Týchto 25 mužských tetovaní je v móde

Predstierajte, že vám vaša priateľka dala OK, aby ste si dali vytetovať čokoľvek, kam chcete. Ste nadšení a konečne je načase skutočne zamyslieť sa nad tým, aký dizajn vás bude sprevádzať až do hrobu. Ale ako nastane tá chvíľa, pochopíte, že zúženie na jeden dizajn je oveľa ťažšie, ako sa očakávalo. Teda pokiaľ nemáte povolenie pokryť celé telo nádherným atramentom. A ak je to tak, držte ju pevne a nikdy nepúšťajte.

Bez ohľadu na to, aká je vaša situácia, viac nápadov na dizajn nikdy nezaškodí. Tu je 25 nápadov na tetovanie, ktoré predstavujú všetko, čo moderné tetovanie môže ponúknuť.

Tento klasický rukáv.

Klasický rukáv od Oscara Akerma

Ak uvažujete o rukáve, prečo nevymyslieť niečo kreatívne, čo by zodpovedalo tradičnej téme e pluribus unum. Tu dokázal Oscar vytvoriť jedinečný dizajn, ktorý začlenil klasický štýl s nadčasovou eleganciou. (Foto: Oscar Akermo)

A ďalší.

Renesančný rukáv od Stephana Milovanova

Existuje len málo vecí, ktoré vyžarujú súdržný chlad ako dobre premyslený čierny atramentový obal, ktorý tečie od začiatku do konca. Dielo Stephana Milovanova, ktoré pripomína štýl Jun Cha, nám ponúka pohľad na staroveký Rím, grécku mytológiu a akékoľvek majstrovské dielo čierneho atramentu, ktoré si jeho myseľ zmyslí..  (Foto: Stephan Milovanov)

Tieto zodpovedajúce rukávy.

Vzorované rukávy od Ervanda

Silné blackwork kontrastuje so vzormi podobnými leopardom, čo nám dáva toto odvážne a pôsobivé vyhlásenie. Poznamenáva sa, že toto je nedokončená práca, ale ak by sa umelec v tomto bode zastavil, nemyslím si, že by si to niekto všimol. (Foto: Ervand)

Tieto špirály.

Úžasné špirály od Ervanda

Tu je príklad jedného z tých prípadov, keď tetovanie vyzerá tak komplexne, že čím viac sa naň pozeráte, tým očarujúcejšie je. Špirály, kruhy, segmentované vzory, sú to rafinované vzory, ako sú tieto, vďaka ktorým dokonca aj títo jedinci proti atramentu urobia dvojnásobný záber.. (Foto: Ervand)

Prežitie najschopnejších.

„Prežitie najschopnejších“ od Juna Cha

Jun tento kúsok nazýva „Prežitie najschopnejších“. Svalnatý útočník zviazaný svalmi bojuje s nízkym hadom s klenutými stropmi a korintskými stĺpmi v pozadí. Vždy sa tešíme na najnovší diel Junových klasických nástenných malieb. (Foto: Jun Cha)

Títo draci.

Draci od Kamila Mokota

Tetovanie v štýle skice je v posledných rokoch stále obľúbenejšie a Kamil je jedným z najlepších v odbore. Kamil pracuje striktne v tomto konkrétnom štýle a vždy sa dokáže inšpirovať svojimi kreatívnymi návrhmi a citom pre detail. (Foto: Kamil Mokot)

Táto bodkovaná manžeta. Bodkovaná manžeta od Jayce Wallingford

Bodkovaný dizajn je v dnešnej dobe veľmi náročný. Ale v kombinácii s úhľadným geometrickým vzorovaním vyniká nad ostatnými. (Foto: Jayce Wallingford)

Tento gitarista.

Gitarista od Oscara Akerma

Náš obľúbený Bang Banger Oscar Akermo pokiaľ ide o kreativitu, nikdy nesklame. A poprava. A v podstate súvisí s každým atramentom. Oscarov abstraktný štýl kombinuje do jeho návrhov skreslené segmenty, čo robí všetko zaujímavejším.

Táto vavrínová čelenka.

Čelenka z vavrínového listu od Oscara Akerma

Toto môže byť v poslednej dobe naše obľúbené tetovanie. Teraz to nie je každý, kto dokáže vytiahnuť dizajn tohto kalibru, ale ak ste náhodou gréckeho pôvodu alebo ste veľkým fanúšikom klasiky, vavrínové listy by boli svetu perfektnou pripomienkou toho, že ste víťazom.. (Foto: Oscar Akermo)

Neuveriteľný zadný diel.

Zadný diel Erica Strickera

Veľkoplošné geometrické kúsky, ako táto hypnotická zadná nástenná maľba, sú stelesnením moderného dizajnu tetovania. (Foto: Eric Stricker)

Tento geometrický kus predlaktia.

Geometrický kus predlaktia od Alejandra Pradu

(Foto: Alejandro Prada)

Späť deväť.

Späť deväť, cez Sunset Tattoo

(Foto: Sunset Tattoo)

Tento rukáv.

Rukáv od Rachel

(Foto: Rachel)

Táto zadná nástenná maľba.

Zadná nástenná maľba od Matiasa Nobleho

(Foto: Matias Noble)

Tieto rozmazané tváre.

Rozmazané tváre od Balaza Bercsenyiho

(Foto: Balazs Bercsenyi)

Táto vlnitá manžeta.

Vlnitá manžeta od Doma Wileyho

(Foto: Dom Wiley)

Tento japonský atrament.

Japonský atrament od Heng Yue

(Foto: Heng Yue)

Tento dizajn s dvojitou expozíciou.

Návrh dvojitej expozície od Resula Odabasa

(Foto: Resul Odabas)

Tento tiger.

Tiger od Touche

(Foto: Touche)

Títo štyria jazdci.

Štyria jazdci apokalypsy od Thomasa Batesa

(Foto: Thomas Bates)

Amor.

Amor od Isaiah Negrete

(Foto: Isaiah Negrete)

Tento geometrický rukáv.

Geometrický rukáv Noksi

(Foto: Noksi)

A ďalší.

Geo rukáv Kenji Alucky

(Foto: Kenji Alucky)

Tento hypnotický teľací kúsok.

Geometrický kus teľaťa od Noksi

(Foto: Noksi)

Tento zložitý rukáv.

Zložitý rukáv od Noksi

(Foto: Noksi)

Tiež na TattooBlend:

Chlapci, tieto tetovania sú lepšie ako vaše

45 úžasných spôsobov, ako sa nechať toto leto tetovať

60 kreatívnych a jedinečných tetovaní pre mužov

80 smiešne cool tetovanie pre mužov

About the author

Adblock
detector