29 z najsexi dlhých účesov pre mužov v roku 2021

Dlhé účesy pre mužov boli symbolom značného životného štýlu. Obľúbené u skateboardistov a surferov, dlhé účesy sa vkrádali do bežných médií a teraz ich môžu vidieť profesionáli, herci a modelky. Ráno môže dlhým vlasom trvať trochu viac času, kým sa upravíte, ale umelecký nádych, ktorý dodá vášmu osobnému štýlu, stojí za to. A priznajme si to, dlhé vlasy pre mužov sú v dnešnej dobe vo veľkom štýle.

Pred ďalším strihom si pozrite tieto fotografie najobľúbenejších dlhých účesov a dlhých účesov pre mužov.

Dlhé vlasy s odpojenou časťou

Pánske dlhé vlasy s odpojenou časťouInstagram @r.braid

Toto je strih, ktorý je ideálny pre dlhosrstých mužov, ktorí hľadajú niečo odvážne a moderné. Odpojený podrezaný pár s dlhými vlasmi rozhodne robí svoje.

Dlhé vlnité vlasy s podrezaním pokožky

Dlhé vlnité vlasy s podrezaním pokožky pre mužovInstagram @braidbarbers

Podrezanie vytvorilo veľký kontrast s hrubými, plnými dlhými zámkami štylizovanými v hornej časti. Za týmto účelom rozstrapatené konce spečatili leštený vzhľad.

Dlhé česané vlasy s vysokým leskom

Dlhé česané vlasy s vysokým leskomInstagram @robertodiaz01

S týmto vzhľadom vezmite svoju dlhú hrivu do noty. Tento vyblednutý strih pompadour vyzerá brilantne so štýlovou bradou! Udržujte svoje strany čisté, aby ste dosiahli väčší kontrast.

Dlhé vlasy s odpojenými vlnami

Dlhé vlasy s odpojenými vlnamiInstagram @braidbarbers

Tento dlhovlasý muž má prirodzene vlnité vlasy a rozhodol sa pridať úžasný jednostranný podrez. Kontrast vlnitého štýlu a oholenej strany skutočne ide.

Dlhý klasický pánsky štýl

Dlhý klasický pánsky štýlInstagram @laurisa_hardgrind

Dalo by sa opísať tento dlhý účes pre mužov ako nadčasový a klasický.

Rozdelené dlhé rovné vlasy pre chlapcov

Rozdelené dlhé rovné vlasy pre chlapcovInstagram @thecuttingden

Jedná sa o moderné rockerské dlhé vlasy, ktoré navrhol holič Denis Robinson z Londýna.

Každému chlapovi, ktorý zvažuje, že si nechá narásť dlhé vlasy, by Robinson odporučil zostať s nimi. “Mnohokrát budete frustrovaní a budete mať chuť to prerušiť, ale bude to stáť za to.” Investujte do pravidelných úprav, aby boli silné a neboli lacné, pokiaľ ide o šampóny a kondicionéry, “navrhuje Robinson.

Dlhšie vlasy sú slabšie, preto si zaobstarajte šampón na báze bielkovín alebo napravte prípadné poškodenia a ľahký hydratačný kondicionér, ktorý im dodá vláčnosť a lesk. Vrstva v tomto štýle je vo vnútri účesu, dodáva jej pohyb a textúru bez toho, aby vyzerala ako atmosféra retro 80 -tych rokov..

Dlhé kučeravé vlasy pre mužov

Dlhé kučeravé vlasy pre mužovInstagram @styledbysamrae

Dlhé kučeravé vlasy pre mužov môžu byť plážové a uvoľnené!

Tieto prírodné kučery, ktoré vytvorila stylistka Samantha Fife z Las Vegas, sú vzhľadom na krásnu textúru také pútavé. Najlepšie na tom je, ako dobre to funguje s črtami tváre mužov a ako sa môžu skutočne hýbať a objať svoju prirodzenú vlnu.!

