27 nápadov na strih a účes v tvrdej časti pre mužov v roku 2021

účes môže vyjadriť rafinované štýlové vyhlásenie a dodať každému účesu moderný nádych! Hrúbku linky je možné prispôsobiť podľa typu vlasov a preferovaného štýlu. Je potrebná pravidelná údržba, aby bola vždy výnimočná.

Pred ďalším účesom si pozrite tieto obľúbené variácie nápadov na strihanie tvrdých častí.

Tenký účes pre pánov

Tenký účes pre pánovInstagram @hairby_caitlynrain

Jedná sa o tenký tvrdý zostrih pre mužov. Jeho elegantný povrch robí s rovnými vlasmi zázraky. Elegantné a elegantne vyzerajúce-to je niečo, čo si oblečiete na slávnostnú rande.

Ťažká časť so štýlom ťahaným dopredu

Tvrdá časť so štýlom ťahaným dopreduInstagram @deco_thebarber

Tvrdá časť so štýlom švihnutím dopredu je čistou variáciou na česanie. Kučeravé vlasy nie sú ideálnou textúrou na rozčesávanie, ale keď ich ostriháte na správnu dĺžku, kučeravé alebo vlnité vlasy si budú môcť ľahnúť z tvrdej časti. Výrobok nie je potrebný, ale ak je urobený dobre, môže zanechať vlasom príjemný lesk.

Bočná časť +nízke vyblednutie

Bočná časť +nízke vyblednutieInstagram @ali_bar.ber

Práca na ostrej tvrdej časti s týmto účesom s nízkym vyblednutím vyžaduje trpezlivosť, kreativitu a celú fľašu laku na vlasy.

Účes na tvrdej časti s dočasným vyblednutím

tvrdá časť Účes s Temp FadeInstagram @cj_thebarber96

Účesy na tvrdých častiach, keď sú elegantné, vytvárajú svieži, čistý a formálny vzhľad.

Tvrdý part Pompadour strih pre hrubé vlasy

Tvrdý part Pompadour strih pre hrubé vlasyInstagram @abu_barber

Toto je ťažká časť pompadour. Jeho pútavé výšky a výrazný vyblednutý štýl sú ideálne pre mužov s hustými vlasmi. Styling účesu na tvrdej časti sa stáva dôležitým, pretože nechcete ustúpiť od ostatných funkcií. Ísť vysoko je jednoznačná možnosť.

Odpojená tvrdá časť podrezania

Odpojená tvrdá časť podrezaniaInstagram @nando.quaranta_barber

Toto odpojené podrezanie s tvrdou časťou umožňuje toľko všestrannosti pri úprave. Ostrá línia môže vytvárať výrazný kontrast medzi pokožkou a funky dlhým vrchom.

Štýl bedrovej tvrdej časti s bradou

Štýl bedrovej tvrdej časti s bradouInstagram @nurii_b

Všetko na tejto hipsterskej tvrdej časti s bradou je úplne na mieste. Vďaka silným uhlom, čistým bokom, rozpálenému hornému okraju a fúzom je tento svet hodnotný!

Hard Part Skin Fade

Hard Part Skin FadeInstagram @lucas_kemper_hair

Vlastníte toto úžasne ostré vyblednutie tvrdej časti pokožky, keď spárujete plešatú farbu s elegantným lúčením! Jednoznačne účes pre každodenné a obchodné akcie.

Dlhé vlasy v hornej časti, krátka bočná časť

Dlhé vlasy v hornej časti, krátka bočná časťInstagram @look.dw

Tieto dlhé vlasy na vrchu + krátka bočná časť sú zábavným spôsobom, ako osviežiť váš štýl. Oholené boky ponúkajú skutočne ostrý rozdiel pre mužov s tvarovanými, dlhými vlasmi a umožňujú vám ich upraviť akýmkoľvek spôsobom..

Krátke vlasy s dvojitou tvrdou časťou

Krátke vlasy s dvojitou tvrdou časťouInstagram @a.floreshair

Dvojitá tvrdá časť na krátkych vlasoch je jedným z tých zrážok pre mužov, ktoré spôsobujú extrémne duálne pôsobenie. Porozprávajte sa so svojim holičom o tomto skutočne úžasnom účese s tvrdou časťou. Vykonajte to dvoma čiarami na tej istej časti hlavy alebo na opačných stranách.

