Line up haircut – 22 úžasných štýlov pre mužov v roku 2021

Line -up haircut je štýlový pánsky účes s čistými a pevnými čiarami okolo okrajov vlasov. Účesy v zostave majú ostré uhly a rovné čiary okolo línie vlasov, spánkov a/alebo lúčenia, čo spôsobuje, že sa okraje vlasov „zarovnajú“. Strihové zostrihy je možné kombinovať s inými pánskymi účesmi, akými sú napríklad pompézne, bledé a podrezané účesy.

Niekedy je tento typ strihu známy aj ako tvar hore alebo dole, a získava si slávu vďaka svojmu super čistému prevedeniu a ostrým hranám, najmä v kombinácii s vyblednutím pokožky a ostrými uhlami v chráme..

Začlenenie línie do vašich obľúbených pánskych účesov môže mať za následok, že celý vzhľad vyskočí. Extra kontrast a definícia môžu navyše prispieť k prirodzenému tvaru tváre a predvádzať tieto mužské vlastnosti.

Zostava je jedným z všestranných štýlov, ktoré fungujú na každom účese, najmä pri kratších dĺžkach. “Kratšie vlasy by boli lepšie alebo ideálne na usporiadanie,” hovorí Elite holič a majiteľ Visionz Barbershop Jose Tapia, “Ale zostavy nediskriminujú žiadnu dĺžku vlasov.” Bez ohľadu na to, či ide o mužský drdol alebo bzučivý strih, zaručene získate čistý okraj a výrazný vzhľad na konci.

“Zostavy krátkych vlasov sú veľmi nízke až bez údržby,” dodáva. Udržujte ho v čerstvom stave tým, že holiča navštívite každý mesiac, ale uistite sa, že holič „nezachádza príliš ďaleko v zostave, aby bol čo najprirodzenejší. Nechceli by ste príliš vysokú vlasovú líniu. “

Pred svojou ďalšou návštevou holičstva sa pre inšpiráciu pozrite na tieto obrázky najobľúbenejších strihov:

Pánsky dvojitý dizajn

Pánsky dvojitý dizajnInstagram @maicon_barbeariapaiva

Nahliadnite do dvojitého strihu, ktorý prechádza obočím. Fade tu zodpovedá všetkému!

Bočný štýl usporiadania

Pánsky bočný strihInstagram @n.gents

Vyskúšajte štýl šikmých línií pre super čistý strih, ktorý dokonale splynie s vašou bradou. Polovičné podrezanie dáva dĺžke v hornej časti pre perfektný bočný vzhľad. Definovaná zostava dodáva línii vlasov definíciu a dodáva vlasom ostrý a čistý pocit. Majte na pamäti, že tento strih bude vyžadovať dotyky každé 2-3 týždne, v závislosti od toho, ako rýchlo vám vlasy rastú.

Vysoké top s line upom

Vysoký top so zostavou pre mužovInstagram @abstracthand_design

Vysoký top s line up je klasický zostrih, ktorý získava väčšina černochov. Nikdy sa nemôžete pokaziť s vyblednutím čistej pokožky na boku, ale vyhnite sa príliš vysokým krokom, ktoré môžu z vysokého vrchu rýchlo urobiť odpojený účes. Pridajte nejakú textúru na vrchol stylingom so zvlnenou špongiou.

Špicatý zostrih

Špičatý strih pre mužovInstagram @jamik_sup

Špičatý zostrih je vhodný pre osoby so strednými až hustými vlasmi. Tento štýl je vyblednutý tesne okolo uší, takže na chráme zostáva línia a na vrchu je hrubá. Tento rez si vyžaduje nízke nároky na údržbu. Len rýchly fén a stylingový prášok vám dodá potrebný štýl a držanie po celý deň.

Vlnitý top s vyblednutou líniou

Vlnitý top s vyblednutou líniouInstagram @jamik_sup

Vlnitý top s vyblednutou líniou je ideálny pre ľudí s hrubými, hrubými vlasmi. Bola stiahnutá na kožu okolo uší a vyblednutá do štruktúrovaného zvlneného vrchu. Je to strih, ktorý sa dá rýchlo a ľahko upravovať. S týmto strihom bude dobre fungovať texturizačná hlina alebo stylingová pasta.

