Bulldog Tattoo Designs, významy a nápady

Richard Hale je nadšenec tetovania, ktorý študuje a skúma symboliku, významy a históriu tetovania.

Všetko o buldogovom tetovaní.

Všetko o tetovaní buldogov.

Ricardo Almeida prostredníctvom Flickr Commons

Bulldog Tattoos: Ktorú krajinu reprezentujú?

Bulldog tetovanie si často vyberajú tí, ktorí chcú reprezentovať svoju anglickú hrdosť a dedičstvo. V tomto prípade môže atrament znázorňovať aj vlajku Anglicka alebo iné symboly spojené s Anglickom, napríklad Svätý Juraj'kríž, červená ruža alebo hrebeň Troch levov. Odkedy bol buldog pôvodne chovaný v Anglicku, stal sa národným symbolom. Zavolala im stanica BBC "národná ikona symbolizujúca drzosť a odhodlanie."

Buldog môže byť tiež symbolom námornej pechoty USA. Počas bojov v 1. svetovej vojne označovali Nemci amerických námorných síl ako "čertovské psy." Námorníci si užili symboliku a začali používať buldoga pri nábore reklám pre USMC. Z tohto dôvodu je tetovanie buldogov bežnou voľbou pre amerických námorníkov. Buldog USMC je jedným z najznámejších symbolov v armáde.

Čo znamená a čo predstavuje tetovanie buldogov??

Okrem Anglicka a USMC môže tetovanie buldogov predstavovať niekoľko ďalších významov, ako napríklad:

 • trpezlivosť
 • húževnatosť
 • vzdor
 • rodina
 • sila
 • odvahu
 • húževnatosť
 • rozhodnosť

Ale pamätajte si, že vaše tetovanie nakoniec symbolizuje to, čo chcete.

Odkiaľ pochádza buldog?

Buldog je populárne plemeno z Anglicka (Olde English Bulldogge), ale existuje mnoho druhov buldogov vrátane amerického, francúzskeho a austrálskeho buldoga. Oni'Všetci sme dosť svalnatí, sudovití a ťažkí psi s krátkymi nohami, vráskavou tvárou a výrazným vtlačeným nosom, ktorý vyzerá ako boxer.'s.

Predtým, ako si dáte tetovanie,'Budem chcieť preskúmať rôzne druhy buldogov a uistiť sa, že si vyberiete ten, ktorý najviac osloví.

Buldogy v športe

Buldog je tiež spoločným symbolom rôznych športových tímov na celom svete. V USA je buldog symbolom Citadely, University of Georgia, Fresno State, Georgetown a Yale. Celkovo existuje viac ako 30 rôznych univerzít, ktoré používajú buldog ako symbol školy. Ak chodíte na jednu z týchto škôl alebo ste fanúšikom tímu, možno si vyberiete tento dizajn.

Čo robí "Buldog" Priemer?

"Buldog" je sloveso, ktoré znamená zápasiť a držať niečo pri zemi. Slovo "býk" Toto plemeno sa používa na označenie tohto plemena, pretože sa pôvodne používalo v hazardných hrách ako býčie návnady. Psy so silnými, zavalitými telami a obrovskými hlavami a čeľusťami si v tomto počínali dobre "šport." Mnohých z týchto psov by pozreli na uviazaného býka v ringu. Zvíťazil ten, kto býka prišpendlil k zemi.

Bulldog Nápady na tetovanie

 • Môžete ísť na vzhľad anglického buldoga alebo sa vám páči vzhľad francúzskeho alebo kontinentálneho. Uistite sa, že poznáte rozdiel, než sa pustíte do atramentu.
 • Môžete si vybrať realistickú verziu alebo kreslený štýl.
 • Bulldog tetovanie často zobrazuje psa, ktorý vyzerá tvrdo, bez strachu.
 • Tieto návrhy často obsahujú symboly a prvky Anglicka, ako sú ruže, vlajky alebo erb.
 • Medzi zobrazujúce USMC môže patriť americká vlajka, hodnosti, trieda alebo dokonca zbrane.
 • Majitelia buldogov alebo chovatelia (ktokoľvek, kto miluje tieto krásne psy), si môžu dať vytetovať portrét svojho ceneného miláčika. Môžete mať špeciálneho buldoga, ktorý tu bol pre vás v ťažkých časoch. Ak ty'vzhľadom na túto trasu, urobte si s nami fotografiu.