Podľa Fifeho: „Najlepšia rada, ktorú môžem dať všetkým mužom s dlhými kučeravými vlasmi, je veľa vlhkosti! Na tento účel sme použili pružinový šampón a kondicionér od Paula Mitchella na boj proti kučeravosti a na pomoc pri definovaní týchto zámkov. Stylizovali sme twirly na vlhké vlasy. “

Dlhý top štýl Old School

Dlhý top štýl Old SchoolInstagram @pulzatto.hair.barber

Účes zo starej školy s kratšími stranami a dlhším vrchom zúženým. Je to najlepšie pre mužov s vlasmi, ktoré sú hladké alebo vlnité. Skvelé na tomto strihu je, že funguje dobre aj s akýmkoľvek tvarom tváre.

Holičovi Pulzatto z Brazílie sa páči, že tento dlhý účes je možné upraviť pomocou niekoľkých tvarov hrebeňov a s rôznymi druhmi masti..

“Ak chcete znovu vytvoriť tento vzhľad, vyskúšajte Reuzel Grooming Tonic.” Naneste na mokré dlhé pramene a osušte fénom, pričom vlasy presuňte dozadu. Môžete tiež skončiť s masťou Ruezel Matte alebo Reuzel Pink, “vysvetľuje Pulzatto.

Dlhý vrstvený strih pre pánov

Dlhý vrstvený strih pre pánovInstagram @lvrosiehair

Jedná sa o zvýšený, dlhý vrstvený účes, ktorý vytvorila stylistka Rosie Rodriguez z Las Vegas. Jemné vrstvy dodali tomuto účesu textúru.

Na prípravu dlhých vrstiev rezaných týmto spôsobom odporúča Rodriguez stylingovú penu CoteCHHair Hybrid a kvapku vyhladzovacieho oleja Quinoa. Stylingová pena je beztiažová a pomáha poskytovať hladký vzhľad s tepelnou ochranou pri fénovaní pomocou okrúhlej kefy. Olej Quinoa eliminuje krepatenie a dodáva lesk bez zaťažovania vlasov.

Dlhý a elegantný mob účes

Dlhý a elegantný mob účesInstagram @theartistsbarber

Takmer pánsky bob (dav), tento pánsky dlhý účes vytvoril holič John D’Annibale z Brooklynu, NY.

“Má odstránenie hmotnosti, ale je tiež veľmi štruktúrovaný a mäkký.” Žiadnemu chlapovi sa nechce nechať si narásť vlasy alebo si skrátiť veľmi dlhé vlasy na strih, ktorý vyzerá ako huba alebo niečo zo zlej komediálnej scény, “vysvetľuje D’Annibale..

Výrobky, ktoré D’Annibale odporúča pre tento vzhľad, sú krémy na ľahký textúrny styling, pasty, ak máte ťažké vlasy alebo peknú pomádu, s ktorou sa môžete prepracovať. D’Annibale dodáva: „Žiadne gély! Chcete, aby vlasy zostali hebké, a preto je najlepšie niečo ľahké. Stále však chcete trochu držať, aby ste sa ho nedotkli a ťahali ho späť celý deň. Zastrčiť to za uši je najlepšie. “

Dodáva: „Ak vám vypadávajú vlasy, chlapci, nenechajte si ich narásť. Vaše dlhšie pramene budú iba vyzerať jemnejšie a tenšie. Dostaňte sa tesne dopredu a choďte vpred. “

Prirodzene nositeľné kučeravé vlasy

Prirodzene nositeľné kučeravé vlasyInstagram @vphair

Jedná sa o jemné, prirodzené kučery v dlhom účese s nízkymi nárokmi na údržbu od stylistu Victora Paula z Costa Mesa v Kalifornii.

“Moja obľúbená vec na dlhom kučeravom účese je, že je ľahký, nositeľný a bezstarostný vzhľad pre všetky vekové kategórie,” hovorí Paul.

“Účesy pre mužov s dlhými vlasmi, ako sú tieto, sú ideálne pre chlapcov, ktorí majú kučeravé štruktúrované vlasy a chcú si ich nechať narásť,” zdôrazňuje Paul..

Pánske dlhé vlasy z 90. rokov grunge

Pánske dlhé vlasy z 90. rokov grungeInstagram @liam_paul

Veľa inšpirácie bolo čerpaných z grunge 90. rokov a ako Kurt Cobain s týmto vzhľadom, ale s nositeľnejšou textúrou a trochu matnejším povrchom, než s pocitom mastných 90. rokov..

