29 z najlepších kučeravých účesov pre mužov (nápady na strih)

Existuje veľa kučeravých účesov, z ktorých si môžu muži vyberať. Napriek tomu, že účesy pre kučeravé vlasy môžu byť náročné na zvládnutie, nie je potrebné ich všetko strihať. So správnym strihom a výrobkom pre vašu jedinečnú textúru môžete mať úžasne vyzerajúci strih takmer v akejkoľvek dĺžke.

Inšpirujte sa a vyberte si nasledujúci cool strih, ktorým ukážete svojmu holičovi alebo stylistovi. Tu sú najlepšie kučeravé účesy pre mužov:

Krátky plochý kučeravý top

Krátky plochý kučeravý topInstagram @jarredsbarbers

Fúzia vysokých zvadnutí a zmyselnosti kučier! Tento strih, ktorý používa kučery, ale trochu ho zjemňuje, je adaptáciou klasického plochého topu.

Curly Drop Fade

Kučeravé kvapky vyblednúInstagram @gilliefades

Kučeravé fade fade dáva trochu viac štýlu a kontrastu ako tradičné fade. Dajte svojmu holičovi vedieť, aby v zadnej časti vyblednutia nešiel príliš vysoko. Odnesie vám to štýl, ktorý chcete mať. Tento strih je typom strihu typu get-up-and-go. Stačí kučeravá špongia a von dverami idete!

Moderný zvlnený štýl

Moderný stočený parmicový štýlInstagram @delilah_hair_studio

Moderný stočený parmicový štýl prináša ostrosť, akú dokáže len málokto. Keď zvažujete strih, ktorý nemá príliš veľa mužov, moderná natočená parmica je správna cesta! Je to strih pre mužov s dôverou a ktorí chcú vystúpiť z krabice.

Kučeravé vlnité vlasy s tvrdou časťou

Kučeravé vlnité vlasy s tvrdou časťouInstagram @adryan_the_barber

Kučeravé vlnité vlasy s tvrdou časťou sú najbližšie k tomu, ako sa každý človek môže dostať k hrebeňu. Je náročné dosiahnuť rozčesávanie na hrubých, kučeravých alebo vlnitých vlasoch. So správnou dĺžkou navrchu sa dá akosi česať po vlasoch z tvrdej časti. Odporúčam prípravok s dobrým držaním, aby ste mali kučeravé, vlnité vlasy pod kontrolou po celý deň.

Chlpaté kučery a vlny pre mužov

Chlpaté kučery a vlny pre mužovInstagram @mens_curly_hair

Chlpaté kučery a vlny pre mužov vyzerajú lepšie u mužov s dlhými vlasmi, pretože extra dĺžka zvýrazňuje zložitosť kučier. Mužom s tvárou v tvare hrušky s vytesanou čeľusťou by tento účes prospel, pretože lichotí tvári a vyrovnáva ju s objemom vlasov..

Mid Fade krátke kučeravé vlasy s dizajnom chirurgickej línie

Mid Fade krátke kučeravé vlasy s dizajnom chirurgickej línieInstagram @13byblackstar

Chlapci s krátkymi kučeravými vlasmi, ktorí chcú získať nevinný, ale chladný vzhľad, je to skvelá voľba!

V závislosti od vášho štýlu a spoločenskej slobody môžete vzhľad okoreniť stredným vyblednutím a upraveným dizajnom na oboch stranách alebo ho doladiť obídením. Dobre využíva zmyselnosť obsiahnutú v kučeravých vlasoch navrchu, pretože postupne slabne a klesá.

Skin Fade Curly Frohawk so zostavou

Skin Fade Curly Frohawk so zostavouInstagram @maxi_privilegebarbers

Skin fade frohawk je jedným z pánskych účesov pre kučeravé textúry, ktoré vyzerajú trendy, ľahko sa udržujú a sú veľmi univerzálne! V zásade je to VW zrážok, ak máte prírodné kučeravé vlasy.

Takto vyblednutý krátky účes by vyzeral skvele aj s ostrou zostavou.

