In Loving Memory: Memorial R.I.P. Tetovanie

Dva roky potom, čo moja babička prešla, som si nechal na jej predlaktie vytetovať citát z jej denníka jej rukopisom.

Citát z denníka mojej babičky, napísaný v čase, keď bojovala v prehratom boji s rakovinou prsníka. Tetovanie je v jej rukopise.

Citát od mojej babičky'denník, napísaný v čase, keď bojovala v prehratom boji s rakovinou prsníka. Tetovanie je v jej rukopise.

Tetovanie na pamiatku

Keď som v šokujúco mladom veku 26 rokov stratil veľmi drahého priateľa, začal som uvažovať o tetovaní na počesť jej pamiatky. Tesne po jej pohrebe som v náhodnom zošite narazil na hárok voľného listového papiera napchaného neprítomne. Muselo to byť z leta, keď sme mali 15 rokov, dovolenkovali sme s jej rodinou v Severnej Karolíne. Bola to stránka, ktorú skopírovala z bestselleru 70. rokov Jonathana Livingstona Čajka a kde bolo napísané jej rukou, "Máte slobodu byť sám sebou – svojim pravým ja – tu a teraz, a nič vám nemôže stáť v ceste."

Myslel som si, aké by bolo skvelé replikovať to v tetovacej forme, aj keď som to nikdy neskončil. Potom, keď moja babička zomrela na rakovinu prsníka, našiel som denník, ktorý začala, keď jej prvýkrát diagnostikovali. Existuje len niekoľko záznamov: Posledná, datovaná asi mesiac predtým, ako jej začala zlyhávať pečeň a ona stratila schopnosť písať, hovorí: "Zem nemá zármutok, ktorý by nebo nemohlo vyliečiť." Dva roky potom, čo prešla, som si nechal ten citát vytetovať na predlaktie, jej rukou. Mať tetovanie v jej rukopise nemusí dávať zmysel ani zmysel pre nikoho okrem mňa, ale držím ho veľmi blízko svojho srdca..

Existuje mnoho spôsobov, ako navrhnúť pamätné tetovanie. Nasleduje mnoho nápadov, návrhov a štýlov, s ktorými som sa vo svojom výskume stretol.

Prejdite nadol a nájdite pamätné tetovanie…

 • ktoré obsahujú mená a dátumy
 • ktoré obsahujú srdcia
 • s portrétom
 • ktoré sú náboženské
 • ktoré hovoria "R.I.P"
 • spomenúť si na milované zvieratko
 • a ďalšie jedinečné nápady na dizajn

Pamätné tetovanie obsahujúce mená & Termíny

Najjednoduchším a najpriamejším spôsobom, ako si uctiť blízkeho, ktorý prešiel, je zadať jeho meno a/alebo dátumy narodenia a úmrtia. Či už'malá babička načmáraná mäkkým písmom na lopatke alebo na úplnom zadnom diele s krstným menom, stredným menom, priezviskom, dátumom narodenia, dátumom úmrtia a sprievodným citátom a zmysluplným obrázkom, bude tento typ pamätného tetovania vždy byť populárny.

Smrť zanecháva bolesť srdca, ktorú nikto nemôže vyliečiť. Láska zanecháva spomienku, ktorú nikto nemôže ukradnúť.

"V láskavej pamäti" Tetovanie so srdiečkami

Keď stratíte niekoho, koho milujete, máte pocit, že sa vám láme srdce. Aj keď uplynul čas a rana sa začala hojiť, stále máte pocit, že vám chýba kúsok srdca, ako tam'je diera, ktorú nemožno nikdy vyplniť. Možno to je dôvod, prečo sa toľko ľudí rozhoduje pre jednoduché alebo prepracované tetovanie srdca na pamiatku – natrieť si kožou, čo môžu'necítiť sa v tele.

Žiť v srdciach tých, ktorých milujeme, neznamená zomrieť.

Tetovanie s okrídleným srdcom

Jednou z variácií štandardného tetovania srdca je okrídlené srdce. Kombinuje, predpokladám, prvky lásky a anjelov (alebo neba). V závislosti od vášho osobného náboženského presvedčenia môže tetovanie tohto typu predstavovať myšlienku, že vaša milovaná teraz získala krídla a je s ostatnými anjelmi, ktorí na vás dozerajú z druhej strany. Mohlo by to tiež znamenať, že láska je jediná vec, ktorá vám dáva krídla, alebo že vás láska pozdvihne tam, kam patríte.

