21 myšlienok Buzz Cut pre mužských a štýlových chlapcov v roku 2021

Bzučivý strih je veľmi krátky strih, zvyčajne okolo hlavy, a blízko pokožky hlavy pomocou elektrických nožníc. Tento účes na prebudenie je k dispozícii už viac ako storočie az dobrých dôvodov!

Ako prví, ktorí udali trend v dĺžkach výstrižkov, boli celebrity Kanye West, Zac Efron, Ryan Reynolds a Channing Tatum – dokonca sa držali buzerovaného štýlu a urobili z neho svoj podpis! Praktickosť, jednoduchá údržba a seriózny štýl sú len niektoré z dôvodov, prečo je tento strih prominentný medzi armádou a modernými mužmi.

Vzhľad oholenej hlavy môže byť prvým nápadom, ktorý vám príde na myseľ, keď si spomeniete na bzučivé strihy, ale v súčasnosti je k dispozícii množstvo ďalších verzií. Moderné štýly zahŕňajú krátke aj dlhé bzučivé strihy, ktoré sú kombinované s bradou alebo ladia s vyblednutím, najmä ak sú horné vlasy dlhé..

Profesionálny kaderník a kaderník Sean Avitan zahŕňa dope vzory a farby do svojich výtvorov s bzučivým strihom, čo dokazuje, že dokážete byť extra kreatívni aj s krátkymi vlasmi!

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto aktualizované fotografie bzučivého strihu.

Plešatý Buzz Cut

Plešatý Buzz CutInstagram @francoisdamion

Kto hovorí, že plešatí chlapci nedokážu ohnúť nový bzučivý účes? S týmto štýlom buzz strihu môžete využiť svoje rednúce vlasy vo svoj prospech. Vaše nové vlasy navyše budú pôsobiť super duper!

Vyblednutý buzz strih a brada pre hrubovlasých mužov

Vyblednutý bzučivý strih a brada pre hrubovlasých mužovInstagram @gasparios2

Vyblednutý bzučivý strih a brada pre hrubovlasých mužov je ideálnym vzhľadom pre mužov, ktorí nechcú riešiť svoje hrubé, stredne dlhé až dlhé vlasy. Je to perfektný spôsob, ako zakryť plešaté/ rednúce miesta, čím ich urobíte menej nápadnými. Upravte si tento účes tým, že si upravíte fúzy, aby ste vytvorili ošúchaný, zažitý vzhľad.

Buzz strih pre ustupujúcu líniu vlasov

Buzz strih pre ustupujúcu líniu vlasovInstagram @chrisbusuttil_

Buzz cut pre ustupujúcu líniu vlasov je odporúčaný strih pre každého, kto trpí ustupujúcou líniou vlasov. Väčšina si myslí, že dlhé vlasy sú liekom, ale nie je. Buzz cut komplimentuje ustupujúcu líniu vlasov tým, že na problémovú oblasť nevenuje veľkú pozornosť.

Buzz Cut inšpirovaný Mohawkom

Buzzový strih inšpirovaný MohawkomInstagram @beautified_by_lizzaluxx

Skvelý spôsob, ako dodať tradičnému buzz strihu sviežosť, je vytvoriť buzzový strih inšpirovaný mohawkom. Vyblednutie čistej pokožky môže vyzerať jednoducho, ale orezanie tak blízko pokožky bez podráždenia a presnosti nie je žiadny malý úkon. Na tento účel slúžia špeciálne nožnice. Bzučiak mohawk zužuje tvar hlavy a uhly ťahajú oči dovnútra, čo vytvára ilúziu predĺženia tváre..

Pozrite sa na ďalšie nápady na strih mohawk fade.

Buzz Cut s tvrdou časťou

Buzz rez s tvrdou časťouInstagram @markyblvdez

Buzz strih s tvrdou časťou je perfektný strih pre mužov, ktorí majú radi jednoduchosť štýlu. Použitie holiča na leptanie v časti holičom ponúka chrumkavosť a moderný ráz rezu. Na zachovanie tvaru a dĺžky nebudete musieť každý deň tráviť veľa času pred zrkadlom. Čerstvý účes by sa mal vykonávať každé 2 až 3 týždne.

Undercut Buzz Cut

Undercut Buzz CutInstagram @sergthebarber1

Aj keď to môže vyzerať ako váš normálny bzučivý strih, táto podrezaná odroda je jedinečná svojimi rovnomerne oholenými stranami. Zostávajúce vlasy môžete stále upravovať, ako len chcete, pričom zvyšok ostane zachovaný.