Krátke textúrované kučery pre jemné vlasy

Krátke textúrované kučery pre jemné vlasyInstagram @thesizzwizz6ix

Tento strih sa nazýva kader tornáda a vytvorila ho stylistka Johanna Rose z Kanady. Najlepšou súčasťou tohto vzhľadu sú tesné strany s bláznivou zábavnou textúrou a zvlnením na vrchu.

Ak máte kučeravé vlasy, je to skvelý krátky vzhľad. “Produkt č. 1, ktorý odporúčam pre kučeravé vlasy, je olej od Dark Oil od Sebastian. Tieto kudrlinky určite hydratujte! Potom si dajte svoj obľúbený krém na kučery. Mám rád pohybové mlieko Kevina Murphyho, “vysvetľuje Rose.

Dlhé strapaté kučery

Dlhé strapaté kučeryInstagram @sydneysensation

Tieto dlhé strapaté kučery sú na zaoblenom, vrstvenom kučeravom strihu. Čo je skvelé na kučeravých účesoch pre mužov, ako je tento, je objem a textúra, ktoré prinášajú vrstvy v hornej časti, hovorí stylista Sydney Redlins z Brooklynu.

Tento strih na rozstrapatených kučerách si každodenne vyžaduje veľmi malú údržbu. Redlins odporúča výrobok na zlepšenie zvlnenia, ako je Davine’s curl cream. “Ak máte radi extra objem, na vysušenie použite difuzér, inak je sušenie na vzduchu v poriadku. Je to tiež skvelý štýl pre kučeravých chlapcov, ktorých vlasová línia začína ustupovať, “vysvetľuje Redlins.

Kučeravé podrezanie so Zero High Fade

Cool Curly Undercut s nulovým vysokým vyblednutímInstagram @color_keys

Tento kučeravý účes je nulový vysoký útlm s odpojením alebo dlhým vrcholom. “Rád to nazývam vyblednutie a zvinutie!” Bez námahy – prirodzene to celkovo vyzerá skvele, “upozorňuje vlasový umelec Jesus Romero z Kalifornie.

Toto kučeravé podrezanie s odpojeným vyblednutím poskytuje čistý, moderný a profesionálny vzhľad a zároveň zvyšuje prirodzenú textúru vlasov. Požiadavky na štýl sú takmer žiadne. Romero navrhuje: „Pena alebo kučeravý krém sa skvele nanáša, pokiaľ sú vlasy vlhké. Potom budete mať na výber, či použijete sušič na rýchlejšie sušenie, alebo necháte prírodu, aby sa rozbehla! “

Dlhšie kučeravé vlasy na vrchu s krátkymi stranami

zhora dlhšie kučeravé vlasy s krátkymi stranamiInstagram @demetriusschool

Jedná sa o prirodzený vzhľad s dlhými strapatými kučerami na mäkkých vlasoch v kombinácii s krátkymi stranami a ostrými hranami.

Na úpravu tohto účesu použite sprej s morskou soľou a matnú pastu.

Kučeravé účesy pre mužov ako tento sú ideálne pre chladného frajera, ktorý chce vyniknúť svetlými kučerami.

Stredne kučeravé vlasy so zúženými stranami

stredne kučeravé vlasy so zúženými stranamiInstagram @vagabond_hair_academy

Rozhodnite sa pre kučeravý zostrih so zúžením, aby ste predviedli prirodzenú textúru vašich stredných kučier! Ak máte túto vtipnú a nežnú osobnosť, táto vám najviac vyhovuje. Pri úprave štýlu použite na doplnenie definície hlinu. Hmla z laku na vlasy tiež maximalizuje textúru týchto zúžených kučeravých vlasov.

Curly Zero Fade

kučeravé vlasy a nulové vyblednutieInstagram @barber.moin

Vďaka tomuto kučeravému nulovému vyblednutiu vyniknete a už nebudete mať žiadny tradičný rovný účes! Ukáže viac z vašej pokožky po stranách a v oblasti zátylku, pričom navrchu ozdobí vaše čierne kučeravé pramene. Tento strih robí zázraky s trvalými aj prirodzene kučeravými vlasmi, a to s vlasmi na tvári alebo bez nich.

