Drop Fade zrážky: 29 úžasných spôsobov, ako môžu chlapi získať toto vyblednutie

Účes typu drop fade je hra o klasickom vyblednutí, ktorá je podobná vyblednutiu pokožky, ktoré klesá za ucho a vytvára oblúkový tvar pri vytváraní jedinečnej sekcie. Začína sa od spánkov a klesá, ako končí za ušami až k zátylku a zvyčajne sa robí nožnicami. Tento typ vyblednutia dodáva chlapskému účesu nový charakter v porovnaní s klasickým vyblednutím.

Toto trendové vyblednutie špecificky lichotí mužom s okrúhlymi a hranatými tvárami úhľadnými a rovnomernými krivkami, ktoré vytvára, vďaka čomu budete mať elegantnejší povrch.!

Styling Drop Fade zrážky

Upravte si vlasy, ako len chcete – učešte ich pre elegantný vzhľad, rozčesajte pre dokonalú textúru alebo ich spárujte s podrezaním! Tento strih je možné kombinovať aj s fohawkmi, pompadourmi, odpojením, podrezaním a inými štýlmi. Vďaka prirodzenému rozmeru, ktorý dodáva akémukoľvek typu účesu, nikdy nevyzerá ostro.

Pred ďalším strihom sa pozrite na tieto dopingové fotografie strihov spôsobených vyblednutím:

Drop Fade pre krátke vlasy

Drop Fade pre krátke vlasyInstagram @barber_sergio97

Skrotte vlasy ešte oveľa lepšie s veľmi padajúcimi vyblednutými stranami dole za ušami. Tento moderný vzhľad vás zaručene premení na vynikajúceho kúska.

Bočné vlasy s padajúcim efektom

Bočné vlasy s prepadomInstagram @anthonythebarber916

Bočné vlasy s melírovaním sú formálnym, ale štýlovým strihom, ktorý by mali zvážiť všetci pracujúci muži. Boky a oblasť zátylku majú čistý strih, ktorý plynule zapadá do stredne dlhých vlasov. Po vyklopení do strany vytvára dokonalú šancu, že vrch bude ležať hladko.

Krátky plochý vrch s poklesom vyblednutého strihu

Krátky plochý top s vyblednutým strihomInstagram @tapacert

Uvažujte o krátkom plochom topu s klesajúcim vyblednutým strihom pre mužov s afro vlasmi, ktoré si chcú zachovať dostatočnú dĺžku. Zvýšený tvar tesne prilieha k pokožke a vybledne do väčšej dĺžky, aby vlasom dodal extra vztlak. Uvedomte si, ako si tento štýl vyžaduje vysokú údržbu a každodenný styling. Porozprávajte sa so svojim stylistom o profesionálnych tipoch, ako strih dobre udržiavať a upravovať.

Francúzsky pokles plodín

Francúzska úroda klesáInstagram @_barcasso_

Francúzska úroda kvapiek je trendový účes na európskej úrovni, ktorý si našiel cestu po celom svete. Dlhé ostrihané vlasy ostrihané nakrátko dopredu a pri slabom zafarbení sa všetko skĺbi, aby vyzeralo, že sa vám bude točiť hlava. Prekvapivo je to štýl s nízkymi nárokmi na údržbu. Chaotický vrch neberie z francúzskeho sklzu plodín pôsobivú voľbu pre každého mladého dospelého.

Drop Fade a Disconnected Undercut

Drop fade a odpojené podrezanieInstagram @sky_salon

Drop fade a odpojené podrezanie sú dva výrazné štýly v jednom strihu. Drop fade sa líši od tradičného fade. Tradičné vyblednutie je rovnomerne premiešané po stranách, zatiaľ čo kvapkové vyblednutie začína v strede chrámu a klesá, keď sa blíži k O-kosti. Odpojený podrez úplne oddelí boky a vrchnú časť oddelením dvoch dĺžok na čiastočnom hrebeni. Štýl, ktorý môžu muži akéhokoľvek veku alebo životného štýlu rockovať!

