Hviezdne tetovanie významy, nápady a obrázky

Jaymz zastával množstvo zamestnaní v niekoľkých štátoch, ale bez ohľadu na to, kde žije, vždy má prácu tetovacieho umelca..

hviezda-tetovanie-vzory

Hviezdnych tetovaní má niekoľko dôvodov a významov. Niekedy symbolizujú jeden'dúfam, že sa stanete hviezdou alebo jedným's cieľmi a odhodlaním siahnuť po hviezdach. Existujú tiež určité typy vzorov hviezdnych tetovaní, ku ktorým je priradený konkrétny význam. Zamyslite sa nad symbolikou a dizajnom so svojim tetovacím umelcom. Obvykle môžu vziať váš nápad a zmeniť ho na niečo ešte lepšie.

Bežné významy súvisiace s hviezdnym tetovaním

 • Nádej
 • Ambicióznosť
 • Nájdenie jedného'cesta
 • Hviezdna hviezda
 • Túžba dosiahnuť vysoké ciele
 • Úspech alebo úspech
 • Jasný a žiarivý bod vo vašom živote
 • Záujem o astronómiu
 • Výzva dobyť
 • Náboženská viera (pozri nižšie)
 • Transformácia
 • Ste rybár alebo námorník
 • Námorná pečať alebo pobrežná stráž
 • Individualita alebo jedinečnosť
 • Narodenie dieťaťa

Hviezdy, samozrejme, ako každé iné tetovanie'nemusí mať konkrétny význam – môžu to byť iba pekné prevedenie.

Fotografie hviezdneho tetovania

Hviezdne tetovanie nápady a významy

Existuje nespočetné množstvo vzorov hviezdnych tetovaní a každý má svoju vlastnú symboliku.