Low Bald Fade s tvrdou časťou

Low Bald Fade s tvrdou časťouInstagram @erikberto_diaztorres

Jedná sa o nízky plešatý vyblednutie s tvrdou časťou. Je to veľmi úhľadný a elegantný, ale súčasný účes s tvrdou súčasťou.

Žiletka s nízkou plešatosťou

Žiletka s nízkou plešatosťouInstagram @big_rudy_da_barber

Vysoko štýlová nízka holiaca vyblednutá časť holiaceho strojčeka, ktorá z vás určite urobí stredobodom pozornosti. Táto holiaca tvrdá časť efektívne poskytuje priamy kontrast medzi bočnou a vrchnou hrivou.

Účes na tvrdej časti s vysokým vyblednutím

Účes na tvrdej časti s vysokým vyblednutímInstagram @devan_thebarber92

Ak ste typ muža, ktorý túži po leštenejšom vzhľade, bude pre vás najlepšie vysoké vyblednutie s tvrdou časťou a takto sa prečešať. Urobte to ešte vzrušujúcejším, keď ho rozdelíte zboku, čím vytvoríte viditeľnú oholenú čiaru a kontrast.

Ak sa vám zdá, že je vyblednutie príliš vysoké, pozrite sa namiesto toho na ďalšie obrázky hrebeňa s nízkym vyblednutím.

Strih posádky s tvrdou časťou na krátkych vlasoch

Strih posádky s tvrdou časťou na krátkych vlasochInstagram @leh_0liveira

Tieto krátke vlasy s tvrdou partiou a strihom pre posádku sa vyznačujú aj nízkym blednutím.

Mid Skin Fade s bočnou časťou vlasov

Mid Skin Fade s bočnou časťou vlasovInstagram @rippers_yanagawa

Jedná sa o vyblednutie strednej pokožky s bočnou časťou vlasov. Blednutie vlasov, počínajúc od strednej časti, kladie dôraz na horné vlasy a uľahčuje nosenie akéhokoľvek typu strihu..

Military Buzz Cut s tvrdou časťou

Military Buzz Cut s tvrdou časťouInstagram @milenahairtattoo

Jedná sa o jednoduchý vojenský bzučivý strih s účesom na tvrdú časť. Tento pútavý detail, ktorý vytvorila stylistka z Moskvy Milena Lazareva, môže pomôcť zdôrazniť dôstojnosť alebo skryť nedostatky tvaru hlavy..

“Starajte sa o svoju pokožku hlavy bez ohľadu na to, či uvažujete o mužskej ťažkej stránke takto alebo nie.” Všetky vaše chyby na koži budú viditeľné, “hovorí Lazareva.

V skutočnosti existuje veľa možností stylingu pre tento účes. Pri príprave akcie použite vosk alebo gél. Rozhodnite sa, ktorý výrobok použijete, podľa efektu, ktorý chcete dosiahnuť: lesklý, matný alebo niekde medzi nimi. V prípade účesov, ako je tento bzučivý strih, má styling skutočne význam.

👉 Pozrite sa na ďalšie vojenské zrážky.

Účes s tvrdou líniou s uhladeným chrbtom

Účes s tvrdou líniou s uhladeným chrbtomInstagram @danidoeshair5280

Jedná sa o strih s uhladeným chrbtom v tvrdej línii, známy tiež ako odpojený účes pompadour s tvrdou časťou. Najlepšia vec na tomto vzhľade je tvrdá časť, ktorá dokáže doslova zmeniť celý vzhľad za 3 sekundy.

Pri stylingu stylista Dani Ernst z Colorada navrhuje použiť penu, keď sú vlasy vlhké, a okrúhlu kefu, ktorá pomôže s objemom. Ernst hovorí: „Potom ju rozdrvte zmesou texturizačnej pasty a suchou textúrou nastriekajte zrnitosť, aby ste udržali objem. Potom to zakončite silným lakom na vlasy, aby sa nepohol. “

Jedná sa o účes pre mužov, ktorí majú veľa a/alebo hustých vlasov na stylingové účely.