Prirodzene červené kučery strednej dĺžky

Prirodzene červené kučery strednej dĺžkyInstagram @chinkthebarber

Tento kučeravý strih je opísaný ako produkt s najlepším z oboch svetov. Je to výtvor holiča Andrewa z Kanady.

“Má hladké odstupňovanie a veľa textúry a pohybu.” Je zrejmé, že prirodzená farba vlasov bola mojou najobľúbenejšou vecou na tomto celkovom vzhľade. Ryšavky sú umierajúce plemeno, “hovorí Andrew.

Andrew odporúča tento kučeravý strih chlapom s hustými kučeravými vlasmi. Pokiaľ ide o vyblednutie, v závislosti od veľkosti a tvaru hlavy môžete vždy priniesť vyblednutie o niečo vyššie alebo nižšie..

Mäkké kučeravé kučeravé vlasy s nízkym blednutím

Mäkké kučeravé kučeravé vlasy s nízkym blednutímInstagram @turbo_barber

Jedná sa o variáciu klasického pompadouru s tesným nízkym vyblednutím, kučerami a uhladenými vlasmi..

“Moja obľúbená vec na kučeravých účesoch pre mužov je ich všestrannosť,” hovorí Noel Feliciano z Connecticutu, holič za týmto strihom..

Pre efekt mokrých vlasov Feliciano rada používa stylingové výrobky American Crew Gel pre kontrolu a vysoký lesk. “Naneste gél na vlhké vlasy a prečešte ich štandardným zastrihávacím hrebeňom a s minimálnym fénovaním, aby boli kučery jemné a chrumkavé.” Skončite s lakom na vlasy s vysokou fixáciou od Ion, “poznamenáva Feliciano.

Tento kučeravý chrbát je najlepší pre aktívnych profesionálnych mužov kvôli svojmu vycibrenému vzhľadu a schopnosti uvoľniť kučery na noc v meste. Funguje dobre so strednými až hrubými textúrami so strednou až vysokou hustotou. Vlnité alebo kučeravé vlasy dobre predvádzajú textúru na okrúhlom alebo štvorcovom tvare tváre, aby sa minimalizovala silná čeľusť.

Vyblednuté stredne dlhé kučeravé vlasy

Vyblednuté stredne dlhé kučeravé vlasyInstagram @bgeorge81

Tento stredne dlhý kučeravý účes s kučerami je variáciou mnohých rôznych strihov. Je to „južné Francúzsko“ zmiešané s nárazovým blednutím a polofúkaným zúžením. Podľa holiča Georga z Rayne v LA sa to líši od normy.

Výrobkom, ktorý George použil na kučery v tomto štýle, bola Ultimate Wave od Paula Mitchella. Tento produkt je ideálny pre chlapcov s kučeravými vlasmi.

George navrhuje: „Typ chlapa, ktorý by mal zvažovať tento štýl, by bol niekto s prirodzenými kučerami strednej textúry a so zaoblenejším a plnejším tvarom tváre. Je to perfektné pre chlapcov, ktorých životný štýl im umožňuje vložiť nejaký produkt a byť na ceste. “

Kučeravý účes + Temple Fade

Kučeravý účes + Temple FadeInstagram @amitcorso

Jedná sa o plešatú chránič vlasov pre kučeravé vlasy, ktorú navrhol holič Amit Corso z Lancasteru, PA. Fade je udržiavaný na nízkej úrovni, aby sa zvýraznil obrys.

“Toto sú jeho prirodzené kučery, takže na zvlnenie vlasov neboli použité žiadne výrobky.” Na vytvorenie účesu som použil strihače Wahl a outlinery Andis, “vymenúva Corso.

Táto chrámová slabosť s krátkymi kučerami je klasickým vzhľadom, ktorý nevychádza z módy. Tomuto štýlu budú najlepšie vyhovovať okrúhle alebo podlhovasté hlavy. Čím je účes dlhší, tým sú kudrlinky pevnejšie!

