Hellboy tetovanie

Milujem tetovanie a píšem o tejto téme už niekoľko rokov.

Tetovanie na všetko, dokonca aj na Hellboy

Ak tu'Je to zaujímavý príbeh na rozprávanie's zaujímavé tetovanie na dizajn, a to'je pravda s kultovým hrdinom Hellboyom, ktorý je stálicou medzi fanúšikmi, ktorí ho už nejaký čas poznajú.

Jeho jedinečná červenkastá pokožka mu dáva veľkú príležitosť pre umelcov a tetovacích dizajnérov, pretože plná farba vyzerá skvele, ak je súčasťou tetovania, ako aj čiernobielo napustená. Postava's obrázok nie'netrpím tak či onak, aj keď si vždy myslím, že čiernobiela farba funguje vo väčšine prípadov lepšie s akýmkoľvek tetovaním, pretože správny dotyk obmedzenej farby zahrnutý v čiernobielom prevedení môže obrázok skutočne vyniesť..

Pokiaľ ide o tetovanie Hellboy, kvôli jedinečnej pevnej farbe, ktorá je s ním spojená, umožňuje atramentovému dizajnu veľa farieb., čo v mnohých prípadoch robí tetovanie lepším.

Teraz sa mi to páči v každom prípade v prípade Hellboy, pretože tam'Nie je veľa ďalších farieb, ktoré by mohli prekážať a spôsobiť, že dizajn tetovania bude príliš zaneprázdnený a nevyzerá dobre.

Hellboy Tattoo of Holding Gun

hellboytattoosphotogallery

Čiernobiele tetovanie Hellboy

hellboytattoosphotogallery

Ron Perlman hrá Hellboy

Vo filmovej verzii hrá herec Ron Perlman postavu Hellboya a odvádza dobrú prácu, pokiaľ ide o spresnenie postavy..

Tá veľká ruka sa nazýva "Pravá ruka osudu," a to'je v podstate nezraniteľná a silná, prirodzená zbraň pre Hellboya, ktorú vytvoril Mike Mignola.

Veľmi cool tetovanie Hellboy

hellboytattoosphotogallery

Guillermo del Toro režíroval a napísal Hellboy Films

Guillermo del Toro, ktorý je známy ako Pan's Labyrinth a Blade 2, režíroval a skriptoval filmy Hellboy.

Fotografický dizajn tetovania Abe Sapien

Ďalšou zaujímavou postavou zo série Hellboy je Abe Sapien (milujem to meno), ktorá je nemeckou pracovníčkou a kolegyňou Hellboy. Je to zaujímavá postava, pretože okrem iného má podvodné schopnosti a je odborníkom na telepatiu. Jeho tetovací obrázok si môžete pozrieť nižšie.

Tetovanie Abe Sapien

hellboytattoosphotogallery

Trh s tetovaním pre takmer každý typ alebo povahu

Existuje tetovanie pre takmer akýkoľvek typ témy alebo postavy a tetovanie Hellboy tam je'je trh pre takmer každý typ, ktorý existuje. 

Skvelé tetovanie Hellboy s plným chrbtom

hellboytattoosphotogallery

Umenie a dizajn sú moje obľúbené aspekty tetovania

Keď oni'robíte správne, vidíte to, aj keď by ste nechceli'Ak si nemyslíš, že si na seba necháš niečo vytetovať, môžeš oceniť jeho umenie a dizajn. To je hlavná motivácia, prečo si užívam a píšem o tetovaní..

Komentáre

Fabian 20. decembra 2010:

ahoj, najskôr by som chcel povedať, že tvoja stránka a predstavené umenie sú veľmi cool. Diky moc za to. Za druhé: Začal som dnes mojím novým webom Hellboy: Kompletný archív Hellboy, ktorý nájdete na www.CompleteHellboy.com. Nájdete tu aj odkaz na vašu stránku. Bol by som rád za vyhlásenie.

Pokračujte v chladnej práci

fabian

About the author