28 sviežich účesov + strihy pre černochov v roku 2021

Rekvizity pre všetkých holičov, ktorí zdieľajú svoje remeslo a inšpirujú černochov s prírodnými vlasmi a vytvárajú účesy černochov. Bez ohľadu na to, či sú vaše vlasy dlhé, stredné alebo krátke, uvidíte práve teraz niektoré z najlepších strihov pre čiernych mužov. Súčasnými trendmi sú ostré čiary, nízke až vysoké vyblednutia, skrútené kučery, čisté zostavy, falošné jastraby, vlkodlaci, vlny, tvrdé časti, ploché topy a krátke drapy.

Pred ďalším strihom sa pozrite na tieto fotografie trendových strihov a účesov černochov.

Čistý strih s chladnými vyblednutými stranami pre černochov

Čistý strih s chladnými vyblednutými stranami pre černochovInstagram @bankhead_the_barber

Vďaka definovaným okrajom a bezproblémovému oholeniu je tento vzhľad na vrchu našich účelov, ktoré musíte vyskúšať v zozname černochov. Exkluzívne kučery na vrchu koruny dodávajú vkus a šmrnc pre pôsobivý vzhľad.

Strih posádky + blednutie brady

Strih posádky + blednutie bradyInstagram @barbeiro_dicas

Strih posádky + blednutie brady je na všetko! Čisté zmiešanie slabého až stredného odtieňa pokožky, aby boli prirodzené vlny navrchu, pričom sa spojí horná časť brady a spodná časť zoslabenia, aby sa dosiahol plynulý prechod. Jedná sa o čistý a formálny účes, ktorý môžu preskúmať profesionálni muži.

Frohawk so Shaved Line

Frohawk s oholenou linkouInstagram @hair_junkee

Frohawk s oholenou líniou je jednoduché, ale efektívne zúženie pokožky, ktoré začína okolo ucha a končí okolo čiastočného hrebeňa. Ak chcete urobiť štýl strihu pop, môžete hodiť jednoduchú čiaru alebo ho okoreniť vlnovou časťou, aby sa tento štýl stal hlavou.

Krátky strih s chirurgickou časťou

Krátky strih s chirurgickou časťouInstagram @tiffthebarber

Čisté strihy lichotia takmer každému tvaru tváre. S touto tvrdou časťou vytvára silueta pekný presný a vyblednutý účes.

Krátky strih s dlhými kučerami

Krátky strih s dlhými kučeramiInstagram @corben.the.precision.barber

Vylepšite svoj každodenný vzhľad vlastnením chladnej textúry na presnom strihu.

Sponge Twists s nízkym vyblednutím

Sponge Twists s Low FadeZdroj / Pinterest

Táto úžasne strihaná športová divoká špongia sa krúti nízkym blednutím do brady.

Drop Fade s chirurgickou líniou pre stredne dlhé kučeravé vlasy

Drop Fade s chirurgickou líniou pre stredne dlhé kučeravé vlasyInstagram @staygold31

Drop mizne a kučery s dlhou chirurgickou líniou v tomto strihu z neho robia majstrovské dielo. Ak máte husté kučery ako tento chlap, vyskúšajte to, pretože je to teraz jeden z najhorúcejších účesov pre čiernych chlapcov..

Cornrow Dreads s pleteným drdolom

Cornrow Dreads s pleteným drdolomInstagram @natalystyles1

Ak máte na vrchu a krátkych stranách skutočne dlhé vlasy a hľadáte niečo, čo vyniká, potom nabudúce budete v obchode požiadať svojho holiča o účes, v ktorom mu budú padať čeľuste. To predstavuje cornrows a dredy na buchtu updo.

Odpojené podrezanie s dlhými zákrutami

Odpojené podrezanie s dlhými zákrutamiInstagram @londonschoolofbarbering

Ak máte dlhé, prirodzené vlasy a chcete na dámy zapôsobiť, vyskúšajte tento bočný, rozpojený a podrezaný strih so super chladnou kvapkou. Všimnite si tiež jedinečné odpojenie bokov a brady. Naozaj robí dlhé zákruty tým najpôsobivejším štýlom, aký existuje.

Burst Fade Faux Hawk

Burst Fade Faux HawkInstagram @jgarciathebarber

Vidíte, ako vyblednutie vyrastá z ucha? To je nárazový útlm tohto rezu z umelého jastraba. Vďaka kombinácii je to dopingový strih pre muža s krátkymi vlasmi. Táto faux hawk fade pre čiernych mužov sa rozhodne posúva v zozname jedného z najobľúbenejších pánskych účesov tohto roku.

