25 zúžených zrážok pre čisto ostrihaných chlapov v roku 2021

Taper fade je klasický pánsky účes, ktorý existuje už niekoľko desaťročí. Zostáva trendový a obľúbený vďaka svojmu ostrému a čistému vzhľadu. Univerzálnosť tohto stále obľúbeného štýlu je to, čo ho robí relevantným pre mužov všetkých vekových skupín a životného štýlu.

Zúženie je typ pánskeho strihu, ktorý postupne mení dĺžku vlasov od temena až po zátylok (krk). Vlasy sa v hornej časti začínajú dlhšie a po zátylku sa skracujú. Fade je zvyčajne oveľa kratší ako zúženie, pričom krátke vlasy na vrchu sa skracujú k pokožke, keď dosiahnete zátylok..

Aké sú rôzne zúženia?

Tento typ vyblednutia kombinuje obľúbené štýly zúženia a vyblednutia ako možnosť strednej dĺžky pre mužov. U svojho holiča musíte určiť, či chcete vysoký útlm alebo nízky kužeľový útlm, alebo ho chcete ponechať v strede so stredným vyblednutím. Vysoká slabosť môže začať takmer od koruny a zostať ťažká až do chrámu, zatiaľ čo nízka intenzita sa nezužuje, kým sa nedostane do chrámu. Stredná slabosť padá niekde medzi nimi.

Ďalšou variáciou tohto vyblednutia, ktorú je potrebné poznamenať, je plešaté vyblednutie. Pri vyblednutí pokožky nie sú boky účesu vyblednuté vyššie ako v oblasti chrámu. A zadná časť účesu nie je vyblednutá vyššie ako okcipitálna kosť. Existuje aj takzvaný drop fade, ktorý vytvára vyblednutý a zakrivený efekt, ktorý klesá za uši.

A nakoniec, stmievanie tieňov je tiež obľúbenou možnosťou kvôli tieňovému efektu, ktorý môže pri správnom vykonávaní vydávať. Začína sa to tým, že vlasy sú po stranách svetlejšie a plynule sa preberajú až do požadovanej dĺžky.

Pred ďalším strihom sa pozrite na tieto obrázky najlepších zúžených zrážok pre mužov:

Pump up Taper Fade

Pump up Taper FadeInstagram @andrewdoeshair

Muži s rovnejšími vlasmi si bezpochyby užijú nosenie napumpovaného zúženého vyblednutia!

Podrezané zúženie

Podrezané zúženieInstagram @hairstylesgents

Podrezané zúžené zúženie je úžasný spôsob, ako predviesť dĺžku v hornej časti hlavy a zároveň vytvoriť nedotknutý vzhľad na bokoch. Podrezané zúženie môže byť vkĺznuté späť do pompadouru a zároveň ukazuje jeho univerzálnosť s rôznymi štýlmi, z ktorých si môžete vyberať, napríklad pridaním vrchného uzla alebo pevnejšieho hladkého chrbta. Podrezanie môže z vlasov odstrániť hmotnosť, aby sa znížila hustota a hrúbka vlasov. Podrezaný zúžený účes vyžaduje častejšie výlety k holičovi, aby sa zaistilo, že zúženie bude dobre udržiavané.

Buzz Cut and Bald Taper Fade

Bzučavý strih a plešaté zúženieInstagram @zaythebarberr

Rozhodnite sa pre bzučivý strih a plešaté zúženie pre čistý a luxusný povrch. Ak chcete, aby vám ostrihané vlasy udržali krátke a priliehavé, prediskutujte ich údržbu s kaderníkom, aby účes dobre udržiavali. Majte na pamäti, že toto zúženie je zo strán priliehavé, takže ak dávate prednosť bokombradám, nemusí to byť pre vás zúženie..

Plochý vrch so zúženým zúžením

Plochý vrch s kužeľovým vyblednutímInstagram @xkodybarberx

Twist na plochom vrchu s kužeľovým vyblednutím prináša tento štýl aktuálne, takže je ideálnym účesom pre tých, ktorí majú super rovné vlasy. Vyblednutie po stranách dodá vlasom ostrý zmiešaný povrch. Práca na dlhších dĺžkach navrchu dodá účesu výšku a silu.