Holič Liam Paul Robinson zo Spojeného kráľovstva uvádza: „Moja obľúbená vec na týchto dlhých rovných vlasoch pre mužov je, ako sa ľahko nosia.“

Tvar strihu funguje dobre na rovných aj kučeravých vlasoch, pretože vrstvy sú dlhé a veľmi roztrieštené. “Kučery nie sú príliš divoké, pretože vrstvy nie sú príliš krátke a na rovných vlasoch vrstvy pomáhajú vytvárať pohyb,” dodáva Robinson.

Dlho & Rozcuchané vlasy

Dlhá & amp; Rozcuchané vlasyInstagram @geinos

Ak to chcete urobiť jednoducho, potom je tento rozstrapatený vzhľad pre vás. Oregonský návrhár vlasov Geino Äotsch miluje tento vzhľad, pretože by ste nemali musieť premýšľať o tom, ako si do vlasov vyzdobiť strapatý drsný vzhľad.!

“Na túto dlhú hrivu sme použili Byrd’s Salty Coconut Texturing Surf Spray a Rudy’s Clay Pomade,” spomína Äotsch.

Äotsch odporúča tento dlhý účes pre muža, ktorý nie je pripravený ostrihať všetky vlasy, ale rozhodne potrebuje zmenu. Äotsch poznamenáva: „Toto je štýl s nízkymi nárokmi na údržbu, ktorý nevyžaduje veľkú pozornosť.“

Rozstrapatené dlhé vrstvy pre chlapcov

Rozstrapatené dlhé vrstvy pre chlapcovInstagram @martythomashair

Je to strapatý dlhý vrstvený strih, ktorý dopĺňa prirodzenú vlnitú textúru vlasov. Vrstvy a hmotnosť strihu vyzerajú nádherne s veľmi malým úsilím.

Na základe stylistu Martyho Thomasa z New Yorku by na skvelý strih nemalo byť potrebné veľa produktu. “Použil som Redken Frizz Dismiss Rebel Tame na položenie kutikuly a boj proti krepovateniu a vlhkosti.” Dokončil som to malým množstvom vlákna American Crew Fiber na koncoch, ktoré dodá textúru, dodá telu a zvýrazní lesk, ”poznamenáva Thomas..

Thomas tiež poukazuje na to, že je to unisex univerzálny účes. Môže to vyzerať úžasne, vyfúkane a štylizované do jedného palca od svojho života, ale ako je tu vidieť, ale rovnako rovnako sexy to vyzerá priamo z postele s malým výrobkom. Najlepšie to funguje na type vlasov s telom a pohybom.

Vlnitý účes pre mužov s dlhými vlasmi

Vlnitý účes pre mužov s dlhými vlasmiInstagram @jasonvieira_hair

Mužské dlhé vlnité vlasy sú prirodzene nervózne. Trojuholníkový tvar vytvorený jednodĺžkovým strihom je super cool a veľmi trendový!

Stylista Jason Vieira z New Yorku s týmito dlhými zámkami odporúča krém na kučery „bez vyfukovania“, ktorý pomôže definovať kučery/textúru, v kombinácii so sprejom s morskou soľou v korienkoch, aby sa vytvoril objem a plážová textúra.

Vieira dodáva: „Tento strih odporúčam mužovi s kučeravými/vlnitými vlasmi, ktorý sa chce prebudiť a ísť bez veľkého stylingového úsilia, ale napriek tomu ostane nervózny.“

Jednoducho výstredný štýl pre dlhosrstých mužov

Jednoducho výstredný štýl pre dlhosrstých mužovInstagram @mjdidthat

Tento účes pre dlhosrstých mužov je jednoducho výstredný, vyrobil ho stylista z Tennessee Michael Jay.

“Strihal som mu dlhú hrivu veľmi organickým spôsobom, pričom som podľa potreby nabral váhu a nechal som len to, čo bolo potrebné.” Keď dáte dlhším mužským vlasom prílišnú stavbu, začne to vyzerať ako ženské vlasy, “uvádza Jay.

