Gotické krížové tetovanie

Milujem tetovanie a píšem o tejto téme už niekoľko rokov.

Gotické, keltské, kmeňové kríže

Gotické krížové tetovanie je fantastickou voľbou pre tetovanie, pretože rozmanitosť, z ktorej si môžete vyberať, je zdanlivo nekonečná, najmä keď pridáte drobné detaily, ktoré sú v gotickom štýle tak rozšírené..

Pri krížových tetovaniach sú najobľúbenejšie gotické kríže, aj keď keltské a kmeňové kríže tiež zohrávajú v žánri veľkú úlohu..

Často môžete nájsť hybridy týchto troch, pričom keltský a gotický sú zmiešané dohromady, ako aj kmeňové vzory, ktoré sú súčasťou ďalších dvoch..

Mimo týchto troch možností neexistujú't veľa ďalších možností, aj keď niektoré 3D kríže a kresťanské kríže obsahujú rôzne prevedenia.

Niekedy sa pri pohľade na návrhy krížov zdá, že niektorí z umelcov sa nerozhodujú vedome označiť kríž konkrétnou témou, pretože v jednom tetovaní bude zrejmých mnoho vplyvov..

Identifikácia, ktorý krížový dizajn je ktorý

Očividne vždy existujú výnimky zo všeobecného pravidla, ale celkovo to platí'Nie je príliš ťažké identifikovať prvky gotického, keltského alebo kmeňového dizajnu.

Keltské vzory majú určitý vzhľad, ktorý nie je't ťažko identifikovať. Prekladané lanové vzory sú rozlišovacím znakom.

Kmeňové vzory sú ešte jednoduchšie na identifikáciu, pretože hrubé čierne čiary kopírujú zakrivené, zúbkované tvary. Aj keď obsahujú množstvo ďalších prvkov, akonáhle budete vedieť, ako kmeňové vzory vyzerajú, budú'je ľahké rozpoznať. Gotické vzory sú rovnaké.

Dôvod prečo nie'Keď sa do toho dostaneme príliš konkrétne, každý žáner má veľa rozmanitosti, aj keď základ každého dizajnu zostáva rovnaký.

To'je jednou z vecí, kde je'je jednoduchšie ukázať – čo my'V tomto článku urobím – než poviem.

Gotický

Gotické kríže zahŕňajú veľmi rozpoznateľné prvky gotického dizajnu vo všeobecnosti.

Zahŕňajú špicaté čiary a končí my'sme všetci oboznámení s tým, ako aj so stredovekým náboženským vzhľadom, ktorý väčšina z nás videla v dobovom umení.

Gotické krížové tetovanie na nohe

Ako som už spomenul, to'Je takmer nemožné oddeliť štýly prelínajúce sa v mnohých tetovacích krížoch, ale ten nižšie je dosť blízky tomu, čo by som považoval za čisté gotické tetovanie. Z môjho pohľadu to vyzerá naozaj dobre.

Čiary, kruhy a špicaté hrany dodávajú gotickému vzhľadu.

gothiccrosstattoos

Gotické tetovanie na chrbte

Jedná sa o jedinečné gotické tetovanie chrbta, tentokrát s viac zakrivenými čiarami ako predchádzajúce tetovanie. Je zaujímavé, že tento dizajn zvolil vzhľad pod kožu. Niekedy to môže byť presvedčivé, ale toto krížové tetovanie je veľmi dobre urobené a chcel by som ho vidieť bez toho, čo považujem za rušenie pokožky..

gothiccrosstattoos

Gotické krížence: kmeňové, gotické krížové tetovanie

Nasleduje dobrý príklad kombinácie kmeňového a gotického krížového dizajnu. Tmavšie oblasti sú kmeňovým vzorom, pričom kríž je jemnejším gotickým dizajnom. Páči sa mi vnútorné tieňovanie kríža, ale kontrast vo farbách sa mi zdá príliš veľký. Vyzeralo by to lepšie s menším kontrastom medzi odtieňmi.

gothiccrosstattoos

Keltský, gotický kríž

V nižšie uvedenom príklade si myslím, že sa umelec úmyselne nezaoberal navrhovaním keltsko-gotickej krížovej kombinácie.

Hlavným spôsobom, ako identifikovať keltský prvok, sú prekladané čiary v kríži. Gotické vplyvy sú tmavé, špicaté konce kríža.

gothiccrosstattoos

Rozmanitosť goticky ovplyvnených krížov je obrovská. A vzhľadom na tendenciu umelcov navrhovať kríže kresbou kombináciou vplyvov, je to tak'Je ťažké poukázať na kríž iba na základe gotického žánru.

Ale ako vidíte, každý z týchto krížov obsahuje gotické prvky a stáva sa skôr otázkou, aký veľký vplyv v tetovacom dizajne chcete, a nie to, či'už je to čistý gotický dizajn.

V každom prípade sú pre vás skvelou voľbou'hľadám podmanivé tetovanie.

© 2012 MakinBacon

About the author