Kučeravé podrezanie

Kučeravé podrezanieInstagram @bobbybanks

Tieto textúrované kučery s podrezaním majú skôr asymetrický tvar medzi oboma stranami ako obľúbenú bočnú časť.

Podľa kaderníčky Robyn Pape z Kanady „keďže som tento rok zaznamenala nárast strihov misiek ako trend, myslela som si, že by bolo perfektné vyskúšať to na kučeravých vlasoch!“

Toto kučeravé podrezanie je skvelou voľbou pre mužov, ktorí chcú prijať svoje prirodzené kučery. Ľudia s týmto množstvom zvlnenia zvyčajne uprednostňujú kratšie strihy štvorcového tvaru.

Ak neradi krotíte svoje kučeravé účesy pre mužov, Pape navrhuje: „Používajte radšej svetlejšiu pastu ako hlinu, ktorá by ju zaťažila. Na tieto druhy kudrliniek som za mokra prešla pastou Kevin Hold Murphy Free Hold medium hold. Potom som použil svoj fén na miernom ohni, aby som prstami vytvaroval zvinutie, kým nebolo asi 90% suché. Tesne predtým, ako to začne byť krehké. “

Krátke kučeravé vlasy týchto chlapcov rozhodne nepatria k tým, ktoré vidíte každý deň.

Dlhé kučeravé vlasy s bočnou časťou

dlhé kučeravé vlasy s bočnou časťouInstagram @guilherme.amorim.ph

Tu sú jednoduché dlhé kučeravé vlasy s bočnou časťou, do ktorých musíte ísť! Nechajte svoje tmavé vlasy rásť a namaľujte svetlé odlesky, pretože budete potrebovať trochu jasu. Dlhšie a tesnejšie kučery potrebujú lásku viac ako ostatné textúry vlasov. Preto vždy nájdite výrobok, ktorý poskytuje intenzívnu vlhkosť, aby sa zabránilo vysušeniu.

Curly Faux Hawk + Burst Fade

Horúci fauxhawk s výbuchom vyblednutiaInstagram @keiththebarber_

Tento kučeravý účes z umelého jastraba je výbuchom holiča Keitha Littlesa z Las Vegas, NV. Textúra vlasov umožňuje vynikajúcu kombináciu.

Nie je to žiadna raketová veda, keď sa pokúšate nájsť produkt pre kučeravé vlasy. V prípade prirodzeného zvlnenia vlasy urobí malé množstvo zvoleného gélu alebo pomády.

Littles tiež dodáva: „Muži s prirodzene hrubými, ale jemnými vlasmi môžu športovať s týmto kučeravým jastrabom. Je to hlasný zostrih s mnohými triedami v jednom a s kučerami v mixe. “

Old-School Fade na tesných kučerách s kučeravými strapcami

Old-School Fade na tesných kučerách s kučeravými strapcamiInstagram @jackieloveshair

Old-school fade s kučeravými strapcami vytvára vynikajúci, moderný vzhľad! S touto kotletou môžu muži s kučeravými vlasmi zostať milí a čistí. Môžete použiť sprej s morskou soľou aj hlinu, pretože určite zvýšia textúru vašich zázvorovo červených kučier.

Plešatý efekt s krátkymi kučeravými zvratmi

Plešatý efekt s krátkymi kučeravými zvratmiInstagram @bvrberbros.co

Predstavujeme plešatú farbu s krátkymi kučeravými zákrutami, ktorá robí trvalý dojem! Udržujte vlasy zvlhčené, aby vyzerali zdravšie.

Kudrnatý Pompadour s bradou pre husté čierne vlasy

kučeravý pompadour s bradou pre hrubé čierne vlasyInstagram @seuelias

Ostrý a sofistikovaný, kučeravý pompadour je pre pánov, ktorí milujú štruktúrovaný vzhľad. Boky sú čisté a vyblednuté, aby čiernym hustým kučerám poskytli väčší dôraz. Ak ste trochu nižšie, pridajú sa oholené čiary na jednej strane.