Odporúča tento strih každému chlapcovi, ktorý je ochotný to skúsiť! “Na skutočne jemné vlasy to však nebude fungovať.” Musí existovať stredná až hustá hustota. Tento muž má skutočne husté vlasy, takže veľa z nášho spoločného času trávime zbavovaním sa vlasov, ”poznamenáva Jay.

Kalifornský klasický strih na dlhých blond vlasoch

Kalifornský klasický strih na dlhých blond vlasochInstagram @danitygr

Pánsky dlhý účes California Classic je pre tohto sexi plážového frajera!

Kaderníčka Dani TyGr z Los Angeles hovorí: „Tento jemný vrstvený účes typicky zobrazuje dlhé okraje s hlbšími nedokonalými časťami. Tento strih je predovšetkým o textúre. Ak sú vlasy príliš ťažké a objemné, zanechá vášho muža úplne zastaraný. Dá sa nosiť v rôznych dĺžkach od tu zobrazenej dĺžky po rameno. “

Jeho príťažlivosť prichádza s evolúciou pánov s dlhými vlasmi. “Všetci si pamätáme drdol milovaného muža, ktorý rýchlo prešiel k najnovšiemu prísne upravenému a upravenému trendu.” Čo bude ďalej s mužskými vlasmi, je tento oveľa jednoduchšie prežívaný a bez námahy vyzerajúci vzhľad, ktorý sa v pánskej móde skutočne objavuje už roky, “vysvetľuje TyGr..

Muži s týmto dlhým a štruktúrovaným strihom by mali nechať vlasy po dobrom detoxikačnom očistení a hydratácii vlasy voľne uschnúť alebo mierne rozptýliť. Potom tento štýl vyžaduje malý až žiadny produkt!

TyGr pokračuje: „Tento účes je najlepší pre muža, ktorý má v zámkoch prirodzenú textúru. Ak sú vlasy príliš rovné alebo príliš kučeravé, na dosiahnutie najlepších výsledkov môže byť potrebný čas pred zrkadlom s niekoľkými prípravkami a možno aj s horúcim nástrojom. “

Dlhé kučery po plecia

Dlhé kučery po pleciaInstagram @eklektikgurl

Najlepšia vec na týchto úžasných dlhých kudrlinkách je, že sa to neodvracia s trochou atmosféry Jon Snowa. “Voľné vlny majú umožniť viac pohybu s textúrovaním, ktoré bolo vykonané, zatiaľ čo tvar je stále štvorcový, aby si zachoval mužskú estetiku,” popisuje stylistka Merideth Pedack z Bellinghamu, WA..

Na vytvorenie tohto strihu ho Pedack vytvaroval rovným holiacim strojčekom, aby pridal textúru a odstránil váhu. Pedack pokračuje: „Dokončil som to bezoplachovým kondicionérom Bumble and bumble Don’t Blow It Thick, aby vlny získali určitú definíciu a nezanechali vo vlasoch pocit ťažkého produktu.“

Dlhá bočná časť inšpirovaná Johnnym Deppom

Dlhá bočná časť inšpirovaná Johnnym DeppomInstagram @dannyrichohair

Dlhý účes inšpirovaný Johnny Deppom z 90. rokov má štýl, ktorý vydrží organicky oveľa dlhšie!

Na obnovu týchto štýlov navrhuje anglický holič Danny Richardson Sebastiana Professional. “Mám rád tmavý olej, ktorý vyhladzuje kutikulu a dodáva telu.” Vôňa santalového dreva a cédrového dreva je ďalším mužským bonusom! Pridám olej a potom ho vysuším pomocou difuzéra, “vysvetľuje stylista.

Richardson dodáva: „Tento účes by som vždy odporučil mužom s dobrou hlavou! Je ideálny pre chlapcov s drsným štýlom. A je ideálny pre oválny alebo hranatý tvar tváre a bude fungovať aj pre mužov s kučeravými vlasmi! “

Surfer s nízkou údržbou Hľadajte dlhé vlasy

Surfer s nízkou údržbou Hľadajte dlhé vlasyInstagram @barnetsandbeards

Tento dlhý účes má textúru a objem, ktorý najlepšie ukazuje prirodzené vlasy! Toto vytvoril holič z Anglicka Thomas R. D Palmer.