Drop Fade with Fringe

Drop fade s ofinouInstagram @nunez.the.barber

Drop fade with fringe je alternatívnym zvratom ku klasickému fade. Drop fade sleduje tvar srdca na línii vlasov. Klesá nízko a vytvára oblúkový tvar nad uchom a okolo koruny, pričom zvýrazňuje prirodzené krivky hlavy. Drop fade prináša prirodzený efekt. Nabrúsená textúra na vrchu a textúrovaný splývavý okraj dobre ladí s čistými a krátkymi stranami.

Drop Fade with a Part

Drop Fade s časťouInstagram @mr.haiirstylist

Účesy s oddelenými kvapkami a vyblednutím sú obľúbenou voľbou pre moderných pánov. Poskytne vám to vyznamenanie a zároveň sexi. Rozchod kvapiek vybledne je veľmi dôležitý, pretože robí obrovský rozdiel v štýle.

Sharp Drop Fade High Top

Sharp Drop Fade High TopInstagram @keonthebarber

Účesy s vysokými topmi so spadnutým vyblednutím sú doplnené úhľadne oholenými bokmi, vďaka ktorým dosiahnete elegantnejší vzhľad. Toto zoslabnutie s plochým vrchom je úžasným príkladom toho, ako môžete predviesť svoje uzly štýlovejším spôsobom.

Drop Fade pre dlhé vlasy s kučerami

Drop Fade pre dlhé vlasy s kučeramiInstagram @besthebarber

Muži a holiči na tomto štýle drop fade obdivujú je to, ako vynikajúco zvýrazňuje temeno vašej hlavy, najmä ak vlastníte dlhú a štruktúrovanú hrivu..

Mid Drop Cut

Mid Drop CutInstagram @mosscvtz

Otočte klasický drop fade strih a získajte skutočne čistý vzhľad! Strih rovnomerne vybledne od spánkov až po zátylok a perfektne zvýrazní horné vlasy a fúzy. Je to jeden z jednoduchších pánskych účesov, ktoré uvidíte.

Top Fade s rovnými vlasmi

Top Fade s rovnými vlasmiInstagram @40_the_barber

Odpojte svoju silnú hrivu od bokových fúzov s výrazným blednutím pokožky, ako to urobil Barber Leonel v prípade tohto účesu s efektom vyblednutia. Je to sladký príklad toho, čo by ste nazvali vyblednutím tieňa.

Faux Hawk Drop Fade

Faux Hawk drop fadeInstagram @the_barber_sensei

Posuňte tento štýlový fohawk drop fade na oveľa vyššiu úroveň s ostrou zostavou! Kontrast funguje elegantne z krátkych strán, prednej a zadnej časti hlavy. Skutočne to pomáha, aby bol pánsky účes s blednutím vyblednutý.

Textúrované zospodu a vyblednutie s odpojením a dizajnom

Textúrované zospodu a vyblednutie s odpojením a dizajnomInstagram @nunezthebarber

Pokiaľ ide o ostrejšie pánske strihy, môžete sa rozhodnúť pre studený oholený vzor, ​​ktorý bude ladiť s vašimi čistými stranami. Pôsobivo sa hodí najmä k textúrovaným vlasom.

Styling kvapkového vyblednutia s takto štruktúrovaným vrchom by si vyžadoval gél alebo krém na úrovni salónu.

Drop Fade Afro

Drop Fade AfroInstagram @alsmillions

Odstráňte zo svojich objemných vlasov nadbytočnú váhu a vaše boky zmiznú. Tento mierne náročný účes ľahko doplní tých, ktorí majú na vrchu dlhé štruktúrované vlasy.

Drop Fade Undercut

Drop Fade UndercutInstagram @ayozecastellano

Nechajte sa prekvapiť týmito epickými hrotitými vlasmi, ktoré sú oholenými bokmi s nízkou kožnou pokrývkou schladené. Párik s bradou dotvorí ten zlý pohľad!

Low Drop Fade

Low drop FadeInstagram @az_barber87

Nechajte textúru hovoriť! Tento štýl vyblednutia s nízkym poklesom dokonale zvýrazní drsnosť vašich vlasov s kontrastom, ktorý poskytuje.