 1. Padajúca hviezda: A padajúca hviezda je často spojená so špeciálnym momentom v jednom'život, ktorý zanechal trvalý dojem, či už ide o krátku romantiku, špeciálnu udalosť, osobu, prácu alebo čokoľvek iné, čo mohlo zmeniť jeden'život. Padajúce hviezdy sú tiež spojené s tým, že ste snílek alebo s niekým, kto rád robí želania. Padajúcu hviezdu môžete znázorniť niekoľkými spôsobmi. Ak dostanete kométu, dizajn bude mať jednu hviezdu s horiacim chvostom. Najpopulárnejší dizajn padajúcich hviezd je ten, ktorý má viac hviezd. Majú stopu niekoľkých malých hviezd, ktoré sa tiahnu cez oblasť pokožky. Niekedy sú všetky jednofarebné, ale niektorí ľudia uprednostňujú, aby mala každá hviezda inú farbu.
 2. Námorná hviezda: Pred modernou navigáciou sa námorníci navigovali pomocou hviezd – zvyčajne polárnej hviezdy. Títo námorníci si často dávali tetovať námorné hviezdy resp "hviezdy kompasu" z poverčivých dôvodov dúfajúc, že ​​hviezda pomôže sprevádzať ich nocou a bezpečne ich dostať domov. Teraz je to symbol ochrany, vedenia a šťastia. Niektorí vidia námorné hviezdy ako symbolickú pripomienku ich vytvorenia'vlastnú cestu alebo navigáciu cez určitý bod v jednom'život. Námorné tetovanie hviezd sa stalo obľúbeným aj medzi členmi Navy Seal a Coast Guard. Červený a čierny námorný hviezdny dizajn predstavuje striedajúce sa farby na ružici kompasu nachádzajúce sa na námorných mapách. Niekedy sa tomu hovorí trblietavá trasa.
 3. Trojhviezdičkové tetovanie: Ak sú hviezdy zarovnané v poradí, pričom každá hviezda je väčšia ako posledná, potom toto tetovanie predstavuje cestu, ktorá sa uskutočnila. Herec alebo herečka by si mohla dať toto tetovanie na označenie cesty, ktorou sa stali tým, že sa stali malomestským hercom a stali sa hviezdou pohybu v zozname A.
 4. Viac hviezd: Séria malých hviezd je veľmi obľúbený dizajn, najmä pre ženy, pretože vyzerá pekne. Väčšina ľudí pridá dizajnu hviezdu vždy, keď niečo dosiahne, aby sa každá hviezda stala symbolom úspechu.
 5. Pentagram: Táto päťcípa hviezda má dva významy v závislosti od toho, či pentagram smeruje hore alebo dole. Predpokladá sa, že smerom nadol smerujúci napodobňuje barana's hlavou a je často vnímaný ako znamenie diabla. Pentagram smerujúci nahor je symbolom ochrany a rovnováhy. Vo Wicca jej päť bodov predstavuje štyri prvky (voda, oheň, vzduch a zem), pričom piaty a horný bod predstavuje Ducha, ktorý predsedá ostatným živlom. Pentagram bol tiež prijatý ako kresťanský symbol v ranom kresťanstve a päť bodov predstavuje Krista's piatimi ranami, ktoré utrpel pri jeho ukrižovaní.
 6. Hexagram alebo Davidova hviezda: Tiež známy ako "Davidov štít," toto je silný symbol judaizmu. Šesťcípa hviezda symbolizuje interakciu Božstva s ľuďmi. Keď sa označuje ako "Stvoriteľ's Hviezda," po šesť bodov predstavuje deň v týždni a stred zodpovedá sobote.
 7. Septagram: Táto sedemcípa hviezda symbolizuje integráciu a mystiku. Môže predstavovať sedem planét, sedemnásobné systémy (napríklad hinduistické čakry) alebo sedem dní stvorenia v kresťanstve.
 8. Oktogram: Táto osemcípa hviezda symbolizuje plnosť a regeneráciu. Často sa spája s osemnásobnými systémami, ako sú trigramy, pohanské koleso roka a Ogdoad starovekého Egypta.
 9. Nonogram: Táto deväťcípa hviezda symbolizuje úspech a stabilitu. Deväťčlenná hviezda je často spárovaná s deväťnásobnými systémami, ako je napríklad deväť taoistických kanji.
 10. Svetlo a nádej: Hviezda je tiež symbolom nádeje, pretože hviezdy sú malými škvrnami svetla, ktoré sa objavujú v temnom svete.
 11. Zobraziť Biz: Toto je nevkusné, ale niektoré celebrity nosia hviezdne tetovania, aby symbolizovali svoj status "hviezdy" zo sveta zábavy.
 12. Kmeňové hviezdne tetovania: Ak ste členom polynézskeho kmeňa, môžete skombinovať jeden z vyššie uvedených významov hviezdneho tetovania s dizajnom, ktorý predstavuje vaše dedičstvo. Sú vyrobené úplne čierne.
 13. Filipínska vlajková hviezda: Každý, kto má filipínsky pôvod, by mohol mať záujem získať 8-bodové zlaté slnko s tromi päťcípimi zlatými hviezdami, ako je zobrazené na vlajke Filipín..
 14. Tetovanie keltskej hviezdy: Toto je veľké spojenie keltskej hrdosti a hviezdy. Skutočne cool dizajn je tetovanie hviezdy, ktoré sa premieňa na keltský uzol.
 15. Motýľ a hviezda: Motýle symbolizujú znovuzrodenie a hviezdy sú symbolom dosiahnutia cieľa. Spolu by dizajn mohol predstavovať obdobie vo vašom živote, keď ste sa otočili a pracovali na dosiahnutí pozoruhodného úspechu.
 16. Hviezda a oblaky: Hviezdy medzi zamračenou oblohou predstavujú nádej počas pochmúrneho a pochmúrneho obdobia vášho života. Toto tetovanie by mohlo byť dôležitou pripomienkou toho, že vždy existuje svetlo, dokonca aj v tmavej noci.
 17. Slnko a Mesiac: Tieto dva symboly sú obľúbeným spojením s hviezdou. Niektorí ľudia tiež radi pridávajú planéty.
 18. Kvet a hviezda: Hviezdy sú symbolom úspechu a kvitnúce kvety predstavujú prísľub a plodnosť. Spolu by tento dizajn mohol symbolizovať váš osobný rast.
 19. Víla: Víly sú spojené s mystickým a so želaniami. Predstavujú tiež detskú nevinnosť a zázrak.

