19 nápadov na zníženie účesu pre štýlových chalanov v roku 2021

Účes s nízkym vyblednutím je klasická technika strihania mužov, ktorá dodáva účesu akéhokoľvek okraja a štýlu. Pri nižšom vyblednutí sú vlasy po stranách hlavy zúžené smerom k spodnej časti hlavy. Fade je tiež neuveriteľne univerzálny, pretože ho môžete kombinovať s inými pánskymi účesmi, ako sú okázalosti, umelé jastraby a bočné časti.

Nižší útlm funguje s akýmkoľvek účesom alebo účesom pre mužov, ktorí sú bieli, čierni, latino a ázijskí. Všetko, čo potrebujete vedieť a rozhodnúť sa, je to, aký druh nižšieho vyblednutia po stranách získate. Ak sa cítite odpojení a ste unavení z klasického alebo vysokého vyblednutia, môže to byť pre vás skvelá nová možnosť.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto obrázky nízkych účesov od niektorých z najlepších holičov na svete.

Najlepšie nízke účesy pre mužov

Krátky strih posádky s nízkym plešatým vyblednutím

krátky strih posádky s nízkym plešatým vyblednutímInstagram @javi__the_creator

Nízky plešatý strih pre chlapcov nemusí byť len štýlový; musí z teba tiež niečo cítiť. S touto čisto nakrájanou kotletou sa môžete cítiť slobodne a sviežo! Je to krátky strih posádky s nízkym vyblednutím, ktorý vyhovuje mužom s hustými vlasmi.

Krátke textúrované vlny s nízkym vyblednutím

Krátke textúrované vlny s nízkym vyblednutímInstagram @jimthetrim_barbershop

Krátke textúrované vlny s nízkym vyblednutím sú veľmi trendovým účesom. Trochu vysoké nároky na údržbu vzhľadom na štýl navrchu. Vlny textúry dodávajú plnší vzhľad. Každý, kto trpí rednutím vlasov, by mal z tohto štýlu prospech.

Chaotický Pompadour s nízkym vyblednutím

Chaotický pompadour s nízkym vyblednutímInstagram @thyagoaaraujo

Chaotický pompadour s nízkym vyblednutím má elegantný štýlový vzhľad. Nízke vyblednutie poskytuje perfektné množstvo kontrastu, ktorý dopĺňa pompadour. Akákoľvek svetlá pomáda dotvorí vzhľad a je ideálna pre všetkých pracujúcich profesionálov.

Faux Hawk s nízkym vyblednutím

nízky vyblednutý faux jastrabInstagram @dbarber203_

Vyzerá to úhľadne a elegantne – ako môžete povedať nie peknému nízkemu vyblednutiu a účesu z umelého jastraba, ako je tento? Tento vyblednutý fauxhawk ukazuje plnosť nízko ostrihaných vlasov. Je to obľúbená voľba pre mužov, ktorí milujú obchodné oblečenie aj ležérne outfity v pouličnom štýle.

Textúrovaná plodina s nižším účesom

Textúrovaná plodina s účesom Low FadeInstagram @trimkardashian

Ukážte svoje čaro a chladné vibrácie tým, že budete mať túto jemnú textúrovanú plodinu v štýle nízkeho vyblednutia. Tento účes vyzerá skvele u mužov s oválnymi tvárami a všetkých typov vlasov.

Moderná bočná časť Pompadour s nízkym vyblednutím

Moderná bočná časť Pompadour s nízkym vyblednutímInstagram @virgiltb

Tu je moderná bočná časť pompadour s nízkym rezom. Ponúka úhľadné boky a zátylok, ktoré dopĺňajú dlhé horné vlasy. Tento pompadour s bočnými časťami s nízkym blednutím funguje skvele na pánskych vlasoch, či už jemných alebo hustých.

Low Skin Fade pre černochov

Low Skin Fade pre čiernych mužovInstagram @sr__tocloro

Aspirujte, aby ste vyzerali sviežo a čisto, spárovaním účesu s vyblednutím pokožky pre černochov. Chaotický vrch a nízka ostrosť holiaceho strojčeka to všetko spájajú.

👉 Pozrite sa na ďalšie účesy černochov.

Nízke zúženie

nízke zúženieInstagram @mercuris_hair_design

Tento strih je známy ako slabé zúženie. Ak chcete dosiahnuť objemnejší štýl, požiadajte holiča, aby vám poskytol zúžené boky, a nechajte horné vlasy dlhé. Pri úprave tohto nízkeho zúženého účesu je dobrou voľbou lak na vlasy alebo tonikum.

Nízke vyblednutie

Nízke vyblednutieInstagram @marconybarber

Krátke rozčesávanie s nízkym vyblednutím je jedným z najlepších klasických účesov s nízkym vyblednutím pre pánov, ktoré funguje skvele pre akúkoľvek textúru alebo dĺžku vlasov. Takéto zrážky sú práve teraz veľmi trendy.

Slicked back with Low Fade

Slicked back with Low FadeInstagram @ferni_barber

Hladký chrbát s nízkym vyblednutím pompadour je možné hojdať v akomkoľvek štýle alebo zladiť s akýmkoľvek oblečením, pokiaľ vám vlasy poskytnú dĺžku. Najlepšie fungujú stredne dlhé až dlhé vlasy na vrchu.