Wavy Drop Fade Look

Wavy Drop Fade LookInstagram @itsbarberblack

Tu je rez vyblednutím, ktorý je tiež skvelým spôsobom, ako vyrastať z bzučiaka. Účesy so vzorom drop fade vyzerajú najlepšie, ak sú zdôraznené čistými stranami a chrbtom. Toto je voľba s nízkymi nárokmi na údržbu.

Pleť s padajúcou pokožkou s bočnou časťou

Bald Drop Drop Skin Fade s bočnou časťouInstagram @razvanicola

Vylepšite svoj štýlový štýl a vyhoďte bočné popáleniny týmto čistým a lešteným štýlom odpojeného drop fade s bočnou časťou. Vyčešte vlasy smerom hore a podržte ich svojim obľúbeným výrobkom a môžete ísť s týmto dope drop fade účesom pre chlapcov!

Prečešte účes a zahoďte ho

Prečešte účes a zahoďte hoInstagram @rex97cuts

Ak máte husté vlasy a chcete zároveň vyzerať upravene a štýlovo, tento úhľadný rozčesávací hrebeň je tou najlepšou cestou! Toto bočné delenie je jednou z mnohých variácií, ktoré môžete vytvoriť, ak máte na vrchu dlhé vlasy.

Nezaujíma vás pokles farby? Pozrite sa na tieto fotky nápadov na zrážanie s nízkym vyblednutím.

Drop Fade and Dreads

Drop fade a DreadsInstagram @rmml_blends

Drop vyblednuté strany sú najlepší spôsob, ako zmiešať dredy pre čiernych mužov! Tento štýl zvoľte, ak nechcete, aby bola odhalená príliš veľa pokožky.

Pompadour Drop Fade s bradou

Pompadour Drop Fade s bradouInstagram @jack.of.all.fades

Toto je džentlmen, ktorý vybledne chĺpkami až na kožu tvrdou časťou a vyčistí bradu. Tento pompadour je ideálny, ak chcete pôsobiť ostro a bokovo. Prečešte ho alebo ho dajte dozadu.

Popplewell vysvetľuje: „Tento účes pompadour drop fade môže strhnúť väčšina chlapcov s plnou hlavou, ale nikdy by som chlapcom s tenkými alebo plešatými vlasmi neodporúčal tvrdú časť. Vždy si nájdem minútu, aby som chlapcovi ukázal najlepší spôsob, ako sa učesať. Verte či neverte, veľa chlapov je na tom s česaním vlastných vlasov naozaj zle. Malé vedenie preto niekedy znamená dlhú cestu. “

Účes s opletením v tvare kvapky

Pletená kvapka FadeInstagram @mannyfreshbarber

Je to jedinečný, trendový a všestranný účes s nízkym vyblednutím od holiča Mannyho Reyesa z Floridy.

“Môžete to obliecť alebo obliecť.” Videl som niekoho oblečeného v trendovom obleku a ísť na svadbu, ako aj čisto vyzerajúceho kráčal do obchodu s potravinami. Najviac sa mi páči čistá a jednoduchá časť na boku. Vďaka tomu celkový vzhľad vyzerá sviežo, “zdôrazňuje Reyes.

Každý, kto uvažuje o tomto vzhľade, by si mal svoje vrkoče a účes nechať prerobiť najmenej každé 2 týždne. Tiež mohli vrkoče rozopnúť a vložiť ich do mužskej žemle alebo hrebeňa nabok s pomádou.

Reyes dodáva: „Tento nízky vyblednutý strih by vyzeral dobre takmer v každom tvare tváre. Je to umelecký, mestský vzhľad a nemyslím si, že sa bude zhodovať s firemným alebo profesionálnym prostredím. Aj keď sú to len vlasy – budú rásť a ľudia by sa nemali obmedzovať na to, čo si myslia ostatní. “

Afro Blowout s Drop Fade

Afro Blowout s Drop FadeInstagram @lamont_tha_barber

Účes typu drop fade ponúka čistší a elegantnejší vzhľad ako tradičný ostrý mohawk alebo tradičné afro. Tento konkrétny vzhľad vytvára profesionálny holič z Texasu Terry Jackson.