 20. Lebka a hviezda: Predstavuje to víťazstvo nad smrťou alebo je to jednoducho skvelý dizajnový nápad pre niekoho, kto má rád lebky.
 21. Hviezdy a noty: Skvelý nápad na tetovanie pre hudobníka, ktorý sa snaží o slávu.
 22. Požiar: Tetovanie s horiacou hviezdou je silným symbolom jedného z nich'túžba spáliť čokoľvek, aby ste to dosiahli's ciele. Tento dizajn predstavuje vytrvalosť, statočnosť a transformáciu.
 23. Tetovanie Hviezda života: Nosia ich lekári a lekári. Je zvyčajne modrý a má Asclepiovu tyč.
 24. Tetovanie pod okom: Kat Von D urobila tento dizajn obľúbeným. Nie sme si istí jeho významom, alebo či je s ním dokonca nejaký význam spojený. Možno si vybrala dizajn a umiestnenie jednoducho kvôli estetike. S významom alebo bez neho to vyzerá fantasticky!
 25. Ruskí zlodeji' Hviezdne tetovanie (Vor V Zakone): The "zlodej's hviezda" alebo "zlodej's hviezda" nosia ho členovia ruského gangu, zločinci a väzni. Výraz vor v zakone znamená "zlodej podľa zákona," a je to termín poskytovaný elitným členom organizovaného zločinu. V závislosti od miesta má niekoľko významov. Ak ho nosíte na hrudi alebo na ramene, znamená to, že zločinec má vysokú autoritu. Ak sa hviezdy nosia na kolene, naznačujú, že tento člen gangu nebude pre nikoho kľačať.

Bežné hviezdne tetovanie umiestnenia tela a ich významy

Toto je zoznam najčastejších miest na tetovanie hviezdami pre ženy i pre mužov a čo tieto umiestnenia tetovania znamenajú. Tieto miesta samozrejme nie sú viazané na žiadne pohlavie, ale sú všeobecne obľúbenejšie u jedného pohlavia ako u druhého..

Pre ženy:

 • Členok: Ste skúpi s divokou sériou.
 • Dolnej časti chrbta: Môže to byť symbol sexuality. Dostať niečo na chrbát tiež znamená odložiť minulosť za seba.
 • Boky: Ste zmyselná, zvodná a tajomná.
 • Rameno: Miesto význačnosti dôležitých pripomienok.
 • Zápästie: Získanie hviezdneho tetovania na vnútornom zápästí predstavuje úspech, ktorý je pre vás špeciálny a drahý. Môže to byť aj každodenné pozitívne potvrdenie, pretože sa každý deň pozeráte na svoje zápästia. Či ho dostanete na ľavé alebo pravé zápästie, bude závisieť od toho, ktorá ruka je vašou dominantnou rukou. Ak tetovanie bude slúžiť ako pripomienka, zvážte jeho získanie na zápästí, ktoré najčastejšie používate.
 • Kľúčna kosť: Chcete urobiť vyhlásenie a vy'nebojte sa povedať svoj názor.
 • Hrudník alebo pod prsiami: Vzhľadom na blízkosť srdca môže tetovanie na hrudi alebo prsiach symbolizovať lásku a náklonnosť alebo niečo, čo je vám veľmi blízke a drahé.
 • Prst: Ak si necháte vytetovať prstenník, predstavuje to váš záväzok alebo vernosť voči niečomu. Stredný prst je tiež obľúbeným miestom pre posvätné tetovanie, pretože v tomto prste je umiestnená žila, ktorá vedie priamo do srdca. Získanie hviezdy na prste môže znamenať vašu oddanosť cieľu.
 • Krk: Ste riskant alebo odvážlivec. Robíte odvážne rozhodnutia a vy'nebojte sa byť trochu blázon.
 • Predlaktie: Sila a tvrdá práca.
 • Rebrá: Dostať tatko na ľavú stranu je silne symbolické pre niečo, čo milujete, pretože je to na tej istej strane ako je srdce.
 • Za uchom: Teraz je pre dievčatá módou dostať dve alebo tri hviezdičky za ucho. Obvykle to nemá žiadny význam, ale môže to znamenať počúvanie seba a nasledovanie vlastnej cesty.
 • Noha: Námorná hviezda je pre toto miesto najobľúbenejším dizajnom, pretože predstavuje sledovanie severnej hviezdy. Tetovanie na nohe môže tiež predstavovať sledovanie cesty, ktorá vás zavedie domov alebo do dôležitého cieľa.

Pre mužov:

 • Nadlaktie: Sila, vytrvalosť a smelosť.
 • Predlaktie: Sila a tvrdá práca.
 • Zadné ramená: Tradične sa za miesto, kde sa nachádzajú krídla, považuje plecia. Tetovanie na ramene symbolizuje vašu túžbu letieť vysoko alebo stúpať nad výzvu.
 • Zápästie: (Viď vyššie.)
 • Prst: Ak si necháte vytetovať prstenník, predstavuje to váš záväzok alebo vernosť voči niečomu. Stredný prst je tiež obľúbeným miestom pre posvätné tetovanie, pretože v tomto prste sa nachádza žila, ktorá vedie priamo do srdca.
 • Lakeť: Toto miesto je obľúbené medzi členmi gangu alebo ľuďmi, ktorí trávia čas vo väzení. Je to tiež prominentné miesto, takže je to skvelé miesto na tetovanie, ktoré si nedáte'nechcem nikomu chýbať.