Čistá plodina s vyblednutím chrámu a tvarovaním

čisté plodiny s vyblednutím chrámu a vyformovanímInstagram @andyauthentic

Tento krátky, čistý zostrih vlasov má perfektný spánok do brady, ktorý mu dodáva špičkový vzhľad. Je to čistý strih, ktorý z neho robí jeden z najobľúbenejších účesov pre každého černocha.

Plešatý vysoký vyblednutý plochý vrch

Plešatý vysoký vyblednutý plochý vrchInstagram @mr.7_t7barbershop

Toto je klasický vysoký top účes pre čiernych mužov! Rovnako ako u všetkých klasických vecí, vzhľad je známy, takže chýba faktor prekvapenia. „Páni“ však získate zo špičkového prevedenia vysokého zoslabenia!

Vysoké topy s pruhmi

Vysoké topy s pruhmiInstagram @kieronthebarber

Stará škola sa stretáva s novou školou! Tento nízky strih nikdy skutočne nevyjde z módy. Tieto štýly strihu pre čiernych mužov sú ideálne pre tých, ktorí chcú strih s nádychom hip hopu.

Fade od ruky a vysoký vrch

Fade od ruky a vysoký vrchInstagram @josephanthony.stylist

Čistý moderný strih používa techniku ​​flat top a nožnicový vyblednutý strih, aby vytvorili vzhľad ideálny pre mužov s mäkkou štruktúrou kostí. Uistite sa, že pracujete s profesionálnym holičom, ktorý vie, ako dosiahnuť tento štruktúrovaný a vyvážený strih.

Krátke Afro Fade

Krátke Afro FadeInstagram @bloorecutz_

Najlepšia vec na vyblednutom plochom vrchu pre kučeravé vlasy je jeho oddanosť presným uhlom pri predvádzaní tradičného postupného blednutia. Je to jeden z účesov, ktoré sú vštepené do každej kultúry a typu vlasov pre mužov. Barber Brandon Moore z Texasu to považuje za dobový kúsok a moderné vyhlásenie.

Moore uvádza: „Baví ma odporúčať tento krátky afro účes pre černochov, ktorí sa neboja stráviť čas zmenou svojho vzhľadu zo dňa na deň. Prvý deň je to presné a čisté. Po umytí šampónom a úprave vlasov je možné použiť prípravok na prírodnej báze. Použitie penovej špongie krúživými pohybmi na vlasy môže vytvárať upravené kudrlinky, ktoré lesknú a textúrujú tento presný účes. “

Vysoká a tesná pre čierneho chlapa

Vysoká a tesná pre čierneho chlapaInstagram @fabian_fade_

Všimli ste si, ako sa mužské vlasy dokonale vmiešajú do pokožky s plynulým prechodom a zjednotenou zmesou? Stylista z Floridy Elgin Loyd vytvoril tento účes a hovorí, že by sa hodil každému mužovi.

Loyd vysvetľuje: „To závisí od toho, koľko vlasov chcete nechať na vrchu a ako vysoko alebo nízko chcete, aby vaše blednutie bolo po stranách. Pre chlapa je ľahké udržať si výrobok, upraviť ho a tiež odhaliť vaše črty tváre, alebo ich môže skryť. Toto vyblednutie je najlepšie na okrúhlych hlavách. Účesy pre vyblednutie pokožky sú jedným z najťažších, ktoré musíte urobiť, pretože musíte dosiahnuť prechod z pokožky na vlasy bez toho, aby ste v spodnej časti zanechali tvrdú čiaru. “

Zúžené vlny s bradou a ostrými vlasmi

Zúžené vlny s bradou a ostrými vlasmiInstagram @straight2thepointcuts

Tieto zúžené vlny sú odvážne s profesionálnym okrajom.

Vytvorila holička Nicole Conawayová z Virginie, najlepšia vec na tomto strihu pre černochov je, že je to perfektná zmes hrany a profesionality. Toto zúženie vlnovej dĺžky vyžaduje nízke nároky na údržbu.

Conaway potvrdzuje, že je to perfektný strih pre afroamerických mužov, ktorí na vrchole túžia po dlhšej vlnovej dĺžke. Nepretržitý tok brady v nízkej dĺžke stále poskytuje čistý vzhľad.

“Aby kučeravé účesy pre čierne vlasy mohli ležať hladko, musíte po predrezaní dostať umytie.” Dokončenie vlasov ľahkým olejom vám poskytne lesklý povrch bez nahromadenia produktu, “poznamenáva Conaway.

The Waves Design

The Waves DesignInstagram @deanfreshcuts

Tento štýl bol opísaný ako „Vlny“ a vytvoril holič Dean Delon L. Perez z Calgary, AB. Je to vyblednutie pokožky s vlnami alebo krížovým vzorom.

