Fotografie a významy keltského tetovania: Návrhy uzlov a krížov

Ja'vždy som pracoval v tetovacom obchode ako piercer (na boku).

Získajte informácie o významoch keltských tetovacích vzorov, ako je kríž a uzol, a pre inšpiráciu si pozrite niekoľko fotografií z týchto tetovaní.

Získajte informácie o významoch keltských vzorov tetovania, ako je kríž a uzol, a pre inšpiráciu si pozrite niekoľko fotografií z týchto tetovaní..

Obrázok OpenClipart-Vectors z Pixabay; Canva

Keltské tetovanie

Keltské tetovanie je jednou z najobľúbenejších možností tetovania. Keltské tetovanie, podobne ako kmeňové tetovanie, má predovšetkým čierny dizajn, ale je ho možné vidieť aj v iných odtieňoch a farbách. Môžu byť jednoduché alebo veľmi zložité, v závislosti od vašich preferencií.

Čím prepracovanejší budete s dizajnom, tým viac budete'pravdepodobne strávite. Ale nie'so svojim dizajnom ne zlacnite. Uistite sa, že to'je niečo, čo ty'Budem navždy šťastný. Ak môžeš'Nedovoľte si svoje vysnené tetovanie, počkajte, kým to bude možné, alebo si nechajte urobiť odhad od iného tetovacieho umelca.

Dejiny keltského ľudu

História a dedičstvo keltského ľudu siaha tisíce rokov do minulosti. Ich umelecké diela boli preslávené v írskych, škótskych a waleských krajinách a boli zručné v umení komplexnej kovovýroby, šperkov a zbraní..

Keltské uzly a kríže boli ich najčastejšie vídanými vzormi. Symboly použité v keltských umeleckých dielach boli navrhnuté tak, aby rozprávali príbeh – ústnu tradíciu a príbehy.

Tradičné tvary tetovania

Väčšina keltských tetovaní pripomína skrútené čiary a geometrické tvary, takže či už sa rozhodnete pre keltský kríž, keltský uzol alebo keltskú formu, budete'Bude viac ako pravdepodobné, že v tetovaní uvidíte veľa kriviek a tvarov.

Galéria tetovania keltského kríža

Galéria tetovania keltského uzla

Viac o keltských uzloch

Tetovanie keltským uzlom predstavuje kolobeh smrti a znovuzrodenia. Sú zložené zo slučiek bez konca alebo začiatku; tieto uzly sú nekonečné.

Keltské uzly sú viac než len čierne slučky a zákruty. Sú prostriedkom fyzického a duchovného prejavu. Uzly sú nekonečnou, špirálovou cestou do životných diel-narodenia, rastu, lásky, viery a smrti. Táto symbolika z nich robí obľúbené tetovania.

Obrázky keltského tetovania

About the author

Adblock
detector