Keď budete zarmútení, znova sa pozrite do svojho srdca a uvidíte, že v skutočnosti plačete za tým, čo vám bolo potešením..

– Khalil Gibran

Pamätné portréty tetovania

Ako som už spomenul vo svojom článku o Nápadoch na tetovanie: Portréty, urobiť si tetovanie na výšku je často veľmi dojemný a emocionálny zážitok, ktorý je ešte umocnený, keď je portrétové tetovanie určené na počesť milovanej osoby, ktorá zomrela. Portrétne tetovanie je pomerne zložité a vyžaduje si trpezlivosť a obetavosť skúseného tatéra, ktorý dbá na detaily a dúfajme, že má s týmto špecializovaným typom umeleckých diel veľké skúsenosti.

Keď sa niekto, koho milujete, stane spomienkou, spomienka sa stane pokladom.

Náboženské pamätné tetovanie

Tieto prevedenia majú rôzne tvary a veľkosti. Jeden z najbežnejších obrázkov je kríž alebo krucifix, či už s milovanou osobou alebo bez nej'meno alebo dátum narodenia/úmrtia vytlačené na banneri omotanom krížom. Modlite sa ruky, obzvlášť modliace sa ruky zvierajúce ruženec (ak vy'katolíckej viery), sú tiež často vídané. Anjeli sú niekedy zobrazovaní, ako sa pozerajú z neba, usmievajú sa alebo dokonca objímajú náhrobný kameň.

Tí, ktorých milujeme a strácame, sú vždy prepojení srdcom do nekonečna.

– Terri Guillemets

R.I.P. Tetovanie

Nakoniec posledným typom je jednoducho povedané, najstarší sentiment v knihe: R.I.P., ktorý znamená requiescat v tempe (v latinčine) alebo odpočíva v pokoji. To je koniec koncov naša najväčšia nádej. Modlíme sa, aby naši blízki, ktorí trpeli chorobou, bolesťou srdca alebo depresiou, boli teraz na mieste, kde už nemôžu viac ublížiť. Dúfame, že našli mier, keď strážia tých, ktorých zanechali na zemi. Dúfame, že nie sú mŕtvi, iba odpočívajú, kým nenájdu inú maternicu, v ktorej by rástli, a vrátia sa k nám, aby sme sa znova stretli – ak nie v tomto živote, potom určite v budúcom.

Keby ťa láska mohla zachrániť, žil by si večne.

Spomienka na domáceho maznáčika s tetovaním

Niekedy milovaný človek, ktorý zomrie, nie je vôbec človek a smrť milovaného domáceho maznáčika môže byť neznesiteľne bolestivá. Tetovanie je úžasný spôsob, ako udržať svojho priateľa po svojom boku navždy.

zamilované-spomienky-rip-tetovanie

Timothy Tolle prostredníctvom Flickr Commons

zamilované-spomienky-rip-tetovanie

Alice Carrier prostredníctvom Flickr Commons

Iné spôsoby, ako navrhnúť jedinečné pamätné tetovanie

 • Ak nájdete niečo, čo napísali – dokonca aj podpis – môžete začleniť ich rukopis.
 • Ak niečo miloval človek – napríklad pečenie košíčkov alebo surfovanie, alebo mali obľúbený kvet – jeho použitie v dizajne môže dodať zmysel.
 • Ak medzi vami došlo k osobnému vtipu alebo slovu alebo piesni, ktorá mala vo vašom vzťahu obzvlášť veľký význam, považujte to za súčasť návrhu.
 • Ako dizajn použite ich meno. Vymyslite zaujímavé spôsoby, ako môžete meno ohýbať, naťahovať alebo tvarovať do zmysluplného symbolu.

Pamätajte si, že dizajn nie'Nemusí to mať zmysel alebo zmysel pre kohokoľvek okrem vás.

Co si myslis?

