Roztomilé účesy pre chlapcov z batoľaťa

Bez ohľadu na to, či ide o prvý alebo jeden z mnohých strihov, tieto strihy maximálne využijú jemné, kučeravé a husté vlasy. Bez ohľadu na to, či má vaše dieťa 2, 3 alebo 4 roky, toto sú veľmi roztomilé účesy pre chlapcov a malé deti.

Aj keď si stále môžete vyberať ich outfity a účesy, zabavte sa na svojich obľúbených štýloch. Pre niektorých je to špičkové trendy, zatiaľ čo iní preferujú klasický vzhľad. Zabezpečili sme pre vás oboch.

Mnoho detí má odpor k česaniu a stylingu, ale je to v poriadku. Kvalitný účes pomáha zaistiť, aby vlasy vyzerali skvele v každom stave. Rovnako ako dospelí, ani deti si nemusia umývať vlasy každý deň. Je to vek, kedy mnoho detí bojkotuje umývanie vlasov alebo kúpeľ, ale v tomto veku môže na pokožku a vlasy sušiť príliš veľa mydla..

Kam teda vziať deti, aby získali tieto roztomilé strihy? To závisí od dieťaťa. Ak ste si istí, že váš chlapec môže sedieť na mieste, s úplatkom alebo bez neho, väčšina stylistov vám rada pomôže. Avšak pre mnohých chlapcov, ktorých strih nebaví, môže byť najlepší detský salón. Ďalšou možnosťou je holič, za predpokladu, že im práca s deťmi vyhovuje. Holičstvo môže poskytnúť rýchle zrážky, ktoré sú dokončené 15-30 minút pred začatím krútenia.

Teraz k účesom chlapcov.

1. Účes chlapca pre batoľa pre jemné alebo tenké vlasy

zrážky pre batoľatá s jemnými vlasmiPetey Rock holič

Chlapcom so svetlými pramienkami môže dlho trvať, kým narastú dostatočné množstvo vlasov. V takom prípade ide skôr o upratovanie, ako o skrátenie. Tento česaný účes na bočnej časti udrží dostatok jemných a/alebo tenkých vlasov na pokrytie pokožky hlavy bez škrabavých okrajov. Je rozkošný v tomto štýle alebo s puzdrom na posteľ.

2. Crop Fade Haircut for Toddler Boys

Batoľa chlapci ostrihať blednutieCrihan Corneliu

Toto zmiznutie plodín je v súčasnej dobe jedným z najobľúbenejších strihov pre chlapcov a funguje pre všetky vekové kategórie. Plodina je kombináciou ofiny, textúry a vyblednutia s mnohými možnými variáciami. Táto verzia pre batoľatá má ľahkú vrstvu tupých okrajov s určitou textúrou na vrchu. Vyzerá skvele na jemné alebo husté vlasy, ako aj so stylingom alebo bez neho.

3. Trendový účes pre batoľatá

Trendový strapatý účes pre batoľatáJosh Connolly

V prípade módnych rodín dopredu trendový účes zdôrazňuje štýlové oblečenie. Tento textúrovaný a zubatý strih so zúžením krku je tento rok v trende, pričom si zachováva chlapčenský profil.

4. Štýlové účesy pre batoľatá

štýlové účesy pre chlapcov a batoľatáDrew Nance

Deti nie sú nikdy príliš malé na to, aby boli štýlové. Jedná sa o modernú aktualizáciu klasického kombajnu s jemnými okrajmi na jednej strane. Strih má určitú dĺžku bez toho, aby sa dostal do očí.

5. Roztomilé batoľa účesy s ofinou

roztomilé batoľa účesy s ofinouJosh Connolly

Klasický strih malého chlapca s ofinou nikdy nevyjde z módy. Dá sa rezať plnšími tupými strapcami alebo textúrou, ako vyššie.

6. Krátke účesy pre batoľatá s jemnými vlasmi

krátke účesy pre batoľatáAlan zobák

Tento krátky zostrih je čo najviac ostrihaný pre chlapcov blond alebo ryšavých vlasov s tenkými a/alebo jemnými vlasmi. Akékoľvek kratšie a pokožka hlavy by boli viditeľné. Tento textúrovaný krátky strih by vyhovoval aj chlapcom s hrubšími vlasmi alebo dokonca kučeravými pramenmi.

7. Krátke účesy pre batoľatá

Ruger Barber

Tento 3-ročný chlapec má hrubšie vlasy, ktoré sa dajú ešte skrátiť. Jedná sa o roztomilý strih, ktorý tiež dlho vydrží.

8. Krátky strih pre vlnité vlasy

krátky zostrih pre batoľatá s vlnitými vlasmiRuger Barber

9. Účesy pre batoľatá pre kučeravé vlasy

Mātū Barber Company

Tu je klasický strih chlapca pre batoľatá s ofinou pre kučeravé vlasy. Ofina je o niečo kratšia, aby mala kučery pod kontrolou.

10. Krátke + vyblednuté účesy pre batoľatá

účesy chlapca čierneho batoľaIzaiáš Hernandez

Pre čierne vlasy je tento vyblednutý účes roztomilý, štýlový a ľahko sa nosí. Skráťte ho pravidelnými rezmi alebo nechajte narásť.

11. Krátke účesy pre batoľatá s kučeravými vlasmi

príčesky pre biracial batoľaJosh Connolly

Tu je ďalší rozkošný kučeravý strih batoľaťa s vyblednutím. Kučery sedia na vrchu hlavy, zatiaľ čo boky a chrbát sú ultra krátke.

12. Účes Mohawk pre batoľatá

Strýka Rocca

Tento tvrdý a roztomilý účes mohawk má krátke boky s prúžkom dlhších vlasov od prednej časti po dekolt..

13. Účes Fohawk pre batoľatá

Jhen

Fohawk, alias faux hawk, je obľúbený štýl pre chlapcov všetkých vekových skupín. Začína sa krátkymi stranami, dlhším horným účesom a vyžaduje sa náznak produktu, aby sa postavil. Tento roztomilý strih nebol upravený každý deň, aby vyzeral skvele.

14. Špičaté vlasy pre batoľatá

Ruger Barber

Tieto textúrované hroty sú jedným z najlepších trendov pre chlapcov práve teraz a rozkošným vzhľadom v každom veku.

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na pobočky. Pre viac informácií si prečítajte naše informácie.

About the author