Zúženie s vysokým zúžením s oholenou časťou

Zúženie s vysokým zúžením s oholenou časťouInstagram @garycorry11

Tento štýl tvrdej časti je klasický strih vlasov na 40/50 s moderným nádychom, ktorý vyrobil Gary Corry, holič z Anglicka. Je to výrazná slabosť pokožky s tvrdou časťou, známa tiež ako oholená časť s vysokým zúžením. “Porozprávajte sa so svojim holičom o tom, ako udržať vyblednutie zo stredného na nízky, aby ste roztiahli vyblednutie a vylepšili vyblednutý vzhľad v tvrdej časti,” navrhuje Corry..

Správny tvar tváre je pre strih dôležitý, pretože najlepšie dopĺňa oválny tvar tváre. Dôležitý je aj samotný typ vlasov. Najlepšie vlasy, ktoré fungujú, sú rovné ťažké vlasy. Rovnaký vzhľad môžete dosiahnuť aj s jemnejšími vlasmi, ale pre Corryho najlepšie pôsobia ťažšie vlasy.

Faux Hawk s klasickým kužeľom a tvrdou líniou dielov

Faux Hawk s klasickým kužeľom a tvrdou líniou dielovInstagram @esebigtrimmer

Jedná sa o veľmi populárny umelý jastrab s klasickou zúženou líniou tvrdých častí od holiča Anthonyho Jaimeho z Victorville, CA.

“Tento účes sa hodí k akémukoľvek tvaru tváre.” Pri stylingových výrobkoch používajte lesklý tvrdý držiaci gél alebo vzhľad suchej pasty a dodajte mu určitý objem, ”radí Jaime.

Zúženie vysokého kužeľa s časťou s dlhou priamkou

Zúženie vysokého kužeľa s časťou s dlhou priamkouInstagram @momoneythebarber

Tento účes sa nazýva holohlavý vyblednutý kombinátor s tvrdou časťou. Barber Mo z Floridy navrhuje požiadať svojho holiča o vysokú zúženú a vyblednutú časť rovnej čiary, aby získal tento špecifický účes.

Pri osvojovaní tohto strihu Mo poukazuje na to, že si musíte zvyknúť používať sušič vlasov.

Mo dodáva: „Výrobky sú dobré, ako pomáda alebo vosk, ale sušič vlasov dodá vlasom pôvodný smer. Výrobky vám poskytnú dlhšiu trvanlivosť, najmä pre účes pompadour. To vám prinesie extra sofistikovaný vzhľad navyše k tomu, že budete štýlový a budete mať dobrý nádych. Je to ultimátny klasický účes. “

Kartáčovaný chrbát podrezaný tvrdou časťou

Brush Back Undercut s tvrdou časťouInstagram @stirlingstacey

Toto je skvelá brúsená zadná podrezaná tvrdá časť pre moderného muža! Zúžené boky a chrbát dodávajú pekný čistý vzhľad, zatiaľ čo vrchná časť má možnosti dĺžky a štýlu! Môžete dosiahnuť pompadour, quiff, uhladený chrbát alebo bočný efekt.

“Pre muža s kučeravými vlasmi a milujem, že môžeme získať skvelý tvar” S “, ktorý odlíši vzhľad a dodá trochu osobného štýlu,” hovorí kaderníčka Stacey Stirling-Brown z Kanady..

Stirling-Brown navrhuje: „Ak uvažuješ o podobných účesoch na tvrdých častiach, zaobstaraj si pádlovú kefu a fén s pevnou pastou. Toto budú najlepšie nástroje úspechu! “

Mid Fade s tvrdou časťou

Mid Fade s tvrdou časťouInstagram @oscvrthebvrber_

Tento stredný útlm s tvrdou časťou je klasický, nadčasový a tradičný a bol strihaný holičom Oscarom Gonzalezom z Maui, HI. Najlepšia vec na tomto trende je všestrannosť štýlu, ktorý získate týmto strihom.