Komentáre

Sabrina Delaune 16. mája 2020:

Mal som 4 potraty a moja stará mama, môj strýko a moja sesternica zomreli pred 10 rokmi, tri po sebe nasledujúce mesiace a teraz moja mama zomrela 20. apríla. Je tu pamätné tetovanie na počesť všetkých.

precioud 09. januára 2020:

Pred mesiacom som stratil svojho 7 -mesačného syna, potrebujem nápady na tetovanie na pamiatku

sarah 21. decembra 2019:

Zomrela mi najlepšia kamarátka vo veku 13 rokov. Boli sme si veľmi blízki, povedali sme si všetko bez akéhokoľvek úsudku. Chcem nápady na tetovanie. Myslím, že teraz niečo napadne, pretože sa to iba stalo a ja myslím, že to myslíš rovno. Ďakujem

Arica 2. júla 2019:

Pred 7 mesiacmi som prišiel o 18 -ročného syna. Potrebujete pre neho niekoľko dobrých nápadov na pamätné tetovanie.

Trace McG z Kanady 21. mája 2019:

Pred viac ako rokom som prišiel o svojho milovaného manžela. boli sme zosobášení takmer 43 rokov. dal som si urobiť prvé tetovanie "náš" pieseň na mojom ľavom vnútornom predlaktí. Shania Twain'si ty'stále ten jeden. veľmi to vystihovalo naše začiatky. veľmi jednoduché, vlastným rukopisom. ak sa práve cítim dobre a vždy to tak bude.

Anna 17. mája 2019:

Moja mama zomrela 20. februára 2019. Chýba mi a myslím na ňu každý deň. Na pravú ruku som dostal ružový tat. Kmeň je jej skutočné ekg a ttf po jeho boku dnes, zajtra navždy. To bolo niečo, čo sme vždy hovorili. Je to také ťažké, že mi s ňou zomrelo srdce. Moja vnučka ukazuje na moje tat, hovorí mi gigis srdce.

Nefertiri 6. mája 2019:

16. novembra som z ničoho nič stratil svoju matku pred 11 mesiacmi. Mám 2 tatty s jej menom, ktoré som chvíľu mal. & druhý potom, čo prešla. Len hľadáme niečo nové

Michael 22. apríla 2019:

Stratil som svojho priateľa Paula herzoga a pokúšal som sa nájsť dobré návrhy tetovania

lisa kuchár rudd 23. marca 2019:

joe brannon,

že'je najlepšia správa, že bola zachránená!

Tracey jewell 13. júla 2018:

Pri požiari som prišiel o svojho 17 -ročného syna, netuším prečo a ako oheň začal, tak mi chýbal, že bol mojím svetom. Potrebujem na jeho pamiatku hodnú úžasnú spomienku, bol to skvelý syn. Jeho meno na štítku bolo kríza. Potrebujem nápady plz

Donna Tome 19. mája 2018:

Ja'Hľadám pre mňa tetovanie, môj otec zomrel 6. mája a ja mu chcem nechať urobiť nejaké návrhy

Deanna Griggsová 19. decembra 2017:

Môj syn bol zavraždený 28.10.2017 Veľmi mi chýba. Ja'snažím sa nájsť cestu. Vyjadrite svoju stratu tetovacou plechovkou'Nenašiel som nič, čo by sa mi páčilo, ale žiadne nápady

David Barrett 28. júla 2017:

Stratil som svoju mamu pred 2 týždňami. Chcete anjela, aby vyzeral ako malý diabol. So slovami. Mama vždy sleduje svojho malého diabla.

Alžbety 25. mája 2017:

Môj syn práve prešiel po 6 -mesačnom boji s luekémiou. Chcem začleniť meno, dátum s niečím podobným "silne bojoval až do smrti a krídlami samozrejme lietal" možno s krídlami a mečom .. možno je toho príliš a potrebujem s tým pomôcť

[email protected]

Bývam v L.I., NY. Ďakujem

Sharon Beauchmei zo Seattlu, WA, 29. apríla 2017:

Moja spolubývajúca si nedávno dala vytetovať RIP atramentom vyrobeným z popola svojich dcér. Spoločnosť bola https://engraveink.com/rip-tattoos/ Nechala to urobiť len pred pár týždňami, neviem, ako vložiť obrázok, inak by som to urobil. Veľmi cool dizajn a veľmi zmysluplný.