Predtým, ako si necháte urobiť tetovanie, urobte si čas na prieskum toho, čo chcete. Don'ponáhľajte sa napustiť atramentom! Tí, ktorí sa ponáhľajú dať sa tetovať impulzívne, to neskôr v živote ľutujú. Ak si nie ste úplne istí, dajte tomu čas. Ďakujem za návštevu.

Komentáre

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 29. septembra 2012:

Bill

KJ

Učí

Rosemay

Tom

Alastar

Cigán

Alocsin

Hyp

Oceníte všetkých, ktorí ste sa zastavili a komentovali. Ja nie'neviem KJ. Idem na kompletnú sériu. Stále mám na mysli asi 50, plus pravdepodobne mnoho ďalších. Mám v pláne zamiešať ďalšie veci a začať odznova od svojich snov, takže nie'ešte neviem. Zatiaľ dopredu.

Brenda Barnes z Ameriky zlomenej, ale stále krásnej, 4. septembra 2012:

Tieto su pekne Milujem buldogov a v skutočnosti mám buldogového synovca. Je to môj ľudský synovec'pes a id veselý. Ďakujem za tento Hub. Je to zábavné a zaujímavé.

Aurelio Locsin z Orange County, CA 3. septembra 2012:

To'Je zaujímavé, že hoci mnohé z týchto tetovaní vyzerajú divoko, veľa z nich vykresľuje buldogy ako roztomilých a niekedy aj komických. Hlasovanie za a krásne.

Cigánska ruža Lee z Daytona Beach na Floride 3. septembra 2012:

Úžasné tetovanie. Hlasoval.

Alastar Packer zo Severnej Karolíny 3. septembra 2012:

To bola dobrá informácia o histórii amerického námorníctva, Ricky. Anglický symbol, maskot U Gruzínska, vnadenie býkov, to všetko. Existovalo, je, a existuje, špeciálne plemeno s názvom Georgia Tiger dog I'rád by som niekedy videl nejaký tat. Rátajte, ako ľuďom vždy pripomínate, aby sa neponáhľali k tat- bravo môjmu priateľovi. Využívajte n inter!

Thomas Silvia z Massachusetts 2. septembra 2012:

Ahoj môj priateľ, skvelý hub na tetovanie Bulldog, všetky na fotografiách vyzerali tak krásne.

Výborne, hlasujte a ďalšie !!!

Rosemary Sadlerová z Hawkes Bay – Nový Zéland 1. septembra 2012:

Zaujímavosti, Ricky, myslím si, že buldog je dokonalým symbolom námornej pechoty. Tetovania sú úžasné

Hlasovanie a ďalšie

Dianna Mendez 1. septembra 2012:

Tieto sú zábavné, obzvlášť buldog na športových fotografiách. Je to roztomilý spôsob, ako nechať tieto milé psy vyniknúť.

kjforce z Floridy 1. septembra 2012:

autor písania … Nakoniec ste to urobili … Toto centrum bolo " PES "….WOW..rozširujete moju úroveň znalostí svojimi informáciami … pekné fotky a vďaka vám mám témy na konverzáciu na nasledujúcu večeru, na ktorej sa zúčastním..

pekná práca..ako dlho si myslíš, že môžeš pokračovať? Užite si víkend

Bill Holland z Olympie, WA, 1. septembra 2012:

Počujem spev Beatles "Ahoj buldog" ako toto čítam. Veľmi zaujímavé ako vždy. Dobrá práca môj priateľ!

About the author