“Na tento vzhľad som použil iba jeden výrobok, ktorým je sprej s morskou soľou Sirens Ibiza.” Tento produkt používam na pridanie textúry a objemu. Dá sa použiť pred aj po fénovaní a je skvelý pre mužov s textúrovanými vlasmi, “upozorňuje Palmer.

Palmer odporúča tento štýl pre chlapcov s vlnami alebo kučerami, aby vyzerali ako surfer s nízkymi nárokmi na údržbu. Je ideálny pre chlapcov s dobrými silnými čeľusťami, aby predĺžili vlasy na mužnosti.

Dlhý strih s textúrou

Dlhý strih s textúrouInstagram @Freedombarberco

Vzhľad je dlhým textúrovaným strihom od stylistu Michaela Sponsela z Atlanty, GA. “Moja obľúbená vec na tomto strihu je, ako ľahké je jeho údržba. Ďalšia vec, ktorú na tomto vzhľade milujem, je kombinácia vlasov a brady, “uvádza Sponsel.

Sponsel vždy odporúča ošetrujúci sprej s dlhými vlasmi. Potom dodáva: „Na tento strih som použil ošetrujúci sprej Layrite a olej na bradu Layrite. Má ľahké držanie a dodáva vlasom textúru. Olej na fúzy má ľahkú, sviežu vôňu a dodáva fúze jemnosť a ľahké držanie za účelom tvarovania. “

Nositeľný rockerský súlož na dlhých vlasoch

Nositeľný rockerský súlož na dlhých vlasoch chlapcovInstagram @carrieghair

Vahadlo pre dlhé vlasy mužov má všetok pohyb a štruktúru, ktorú strih potrebuje.

“Na dlhé účesy pre mužov som použil produkt na zväčšenie objemu/zdvíhač korienkov, ktorý som fúkol do vlasov, potom som použil ľahký sprejový vosk.” Jeho vlasy majú jemnejšiu textúru, takže som na úpravu potrebovala niečo ľahké a vzdušné, “vysvetľuje stylistka Carrie Gough z Chicaga..

Ak máte stredne hrubé vlasy, na úpravu môžete použiť stylingový vosk alebo pastu a v prípade potreby žehličku na ešte väčšiu definíciu..

Pánsky strapatý dlhý účes

Pánsky strapatý dlhý účesInstagram @jon_franklyn_barber

Je to dlhý huňatý vzhľad surfera, strihaný holičom Jonom Franklynom z Battle, Sussex. “Vytvoril som to vložením niekoľkých dlhých vrstiev a prešitím bočných okrajov do stredných dĺžok a koncov.” To, čo na tomto štýle dlhých vlasov milujem, je, že môžete ľahko vytvárať pohyb a štýl, “vysvetľuje Franklyn.

Franklyn používa iba výrobky MUK a nájdete ich na Instagrame @mukhaircareuk. Franklyn pokračuje: „Na tento štýl som použil Beach MUK, čo je sprej s morskou soľou. Do vlasov som mu nastriekol šesť až sedem pumpičiek a prstom som ich vysušil na strednú teplotu a strednú rýchlosť a zoškriabaním koncov som vytvoril ohyb a pohyb. “

Pánsky profesionálny, ale uvoľnený dlhý účes

Pánsky profesionálny, ale uvoľnený dlhý účesInstagram @sulisbyron

Je to perfektný štýl pre stredne dlhé až dlhé vlasy, pretože je profesionálny, ale uvoľnený. Tvar a textúra vo vlasoch vyzerajú skvele. Umožňujú vlasom zapadnúť na miesto s malým úsilím, čo je pre väčšinu mužov nevyhnutné.

Holič Tahlia Pileggi z Byron Bay, NSW, upravil vlasy pánskym ošetrujúcim krémom Aveda. “Je to produkt, ktorý je nielen ľahký, ale aj na báze vody.” To znamená, že nemáte pocit, že máte vo vlasoch príliš veľa produktu. Dokončili sme to s Aveda Texture Tonic, aby sme posilnili prirodzenú vlnu, “vysvetľuje Pileggi.