Mohawk + Taper Fade

Zúženie Mohawk +Instagram @mateohairstyling

Získajte perfektný mix s vyblednutím Mohawk + Taper. Tento strih je pre každého, kto si uvedomuje svoj tvar hlavy. Tento štýl zachováva textúrovanú dĺžku v hornej aj zadnej časti, čo umožňuje účesu vytvoriť tvar alebo dokonca skryť priehlbiny v zadnej časti hlavy. Má ďalšiu výhodu v podobe krátkych zúžených strán pre čistý, luxusný povrch.

Curly Taper Fade

Kučeravé zúženieInstagram @kutzunlimited

Kučeravé zúženie je vhodné pre mužov s kučeravými vlasmi. Jemné zúženie vymazáva bokombrady a všetky vlasové línie v oblasti zátylku. Muži s kučeravými vlasmi zvyčajne zápasia s vlasmi visiacimi cez uši a na zátylku, ktoré môžu byť nepríjemné. Keď chcete tieto kučery vyčistiť, požiadajte o kučeravé zúženie.

Taper Fade + Dreads

Taper fade + dreadyInstagram @gbdabarber

Taper fade + dreads je zúžený kužeľ, ktorý vymazáva všetky bokombrady, ktoré blednú na dredy v oblasti vášho chrámu. Je to nevyhnutné, keď zvažujete upratovanie okolo hrôzy každého muža. Akákoľvek zúžená slabosť dokončí ostrá línia vlasov ako britva.

Slick Back Taper Fade

Hladké spätné zúženieInstagram @csar_cutz

Hladké zadné zúženie ponúka chladnú prestavbu klasického strihu, ktorá funguje na všetkých tvaroch tváre a textúrach vlasov. Na hrubé textúry vlasov používajte na mokré vlasy produkt na pevné alebo pevné držanie, aby boli vlasy pevne na svojom mieste.

Caesar Taper Fade

Zúženie CaesaraInstagram @nunez.the.barber

Zúženie caesar zjednocuje klasický úzky útlm a strih posádky. S trendmi 90. rokov nie je prekvapením, že sa tento klasický strih vracia. Caesar vyžaduje malý styling alebo údržbu a je ideálny pre všetky typy vlasov. Môže byť štylizovaný dopredu s okrajom alebo s textúrou a posunutý dozadu, aby získal moderný vzhľad.

Hrebeň na zúženie

Hrebeň vybledneInstagram @chrismirandahair

Zúžený hrebeň vyblednutia pozostáva z použitia zastrihávačov vlasov na strihanie vlasov z krátkych na dlhé. Horná časť je nastrihaná a štylizovaná do čistého a pevného strihu. Pri použití strojčekov na vlasy v blízkosti pokožky hlavy je potrebné venovať zvláštnu pozornosť zmiešaniu bokombrady s bradou..

Francúzska plodina s taper Fade

Francúzska plodina s kužeľovým vyblednutímInstagram @headsbarbers1969

Francúzska plodina s kužeľovým vyblednutím je klasického mužského strihu. Čistý, ostrý okraj s postupným zužovaním robí strih profesionálnym dojmom, zatiaľ čo zdrsnená textúra vlasov na vrchu sa nechá padať dopredu, čo prirodzene dodáva celkovému vzhľadu nádych mladosti. Na zlepšenie textúry sa na končeky prstov nanesie malé množstvo vlasovej hliny alebo pomády a potom sa nanesie na malé časti vlasov..

Stredné zúženie s textúrou

Stredne zúžený vyblednutý strih s textúrouInstagram @spukthebarber

Toto vyblednutie v strede kužeľa vyzerá ležérne a veľmi nápadne! Muži si môžu z tohto strihu urobiť svoj vlastný vzhľad.

Korunka s vysokým zúženým zostrihom

Korunka s vysokým zúženým zostrihomInstagram @paul_barbercode

Moderné a elegantné vyblednutie s vysokým zúžením upúta oči hore, takže si upravte vlasy na vrchu. Je to skvelá voľba pre mužov s ustupujúcou líniou vlasov.

