaberať toľko miesta a zvýrazňujú elegantný, sofistikovaný objem navrchu. Aby sa vlasy upravili späť bez delenia, vrch sa vyfénuje pomocou kefy Demi alebo stredne okrúhlej kefy a objemnej peny alebo gélu na vlasy. Ľahká pomáda alebo sprej na vlasy dotvorí vzhľad a pomôže udržať vlasy na mieste po celý deň.

Žiletka vyblednutá Pompadour

Žiletka vyblednutá PompadourInstagram @_paulinhobarber

Použitím holiaceho strojčeka sa na tomto pompadoure dosiahne hladký prechod z pokožky na stredné vyblednutie. Dokonalá forma pompadouru vyblednutého holiacim strojčekom dáva dohromady všetok vzhľad!

Krátky účes Pompadour Fade

Krátky účes Pompadour FadeInstagram @rorrothebarber

Vďaka tomuto krátkemu účesu pompadour fade ho jemné linky skutočne zasiahli. Nie príliš veľa hore. Je to správna výška pre krátke vlasy, aby mali skromný strih.

Voľná ​​pomp Fade pre pánsky účes

Voľná ​​pomp Fade pre pánsky účesInstagram @josielschaper

Tu voľný čas a tiež dlhý čas tento voľný účes pompadour fade presahuje mnoho generácií. Nie je to typický účes zo starej školy alebo klasický pompadour, pretože ukazuje vylepšený quiffový povrch.

Skin Fade Pompadour

Skin Fade PompadourInstagram @konstantinos_stavrou

Trikálne vrstvy a oholený dizajn linky udržujú tento pompadour na vyblednutie pokožky tak hladký a ostrý. Vďaka tomu budú vaše vlasy plné a zároveň málo!

Bočná časť Pompadour

Bočná časť PompadourInstagram @silvapeluquero

Skrotte tie divoké vyblednuté pompadour ich vyčesaním do strán. Táto bočná časť pompadour dodáva ležérnu chladnú atmosféru a zachováva všetko profesionálne.

Pompadour Comb Over Fade

Pompadour Comb Over FadeInstagram @pinoburronehair

Ako naznačuje názov, pompadour hrebeň nad vyblednutím je ľahký štýl. Dajte si hrebeň, vosk a sebavedomie a už čoskoro sa budete húpať v tomto klasickom štýle strihu.

Tvrdá časť Pompadour

Tvrdá časť PompadourInstagram @tote_barber

Neviem si ani predstaviť, aké vhodné je mať skutočne leštený tvrdý pompadour s vyblednutím pokožky. Chirurgická linka, ktorá definuje okraje chumáčov a oholenej pokožky, bola zostavená skutočne dobre.

Pompour High Fade pre husté vlasy

Pompour High Fade pre husté vlasyInstagram @gabriele_iervolino

Ideálny pre chlapcov s hustými vlasmi, je to pomadour s vysokým vyblednutím, ktorý ponúka čistý a zvládnuteľný strih bez straty celej dĺžky. Obnovte ho úhľadným oholením bokov a pri stúpaní nechajte dlhšie vlasy. Vytvorte sekciu v hornej časti a upravte štýl tak, aby vyzeral úplne pompézne.

Nízky útlm Pompadour

Nízky útlm PompadourInstagram @lovebugjazzy

Mäkší prístup k oholeným bokom je rozhodnúť sa pre pompadour s nízkym vyblednutím, ako je tento. Vlasy sa vrstvia vzadu a majú postupné blednutie po stranách.

Dlhé Pompadour Fade

Dlhé Pompadour FadeInstagram @renjworld

Držte okázalosť vysoko na vrchu, čo vám nenápadne dodá väčšiu výšku a objem. Fade sa veľmi dobre mohol spojiť s bradou a získať tak leštenejší vzhľad. Tento dlhý štýl pompadour fade bude lichotiť mužom s rovnými až vlnitými vlasmi.

Pompadour Fade s bradou

Pompadour Fade s bradouInstagram @4hairfocus

Toto pompadourové vyblednutie s bradou vytvára štýl, ktorý poskytuje mužský prístup k skrytiu vekov. Dokazuje, že vyblednutá línia vlasov slúži mladistvému ​​vzhľadu!

Taper Fade Pompadour

Taper Fade PompadourInstagram @13barberia

Tento strih pompadour zúženého vyblednutia vám pomôže zmierniť sa s vyblednutím, ktoré vám skutočne lichotí. Je to skvelé pre mužov, ktorí vyskúšajú tie, ktoré sú blízko rezu pokožky hlavy. Rozhodnite sa pre vyblednutie holiaceho strojčeka na napodobenie strán, pretože je to jedna z najľahších techník, ako to dosiahnuť.

Mid Fade Pompadour

Mid Fade PompadourInstagram @javi_thebarber_

Skrátenie pokožky na strednú dĺžku je úžasný spôsob, ako zmierniť stredne veľký pompadour. Tento strih je ideálny pre pánov s rovnými alebo vlnitými textúrami vlasov, ktorí uprednostňujú úhľadné vyblednutie strednej časti pokožky, aby ladili s vlasmi na tvári..

Bald Fade Pompadour

Bald Fade PompadourInstagram @barberobengie

Tento pompadour plešatý vyblednutý strih zvládli iba naj uhladenejší holiči! Spojenie s bradou, okrajmi, štýl česania-je to perfektný balík, ktorý môžete získať kedykoľvek! Tiež táto pompadour s vysokým vyblednutím pokožky nie je úplná bez presnej zostavy.

About the author