Amos Evans (Butch) 27. apríla 2017:

Moja mama zomrela pred 2 rokmi 4. júla pri požiari akékoľvek návrhy, ako niečo iné, ako majú všetci

Joe Brannon ml 7. apríla 2017:

Moja dcéra bola zabitá pri strašnej nehode 21. januára 2017 a na otca nikdy nezabudnem's malým dievčatkom, aj keď mala len 29. Strašne mi chýba, ale prosím ju pred 2 rokmi, aby sa k nám pripojila v kostole a sledovala, ako budem pokrstená, a ona išla dole na alter a požiadala o záchranu a obaja sme boli pokrstení na v ten istý deň, takže viem, že sa teraz šla pripojiť k pánovi. Hľadal som perfektné tetovanie, na ktorom by som si zapamätal jej život. Našiel som jeden, ale bude na ňom potrebné vykonať niekoľko zmien. Staral som sa o ňu každú noc, než išla byť s pánom. Ja'vždy som svojim deťom povedal, že ich milujem niekoľkokrát denne a pred spaním. Zajtra nám nie je prisľúbené, preto svoje deti objímajte a bozkávajte pri každej príležitosti, bez ohľadu na to, koľko majú rokov. Je tu veľa pekných tetovaní, ale prístav'nenašiel som jedného, ​​ktorý by porazil toho, ktorého som ja'už som našiel. Milujem ťa a chýbaš mi, Ashley, a keď si odišiel, vzal si s mnou časť môjho srdca.

Alexandra 14. septembra 2015:

Moju najlepšiu priateľku zavraždil jej snúbenec v júli, boli sme najlepší priatelia 8 rokov !

Zdá sa mi, že pre ňu nemôžem prísť s vhodným pamätným tetovaním, sklamal som ju, pretože viem, že keby sa to stalo mne, niečo by dostala v ten istý deň, keď zistila:'(.

Chýbaš mi Samantha Higgins ♥

Moja krásna najlepšia priateľka, nikdy na teba nezabudnem !

jeff 13. augusta 2015:

Môj otec zomrel, keď som bol dieťa, bol bodnutý a zabitý v boji, ale teraz mám 18 rokov a chcel som si ho dať vytetovať na ruku. Nemôžem sa dočkať. Otec R.I.P 1977-1998

monique 1. júna 2015:

môj manžel zomrel 22. decembra 2012 na rozsiahly infarkt. bolo to veľmi náhle a šokujúce dodnes. Hľadal som perfektné tetovanie, ktoré by predstavovalo jeho a jeho lásku k hudbe. Našiel som niekoľko, ale všetky sa mi zdajú príliš veľké alebo objemné alebo nie sú také, aké som očakával. Čo si myslíte, že by som mal urobiť alebo čo odporúčate

Vehyn zo Sydney 21. decembra 2014:

To'Je také pokorné vidieť, ako každý reaguje tak krásne, bez ohľadu na to, aká tragédia ho alebo ich blízkych postihla. Ďakujem za uverejnenie niečoho tak úžasne dojímavého.

Cameron 3. marca 2014:

Ahoj, volám sa Cameron I.'Mám 13 rokov a môj otec zomrel pred niekoľkými mesiacmi, a keď budem mať 16 rokov, chcem si dať vytetovať, aby som si ho pamätal.'Je skoro na to myslieť, ale naozaj chcem premýšľať o tom, čo som'dostanem a potrebujem niečo špeciálne nejaké nápady? Ps Chcel som do toho pridať niekoľko vecí, vďaka ktorým bude super osobné, môj otec zomrel na infarkt a práve sa dožil 43 rokov. Zomrel 8.12.13, keď bol ďaleko v posteli vedľa mňa, a keď som sa tam prebudil, začalo snežiť a zakaždým, keď sneží, príde pieseň "pobyt" Dúfam, že vám tieto osobné veci pomôžu!

