Ako navrhnúť jedinečné cestovné tetovanie

Lindsay študuje globálny obchod a španielčinu na univerzite v Evansville a rada cestuje a tetuje.

Tetovanie na mape sveta.

Tetovanie na mape sveta.

Správy ABC

Príbeh za tetovaním

Sám mám cestovateľské tetovanie a dúfam, že môj vlastný príbeh poskytne inšpiráciu a smer. Po ceste do 13 rôznych krajín (bez toho, aby som sa tam chystal zastaviť) som sa rozhodol, že je načase si dať tetovanie, ktoré bude odrážať to, čo ma v živote najviac potešilo: cestovanie. Strávil som hodiny prezeraním Pinterestu a pripínaním rôznych myšlienok. Vedel som, že chcem niečo originálne, ale nebol'nie som si celkom istý, ako to skĺbiť. Po dlhom hľadaní a debatách som sa rozhodol, že chcem niečo, čo kombinuje zemeguľu a kompas.

Nebolo to'Až takmer o rok neskôr som tým prešiel, pretože som sa chcel uistiť, že to bol nápad, do ktorého som bol skutočne zamilovaný. Rozhodol som sa ísť k tetovačovi, ktorého odporučili mnohé moje sestry spolky a ktorý mal na svojom webe tiež veľmi dobré recenzie. Hovoril som s ním a vysvetlil mi svoju myšlienku a ukázal som mu pár obrázkov, ktoré sa mi páčili na Pintereste, dúfajúc, že ​​to bude stačiť na to, aby mu dal nejaký smer..

Iste, asi o týždeň neskôr vypracoval návrh, ktorý mám teraz na sebe. Bol som veľmi ohromený jeho kreativitou a tým, ako dobre to zodpovedalo tomu, čo som chcel, napriek tomu, že som to mal'Nedal mu veľmi jasný smer. Morálka príbehu je, že by ste sa nemali báť byť kreatívni a riskovať. Najprv si urobte prieskum, ale zároveň sa riaďte črevami a robte to, čo vás robí šťastnými. Ak sa budete riadiť týmito jednoduchými pravidlami, budete'skončíte s krásnym odrazom seba.

Moje cestovateľské tetovanie

Môj tetovač mi dokázal pomôcť uviesť moje nápady do života s týmto umeleckým dielom.

Môj tetovač mi dokázal pomôcť uviesť moje nápady do života s týmto umeleckým dielom.

Cestovné tetovanie je stále obľúbenejšie, pretože stále viac ľudí sa rozhoduje opustiť svoje komfortné zóny a objavovať svet okolo seba. Tieto tetovania majú zvyčajne veľký význam, pretože odrážajú osobu's cesta. Štýly, ktoré prichádzajú, sú veľmi rozmanité, od malých a jednoduchých po veľké a komplexné. Dajú sa ľahko prispôsobiť vašim osobným skúsenostiam a dosiahnuť vizuálne krásne výsledky. Tento článok sa zaoberá tým, kto by si mal dať tetovanie, rôznymi druhmi, ktoré by ste mohli vidieť, a nápadmi na navrhnutie vlastného.

Kto by si mal dať urobiť cestovné tetovanie?

Ľudia, ktorí majú záujem o cestovné tetovanie, sú zvyčajne tí, ktorí už cestovali a považujú to za dôležitý aspekt svojho života. Toto nie'To však nevyhnutne musí byť, pretože tetovanie môže predstavovať akýkoľvek druh cesty, či už duchovnú, emocionálnu, fyzickú atď.'Neverte, že by mal existovať limit na to, kto si dá dať tetovať, ale je dôležité zamyslieť sa nad tým, ako umenie odzrkadľuje vás..

Nakoniec, ak máte pocit, že tetovanie má pre vás špeciálny význam, mali by ste si ho zaobstarať. Uistite sa, že ste do štýlu vložili myšlienku a premysleli ste si, prečo je pre vás dôležitý.

Compass Tattoo

Compass Tattoo

Muži's Nápady na tetovanie

Významy tetovania kompasu

Najbežnejšími význammi za tetovaním kompasom sú smer, ochrana a inšpirácia.

  • Smer je z týchto troch najzreteľnejší. Hlavným účelom kompasu je pomôcť vám nájsť cestu alebo vám pomôcť dostať sa späť na správnu koľaj, ak áno'znova stratený Je to dobrá voľba pre každého, kto má pocit, že vo svojom živote dostal alebo potreboval vedenie.
  • Kompas môže tiež predstavovať ochrana. Kompas existuje už nejaký čas a veľmi sa naňho spoliehalo. Chránili námorníkov, ktorí ich používali, aby sa vyhli nesprávnemu smerovaniu, a bezpečne ich priviedli domov k svojim rodinám.
  • Nakoniec, pretože vždy ukazujú na sever a poskytujú neustály zmysel pre smer a nádej inšpirovať ľudí, aby pokračovali vpred kvôli ponúkanému vedeniu a zmyslu pre smer.