Uvoľnený, ale upravený dlhý účes

Uvoľnený, ale upravený dlhý účesInstagram @elpbarbershop

Rozhodnite sa pre dlhé účesy pre mužov, ktorí sú uvoľnení, ale stále upravení. “Je to super všestranný štýl s nízkymi nárokmi na údržbu, ktorý využíva prirodzenú textúru vlasov,” hovorí britská stylistka Emma Louise Piggott..

“Môžete ho nosiť voľne pre ležérnejší vzhľad, alebo mať upravený chrbát užší a upravenejší pre formálnejšiu príležitosť.” Milujem tento vzhľad, pretože je to vítaná zmena oproti vyblednutiu pokožky, “zdôrazňuje Piggott.

Česané vlasy s dlhou bradou

Česané vlasy s dlhou bradouInstagram @hairbyraynhigh

Dlhší účes s česanou tvárou skutočne dopĺňa fúzy tým, že dodáva mužovi čistší a upravenejší vzhľad. Vypadávanie fúzov je nevyhnutné, pretože keď sú fúzy také dlhé, môžu niekedy pôsobiť neupravene. Tento účes stylistky Rachel Highfieldovej z Daytonu, OH, dokazuje, že mať bradu nemusí nutne znamenať, že nemôžete vyzerať profesionálne.!

Highfield odporúča tento pohľad mužom, ktorí majú plnú hlavu vlasov a môžu si nechať narásť plnú bradu! “Funguje to najlepšie u mužov, ktorí majú rovné vlasy a môžu si nájsť trochu času na úpravu vlasov a fúzov,” poznamenáva.

Dlhé jednotlivé lanové zákruty

Dlhé jednotlivé lanové zákrutyInstagram @jahlocsofficial

Jedná sa o dlhé jednotlivé lanové zákruty pre černochov. Tento štýl umožňuje pánom slobodu nosiť svoje lokše nadol bez toho, aby boli tvárou v tvár.

Stylistka Kimberly West z Atlanty hovorí: „Výrobok, ktorý by som odporučil obnoviť tento vzhľad, sa nazýva LocN Gel. LocN Gel je najlepší produkt, ktorý nenecháva pokožku hlavy svrbivú ani suchú a zanecháva každý štýl perfektný vzhľad niekoľko týždňov. Najlepšie na tom je, že neobsahuje žiadne nežiaduce alebo škodlivé chemikálie, ktoré má väčšina „iných“ značiek. LocN Gel je určite moje odporúčanie číslo jeden. Prírodné oleje sa tiež striekajú na vlasy, aby získali konečný vzhľad. “

West odporúča tieto zvraty pre chalanov, ktorí hľadajú niečo iné, zábavné a nenáročné na údržbu. Lanové zákruty sú veľmi obľúbené a dobre sa hodia pre ľudí so stredne dlhými až dlhými lokšami. Tento štýl vydrží dlho a po vybratí budú mať vlasy krásny zvlnený vzor!

Dlhý tupý strih s textúrou

Dlhý tupý strih s textúrouInstagram @yukistylist

Tento dlhý štýl je tupým strihom s textúrou, ktorý vytvoril stylista Yuki z Beverly Hills v Kalifornii.

“Moja obľúbená vec na týchto dlhých pánskych účesoch je, že sa dajú veľmi ľahko upravovať. Tiež si to môže postaviť, ak chce. Urobil som mu suchý strih, aby som videl prirodzený tok vlasov a pracoval na detailoch, “hovorí Yuki.

Tento štýl bude fungovať pre jemné až stredné typy vlasov a akýkoľvek tvar tváre. Ak chlap hľadá ľahký styling, stavte na tento strih.

Dlhé podrezanie s Mid Fade

Dlhé podrezanie s Mid FadeInstagram @mercedespaginton

Toto je jeden z dlhších účesov pre pánov, ktorý tu uvidíte. Oholeného vzhľadu môžete dosiahnuť bez toho, aby ste si museli vlasy rozčesávať. Prechody v tomto sú úžasné, stále zachovávajú ten punk rockový vzhľad.

About the author