„Tento štýl spopularizoval spevák Usher Raymond a neskôr pro-športovec Odell Beckham Jr. Pre tých, ktorí nepoznajú výraz versus vyblednutie, odkazuje na prirodzený vrchol a vyblednuté stránky. Pokles sa týka fázy, ktorá je kruhová a klenie sa k uchu alebo za uchom, “uvádza Jackson.

Aj keď tento štýl môže byť ktokoľvek teplý, je vhodnejší pre extrovertný typ osobnosti. Tento strih tiež dáva športovcovi alebo akémukoľvek aktívnemu jedincovi väčšiu flexibilitu medzi účesmi, ktoré trvajú 2 až 4 týždne pred retušou.

Jackson uisťuje, že tento štýl drop fade môže nosiť niekoľko tvarov a typov tváre. Tento štýl je možné sprevádzať nástrojom nazývaným zvlnená špongia alebo špongia, vďaka ktorej sa vlasy skrútia do zvlneného vzoru, ktorý je na koncoch skrútený.

“Niektoré výrobky, ktoré je možné použiť, sú prírodné produkty, ako napríklad I am Curl krém, Cantu curl krém a ďalšie prírodné produkty, ktoré vyživujú vlasy a dodávajú im kontrolu. Dá sa nosiť aj na sucho, na udržanie zdravej rovnováhy pH však musí existovať šampón a kondicionér, “odpovedá Jackson na otázku, aké vlasové výrobky použiť..

Najlepšia drop fade pre afro twisty

drop fade pre Afro TwistsInstagram @mr.getbusy

Tento drop fade s afro je štýlový stredný účes pre dospievajúce deti. Je navrhnutý floridským holičom Markom Rodriguezom.

“Vyblednuté zrážky získavajú na popularite.” Udržiavate dĺžku, ktorú chcú všetky deti vidieť, a stále robíte rodičovi radosť krátkym čistým strihom po stranách. To by tiež musela byť moja najobľúbenejšia vec na tomto štýle pre mladého muža – obe strany sú spokojné, rodič aj dieťa. Občas sa to stáva problémom, rodič chce iba krátky strih s nízkymi nárokmi na údržbu, ale deti chcú, aby sa najnovšie trendy hodili, “zdôrazňuje Rodriguez.

Ak je váš životný štýl založený viac na vstávaní a nemáte alebo si chcete urobiť každé ráno čas na sedenie pred zrkadlom, aby ste si urobili štýl, bol by to pre vás ideálny štýl. Podľa Rodrigueza je veľmi nenáročný na údržbu a zároveň vám dodáva čistý vzhľad. Tento štýl môže dosiahnuť ktokoľvek s vlasmi od vlnitých po extrémne kučeravé.

Pri stylingu používajte šampón a kondicionér plus ľahkú aplikáciu olejového lesku na zvlhčenie vlasov a pokožky hlavy. Rodriguez dodáva: „Na dokončenie tohto vzhľadu vykonajte kučeravý vrchný vzhľad pomocou akéhokoľvek typu alebo štýlu zvlnenia alebo špongie. Čím viac budete špongovať, tým bude zvlnenie pevnejšie. “

Fresh Drop Fade pre kučeravé vlasy

Fresh Drop Fade pre kučeravé vlasyInstagram @vicdabarber

Toto kvapkové vyblednutie s kučerami vytvára jedinečný kučeravý strapatý štýl, ktorý dodáva vlasom objem a dodáva im čistý vzhľad. Podľa holiča z Indiany Victora Maldonada je na tom najlepšia jeho nízka údržba.

“Tento strih odporúčam mužom s prirodzene kučeravými vlasmi, ktoré sú vhodné pre všetky vekové kategórie.” Tieto kučery budú vyhovovať väčšine typov a tvarov tváre. Výrobok, ktorý používam, je Elegance Triple Action Gel, “uvádza Maldonado.

Drop Taper Fade

Drop Taper FadeInstagram @young_loso_

Toto je jeden z jemnejších účesov typu drop fade pre mužov. Je to skvelé pre chlapcov, ktorí nechcú vyblednúť pokožku.

