Gotické kvetinové tetovanie

Milujem tetovanie a píšem o tejto téme už niekoľko rokov.

Gotické tetovanie

O gotickej kultúre je veľa vecí, ktoré ma zaujímajú a fascinujú, a jedna z tých oblastí, kde sa veľa prejavuje, je tetovanie..

Rovnako ako pre samotnú gotickú kultúru neexistuje žiadny definujúci spôsob, ako ju opísať, pretože samotní Góti svedčia o tom, že to súvisí s osobným prejavom..

Napriek tomu je v kultúre, dokonca aj v jej rozmanitosti, niečo, čo kričí's Goth. To'je prípad tetovania alebo v centre pozornosti tohto článku gotické kvetinové tetovanie.

Ako určím, či je tetovanie kvetu gotické, alebo nie, súvisí skôr s tým, čo sprevádza kvetinu v dizajne, nie s kvetom samotným, pretože to by bolo pravdepodobne takmer nemožné potvrdiť..

Atribúty gotického dizajnu tetovania kvetov

Ako zistíte, či je kvetinové tetovanie gotické alebo nie, keď je definované konkrétnymi atribútmi?

Po prvé, podľa mňa musí byť atrament tmavošedý alebo čierny. Ak predmet, ktorý je v ňom zahrnutý, zahŕňa prvky v návrhu, mohla by existovať výnimka z tohto pravidla, ktorou by normálne bolo zahrnutie červenej farby s čiernou.

To sa stáva s digitálnym umením často, ale ja nie'V gotickom tetovaní som toho veľa nevidel, ale pravidlo by stále platilo.

Za druhé, ako bolo uvedené vyššie, to's predmetom zahrnutým v kvetinovom tetovaní, ktoré ho robí gotickým.

Bez ohľadu na to, ako sa na to pozeráte, gotické kvetinové tetovanie alebo tetovanie s tmavým vzhľadom a vzhľadom môže skutočne vyniknúť a vyvolať veľký záujem a rozruch. Tu je pohľad na niekoľko z týchto návrhov tetovania.

Gotické tetovanie kvetov a lebiek

V našom prvom pohľade na gotické kvetinové tetovanie máme trochu zo všetkého, čo môže prispieť k jeho identifikácii.

Je tu čierny kvet, tentoraz väčšinou plný čierny; existujú aj červeno sfarbené spojené hviezdy. Nakoniec sú tu aj tieňové lebky. To všetko poukazuje na gotický dizajn.

To'Nie je to môj obľúbený vzor tetovania, ale je to dobrý príklad prvkov zahrnutých v gotickom spojení.

gothicflowertattoos

Gotická scéna tetovania kvetov

Jedná sa o mimoriadne podrobný návrh gotického tetovania. To'je plná obrazov poukazujúcich na interpretáciu toho, čo sa zdá byť pádom Evy. Hovorím to len preto, že žena v návrhu má krídla, čo z nej robí nie človeka. To sa však dalo urobiť zámerne zo strany umelca.

To'je to naozaj skvelý dizajn, ak sa vám predmet páči.

gothicflowertattoos

Gotické tetovanie s kvetmi a lebkou na krku

Ja'Som blázon do tmavých tetovacích vzorov a som k nim priťahovaný bez ohľadu na to, aký je obrázok, pokiaľ má slušnú kvalitu. To'to je prípad tohto tetovania na krku,

Kvalita a dizajn sú dobre spracované, ale problémom je pre mňa umiestnenie. Musel si oholiť vlasy, aby mal celý dizajn na krku. Pokiaľ nemá v pláne chodiť takto oholený, nikto neuvidí časť tetovania.

Ďalším problémom sú vlasy na tvári, ktoré zrejme zasahujú do oblasti nosa a úst lebky. Pridajte prikrytie košeľou v spodnej časti tetovania a skutočne existuje značný problém so zobrazením tetovania.

gothicflowertattoos

Gotické tetovanie s polovičným rukávom

Ak by ste sa pozreli iba na časť ramena a nadlaktia tohto tetovania, vyzeralo by to, že pokiaľ ide o dizajn, je to ako každé iné. Ale keď pridáte surrealistický a tmavší prvok na vrch ramena a hrudníka, budete mať úplne iný pocit a vzhľad..

S tým, čo sa zdá, že z kvetu vychádzajú pary (možno vôňa?) A evidentne diabolsky vyzerajúce kura na hrudi, sa zdá, že v mysli umelca a príjemcu tetovania bolo viac gotické tetovanie.

gothicflowertattoos

Kvetinové tetovanie v gotickej mŕtvole

Tento gotický dizajn tetovania sa mi veľmi páči. Všetko od cylindra na kostre až po kostry držiace sa za ruky tancujúce okolo kvetu.

Všimli ste si, že väčšia kostra stojí v kvete?

Čierne pozadie v kvete je urobené dobre v zmysle odhaľovania tvaru kostry a zároveň ukazuje tieň v kvete. Dobrá práca.

gothicflowertattoos

Ako vidíte z tohto zoskupenia gotických kvetinových tetovaní, existuje veľa spôsobov, ako kreatívne navrhnúť tému..

Ak sa vám páči tento typ vzhľadu a štýlu tetovania, určite ho musíte zvážiť medzi nespočetnými možnosťami, ktoré tam sú..

Komentáre

sierra rose bruse 25. novembra 2017:

Naozaj chcem tetovanie na ruke lebky a chcem, aby to bolo gotické. Môj rozpočet je 500 dolárov a chcem to najlepšie.

About the author