Zemiak 2. marca 2014:

V roku 2005 som prišiel o otca

v roku 2007 som prišiel o bratranca

2009 moja teta

2011 moja stará mama

A minulý rok môj starý otec

Je preč, ale nezabudnuteľný

noneya 26. februára 2014:

moja mama tento rok zomrela a mám iba 15 rokov a čakám do 18 rokov, kým si na ňu nechám vytetovať #ripmommy #loveu

supmci123 27. novembra 2013:

Môj otec zomrel pred desiatimi rokmi na moje narodeniny 1130, odvtedy som hovoril, že si ho musím zapamätať, kým mi to trvalo 8 rokov.'to urobiť z neznámeho dôvodu, keď teraz mám ja'dostal som tat posledné dva narodeniny, ktoré majú tetovania pre nich význam, pretože som Strelcom, pretože prešiel na moje narodeniny a rád lovil ryby. Rozhodol som sa získať symbol zverokruhu, namiesto luku, šípu som im dal rybársky prút. miloval rybolov a v minulom roku dostal basovú zverokruh, je na mojej ruke a na druhej strane so slovami, že idem na ryby …. tento rok má problémy s tým, čo dostať a chýba mu ako bolo to včera, keď tu bol, xv RIP POPS, ako ma moje deti volajú, milujem ťa, oci….

Salina 19. novembra 2013:

Moja neter odlepila v máji, jej mama bola iba 6 mesiacov tehotná, keď prilepila, dieťa bolo veľmi choré a bojovalo, ale boh s ňou mal iné plány. Rád by som mal niečo, čo by mi pripomenulo ten malý bojovník všetky ideály, ktoré môžem.'nemyslieť na nič

udeliť 13. októbra 2013:

Hej, môj strýko zomrel, idem si urobiť tetovanie na jeho pamiatku, čo by vyzeralo dobre?

Meron 9. októbra 2013:

Moja matka prešla asi pred 11 rokmi! Chcem si dať vytetovať R.I.p, prosím, môžeš mi dať nápad, vďaka! [email protected]

Joe 6. októbra 2013:

Môj starý otec, ktorý ma vychovával od mojich 18 mesiacov, zomrel pred niekoľkými dňami a ja som naozaj chcel na jeho pamiatku svoje prvé tetovanie. Nejaké nápady ktokoľvek?

alicia 27. septembra 2013:

Pred 7 rokmi som prišiel o otca & chcem si dať lepšie vytetovať môjho otca zrazilo auto & prebehol 3 krát mal som 17 1/2 roka teraz mám 25 rokov

Yolande 13. septembra 2013:

Moja mama zomrela pred mesiacom, chcem si nechať urobiť prvé tetovanie, aby som si na ňu spomenul. Niečo špeciálne. Akékoľvek nápady?

Tyler R.. 28. augusta 2013:

Môj otec zomrel, keď som mal 12 rokov'Teraz mám 16 rokov a dúfam, že si dám pekné tetovanie na pamiatku toho, kto bol a ako si ho pamätám

Jorge 20. augusta 2013:

Pred maturitou som prišiel o oboch rodičov. Naozaj by som chcel nejaké nápady, čo by som pre ne mal dostať.

Steve A.. 7. augusta 2013:

Môjho 16 -ročného syna zabil opitý vodič na 4 jazdných pruhoch oddelených priemerom 20 yardov. A opitý pervitínom žil. Chýbaš mi synak. Otec ťa veľmi miluje. A NIEKTORÝ DEŇ SA VIDÍ ZNOVU. BOLA PRIJATÁ NA ŠKOLU PRED MED. AAARRRGGG.

babynológia z New Yorku 20. júla 2013:

Milujem vašu novú tému centra! To'je veľmi pekný A skutočne oveľa čitateľnejšie ako staré.

Monzta 18. júla 2013:

Moja matka zomrela len pred 2 krátkymi dňami, pretože nemám nič fyzické, čoho by som sa mohol držať, čo by mi ju pripomínalo. Cítim, že tetovanie by slúžilo účelu, na ktorý som'mierim na Plánoval som niekde dostať kríž s detailmi na ľavej ruke, ale stále nie'neviem čo to'vyzerám tak, ako by som chcel. Pretože je to pre ženu, ktorú som v živote miloval najviac, chcem, aby to bolo dokonalé.