Ivy League Buzz Cut

Ivy League Buzz CutInstagram @jaaderlewis

Užite si šmrnc pri športe v štýle dobrej ol’ivy brečtanu. Nechajte si oholiť boky a potom upravte vlasy na vrchu, aby ste dosiahli nádhernú kombináciu vlasov.

The Butch Cut

The Butch CutInstagram @federico_barber_gadau

Spravidla krátky, ale stále dlhší ako obvyklý bzučivý strih, môže byť výstrih do zadku, ktorý vám pomôže udržať veci v poriadku a zároveň mať dostatok vlasov na vyrastenie..

Military Buzz Cut

Military Buzz CutInstagram @ivan.9.6

Obyčajné a jednoduché – tieto vojenské rázne strihy zdôrazňujú poriadok a poriadok. Oholené strany s trochou bzučania vyrastajúcich hore, aby sa zaistilo, že vám v ceste nebudú prekážať vlasy.

Číslo 3 Buzz Cut

Číslo 3 Buzz CutInstagram @kellyskreations25

Môžete nosiť bzučivý strih a na vrchu budete mať stále relatívne hrubšiu hrivu pomocou chrániča nožníc číslo 3. Prirodzený vzhľad pre mladistvých chalanov, toto musíte vyskúšať aspoň raz v živote.

Fade Buzz Cut

Fade Buzz CutInstagram @fade_master

Vychutnajte si tento vyblednutý bzučiak vykrojením čistých hrán a stredného vyblednutia, ktoré siaha až po oblasť zátylku a uší. Tento strih, populárny medzi staršími mužmi, necháva vlasy rásť v oveľa zdravšom stave.

Buzzed Top

Buzzed TopInstagram @wester_barber

Odkvapkávanie v týchto štýloch bzučania kvapká! Čistý okraj a určité vyblednutie kvapiek je trik, ako zvýrazniť bzučaný vrch. Vychutnajte si vzhľad svojho obľúbeného profesionálneho holiča a jeho najdôveryhodnejších nožníc.

Indukčný rez Buzz

Indukčný buzz rezInstagram @allyssadoeshair_

Pomenovaný podľa čerstvých chlapcov, ktorí sa pripojili k armáde, je to jedna z najčistejších hlášok, ktoré tu existujú! Vojenský indukčný bzučiaci strih je jednoduchý, pričom necháva narásť vlasy a pokrývku hlavy, ale je krátky, aby poskytoval upravený vzhľad..

Posádka Cut Buzz Cut

Posádka Cut Buzz CutInstagram @loveyourhairxorc

Bzučací strih strihu posádky je taký nadčasový štýl pre všetkých mužov! Tento vás zbaví zatúlaných vlasov okolo tváre a odhalí vaše najprirodzenejšie ja. Na to, aby ste dosiahli tento strih, charakterizované ako nízke nároky na údržbu a strih na cestách, používajte nožnice s hrebeňovým chráničom.

Vysoká hlučnosť so zostavou

Vysoká hlučnosť so zostavouInstagram @hicksonhair

Jedná sa o vysoko bzučiaci strih so zostavou, ktorý vytvoril stylista Harry Hickson z Veľkej Británie. “Povedal by som, že najlepšie na tomto vzhľade je, ako je čistý a ostrý. Je to viac než len bzučivý strih; vyzerá to oveľa čerstvejšie, “hovorí Hickson.

Ak máte silnú líniu vlasov a nechcete, aby vám vlasy upravovali, mohol by to byť dobrý vzhľad. Hickson dodáva: “Na tmavších vlasoch to vždy vyzerá lepšie, pretože môžete oveľa viac vidieť vyblednutie.”

Burr Buzz Cut

Burr Buzz CutInstagram @nektaly

Tento rez burr buzz je stredne plešatý vyblednutie s číslom 2 na vrchu. “Opísal by som to ako jednoduchý vzhľad, ktorý nikdy nevyjde z módy.” Je to skutočne praktické a ľahko sa udržiava, bez toho, aby ste potrebovali nejaký výrobok, “uvádza holič z Kalifornie Nektaly Ramirez.

“Tento strih by sa najlepšie hodil na rôzne typy vlasov – rovné, hrubé a vlnité,” dodáva Ramirez.

