22 nápadov na postrihanie bočnej časti pre mužov: klasický + moderný

Bočný strih je pánsky účes, v ktorom sú vlasy rozdelené na jednu stranu v závislosti od prirodzeného rastu vlasov. Ak hľadáte 5-minútový účes, ktorý okamžite dodá objem a jemnosť, bude tento klasický štýl vašou najlepšou voľbou!

Strihy na bočných častiach sa tiež nazývajú pravidelný strih, profesionálny strih, štandardný strih alebo strih pre podnikateľov. Je dôležité, aby ste sa s ním mohli fotiť u svojho holiča, aby presne pochopil, ktorý štýl bočnej časti hľadáte.

Ľahko neexistujú žiadne obmedzenia na to, aký typ vlasov môže mať tento vzhľad. Pokiaľ máte nejakú dĺžku a hrebeň, môžete ísť na tradičnú, leštenú verziu, hlbokú bočnú časť alebo chaotický, moderný povrch..

Je len na vás, ktorý produkt použijete – vosk alebo íl pre extra textúru, alebo gél alebo lak na vlasy pre najlepšie držanie. Len pár minút na styling ráno vám zaistí ostrý pohľad do práce aj na večer.

Pred ďalším účesom si pozrite tieto obľúbené obrázky nápadov na strih bočnej časti pre mužov.

Bočná časť Zero Fade

Bočná časť Zero FadeInstagram @gabriele_the_barber_

Bočný strih s vyblednutím a tvrdou časťou je jedným z najostrejšie vyzerajúcich účesov pre chlapcov vo veku 20 rokov.

Burst Fade a hlboká bočná časť

Burst fade a hlboká bočná časťInstagram @londonschoolofbarbering

Rázová a hlboká bočná časť je nádherným manželstvom elegantných a elegantných výtvarníkov. Vyrába sa skrátením vlasov cez ucho, zošikmením a zastrihnutím na zátylku. Táto technika vytvára plynulosť a zvýrazňuje tvar hlavy a koruny, pričom ju bezproblémovo mieša. Bočná časť je vyrobená stylingom vlasov z jednej strany na druhú. Pre extra ostrú časť sa na vyleptanie časti do štýlu používa rovný holiaci strojček.

Bočné tiahnutie s časťou

Bočné stieranie s časťouInstagram @zaebis.haircuts

Side-swept with part je najlepší strih, ktorý si môže vyskúšať každý podnikateľ. Jedná sa o úplne nožnicový zostrih, ktorý urobí príslušnú dĺžku na to, aby vlasy pri stylingu zametal do strany. Je pekne zúžený po okrajoch, aby vytvoril mäkkú líniu vlasov, ktorá je prirodzenou súčasťou čiastočného hrebeňa.

Bočná časť a štýl so štetcom

Bočná časť a štýl chrbta štetcaInstagram @ali_heydari_org

Bočná časť a štýl chrbta štetca sú ideálnymi zrážkami pre tých, ktorí majú dlhé tvary tváre. Elegantný a klasický chladný vzhľad kefy s bočnou časťou zmenšuje objem po stranách. Prináša rovnováhu na ostrejšie hrany a kondenzuje dĺžku tváre. Zvážte konzultáciu s kaderníkom alebo kaderníkom, aby ste sa presvedčili, že je možné dosiahnuť správnu hustotu v chráme a vo vlasovej línii.

Quiff účes s bočným delením

Quiff účes s bočným delenímInstagram @seniorsasan

Účes Quiff so štýlom bočného lúčenia je skvelý spôsob, ako aktualizovať a prispôsobiť účes Quiff. Odlúčenie je možné upraviť alebo oholiť holiacim strojčekom. Okamžite zmierňuje slobodomyseľnosť strihu. Pri úprave stylingu rozdeľte bok a potom zdvihnite a vytvarujte strapce, aby sa quiff nepremenil na hrebeňový štýl..