Ak cítite spojenie s ktorýmkoľvek z týchto významov, je to dobrý návrh na zváženie.

Mapové tetovanie.

Mapové tetovanie.

Tetovacie modely

Významy tetovania na mape/glóbuse

Tieto tetovania sú veľmi jednoduché a zrozumiteľné. Spravidla predstavujú lásku k cestovaniu alebo lásku k poznaniu.

Vidieť na niekom celý svet vyvoláva myšlienky na dobrodružstvo, vzrušenie a cestovanie. Myšlienka preskúmať taký obrovský a tajomný svet prináša radosť tým, ktorí sa považujú za putujúcich.

Vo svete je toho veľa čo objavovať. Niektorí môžu dostať toto tetovanie, aby reprezentovali svoj smäd po vedomostiach. Chcú porozumieť fungovaniu sveta a dozvedieť sa všetky jeho tajomstvá. To'je to skvelá voľba pre ľudí, ktorí sa považujú za zvedavých intelektuálov.

Glóbusové tetovanie

Glóbusové tetovanie

netluxury.com

Významy tetovania v lietadle

Tetovanie v lietadle môže znamenať, že človek je dobrodružný a chce preskúmať, pretože lietadlom môžete ísť prakticky kdekoľvek na svete. Obloha je v tomto prípade doslova limitom a predstavuje otvorenosť pre nové miesta a zážitky. Toto je dobré tetovanie zvážiť, ak sa chcete ukázať ako dobrodružný a otvorený jedinec.

Tetovanie v lietadle

Tetovanie v lietadle

TattooBlend

Význam tetovania zemepisnej šírky a dĺžky

Tento dizajn zobrazuje konkrétne miesto cesty určené zemepisnou šírkou a dĺžkou. Môže ukázať, kde ste sa vzali, kde ste vyrastali, kde ste stretli svojho najlepšieho priateľa alebo miesto akejkoľvek životnej udalosti, ktorá bola pre vás dôležitá. Nech už idete kamkoľvek do sveta, vždy môžete mať konkrétne miesto na sebe ako pripomienku toho, čo sa tam stalo.

Nikto nevie, aký je význam tohto dizajnu okrem vás (a kohokoľvek, komu to vysvetlíte), takže sa môžete dostať prakticky na akékoľvek požadované miesto, ktoré vám pripomenie niečo dôležité. Toto tetovanie býva diskrétne, takže nemusí byť pre ľudí, ktorí majú radi veľké a honosné.

Zemepisná šírka a dĺžka tetovanie

Zemepisná šírka a dĺžka tetovanie

Pinterest

Význam tetovania pasovej pečiatky

Pasové pečiatky sú skvelým spôsobom, ako predviesť miesto, kde ste boli! Toto je určite dizajn pre svetových cestovateľov. Každá krajina má svoju vlastnú jedinečnú pečiatku pasu, čo z nej robí zábavný a kreatívny spôsob, ako sledovať, kde ste boli. Je to dobré tetovanie na veľkú plochu holej pokožky, aby ste si ho mohli pridávať aj ďalšie roky.

Tetovanie do pečiatky do pasu

Tetovanie do pečiatky do pasu

Pinterest

Buďte kreatívni

Don'Nebojte sa byť kreatívny so svojim dizajnom. To nie'Musí to byť výlučne lietadlo alebo zemeguľa. Môže to byť akákoľvek kombinácia čohokoľvek, čo chcete, aby to bolo. Väčšina ľudí nie je veľmi kreatívna, a preto je súčasťou tetovania'vašou úlohou je pomôcť vám navrhnúť niečo nové. Nikdy nezabúdajte, že sú tu, aby vám pomohli. Poverenie umelca nakreslením niečoho špeciálneho pre vás bude stáť trochu viac, ale peniaze určite stoja za to, aby ste získali niečo úplne jedinečné a originálne.

Akékoľvek tetovanie sa rozhodnete získať, uistite sa, že to urobíte'si niečo ty'trochu som sa zamyslel a ty nie'o tom nemáš žiadne pochybnosti. Toto by malo byť odrazom vás samých a toho, čo vás robí šťastnými. Don'Nebojte sa myslieť mimo krabice, aby ste získali niečo, čo vám bude prinášať radosť do ďalších rokov.

Anketa

© 2017 Lindsay Langstaff

Komentáre

Ryan z Louisiany, USA 10. augusta 2017:

Aký skvelý článok. Veľmi cool voľby pre rôzne tetovania. Dáva mi nápady, kedy začať cestovať. Ďakujem za zdieľanie týchto myšlienok.

About the author