Nebojte sa spárovať aj tento krátky kučeravý účes s bradou, aby ste dosiahli oveľa výnimočnejší výsledok.

Kučeravý Quiff

Kučeravý QuiffInstagram @alchemyorlando

Tento zúžený strapatý kučeravý quiff na hnedých vlasoch kombinuje klasiku a modernu. Dizajn bez námahy sa stretne s dokonalým vzhľadom.

Štýlové kučery pre mužov s jemnými vlasmi

Štýlové kučery pre mužov s jemnými vlasmiInstagram @friahair

To sú také štýlové kučery pre jemné vlasy! Nechajte si vlasy predĺžiť, aby ste predviedli svoju textúru, čím vytvoríte ilúziu hustoty a väčšieho tela.

“Tento vzhľad je to, čo popisujem ako prirodzené zvinutie,” hovorí stylistka Amanda Hansen z Utahu. Dodáva: „Kudrlinky majú všade skvelú textúru, najmä pre mužov. Prírodné kučery sú štýlom bez námahy, ktorý je možné obliecť alebo obliecť. “

Mužom, ktorí sa pokúšajú nosiť svoj prirodzený zvitok v tomto kratšom štýle, Hansen odporúča, aby boli otvorení nákupu správneho výrobku, ktorý ho pomôže udržať a ovládať..

Hansen uvádza: „Styling je jednoduchý tak, že ho necháte uschnúť na vzduchu, ale prstami môžete krútiť kučery nejakým výrobkom, aby ste po vysušení nezostali kučeravé.“

V prípade hustých vlasov je flexibilná pomáda ideálna na kontrolu skrútenia a kučeravenia, ale nestvrdne a nelepí sa na hlavu divne. S hladšími kučeravkami alebo jemnými vlasmi by veľmi ľahký uhladzujúci krém alebo ľahká myš stačili na úpravu účesu, kým je vlhký, aby ho vysušil na vzduchu a udržal ho bez krepovitosti.

Pokiaľ ide o prírodné kučery, olej je váš najlepší priateľ a dodá vašim kučeravým prameňom dodatočnú vlhkosť, ale dá sa použiť aj denne.

Kučeravé vlasy po plecia

Kučeravé vlasy po pleciaInstagram @stylemelexx

Jeden z najlepších zrážok pre mužov s textúrou kučeravých vlasov je tu! Ochváľte sa voľnými kučerami po ramená a urobte tak vyhlásenie. Dĺžka je skvelou voľbou, najmä ak máte tvar tváre s väčším čelom. Pri úprave dlhých kučier zosilnite hlasitosť a tvar pomocou zvýrazňovača zvlnenia, ktorý tiež dodá vášmu zázvorovému lesku lesk..

Čerstvé kučeravé afro s taper fade

Čerstvé kučeravé afro s taper fadeInstagram @patrick_ina

Frizzy je v tom, ako rozhýbete svoje prirodzené vlasy s týmto štýlom afro curls. Zúžené boky sú bonusom k už tak úžasnému a chladnému účesu, akým je tento.

Curly Man Bun

kučeravý muž drdolInstagram @hairstylebeardd

Hrajte so svojou prirodzenou štruktúrou a zvážte nosenie kučeravého drdolu pre černochov. Hodí sa k úhľadným bokom a zátylku, čím dodáva svieži a čistejšiu atmosféru. Tento účes pre čiernych mužov určite zvýrazní teplé blond pruhy na vašom čiernom odtieni.

Krátke kučeravé prstene

krátke kučeravé prsteneInstagram @therealdremajor

Doprajte si ten funky, skákací vzhľad s týmito krátkymi kučeravými prstenníkmi! Maľujte blond odlesky na svoje čierne vlasy pre rozmerovú úpravu. Takto krátke c bude potrebovať extra vlhkosť, aby vyzeralo lesklé a zdravé.

About the author

Adblock
detector