Kristian z Pensylvánie 10. júla 2013:

Ľavú ruku, ktorá je môjmu srdcu najbližšia, mám vyhradenú na svoje spomienkové tetovania. Okolo ľavého zápästia mám vytetovaný náramok s nápisom " Na pamiatku Miriam " pre moju babičku na moju mamu's strana; žltá kmeňová ruža na mojom vonkajšom predlaktí, na ktorej sú iniciály mojich starých mám od môjho otca's strane (pretože milovala žlté ruže); a jeden na moje ľavé rameno rozpadajúceho sa kríža pre môjho malého brata, ktorý zomrel vo veku 16 rokov z Duchene's svalová distrofia. (Miloval by sa rozpadajúci sa kríž). Hovorím tomu moja pamätná ruka. Je to taký jednoduchý nápad tetovať pamätníkov, ale úprimne vo mne vyvoláva pocit, že sú vždy so mnou, v mojom srdci.

stu 8. júna 2013:

Je mi veľmi ľúto, že o všetkých počujem'sú tu straty. Moja sestra bola zavraždená v roku 2010 a ja som sa nakoniec rozhodol, že jej chcem dať niečo na pamiatku. Milovala tetovanie a myslím, že by mi to určite povedalo, lol, tiež ich milujem. Sme pôvodní obyvatelia, takže som chcel získať niečo, čo predstavuje našu kultúru a len sesterskú lásku, ale chcem sa uistiť, že je to perfektné.

Samantha 28. apríla 2013:

Môj manžel a otec mojich detí zomrel na spánkové apnoe asi pred 2 týždňami … myslím, že urobím plačúceho klauna s dátumami 8/7/83-4/10/13….

Christina 17. apríla 2013:

V minulom marci zomrela moja nevlastná matka a starý otec. asi len 2 týždne. Dúfal som, že dostanem niečo, čo môže byť pre nich oboch. ale nie som si istý, čo chcem robiť. nejaké návrhy?

Ronda 12. apríla 2013:

Môj brat nečakane zomrel 9/12/12. Stále nemôžem zniesť bolesť z jeho straty. Beriem lieky, ktoré mi pomôžu zvládnuť. Bolesť tak hlboká, ako by mala, by mala zanechať hlbšiu jazvu. Chcem tetovanie, aby som mohol vyjadriť svoj smútok fyzicky. Chcem, aby to bolelo, aby som svoju bolesť mohol zamerať na niečo hmatateľné. Chcel by som portrét, ale keby to nebola skutočná podoba, alebo čo je horšie, zle urobené, cítil by som vinu za to, že som mal na neho zlý pamätník.

Som v strate Miloval toľko vecí. môžem'Nezdá sa, že by prišiel s jediným obrázkom alebo dokonca s kolážou, ktorá ho predstavuje, alebo vyjadruje, aký bol pre mňa dôležitý. Pomôžte mi, prosím, vyjadriť svoju bolesť, aby som naňho mohol začať so šťastím spomínať.

len červená 26. februára 2013:

Moju dcéru zavraždili pred deťmi takmer pred rokom. Chcela by som si dať vytetovať, aby som ukázal, akým typom osoby bola a ako veľmi ju milujem a chýba mi. Nejaké návrhy? Rozmýšľam, že si to dám na chrbát alebo na rameno. Mala by mať 30 rokov.

Amanda 7. februára 2013:

Môj otec zomrel 3 mesiace predtým, ako som zmaturoval. čakali sme, že odíde niekoľko rokov, ale držal sa. Vždy hovoril, že nepôjde, kým ma neuvidí maturovať. Hľadal som, aby som mu niečo vytetoval, ale nemám nápady. nejako sa mi nepáči nič, čo má niekto iný.

Linda 30. januára 2013:

Môj snúbenec zomrel v pondelok večer 1/28/13. 19. apríla mal práve 38 rokov. Chcem nejaké malé tetovanie na pamiatku. Ja nie'neviem čo. Tak strašne mi chýba. Nikdy som nevedela, že ma niekto môže milovať tak, ako on. Akékoľvek nápady by boli skvelé [email protected]

Filip 22. januára 2013:

ahoj všetci, vidím straty tu je to hrozné. mám 28 a deň po Vianociach som stratil manželku. Mám malú dcéru a chcem si dať vytetovať portrét alebo veci, ktoré sa jej páčili. ak niekto vie pomôcť s takýmito nápadmi. som veľmi zvedavý, čo chcem získať a kam to chcem dať. môžete ma kontaktovať na adrese [email protected] akákoľvek pomoc je vítaná

jennifer 13. decembra 2012:

