60 inšpiratívnych nápadov na tetovanie pre mužov s kreatívnou mysľou

60 inšpiratívnych nápadov na tetovanie pre mužov s kreatívnou mysľou | TattooBlend

V ktorýkoľvek deň je po celom svete nekonečne veľa tetovaní. Možno had, nejaký geometrický vzor alebo sa modliace ruky. Ako sa tieto návrhy v každom prípade líšili, ale dá sa povedať, že dizajn bol ovplyvnený niečím, možno skicou alebo dokonca iným tetovaním, ktoré jednotlivec videl v predchádzajúcom čase..

Preto je také dôležité, aby ste pred konečným výberom dizajnu získali čo najväčšiu kreativitu. Teraz, ak máte internetové pripojenie a aspoň jedno dobré oko, vyrovnať sa s jediným návrhom by malo byť herkulovskou úlohou – pravdepodobne preto sa väčšina ľudí nedokáže zastaviť len pri jednom tetovaní..

V nikdy nekončiacej, jednostrannej bitke medzi mozgom plným nevyhnutných návrhov tetovania a plátnom s obmedzeným priestorom je konečným výsledkom spravidla kompromis. Ale to je súčasť zábavy. Proces návrhu je vždy najzaujímavejšou a najmenej bolestivou fázou tetovania. Nasledujúca galéria obsahuje 60 fotografií bezchybne prevedených a uber-kreatívnych návrhov tetovania na mužoch. Dúfame, že vám tento článok pomôže rozhýbať kreatívne šťavy.

Tento tricep tat.

od Maks

(Foto: Maks)

Tento fascinujúci vzor.

Očarujúci vzor od Balazsa Bercsenyiho

(Foto: Balazs Bercsenyi)

Ráno, napoludnie a…

Ráno, napoludnie a .... od Ewy Sroka

(Foto: Ewa Sroka)

Aké sú najhorúcejšie návrhy tetovania pre mužov práve teraz? To bude závisieť od toho, koho sa pýtaš. A hoci dizajnom štýlu akvarelu a náčrtu je vždy venovaná veľká pozornosť, mnoho špičkových výtvarníkov vyrába množstvo modelov s jednoduchou ihlou. Dokonca aj umelci, ktorí sa týmto štýlom zvyčajne nezaoberajú, začínajú experimentovať. Toto je samo osebe výpovedná známka toho, čo je populárne a čo je v súčasnej dobe žiadané. Krása a zložitosť techniky jednej ihly sa však stretla s rovnakým množstvom skepsy, aká je často spojená s akvarelovými návrhmi. Ako tetovanie starne, rozmazáva sa. Ich hrany sú trochu mäkšie a to, čo bolo kedysi v úžasnom zaostrení, sa stáva trochu fuzzier. Pretože tieto štýly sú na scéne relatívne nové a spoliehajú sa na celistvosť ich tenkých hrán, nemôžeme si byť istí, ako vydržia v priebehu času..

Tento rozľahlý kus nohy.

Čierny a sivý atramentový kus nohy od Jun Cha

(Foto: Jun Cha)

This Step Brothers tetovanie.

Step Brothers tetovanie od Mike DeVries

(Foto: Mike DeVries)

Tento kompas.

Kompas na predlaktí od Turana čl

(Foto: Turan Art)

Táto ruka hamsa.

Ručné tetovanie Hamsa od Jeana Alvareza

(Foto: Jean Alvarez)

Tento strom.

Tetovanie na strome od Jeana Alvareza

(Foto: Jean Alvarez)

Ako si čoskoro všimnete, v zozname nie sú žiadne kmeňové tetovania. Boli časy, keď sa zdalo, že 50 percent všetkých tetovaní napustených na mužoch malo kmeňový charakter. Ale v nedávnej histórii sa kmeňové tetovanie stalo vzácnym. Či už vyšli z módy, alebo sú príliš populárne pre Instagram a Pinterest, to sa nikdy nedozvieme.

Tento úžasný rukáv.

Blackwork rukáv od Darkside

(Foto: Darkside)

Tento kozmický dizajn.

Kozmické tetovanie od Tayfun Bezgin

(Foto: Tayfun Bezgin)

About the author

Adblock
detector