Bočná časť vyblednutia pre kučeravé vlasy

Bočná časť vyblednutia pre kučeravé vlasyInstagram @artlessdog

Bočná časť s kučeravými vlasmi je taký zasnený bočný účes!

Klasická bočná časť pre hrubé vlasy

Klasická bočná časť pre hrubé vlasyInstagram @big_mels_barbershop

Niekedy sa muž potrebuje ako osvieženie vrátiť k základom s klasickou bočnou časťou.

Bočná časť pre dlhé vlasy

Bočná časť pre dlhé vlasyInstagram @jess.cianci.beauty

Vytvorenie ostrej bočnej časti vyžaduje väčší kontrast oholených strán a možno aj chirurgickú linku tesne pred časťou.

Bočná časť s podrezaním

Bočná časť s podrezanímInstagram @kieronthebarber

Toto je profesionálny nápad na účes pre pánsku časť, ktorý je nervóznym spôsobom, ako vyjadriť štýl! Upravte bočnú časť s podrezaním a výsledok sa vám bude páčiť.

Skin Fade + Side Part

vyblednutie pokožky + bočná časťInstagram @fogos_cutclub

Vykonajte to s holením skutočne blízko pokožky hlavy. Bočná časť a vyblednutie pokožky sú navzájom zdôraznené týmto veľmi kontrastným mixom.

Pompadour s bočnou časťou pre rovné vlasy

Pompadour s bočnou časťou pre rovné vlasyInstagram @mohammad___soleymani

Bočná časť s pompadourom funguje na mužov s rovnými vlasmi, ktorí sa chcú predviesť nejakou dĺžkou. Stredné stlmenie vytvára príjemnú gradáciu od honosnej vyčesanej pompéznosti k oholeným stranám.

Hrebeň cez bočnú časť s nízkym vyblednutím

Hrebeň cez bočnú časť s nízkym vyblednutímInstagram @anchorbarbershop

Prečešte si vlasy do strany a ohoľte sa trocha bližšie k ušiam a na zátylku, aby ste dosiahli tento úhľadný, elegantne vyzerajúci hrebeň s nízkym vyblednutím na bočnej časti.!

Chaotický bočný diel

Chaotický bočný dielInstagram @joeltorresstyle

S týmto chaotickým štýlom bočnej časti sa nemusíte starať o to, že to urobíte perfektne. Kudrnatý súlož s bočnou časťou je strih, ktorý budete potrebovať!

Bočná časť Ivy League pre mužské vlasy

Bočná časť Ivy League pre mužské vlasyInstagram @hairby_kait_

Vychutnajte si to s tým najvhodnejším účesom na bočnú rozlúčku, aký existuje. Bočná časť brečtanovej ligy je pripravená na prácu aj zábavu!

Stredne dlhé vlasy so stredným prepadom a bočnou časťou

Stredne dlhé vlasy so stredným prepadom a bočnou časťouInstagram @andreymoskaliyk

Ak vám rastú vlasy, skúste požiadať o strih tejto bočnej časti so stredným vyblednutím. Dĺžka sa drží na uzde, pričom udržuje všetko vyleštené.

Obchodník alebo profesionálny strih s bočnou časťou

Obchodník alebo profesionálny strih s bočnou časťouInstagram @ojackk

Pre každého pracovitého muža, ktorý si ešte nájde čas na odpočinok, je tu bočný pánsky strih. Dni obetovania pohodlia nositeľnosti sa už skončili!

Účes s vysokým vyblednutím + bočnou časťou

Účes s vysokým vyblednutím + bočnou časťouInstagram @henrique_romario123

Vysoké vyblednutie zvýrazňuje okázalosť s bočnými časťami, ktorá sa robí hore. Vysoké vyblednutie s bočnou časťou navyše výrazne uľahčuje styling!

Hard Side časť

Hard Side časťInstagram @jimthetrim_hair

Takáto tvrdá strana nikdy nezapôsobí. Vydajte sa na dobrodružnejšiu kombináciu so stredným zúžením a hrebeňom, aby ste dotvorili vzhľad.

