54 tetovaní, ktoré každý chlap potrebuje

54 tetovaní, ktoré každý chlap potrebuje

Pretože niekedy je príliš ťažké vymyslieť dokonalé tetovanie od začiatku, tu je 54 úžasných návrhov tetovania, ktoré bezpochyby inšpirujú vaše ďalšie tetovanie..

Tento fascinujúci geometrický kus hrudníka.

Geometrický kus hrudníka od Xnazax

Existujú kúsky konverzácie a potom sú tu, toto. Ak hľadáte dôvod, prečo si už nikdy nedať košeľu bez ohľadu na podnebie alebo miesto konania, toto tetovanie by určite odôvodňovalo vyzlečenie košele aj v tých najmenej vhodných časoch. Koniec koncov, každý, kto sa príde sťažovať, by nepochybne uviazol v hypnotizujúcom kúzle celej tejto bodkovanej dobroty a úplne by vám zabudol vysvetliť, prečo byť bez kostola v kostole neprijateľné.  (Foto: Xnazax)

Táto fotografia so stroboskopom.

Fotografia stroboskopu od Balaza Bercsenyiho

Na prvý pohľad tento kúsok vyzerá ako röntgen ľudskej chrbtice, ale nie, je to fotografia stroboskopu! Možno si to budete musieť vyhľadať, ale zrejme je to nejaký druh fotografie, ktorá vám poskytne skvelý stopovací obrázok, ako je ten vyššie. Samozrejme, že dizajn tejto povahy môže byť pre väčšinu z vás nedostupný, vzhľadom na to, že Balazs povedal, že to bol doteraz jeho najnáročnejší kúsok, a pravdepodobne je jedným z 5 najlepších tetovacích umelcov na svete, pokiaľ ide o podrobné návrhy, ako napr. ten hore. (Foto: Balazs Bercsenyi)

Tieto náramky.

Ruky od Mathieu Kes

Teraz k nášmu obľúbenému dizajnu v zozname. Ak ste častým čitateľom, potom viete, že milujem jednoduché vzory s ostrými a čistými líniami. Som zástancom tohto druhu návrhov, pretože sú v skutočnosti dosiahnuteľné, na rozdiel od mnohých krásnych, ale úplne náročných návrhov v zozname, ktoré možno dokáže replikovať ruka plná ľudí na planéte..   (Foto: Mathieu Kes)

Tento vírivý poltónový portrét.

Krútiaci sa poltónový portrét od Igora Igoryošiho

Minulý rok sme zostavili zoznam venovaný návrhom poltónových tetovaní, ale nič v tomto zozname sa skutočne nepribližovalo genialite tohto víriaceho portrétu.  (Foto: Igor Igoryoshi)

Tento rukáv prebieha.

Rukáv prebieha od júna Cha

Vzhľadom na to, že tento rukáv ešte ani nie je dokončený a môžem myslieť len na to, kto kupuje obličky a existuje spôsob, akým by som sa mohol dostať k škrtom v smiešne dlhom zozname čakateľov spoločnosti Jun, a myslím si, že je bezpečné povedať, že pán Cha je môj obľúbený tatér na čas tohto príspevku. Jeho klasický štýl plynie tak hladko a nenecháva nič na mieste.  (Foto: Jun Cha)

Táto rozbitá fľaša.

Rozbitá fľaša od Pawla Indulskiho

Táto ruka držiaca zlomenú fľašu je niečo, čo nevidíte každý deň. Pawelovu prácu predstavujeme už nejaký čas a nikdy nás nebaví prezerať si jeho najnovšie a najlepšie návrhy na stránke Instagramu. Existujú dotwork tetovanie a potom sú tetovanie dotwork. Toto je to druhé. (Foto: Paweł Indulski)

Táto hracia karta.

Hracia karta Carin Silver

Jeden z dvoch v zozname. (Foto: Carin Silver)

Tento trojuholníkový galaxický glyf.

Trojuholníkový glyf od Paula Victora Skaza

Pokiaľ ide o tetovanie, muži zvyčajne patria do dvoch kategórií. Tí, ktorí objímajú farbu, a tí, ktorí sa jej vyhýbajú. Pre všetkých, ktorí hľadajú farby, je to vaše ďalšie tetovanie. Dokonalý trojuholník s výplňou galaxie. Alebo inak to interpretujete tak, ako to je.  (Foto: Paulo Victor Skaz)

Tento bodkovaný diamant.

Dotwork diamantové a korunkové tetovanie od Sary

Aj keď sa zdá, že každý má v tomto roku niečo za koruny, bodkovaný diamant je zďaleka najpôsobivejším kúskom na paži tohto chlapa. Na bezchybných líniách, perfektnej symetrii a tieňovom tieňovaní je niečo, čo treba len oceniť. (Foto: Sara)

Tieto tigrie oči.

Tigrie oči od Turana Art

Keď už hovoríme o tetovaniach pútajúcich pozornosť, zaujímalo by ma, koľko hodín bude tento chlap držať za ruku v tejto polohe, aby ľudia obdivovali jeho tetovanie, kým bude všetko povedané a urobené? Minulý mesiac sme urobili zoznam venovaný tetovaniu tigrov a bolo predstavených viac ako niekoľko z týchto typov vzorov „tigrie oko“. (Foto: Turan Art)

About the author