Vyčistite krátke zúženie

Vyčistite krátke zúženieInstagram @teddysbarbershop

Tento úhľadný a ostrý krátky zostrih dokazuje, že klasické zúženie a uhladený štýl spôsobia, že každý muž bude vyzerať veľmi atraktívne.!

Ostré zúžené vyblednutie s tvrdou časťou

Ostré zúženie s tvrdou časťouInstagram @eazyleo

To, čo je na tejto tvrdej časti so zúženým vyblednutím skvelé, je jej univerzálnosť. Funguje to určite u mužov s akýmkoľvek typom vlasov a textúrou.

Nízke zúženie

nízke zúženieInstagram @richie_barber

Jedná sa o nízke zúženie, ktoré má krátke strany, ktoré dodávajú vlasom na vrchu zvýraznenie a hustotu.

Špicaté zúženie čistej pokožky

Špicaté zúženie zúženej pokožkyInstagram @cutsbycat

Toto ostré a čisté zúženie s bočnou časťou má vzhľad „Barber/Stylist“, podľa holiča Cat Ferrara z Las Vegas, NV. Boky sú tesne vyblednuté k pokožke a na vrchu majú čistú, ostrú tvrdú časť oddeľujúcu vyblednutie od viacsmernej textúry..

Najlepším tipom spoločnosti Ferrara je: „Choďte tak nízko pod kožu, ak je vaša pokožka hlavy zvlhčená a bez nárazov alebo iných nedokonalostí. Ak máte problémy s pokožkou hlavy, ponechajte tieň (pol na strážcu č. 1), aby ste zamaskovali všetky nedostatky. “

Tieto špicaté vlasy s kužeľovým blednutím sú veľmi zábavným účesom s ostrým štýlom a čistými, ostrými hranami. Je to skvelý štýl, keď sa chcete cítiť neformálne, ale nenápadne a trendy.

Vzdušný textúrovaný stredný pompadour s kužeľovým vyblednutím

Vzdušný stredný pompadour s textúrou a zúženým zúženímInstagram @thebarbershopamsterdam

Jedná sa o pompadour s kužeľovým vyblednutím účesu od holiča Mauriceho z Amsterdamu.

“Zrezal som vrch, aby ho mohol nosiť všetko dozadu ako na obrázku, alebo ho česať doľava alebo doprava,” hovorí Maurice.

Maurice odporúča, aby výrobky na vlasy záviseli od typu vlasov. Pre stredne dlhé rovné zámky Maurice hovorí, že používa Matt Clay od Osmo UK.

Zúženie je vhodné pre akýkoľvek tvar tváre. Je to čisté a upravené a tiež pre muža, ktorý chce čistý strih a zároveň športový vzhľad.

Textúrovaný účes so zmiešaným zúžením

Textúrovaný účes so zmiešaným zúženímInstagram @mista.willis

Tento zúžený strih je moderný, čistý, nenáročný na údržbu a má textúru. Tento konkrétny vytvoril stylista Danny Willis z Mill Creek, WA.

„Milujem všestrannosť. Môže ho štylizovať niekoľkými spôsobmi, alebo sa len zobudiť a ísť kvôli nedokonalej povahe štruktúrovaného strihu, ktorý mu dáva pohyb, ”hovorí Willis.

Willis to opisuje ako „tesné po stranách, ale nie také tesné, aby museli prichádzať každé 2 týždne“. Tento strih funguje lepšie s jemnými vlasmi kvôli textúre. Pri jemných vlasoch nie je potrebné používať toľko produktu. Len to pokazte a choďte!

Mužská textúra so zúženým vyblednutím

mužská textúra s Taper FadeInstagram @frazierhair

Tento zúžený zostrihaný účes nazýva holič Frazier Dyson z Tennessee surfer pomp.

“Vrchol je divoký a môže po ňom prechádzať prstami, ale výstrih a bokombrady majú tradičnejší kužeľ, takže dobre rastie,” hovorí Dyson..

“Tento strih funguje skvele pre chlapcov, ktorí chcú mať možnosť obliecť sa alebo znížiť vlasy.” Pokojne mohol použiť pomádu s vysokým leskom a dosiahnuť tak klasickejší vzhľad. Na matnejší, plážový vzhľad som použil hlinu, “vysvetľuje Dyson.