Podľa stylistu Carlosa Veleza z Ohia „Dala som účesu mestský vzhľad zúžením výstrihu a texturizáciou a stylingom vrchu. Najlepšia vec na tomto účese je, že je jednoduchý, nenáročný na údržbu a hodí sa pre každú sezónu. “

Ak hľadáte dobrú noc alebo dokonca hľadáte čistý jednoduchý strih, do ktorého sa pustíte do práce, Velez to navrhuje, pretože by to určite vyvolalo dobrú atmosféru..

Stredný pokles vyblednutia

Stredný pokles vyblednutiaInstagram @olliefades

Tento vzhľad je slabý až stredný, pričom zachováva váhu na bokoch a umožňuje štýl. Najlepšia časť na tomto strihu je čisté vyblednutie v chaotickom špičkovom štýle.

Pri zvažovaní tohto strihu kaderník Ollie Iglesias z Oregonu vysvetľuje, že je to všetko o štýle, ak ste ochotní venovať čas svojej rannej rutine.

“Tento typ strihu nevyzerá dobre, ak nie je štylizovaný.” Odporúčam akýkoľvek matný íl alebo pomádu. Používam matnú hlinu Tomb 45. Tento strih funguje najlepšie s rovnou až vlnitou textúrou vlasov. Ideálne pre chalanov, ktorí sa radi držia vo veľkom štýle, “zdôrazňuje Iglesias.

High Drop Fade

High Drop FadeInstagram @danhowells

High drop fade je variáciou na klasický high fade, ktorý okorení každý účes a skutočne ho posunie na ďalšiu úroveň. Takto popisuje vzhľad holič Dan Howells z Walesu.

“Tento druh vyblednutia pokožky je pomenovaný tak, pretože tento odtieň klesá cez líniu vlasov, aby vytvoril pekný silný obrys na línii vlasov, vďaka čomu vyzerá skutočne ostro.” Je to preto, že vyblednutie dodáva každému účesu vrstvu definície, vďaka ktorej okamžite vynikne a získa ďalší rozmer, “pokračuje Howells.

Najlepšia vec na tomto vysokom vyblednutí pokožky je, že so štýlom sa dá urobiť toľko, ako je toho viac, ako sa na prvý pohľad zdá. Zmes sa tiež vždy úžasne stretne s vyblednutím.

Vzhľadom na váš vzhľad, životný štýl atď., Tento štýl môže byť daný väčšine mužov, pretože je nenáročný na údržbu s minimálnym počtom produktov. Howells rozpráva: „Dokončil som tento účes stylingovým púdrom, aby som vytvoril výťah a textúru, potom len malé množstvo laku na vlasy, aby držalo na mieste a doladilo pár kúskov. Ak niekto uvažuje o tomto vzhľade, vždy mu poradím, aby do toho išiel, čisto pre jeho jednoduchosť. “

Mohawk s Drop Fade

Mohawk s drop fadeInstagram @grasso_cuts

To, čo je na tomto zostrihu s kvapkovým miznutím skvelé, je, že ľuďom jasne vyniká. Ukazuje to tiež, že sa nebojíte dať si urobiť niečo iné ako tradičný účes.

Tento zostrih navrhol talentovaný holič z New Jersey Michael Grasso. “Na tomto strihu milujem to, že môže ukázať charakter človeka. Mohli by ísť buď na chaotický vzhľad, alebo v dnešnej dobe môžu mohawky pôsobiť aj trochu profesionálne. Týmto strihom neexistujú žiadne hranice. Bez ohľadu na to, či ste športovec alebo hráte v rockovej skupine, tento účes môže vyhovovať rôznym osobnostiam, “vysvetľuje Grasso.

U mužov, ktorí sa pokúšajú dosiahnuť tento vzhľad, je potrebné vziať do úvahy veľa vecí, tvar hlavy, hrúbku a typ výrobku. Grasso uvádza: „Odporúčal by som výrobok so silným držaním v závislosti od hrúbky. Ale každý môže rozbiť mohawk fade s otvorenou mysľou a kreativitou. “

About the author