Orezané kučery s nízkym vyblednutím

Orezané kučery s nízkym vyblednutímInstagram @everardoserrano7

Tieto ostrihané kučery s nízkym účesom pre mužov sú nervózne a strapaté. Účes s nízkym vyblednutím po stranách vylepší váš jednoduchý mohawk na tento druh umelých jastrabov s kučeravými vlasmi a dodá mladistvosť a príťažlivosť bez toho, aby bol príliš štylizovaný.

Nízke vyblednutie s bradou

Nízky vyblednutý účes s bradouInstagram @gmena_thebarber

Tento účes je slabý odtieň pokožky, s trochou orezania textúry na vrchu a rozčesávačom pre hotový štýl a navyše s plnovousom ako štýl pre konečnú úpravu. Autorom je holič Nemka Mena z Waterbury, CT.

Ak máte dlhú tvár, vyskúšajte túto dobre zastrihnutú bradu na brade, aby ste si mohli slobodne obliecť akýkoľvek účes bez toho, aby sa vám tvár zdala dlhšia.

“Ak chcete vyskúšať tento nízky top fade, musíte mať vhodný typ vlasov, ako sú špicaté alebo vlnité vlasy,” navrhuje Mena.

Low Drop Fade s Twists Blowout

Low Fade with Twists BlowoutInstagram @nubian_crown_hs

Vynikajúce skrútené kudrlinky pôsobia modernejšie v spojení s nízkym poklesom a takým tesným strihom, vďaka ktorému sa budete celý deň cítiť sviežo!

Ak chcete takto vyblednutý štýl špongie, vyhľadajte stylistu ako Yvonne Diogo z Južnej Afriky. Má trendový vzhľad pre pánov, ktorí chcú svojim afro dodať textúru. Tento vyblednutý strih dodáva čistý povrch a priťahuje oči k definovaným kučerám.

“Aby ste dosiahli toto vyblednutie, musia byť vaše vlasy najskôr umyté šampónom a kondicionované, najlepšie prípravkami s vysokou vlhkosťou, ktoré sú bez minerálnych olejov, parabénu a bez síranov,” zdôrazňuje Diogo. “Na vlasy by mal byť hojne aplikovaný bezoplachový kondicionér, ktorý dodá vlhkosť.” Nasledujte kokteil s bambuckým maslom a ricínovým olejom, aby ste zvýraznili kučery. Na prípravu koktailu umiestnite na dlaň naberačku naberačky bambuckého masla a ricínového oleja, potrite si ruky a potom si vmasírujte do vlasov. “

Teraz ste pripravení použiť twist špongiu! Jednoducho ich votrite do vlasov 3 až 5 minút v závislosti od rozsahu požadovanej definície zvlnenia nad nízkymi vyblednutými stranami.

Dolné vyblednutie pre kučeravé vlasy

nízke vyblednutie pre kučeravé vlasyInstagram @kingdomcuts_

Vďaka úhľadným bokom a zátylku a hustým, plnšie vyzerajúcim vlasom navrchu je kontrast tohto účesu + nízke vyblednutie nádherný. Vyskúšajte tento nízky strih pre kučeravé vlasy a prijmete svoju prirodzenú textúru s takou eleganciou. Pri stylingu použite hlinu, ktorá vám pomôže definovať kučery.

Low Drop Fade

low drop fadeInstagram @barber_djirlauw

S týmto nízkym poklesom vyblednutia zostanete kratší a upravenejší bez toho, aby ste obetovali štýlový okraj! Mali by ste to skúsiť, ak máte husté, rovné vlasy.

Môžete ho upravovať, ako chcete, ale pridanie väčšieho objemu robí pravdivé vyhlásenie. Aby ste dosiahli toto nízke vyblednutie s dlhými vlasmi, vlasy si vyfénujte a potom použite vosk, aby ste dosiahli túto veľmi elegantnú úpravu.

Plešatý +nízko vyblednutý rad

plešatý nízky zoslabiť line upInstagram @hairgrooming

Účes s plešatým vyblednutím je taký jednoduchý na úpravu! Čerstvý vyblednutý účes je klasický a nikdy nevyjde z módy. Táto holohlavá nízka slabosť + zostava funguje na tenkých vlasoch a bude vyhovovať akejkoľvek atmosfére, do ktorej idete.

Low Fade Buzz Cut

nízky vyblednutý bzučiaci strihInstagram @tufavoritobarber

Ak ste chlap s rovnými a hustými vlasmi, ktorý miluje uhladený povrch, tento bzučivý strih s nízkym vyblednutím je pre vás! Vďaka plnosti vašich hustších vlasov bude pôsobiť tak upravene. Rozhodnite sa pre tento nízky bzučiaci strih a so štýlom nebudete mať problém.

Low Burst Faded Cut

low burst vyblednutý rezInstagram @vukasinmilic93

Áno, aj krátke a nízke vyblednuté účesy majú štýlový vzhľad! Tento slabý nárazový efekt zvýrazní textúru vašich vlasov navrchu. Vaše prirodzené vlny dodajú vašim hnedým vlasom plnosť. Dokončite to penou z morskej soli, aby ste zlepšili textúru svojich vlasov a zároveň pôsobili ako tepelná ochrana.

Quiff s podrezaním Low Fade

quiff s nízkym vyblednutímInstagram @themillkybarber

Nízky stupeň vyblednutia je jedným z trendov, ktoré dodávajú vášmu štýlu elegantný nádych a čistejší vzhľad. Tu je jeden, spojený s nízkym vyblednutím, ktorý musíte vyskúšať! S čistými bokmi a dlhšími vlasmi navrchu dosiahnete všestranný quiff. Styling od ruky vám pomôže vyformovať vlasy po dobrom féne.

About the author