Hej všetci, práve som stratil svojho malého brata, 10. novembra tohto roku. Zahynul pri autonehode, ktorú mal práve 20. septembra. Všade som hľadal pamätné tetovanie. Boli sme veľmi blízko, ak má niekto nejaké nápady alebo čokoľvek, pošlite mi e -mail na adresu [email protected]'hľadal som všade a útočisko'Zatiaľ sa mi nepodarilo nájsť nič, čo by to hovorilo'je ten. ak mi niekto vie pomoct napiste mi prosim

katlymn 28. novembra 2012:

Môj starý otec zomrel v septembri a bol to muž, ktorý miloval kone. Chcem si dať vytetovať podkovu, ale chcem doň vložiť jeho meno. Chcem, aby to bolo špeciálne, pretože bol špeciálnou súčasťou môjho života.

joanne 17. októbra 2012:

stratil som malého brata, keď mal 11 rokov, moja mama ho pomenovala bight eyes, pretože mal veľké modré oči, miloval tiež keltský futbalový klub, hľadám citát, ktorý privedie všetky tri k životu, môže mi niekto pomôcť

pretože (autor) z N. J. 16. augusta 2012:

@gundy – "Milujte ich dnes, zabudnite na to, čo prinesie zajtrajšok." Úžasný citát, nedalo sa'sám som to nepovedal lepšie 🙂

gundy 15. augusta 2012:

Akú dieru zanechal v mojom srdci, všetky tie slová sú ich, ale je ťažké sa ho dotknúť, bol mojím partnerom a bratom, dali sme sa pokrstiť a vyrastali sme od autíčok na zápalky cez nožičky k dievčatám až po manželky a pozerali sme sa na cestu. deti a všetky tie veci, ktoré vás robia tým, kým ste. Vždy som si myslel, že tam bude, ale to nebolo tým, že ten telefonát stále žije v mojich spomienkach, aký veľký muž ma rozosmial a nedal mi nič iné, len to, čo hľadal. späť, mali sme pár dobrých chvíľ v rockhamptone b&Lopta bola mimo kohútika, milujte ich, nech sa zamýšľate nad tým, čo zajtra prinesie

Juan 27. júla 2012:

Moju mamu zastrelili, keď som mala desať rokov, spáchala samovraždu. Teraz ja'mám 17 a naozaj si chcem dať tetovanie, aby som si na ňu spomenul. Táto skúsenosť veľmi ovplyvnila môj život a chcem, aby som si ju pamätal tak, ako som to neurobil'Nemám s ňou veľa času, a keď som to urobil, bohužiaľ som bol dieťa a považoval som to za samozrejmé. Teraz si uvedomujem, že to bola moja mama a chcem si na ňu spomenúť a reprezentovať skutočnosť, že som to prežil a ja'Stále som tu cez všetku bolesť, vždy budem milovať svoju mamu.

max 11. júla 2012:

Môj najlepší priateľ zomrel 18. júla bude mať tri roky a chcem pre neho niečo získať, ale naozaj nie'neviem čo. Akékoľvek návrhy, ak áno, napíšte mi na [email protected] ďakujem

chris 6. júla 2012:

stratil som svoju sestru pred 8 rokmi, ktorá náhle zomrela na infarkt, vždy som si ju chcel dať vytetovať na pamiatku, ale neurobil som to'nechcem, aby to hovorilo rip v pamäti atď

2 citáty, o ktorých som premýšľal, boli

"svetlo nikdy nezmizne, len sa presúva na iné miesto"

alebo

"čo srdce kedysi poznalo, nikdy nezabudne"

sharrelle steeke 21. júna 2012:

moja mama zomrela, keď som mal 2 roky, teraz mám 23 rokov, chcem mať na ruke akékoľvek meno jej tetovanie

jen 31. mája 2012:

môj priateľ zomrel pred tromi týždňami dnes v našom byte na predávkovanie heroínom, boli sme spolu tri roky a žili sme spolu od prvého dňa. Chcem mu urobiť tetovanie na pamiatku, pretože aj on mi zachránil život, keď sme spolu bojovali so závislosťou. Prial by som si, aby som opäť mohol zachrániť jeho. Naozaj chcem pre neho získať niečo úžasné!