Vyfukovanie kužeľového vyblednutia pre dlhé vlasy

Vyfukovanie kužeľového vyblednutia pre dlhé vlasyInstagram @chuy_the_barbero

Pánsky strih, ako je táto, a ktorá sa zužuje, je perfektnou kombináciou moderného a klasického strihu. Podľa holiča Jesusa Ruiza z Colorada je najlepšia vec, ktorou bol tento účes jedinečný.

“Vždy odporúčam mužom, aby vyskúšali nové účesy.” Život je príliš krátky, prečo si ho nevychutnať? “ Hovorí Ruiz. Je dôležité mať vlasy dlhšie. Zodpovedá jemnému vyblednutiu, ktoré klesá po krku.

Top s textúrou s vyblednutým zúžením

Top s textúrou s vyblednutým zúženímInstagram @csobansandor

Tento pánsky zúžený účes má tvarovaný vrch s naozaj hladkým vyblednutím pokožky. Je to majstrovské dielo kaderníka Csobána Sándora z Maďarska.

Tento účes je odporúčaný pre chladných a športových chlapcov a vyzerá veľmi úžasne s vyblednutou bradou!

“Na dosiahnutie správneho efektu odporúčam styling týchto vlasov pomocou By Vilain Dynamite Clay Wax alebo By Vilain Blow Powder,” dodáva Sándor.

Zúžený čistý rezaný okraj

Zúžený čistý rezaný okrajInstagram @titan_barber

Tento určitý štýl zúženého vyblednutia poskytuje vizuálny vysoký kontrast, ktorý žiadny iný účes nemôže poskytnúť. Keď sa to urobí správne, je to skvelý spôsob, ako kombinovať čistý strih a nervózny do jedného vzhľadu.

Podľa holiča Johna Carmonu z Denveru „ďalšou skvelou vecou je, že sa dá spárovať s takmer akýmkoľvek účesom navrchu. Na zvýšenie objemu je možné fúkať pomocou okrúhlej kefy. Ak je skrátený a blízko k hlave, môže vytvoriť čistý vzhľad bez údržby. “

Pretože tento strih zvýrazňuje tvar hlavy v najkratšej časti, je to skvelé pre mužov s oválnym až širokým tvarom tváre. Tým, že má po stranách menšiu dĺžku, spôsobuje, že sa vaše oko pohybuje zvisle namiesto zo strany na stranu. Vďaka tomu bude tvár pôsobiť dlhšie.

Taper Skin Fade s dĺžkou

kužeľový vyblednutie pokožky s dĺžkouInstagram @dapperdgent

Tento konkrétny vzhľad je zúženie pokožky s určitou dĺžkou a textúrou na vrchu. Stylista z Floridy Dallas Gent pridal malý výber v móde, aby to prerušil. To mu dáva príjemný kontrast s pokožkou.

“Moja obľúbená vec na tomto štýle a strihu je proces dospievania.” Keď tento strih dorastie, stále vyzerá pekne a je v súlade s rastom vrcholu, “hovorí Gent.

Gentova rada chlapcovi, ktorý chce tento strih, je vlastniť ho! Dobre vykonaná bledosť pokožky vyzerá skvele na každom mužovi. Je to veľmi silný a silný vzhľad.

Taper Fade Afro s bradou

Zúžený účes Afro s bradouInstagram @guttacutz

Jedná sa o zúženie afro v štýle špongie, ktoré vytvoril holič Derrick Noel z Joliet, IL. Aby to trochu zamotal, Noel pridal časť v tvare mesiaca a navyše zúžil hlavu a bradu, aby ukázal vyblednutú prácu..

“Ostrá zostava na hlave a vousoch, aby plešatý kužeľ vyskočil a dodal vám prechodový efekt.” Twist špongia v hornej časti dodáva retro afro moderný kučeravý vzhľad pre chlapcov, “vysvetľuje Noel.

Toto zúženie afro má kontrolovane chaotický vzhľad a ovládateľné. Vyžaduje každodennú údržbu. Úpravy sú rovnako ako tvarovanie bokov.

About the author

Adblock
detector