Chaotický účes so zostavou

Rozcuchaný účes s páskou pre pánovInstagram @sammythebarberr

Chaotický účes so zostavou je najlepší z oboch svetov na dosiahnutie strapatého účesu. Zostava dáva na vrchu hlavy ostrú čiaru pomocou rôznych čepelí a voskových techník. Vyžaduje časté výlety k holičovi, aby linka udržala svoj chrumkavý tvar. Chaotický účes prináša účesu ľahkosť a univerzálnosť a zároveň vytvára pohyb a dodáva textúram kučerami.

Krátky textúrovaný top s usporiadaním v rade

Textúrovaný krátky top s radom pre chlapcovInstagram @cal_newsome

Textúrovaný krátky top so zostavou je skvelou voľbou, ak chcete preskúmať nový účes. Textúrovaný krátky top dodáva tomuto štýlu jednoduchý, ale ostrý vzhľad, z ktorého budú hlavy. Tento štýl bude sprevádzať akékoľvek vyblednutie pokožky.

Čerstvý rad s plešatým vyblednutím

Čerstvý zostrih vlasov s plešatým vyblednutímInstagram @kevinkirwan_hair

Tento jemný muž, ktorý vyzerá takmer ako Caesarov strih so zostavou, má požehnanie, keď dokáže rozbiť tupé hrany. Nie všetci to dokážu, ale tí, ktorí to robia, naozaj vynikajú!

Zúženie kužeľa v krátkom rade

krátky zostrih kužeľovitého strihuInstagram @omithebarber_

Zachovajte ostrý uhol a zároveň hladké odkvapkávanie po stranách kývaním tejto línie smerom hore kužeľovým blednutím. Nemôže to byť lepšie ako tento účes v zostave!

Zarovnané podrezanie s bočnou časťou

Podrezaná línia s bočnou časťouInstagram @gunnerthebarber

Boky tejto podrezanej línie poskytujú skvelé vyrastenie.

Ultra Clean Up Low Top Fade

Ultra Clean Up nízke vrchné vyblednutieInstagram @max_dossantos

Keď dostanete tento swag zostavy, nikto- a ja hovorím, nikto- na vás nič nemá.

Buzz strih s Mid Fade + linkou vo vlasoch

Buzz strih s line up a mid fade s linkou vo vlasochInstagram @steezecuttme

Na vrch položte základ s kučeravými vlasmi. Potom hoľte, kým nebude po stranách čistý, aby ste získali ostrý účes. Pridajte niekoľko vzorov, ako je oholená čiara na jednu stranu, aby ste dosiahli dokonalé kvapkanie.

Účes s vysokým stmievaním a usporiadaním s tvrdou časťou

High Fade a zostrih vlasov s tvrdou časťouInstagram @abrahamm_espinozaa

Okrem orámovania tváre je možné takú vysokú vyblednutosť pokožky a zostrihaný účes kombinovať s rôznymi štýlmi, aby sa vytvorila rovnováha..

Tvrdá časť v tomto prípade upriamuje pozornosť na okázalosť hore, ktorá zjemňuje celý vzhľad. Táto tvrdá časť v kombinácii s vysokým vyblednutím by tiež vyzerala vynikajúco s plne vyzerajúcim štýlom brady.

Fade Line Up pre prirodzene kučeravé vlasy

Fade Line Up pre kučeravé vlasyInstagram @barberosupremo

Táto vyblednutá zostava je ostrý účes, ktorý môže predviesť prirodzenú textúru kudrliniek. Vážne, nežiadame veľa – bezchybný útlm, čisté okraje a kučeravé vlasy, a sme dobrí!

Plochý vrch s line up a vysokým stmievaním pokožky

Plochá horná zostava s Line Up a High Skin FadeInstagram @jordantabakman

Do školy príliš chladné so sviežim vzhľadom perfektne tvarovaného živého plota a vyblednutím sladkej pokožky.

Prečešte tvar

prečešte tvarom horeInstagram @mohammad__fathi_

Toto je štýl zostavy, ktorý je tiež modernizovaným pohľadom na hrebeň. Klasická časť chytľavá za tupú čiaru po oholenom konci.

Zostava Afro pre čiernych chlapov s kučeravým vrcholom

Zostava Afro pre čiernych chlapov s kučeravým vrcholomInstagram @ibrothersbarbearia

Toto je klasický účes afro line up pre mladých čiernych mužov! Krátke kučery a line up robia najjednoduchšie štýly, ktoré sú nadčasové.

👉🏿 Pozrite sa na ďalšie zrážky pre mladých čiernych chlapcov.

Ostrý zostrih zostavy

Ostrý zostrihInstagram @rawbthebarber

Tento štýl zostavy je veľmi populárny strih nazývaný gentlemanský strih, vyrobený z ostrých bokov priliehavých k pokožke s pekne urobenou líniou vlasov. Tento vlasový dizajn je od holiča Roba Ramireza z Turlocku v Kalifornii.