Buzzed Cut číslo 4

A Buzz Cut číslo 4Instagram @wilsidsons_blades

Tu je bzučivý strih číslo 4, ktorý je pohodlný, čistý a ľahký účes. Vytvoril holič Wilsidson z Francúzska a hovorí, že „dobré na tom je, že sa zobudíte a váš účes vyzerá sviežo“.

Wilsidson varuje, že nie každý môže dostať tento účes. Potrebujete tichú rovnú prednú líniu vlasov a lepšie by to vyzeralo na hrubých vlasoch.

“Môžete to urobiť kedykoľvek počas roka, ale ľudia to robia radšej v lete, pretože sa to ľahko nosí,” radí Wilsidson. “Ak nosíš bradu, môžeš si urobiť veľmi ostrú bradu s nízkym alebo vysokým vyblednutím alebo ju nosiť prirodzene hustú a divokú.”

Vysoký a tesný zvuk

Vysoký a tesný zvukInstagram @gary_nelson_barber

Vysoký a pevný buzz strih je krátky, jednoduchý a klasický pánsky strih, ktorý je a vždy bude módny. Tento konkrétny vytvoril holič z Malty Gary Nelson. “Je to bzučiaci vrch a vyblednuté strany, ktoré na dosiahnutie tohto cieľa zvyčajne používajú elektrický zastrihávač,” poznamenáva.

“Napriek tomu, že existujú rôzne spôsoby bzučiakov, ako napríklad rovnomerný strih alebo výstrih, ale tento strih je zblednutý z kože a rovnomerne rezaný zhora pomocou ochranného krytu č. 3,” opisuje Nelson..

“Radil by som mužom, ktorí zvažujú túto kotletu, aby si vlasy zastrihli aspoň raz za týždeň alebo dva týždne, aby boli čisté a upravené a aby si udržali štýl, najmä zo strán,” upozorňuje Nelson..

Buzzový strih s bradou

Buzz strih s bradouInstagram @ar_fades

Jedná sa o nízky Caesar a zúženie pokožky s vylepšením brady a zostavy. Navrhol ho stylista Adrian Roman z New Yorku. “Moja obľúbená vec na tomto strihu je pozerať sa na kontrast, ktorý zúženie pokožky vytvára po stranách a vzadu. To mu dodáva čistejší a sviežejší vzhľad, “poznamenáva.

Tiež pri použití vylepšení tohto vzhľadu Caesar Buzz Cut, ako sú farbivá alebo airbrush, Roman odporúča použiť šampón bez obsahu alkoholu, aby sa predĺžila životnosť vášho vylepšeného vzhľadu..

Long Buzz Cut

Long Buzz CutInstagram @thbeardedbarber

Tento dlhý bzučivý strih je vyblednutie v strede nuly, ktoré je tesne spojené s vrcholom. Potom sa zoberie na dĺžku prsta s takou textúrou zapracovanou do vrchu, koľko by vlasy dovolili. Stylista Matt Dutfield z Veľkej Británie vytvoril tento strih.

Existuje niekoľko vecí, ktoré by Dutfield odporučil ľuďom, ktorí uvažujú o rozbúrenom strihu. Začína: „Najprv to musí byť typ vlasov. Ak máte svetlejšie alebo svetlejšie vlasy, nie je to štýl pre vás, pretože ich skrátite po stranách. Nikdy skutočne nedosiahnete taký kontrast, aby bol strih popový, ktorý nájdete s tmavšími alebo hustšími vlasmi. “

Ďalším bodom, ktorý by ste si mali všimnúť, by boli vzorce rastu vlasov alebo konkrétnejšie cowlicky. “Aj keď to nie je úplná prekážka, aby som sa dostal k tomuto účesu, vždy navrhujem, aby ste boli na vrchu dostatočne krátki, aby ste odstránili čo najviac špirály,” zdôrazňuje Dutfield..

Buzz Cut so štýlom vyblednutia pokožky

Buzz Cut so štýlom vyblednutia pokožkyInstagram @dksbarbershop

Bzučivý strih s vyblednutím pokožky ponúka svieži a autentický vzhľad.

Tento účes vytvoril Carlos Cuevas, skúsený holič z Mexika, je pre niekoho, kto hľadá exkluzívny štýl.

“Tento účes je takmer pre akýkoľvek typ tváre.” Okrem prípadov, keď máte asymetrickú tvár s trochu dlhými ušami. Ak je to tak, mali by ste sa rozhodnúť pre iný vzhľad s dlhšími vlasmi. Tento vzhľad sa neodporúča ľuďom s profesionálnym zamestnaním, “upozorňuje Cuevas.

About the author