Perez varuje, že muži, ktorí chcú vyskúšať tento strih, sa musia buď úplne oddať tomuto vzhľadu, alebo to nerobia vôbec. “Nemôžeš byť nerozhodný.” Ste v tom, aby ste to vyhrali, “zdôrazňuje Perez.

High Top Fade s odpojenou časťou

High Top Fade s odpojenou časťouInstagram @visitme01

Zvážte vysokú špičku, ako je táto, ktorú navrhol kanadský holič Ali Sam. “Moja obľúbená vec na tomto účese je bočná alebo bočná časť,” hovorí Sam.

Na vytvorenie vysokého stmievania s odpojenou časťou Sam vysvetľuje: „Rád používam Wahk Senior. Na stráže som použil 0,5 na obidve strany, 1,0 a 1,5 na zmiešanie strán a nulu na zadnej strane. Na vrchole som rukou tvoril afro hrebeň a nožnice. Na tvarovanie alebo zoradenie som použil „vložky T“.

Väčšina mužov s okrúhlym alebo oválnym tvarom tváre môže tento vzhľad dobre nosiť. Ideálny typ vlasov by bol hrubý a stredný.

Krátkovlnný strih s kužeľovým útlmom

Krátkovlnný strih s kužeľovým útlmomInstagram @action_fades

Plešaté zúženie s vlnami nad kučeravými štruktúrovanými vlasmi je majstrovské dielo. Vytvoril ho Deshawn Jackson, holič z Houstonu, TX.

„Na tomto štýle mám najradšej to, že jednoduchosť strihu skutočne necháva vyniknúť prirodzený vzor vlny. Pretože je to veľmi jednoduchý účes, dá sa urobiť veľmi rýchlo, “vysvetľuje Jackson.

Jackson odporúča, aby holič alebo stylista, ktorý sa pokúša obnoviť tento vzhľad, používali odnímateľný strihací nôž s čepeľou 1 1/2, ich obľúbený nastaviteľný strihací nástroj, elektrický holiaci strojček/finišer, zastrihávač, žiletku a nožnice..

Pletený drdol so strednou plešatosťou

Pletený drdol s mid Bald FadeInstagram @true_story_tha_barber

Pletený drdol so strednou pokožkou je možné nosiť v obchodnom alebo príležitostnom prostredí. Strihal ho holič True of Arizona.

Tento vzhľad je tiež účes s nízkou údržbou, takže nie sú potrebné žiadne ďalšie produkty.

Pravda dodáva: „Tento vzhľad je odporúčaný sebavedomému, modernému mužovi, ktorý hľadá štýl, ktorý je čistý, ale flexibilný. Aj keď tento štýl vyzerá najlepšie s okrúhlymi a/alebo oválnymi tvárami, môže fungovať akýkoľvek tvar tváre. “

Kučeravé afro navrchu až po prechodné vyblednutie s bradou

Kučeravé afro navrchu až po prechodné vyblednutie s bradouInstagram @joeybwood

Tento konkrétny vzhľad je vysoký plešatý alebo dočasný efekt s vyblednutou líniou brady a kučeravou afro textúrou na vrchu. Vytvoril holič Joey Blackwood z Kalifornie a je to celkom bežný účes na černochovi, okrem vyblednutej brady. Blackwood vysvetľuje: „Vyblednutie brady je celkom nový trend, ktorý je v posledných rokoch stále obľúbenejším. Dodáva mužovi trochu detailnejší a čistší vzhľad ich fúzov. “

Blackwood uvádza: „Vezmite tiež na vedomie, ak máte sivé vlasy, aby ste mohli zbaviť sivú farbu, môžete použiť polotrvalé farbivo alebo doplnok. Techniku, ktorú používam, je nanášanie týchto mužských vlasových prípravkov nielen na sivú, ale aj okolo línie vlasov, aby som vytvoril ostrejší a úplnejší vzhľad. “

Pre každého muža, ktorý chce prijať takú afro-fade, by to bolo najlepšie pre muža s ľahkou pokožkou hlavy a čiernymi vlasmi.

Vyčistite Buzz Cut s Line Up a High Skin Fade

Vyčistite Buzz Cut s Line Up a High Skin FadeInstagram @jakecuts.pa

Krátky zvučný zostrih s line up a plešatým vyblednutím je pre profesionála a podnikateľa veľmi elegantným vzhľadom.

Holič Jake Boyle zo Summitu, PA, opisuje tento vzhľad ako „vyblednutie pokožky zmiešané do 1,5 na vrchu“.

Neexistuje žiadny čistič strihov, ako je vysoký útlm pokožky. Nevyžaduje príliš veľa produktov. Podľa Boylea: „Na tvarovanie zvyčajne používam iba podšívku z podšívky. Strihače vlasov a holiaci strojček urobia zvyšok. “

“Môžete mať dlhé vlasy na vrchu a koža z nich vybledne, alebo sa môžete nechať ostrihať.” Funguje to tak či onak! Na dosiahnutie najlepších výsledkov by som tento strih odporučil niekomu s čistou pokožkou hlavy a bez suchých škvŕn/vyrážok na hlave. Tieto veci by boli oveľa viac vystavené tomuto strihu, “vysvetľuje Boyle.