“Určite by som odporučil nechať nejakú dĺžku navrchu, pretože chcete, aby bola dostatočne dlhá na štýl.” Odporúčam tiež pomády a zaobstarať si pekný štetec a fén, aby ste mali pekný vzhľad, “uvádza Ramirez a dáva tipy mužom, ktorí to chcú nosiť..

Zoraďte s Low Fade

Zoraďte s Low FadeInstagram @califreshcutz

Táto priama rada holiacich strojčekov s nízkym vyblednutím je klasický, štýlový a moderný účes od stylistu Javiera Hernandeza z Kalifornie.

“Fades sú tu už roky.” Sú štýlové, pretože vyzdvihujú váš štýl, a nikdy nemôžete nič pokaziť. Fade sú stále veľmi populárne a nevidím, že by odchádzali, “zdôrazňuje Hernandez.

Hernandez odporúča, aby ste si pred prijatím slabého odtieňa pokožky so zostavou zvážili, či máte na vrchu vlasy a správnu dĺžku..

Navrhuje: „Na úpravu vlasov používajte správne produkty. Myslím si, že miznutím sa nikdy nemôžeš pokaziť v závislosti od toho, aký tvar tváre máš, a je ohromujúce, ako pekný účes zmení tvoju osobnosť a spôsob, akým o sebe vyzeráš a ako sa cítiš. “

Zosúladte ho s oholenými vzormi

Zosúladte ho s vyholenými vzormiInstagram @m.r.k.thebarber

Jedná sa o extrémne krátky, úhľadný a mestský štýl usporiadania – strážca číslo 4 na vrchu a vyblednutie pokožky na boku. Podľa holiča Michaela Kellyho z Texasu je na tomto zostrihu najlepšie to, že predvádza čisté línie a plynulé prechody..

Kelly navrhuje tento strih pre chlapcov, ktorí chcú odvážny vzhľad a ktorí radi navštevujú holičstvo. Tento vzhľad môže vyžadovať minimálne úsilie, pretože je krátky. Je však potrebné ho narežať a vyložiť maximálne do dvoch týždňov.

“Tento strih by som odporučil mužom s okrúhlou hlavou, silnou čeľusťou alebo chlapom, ktorí nemajú príliš veľa prehĺbení alebo priehlbín.” Tento vzhľad vyžaduje takmer nulový čas na úpravu. Rozhodne je to strih vstávania a vstávania, “poznamenáva Kelly.

Zarovnajte strih s padaním a bradou

Zarovnajte strih s padaním a bradouInstagram @thatbarbernate

Tento zostrih zostrihu zobrazuje úhľadnú tradičnú bočnú časť s moderným vyblednutím v strede. Je zamiešaný do brady a hore do strednej až dlhej dĺžky.

Barber Nate Alexander z Los Angeles uvádza: „Milujem kontrast od úplného tmavého topu k plešatému povrchu, ktorý je zvýraznený oblúkom okolo časového pásma.“

V ideálnom prípade nechajú tieto typy pánskych účesov vyniknúť rovné až vlnité vlasy a silná štruktúra tváre.

Na styling Alexander odporúča použiť lesklú pomádu alebo silný fixačný gél. “Tento strih s nízkymi nárokmi na údržbu vám môže predĺžiť celý deň,” dodáva Alexander.

Zoraďte si s Pompadour pre dlhé vlasy

Zoraďte si s Pompadour pre dlhé vlasyInstagram @omarbarberdiaz

Štýl je v súlade s pompadourom, ktorý dodáva vlasom objem. Barber Omar Diaz z Massachusetts to vytvoril na základe typu tváre a veľkosti hlavy.

Pre muža, ktorý má veľa objemu vlasov a má tenkú tvár a krátke čelo, sa Diaz rozhodla urobiť vysoký degrad s veľmi čistým odtieňom. “Najprv som vlasy ostrihal na 90 stupňov s uhlami 45 stupňov.” Potom som urobil strihy textúry v blízkosti zátylku a polovice vlasov už ostrihaných, aby som odstránil váhu. Nakoniec som vyblednutie urobil čiarou na čele, “vymenúva Diaz.

Po dokončení strihu Diaz vlasy umyla, potom osušila a vyleštila, kým neboli vlasy lesklé. Nakoniec použite matný vosk značky Pacinos a silný a rýchloschnúci sprej.

About the author