Hviezdne tetovacie farby a ich význam

 1. Ružová: Tetovanie ružovej hviezdy je symbolické's rakovinou prsníka a jedným'triumf nad chorobou.
 2. Fialová: Fialová farba predstavuje rovnováhu – obsahuje divokosť červenej a pokojnú modrú. Fialová hviezda môže symbolizovať dosiahnutie určitej rovnováhy.
 3. Zlato: Zlatá hviezda predstavuje úspech.
 4. Červená: Červená predstavuje intenzívnu vášeň, takže červená hviezda symbolizuje vášeň pre úspechy alebo vášeň pre nájdenie jedného'cesta k niečomu.
 5. Zelená: V kombinácii so symbolom hviezdy predstavuje toto tetovanie šťastie počas jedného'cesta k cieľu.
 6. Modrá: To predstavuje oceán alebo mier. Modrá hviezda môže znamenať nájdenie mieru alebo vedenie k mieru.
 7. Dúha: Homosexuálna hrdosť.
 8. Čierna: Jednoduché tetovanie čiernou hviezdou by mohlo znamenať veľmi silné posolstvo a zároveň byť skromné ​​a elegantné.

hviezda-tetovanie-vzory

Celebrity s hviezdnym tetovaním

 1. Aaron Carter
 2. Bruce Willis
 3. Britney Spears
 4. Kelly Osbourne
 5. Megan Fox
 6. Lindsay lohan
 7. Ružová
 8. Aaliyah
 9. Bill Kaulitz z Tokio Hotel
 10. Ashlee Simpson
 11. Eva Longoria
 12. Gisele Bundchen
 13. Victoria Beckham
 14. Joss Stone
 15. Rihanna
 16. Chlapec George
 17. Avril Lavigne
 18. Bjork
 19. Gerry Halliwell
 20. Kate Hudson
 21. Norah Jonesová
 22. Anna Kourniková
 23. Tila Tequila

© 2008 jaymz

Komentáre

J 20. augusta 2019:

Kat Von D'hviezdy majú význam. Inšpiráciou je pieseň Mötley Crüe "hviezdne oči". Tiež chodila s Nikki Sixx

Martin 30. marca 2019:

Don'Nezabudnite na rappera/producenta, BIRDMANA, Bryana Christophera Williamsa.

Anjel 09.11.2018:

Ja'dám si ešte tetovanie

DEEna 2. júna 2018:

Vie mi niekto pomoct? Stále prezerám články a hľadám na celom internete, ale nemôžem prísť na to, čo znamená význam pomeru hviezdičiek pod vašim okom, niekto mi, prosím, pomôžte

blahguy 10. apríla 2017:

Ako vynecháte najbežnejší význam? Hviezdy predstavujú skupinový sex, viac hviezd zodpovedá tomu, aká veľká skupina bola. To'je zďaleka najčastejším dôvodom, prečo ľudia dostávajú pravidelnú päťbodovú hviezdu

Cal 10. januára 2017:

Videl som chlapa s Dávidovou hviezdou na obrátenej zákrute (takmer ako scimitar) na ľavej ruke medzi palcom a ukazovákom. Čo to znamená? Ten chlap bol veľmi dobre oblečený a chodil, ako keby bol na vojne.

závetrie 19. októbra 2016:

hviezda v Rusku znamená rešpekt alebo smrť. tak pozor chlapci

elysia 26. apríla 2016:

tam nie je v pohode, okrem gangu

elysia 26. apríla 2016:

Šesťbodové hviezdy sú skvelé len preto, že áno'Nebudem v gangu'nič neznamená

fencertattoo 22. apríla 2014:

Mám niekoľko hviezd v dúhových farbách ako vyhlásenie o právach homosexuálov a poctu ľuďom, ktorí ovplyvnili môj život. Hviezdy držia duše mŕtvych, ale tiež simulujú nádej.

eben 16. septembra 2013:

Čo keď získate tri hviezdičky na boku, ale každá hviezda má iba 5 bodov, čo to znamená?