Gonzalez poznamenáva: „U mužov s okrúhlejšou tvárou choďte hore svojou tvrdou partiou o niečo viac. Muži, ktorí hľadajú rozcuchaný štýl, by mali vyskúšať produkt Suavecit (Firme Clay alebo Matte). Pre mužov, ktorí chcú krajší a ostrejší vzhľad, skúste použiť Suavecito (originál). “

High Bald Fade with Hard Line Part

High Bald Fade with Hard Line PartInstagram @detroit_dzikus

Tento strih je trochu klasickou tvrdou časťou kombinátora/pompadouru so stredným až vysokým plešatým vyblednutím s hybridom tvrdej línie. Je to výtvor Aarona Kieltyku, holiča z Detroitu, MI.

“Rez tohto tvrdého mužského strihu sa ľahko rozčesáva.” Pridajte trochu pomády na vodnej báze, aby ste získali lesklejší vzhľad, alebo trochu hliny, aby ste získali prirodzenejší vzhľad, ”hovorí Kieltyka..

Vysoké vyblednutie pokožky so zostavou a hrebeňom na tvrdú časť

High Skin Fade with with Line-Up and Hard Part Comb OverInstagram @the_barber_aaron

Jedná sa o moderný strih s hrebeňom s tvrdou časťou na holiaci strojček! Je to vysoko vyblednutá a tvrdá časť so zostavou. Barber Aaron Tamayo z Kalifornie hovorí: „Tento účes vytvára ostrosť, symetriu a čistotu. Séria tvrdých partií dodáva tomuto štýlu mimoriadny jas. “

Skvelá vec na pánskych zrážkach na tvrdých častiach je, že na to nemusíte nutne klesať po stranách na nulu. “Tvrdá časť je pekným detailom účesu, keď je horná časť vlasov dostatočne dlhá na úpravu,” vysvetľuje Tamayo..

Účes pre chlapcov, tvrdá časť a vyblednutie

Chlapčenský strih s tvrdou časťouInstagram @hairrockerbet

Toto podrezanie tvrdou časťou je nervózne a zároveň obchodné. Je to skvelý vzhľad pre módnych chlapcov i mužov. Odložte ho späť alebo načerpajte hlasitosť chladným pompadourom.

Stylistka Bet Vannoyová z Ohia varuje, že chlapčenskou ťažkou súčasťou je strih vlasov s vysokou údržbou. “Aby ste zostali ostrí, držte krok s rezom každé 3-4 týždne.” Stylingová hlina alebo krém bude vašim najlepším priateľom pre prírodný alebo matný povrch. Na ten hladký a lesklý rocker urobte gél s vysokým leskom a vysokým držaním, ”dodáva.

Kučeravé vlasy s tvrdou bočnou časťou

Kučeravé vlasy s tvrdou bočnou časťouInstagram @jojo.larae

Tento strih je kučeravá tvrdá časť s vyblednutím pokožky, ktorú vytvorila holička Jovanna Hamilton z Floridy. Najlepšia časť na tejto tvrdej strane je práca holiaceho strojčeka, vďaka ktorej všetko vyzerá čisté a ostré.

Hamilton poukazuje na to, že táto tvrdá časť na kučeravých vlasoch robí štýl, ktorý je dobrý pre chlapcov, s ktorými s vlasmi je možné ľahko manipulovať alebo s dostatočnou dĺžkou na pohyb do strany..

“Väčšina chlapcov by na tieto štýly použila pomádu alebo pastu, ale ak máte kučeravé vlasy, gél, kučeravý krém alebo bezoplachový kondicionér by bol perfektný na kučery a ľahko sa upravoval,” dodáva Hamilton.

Časť stredného plešatého vyblednutia holiaceho strojčeka

Časť stredného plešatého vyblednutia holiaceho strojčekaInstagram @mr_barber91

Stredná časť holiaceho strojčeka je ideálna pre mužov s tenkými vlasmi. Zdôrazňuje vlasy hore a vytvára kontrast s vyblednutím pokožky a tvrdou chirurgickou časťou.

About the author