Plešatý strih s dlhou bradou

Plešatý strih s dlhou bradouInstagram @mr_presidentialg

Plešatý strih s vyblednutou bradou má nízke nároky na údržbu. Tento strih vytvoril holič Donald Emery mladší z Baton Rouge, LA.

“Celkový štýl je možné udržať doma, aj keď by ste mali vyhľadať odbornú radu o technikách holenia a rastových vzoroch.” Na bradu by sa mal použiť klieštik a prírodný balzam, ktoré podporia rast a dodajú pokožke pod ňou vlhkosť, “hovorí Emery Jr..

Tento štýlový vzhľad je skvelý pre distingvovaného čierneho gentlemana alebo muža, ktorý v oblasti koruny prirodzene redne a chce si nechať vyrásť aspoň dlhú bradu..

Rovnomerné vrstvené rezané vlny

Rovnomerné vrstvené rezané vlnyInstagram @cthornthebarber

S týmito vlnami a ostrými spojovacími čiarami od čela po bradu budete vyzerať vynikajúco.

Toto je rovnomerný vrstvený strih od Chrisa Thorna, talentovaného holiča z Pensylvánie. Je to jeden z najbežnejších účesov, ktoré dnes muži robia. Thorn vysvetľuje: „Je ideálny pre väčšinu tvarov tváre a textúr vlasov. Tento vzhľad je tiež univerzálny, pretože môže fungovať v obchodnom alebo príležitostnom prostredí. Moja obľúbená vec na tomto vzhľade musí byť, že je veľmi nenáročný na údržbu. “

Thorn tiež poukazuje na to, že „tento konkrétny krátky strih funguje najlepšie pre mužov jednoducho kvôli jeho univerzálnosti a trvanlivosti.“

Prírodné vlny roztočov

Prírodné vlny roztočovInstagram @fresh_hov

Účes s 360 vlnami ponúka mestský, športový, atletický, elegantný a prirodzený vzhľad! Holič Jose Crespo z Connecticutu hovorí: „Na tomto vzhľade sa mi najviac páči to, ako sa prírodné vlny spájajú tak jednotne.“

Na to, aby ste dosiahli účesy pre mužov týmto spôsobom, potrebujete veľa času, trochu tuku a 100% kefu zo štetín z diviaka. Crespo pokračuje: „Naneste na vlasy malé množstvo maziva a pokračujte v čistení v smere, ktorý zodpovedá vzoru rastu vašich vlasov. Budete to musieť robiť opakovane, znova a znova, kým nedosiahnete požadované množstvo vĺn. Všimnite si toho, že prírodné vlny neprídu za jeden deň. Získanie vĺn je proces a vyžaduje niekoľko dní čistenia. “

Burst Fade Mohawk s dizajnom vlasov

Burst Fade Mohawk s dizajnom vlasovInstagram @theburghbarber

Unikátne bočné prevedenie v kombinácii so žltými špičkami na týchto zákrutách robí z tohto vyblednutia a strihu mohawk jeden z najhorších a najodvážnejších lookov práve teraz..

Holič v Pennsylvánii Wendell Kinley zdôrazňuje, že urobiť účes na boku hlavy môže byť niekedy náročné, pretože nemáte veľa priestoru na prácu..

Kinley dodáva: „Jedna vec, ktorú ma veľmi baví, sú jednoduché a odvážne geometrické vzory. Ak pôjdete príliš malí a komplikovaní, vydrží to maximálne niekoľko dní, ale ak budete odvážnejší, budete mať medzi pokožkou a dizajnom veľký kontrast. Zostane oveľa dlhšie. “

Nízke vyblednutie s tvrdou časťou

Nízke vyblednutie s tvrdou časťouInstagram @gthebarber21

Tento zostrih je nízkym vyblednutím s časťou navrhnutou spoločnosťou Guarionex Diax z Floridy. “Moja obľúbená časť na tomto účesu je časť s vyblednutím, vďaka ktorej účes ešte viac vyskočí.” Okraj tiež zvýrazní účes, “upozorňuje Diax.

Výrobok, ktorý Diax používa na tento účes, sa nazýva Spritz. Diax vysvetľuje: „Zmrazí vlasy na mieste a spresní okraj. Používam tiež olejový lesk, ktorý zanecháva vlasy lesklé a hodvábne hladké. “

Jednou z najlepších vlastností takýchto účesov pre čiernych mužov je, že fungujú pre každého!

About the author