Bretónsko 8. júla 2012:

Dostávam zadný diel s 56 hviezdami na ceste a potom tri veľké hviezdy s portrétmi pre hviezdy môjho života

jayson 31. mája 2012:

mám rád hviezdu…………

Gaboss 28. januára 2012:

je tu ešte jedna vec, ktorú by ste mali vedieť …. v Rusku hviezdy iba tetovanie mafie

Marlene Bertrand z USA 10. januára 2012:

Skvelé informácie o tetovaniach. Ďakujem.

shayne 18. novembra 2011:

Rozhodne sa mi páčili informácie o hviezdnych tetovaniach. Aby som dodal, viem o mnohých ppl, ktoré majú na krku tetovanie s hviezdičkou (5 bodov), vrátane mňa. Ty nie'nemám to ako miesto na tetovanie

mitchie 11. novembra 2011:

mám rád padajúcu hviezdu

Elvis/Evoo 30. októbra 2011:

Mám rád tetovania, ktoré mi robia radosť zakaždým, keď to vidím na svojom tele, ale nevidím to ako hriech, nepoznám žiadne 4 u.

hasič 151 12. októbra 2011:

Moje prvé tat je 5 palcovej pevnej čiernej hviezdy na lakte. Na otázku, prečo hviezda? Hovorím im " Ja'som hviezda, polovicu času i'svietim, polovičný čas i'm dole a von"

rybí povrch 12. októbra 2011:

tak som rád, že nie'nemáš hviezdne tetovanie Také nepredstaviteľné.

mardon 24. septembra 2011:

i'som závislý na hviezde! jedna vec ja'som si istý? to'je v pohode !

brennawelker 22. augusta 2011:

Ach … to sú významy! Som rád, že o nich viem.

besnota 19. augusta 2011:

rakovina

Bonneyblu 09.07.2011:

Milujem moje kecy !!! Ja'm profesionál predáva osobu s vlastným podnikaním a mám niekoľko. Ja'mám 40's a začal ich dostávať, keď mi bolo 18. Nechám ich podľa potreby prerobiť, aby vyzerali pekne.

kimmymac 13. júna 2011:

To'si ty!

kimmymac 13. júna 2011:

Chlapci a dievčatá ste blázni. Dokonca aj používať svoje telo, ako keby bol vypnutý poznámkový blok, mám na mysli cestu preč, keď starnete, starnú a vyzerajú naozaj zle. Už ste niekedy videli starú osobu s tetovaním, nie'Nevyzeraj veľmi dobre, pozri sa na seba, nájdi si starého s tetovaním a uvidíš seba v nasledujúcich 20 alebo 30 rokoch

cikcak 10. februára 2011:

čo znamená hviezda na mužských ušných lalôčikoch (viditeľné iba v angličtine)

motýľové tetovanie z Dallasu, Texas, 20. septembra 2010:

Hviezdne tetovanie, ak je umiestnené pekne, vyzerá fantasticky, ale mať veľké hviezdne tetovanie môže vyzerať hrozne

Nathan 13. októbra 2009:

Páni, mám na ramene tetovanie námornej hviezdy, ale neurobil som to'Nechápem to pre žiadny z nich

Kráľovná 29. augusta 2009:

Veľmi nápomocný

simone 11. júla 2009:

mann idc, čo znamenajú, ak dostanete hviezdne tetovanie a je to čisté'na tom všetkom záleží. Ak získate hviezdu, ktorá znamená niečo, čo robíte príliš veľa, dajte si hviezdu alebo pravidelné tetovanie, pretože ju chcete.

deestew z Kentucky 18. januára 2009:

Skvelé a užitočné informácie.

Alice 24. decembra 2008:

Wow, chcel som jednu z tých námorných hviezd, ale nikdy som nevedel, čo to znamená. Ja'Som príliš mladý na legálne tetovanie, dáva mi to môj priateľ, ale o to to dáva zmysel, pretože to pre mňa znamená vzburu. A táto stránka hovorí, že to môže znamenať vytvorenie vlastnej cesty, ktorá je podobná. Teraz som super načerpaný, pretože to má ešte väčší zmysel! Dakujem velmi pekne.

Jennalynn 11. septembra 2008:

hej, ten vrchný obrázok so zelenou hviezdou je friccen horúci..

starrkissed z Arizony, 28. júla 2008:

wow, niektoré z nich sú úžasné!

stylezink z Atlanty, GA. 8. júna 2008:

Odviedli ste úžasnú prácu vo všetkých svojich centrách a popísali ste rôzne významy typov tetovania's. Píš ďalej!

Tony Sky z Londýna UK 22. marca 2008:

veľmi poučné !! Nikdy predtým som si neuvedomil význam týchto tetovaní!!

veľký rozbočovač!

About the author