Pre pánov, ktorí nosia tvrdú časť so zúžením a rozčesaním, bude ich najlepším priateľom pomáda alebo gél.

Štýl bočnej časti pre vlnité vlasy

Štýl bočnej časti pre vlnité vlasyInstagram @anthonythebarber916

Štýl bočnej časti pre vlnité vlasy funguje dobre s vyblednutím, čo umožňuje nechať v oblasti koruny viac prameňov.

Barber Anthony Giannotti z Kalifornie vysvetľuje, že „zúženie je stredné až nízke vyblednutie. Je šikmý z chrámu spadnutého pod týlnu kosť. “

Giannotti poznamenáva, že strih tiež pomáha odvážiť silného cowlicka pre mužov.

Gentleman’s Cut s tvrdou časťou

Gentleman's Cut s tvrdou časťouInstagram @miguel.ace_

Jedná sa o nulový, vyblednutý bočný zostrih s rozchodom rezaným holiacim strojčekom, ktorý vytvoril holič Miguel Acevedo z Toronta, ON. Dodáva tvári veľa štruktúry a mužskej hranatosti. Zostáva vyzerať leštene a sviežo s malým úsilím potrebným na úpravu.

“Toto je bočný zostrih, ktorý je rôznorodý a vyhovuje všetkým okrem najkonzervatívnejších profesionálov.” Hlavne kvôli tesnému vyblednutiu a vybrúsenej časti. Je to klasické s okrajom. Vystrihnutá upchávka je ideálna pre štýl s nízkymi nárokmi na údržbu, aj keď vyžaduje pravidelnú údržbu holičstva, “vysvetľuje Acevedo.

Akýkoľvek výrobok bude fungovať s účesmi na bočných častiach, ale vo všeobecnosti je to úhľadný vzhľad, ktorý funguje dobre s pomádou alebo voskom.

Pri požiadavke na tento účes Acevedo navrhuje požiadať svojho holiča, aby nechal určitú časť pod lúčom, aby bol zaistený vyvážený, štvorcový tvar..

Taper Fade s bočnou časťou a objemom navrchu

Taper Fade s bočnou časťou a objemom navrchuInstagram @hairbycodyj

Jedná sa o zúžený strih s bočnou časťou. Je to pre muža, ktorý musí byť v práci uprataný a profesionálny, ale napriek tomu sa chce s vlasmi dobre pobaviť.

Vyrobený stylistom Codym Johnsonom z Kanady, tento strih má dĺžku hore, v prípade potreby je možné ho vkĺznuť dozadu, doladiť určitým objemom pre modernejší vzhľad alebo dokonca nechať dolu v tvári pre textúrovanejší a chaotickejší vzhľad..

“Boky a chrbát tak krátke, ako je tento štýl, si budú vyžadovať údržbu každé 4 týždne, aby ste vyzerali ostro,” poznamenáva Johnson.

Výrobok s držaním je tiež nutnosťou udržať zúženú bočnú časť po celý deň. Johnson vysvetľuje: „Hlina alebo pasta s lesklým alebo matným povrchom. Najprv vlasy úplne vysušte fénom, potom naneste prípravok najskôr v opačnom smere požadovaného vzhľadu a vráťte sa a vmasírujte výrobok do vlasov správnym smerom. “

Krátke vlasy s krátkymi stranami a bočnou časťou

Krátke vlasy s krátkymi stranami a bočnou časťouInstagram @ridleybarber

Toto je bočná časť holiaceho strojčeka s odstupňovaním, ktorá nie je oholená po stranách na bokoch a ktorú vytvoril holič Ridley Ribeiro z Brazílie.

“Tento strih je pre mužov, ktorí chcú modernejší nádych.” Na záver použite masť s matným efektom a tiež fixačný sprej, “uvádza Ribeiro.

About the author