carlene jackson 28. mája 2012:

Je to 30 rokov v júli, pretože moja sestra zomrela a som ako tetovanie a neviem, čo mám robiť, ale viem, že to chcem mať na krku, takže akékoľvek nápady, ktoré poviete, povedzte, plus mám ďalších 5 tetovaní, meno a dátum mojich synov narodenie na mojom zápästí, ruža na mojom ramene, súčet kvetov na mojej nohe, delfín a členok a čínsky nápis na spodnej časti môjho chrbta

d 23. mája 2012:

Moji synovia otec/môj priateľ zomrel 18. júla 2011 Chcem si dať vytetovať srdce s jeho menom a dátumom na zápästie.'neviem aké farby mám robiť'nechcem všetko čierne, chcem v tom nejakú farbu.

kels 12. mája 2012:

Môj otec zomrel o mesiac neskôr. Mal som 18 rokov. Čakal som 5 rokov, kým som dostal jeho pamätné tetovanie, pretože som chcel nájsť správneho umelca, moje tat je na mojom členku. Je to jednoduché. Hovorí sa, že otec a potom horoskop narodil sa a v roku, v ktorom zomrel, som pridal modré a tyrkysové vlny, pretože rakovina je vodným znakom okolo jeho mena do polovice lýtka a vlny mi vírili dole na nohu, je to veľmi jednoduché a do bodu, ktorý pridám " tam'diery v nebeskej podlahe" obopínajúc moju nohu. a plán na získanie zodpovedajúceho na druhom členku, keď prejde moja mama. Tiež mám na ramene pamätník pre môjho strýka. Je to prezývka, ktorou ma volá. Je v poriadku urobiť si čas s pamätným tatom, ktoré chceš'nechcem ľutovať niečo také dôležité. Keď uvidíte správny obrázok, budete to vedieť'to, čo chcete, nie je'Nezáleží na tom, či ľudia dostanú vaše tetovanie, je to pre vás a vaše uzdravenie budúci týždeň bude 9 rokov od chvíle, keď môj otec prešiel a plánuje dokončiť moje tetovanie. Len si spomeňte na akékoľvek tetovanie, na ktoré musíte myslieť, keď budete mať 80, budete ho stále milovať? Veľa šťastia, chlapci, a mrzí ma vaše straty. Môžem povedať, že naozaj viem, aký je to pocit

Bianca 09.05.2012:

Ahoj. O tetovaní som uvažoval už nejaký čas. Mám s tým problémy Chcem dostať motýľa na pravú lopatku. Moja mama zomrela, keď som mal 13 rokov, takmer pred 5 rokmi. Spomienka na ňu je malá a mizne; a vo vnútri ma to triešti, keď viem, že nikdy neuvidí mňa ani môjho brata vyrastať. Chcem jej dať vytetovať, povedať, že bude vždy po mojom boku a pripomenúť mi, že nikdy nie som sám. Čítal som niečo o motýľoch " Sú to duchovia mŕtvych a prinášajú jasnosť do ťažkých časov" Obklopujem sa motýľmi. Keď som bol mladý, môj život bol veľmi ťažký. Moja mama mala veľké problémy byť tu a ja som nikdy nechápal, prečo. V mojom tetovaní motýľov chcem niekoľko návrhov alebo slov, ktoré by opísali náš život. A chcem, aby sa motýľ líšil od všetkých ostatných. Dokonca som premýšľal o tom, že by som jej tvár zaradil do línií motýľa. Len mi veľmi chýba.

Nejaké nápady?

dekan 7. mája 2012:

prečo si všetci nepamätáte niečo, čo vy a bohužiaľ neskoro milovaní/obľúbení/milovaní ľudia robili a kreslili si svoj vlastný dizajn, ak neviete kresliť, jednoducho urobte hrubú kópiu u tatéra a požiadajte ho, aby to zobral a urobil niečo s tým nakresli si to pre seba, chceš to !! to je to, čo by som asi urobil .. namiesto obvyklých na vyššie uvedených obrázkoch .. to bude pre teba a druhú osobu znamenať viac … len sa snažiť pomôcť a ospravedlniť svoje straty!!

Dekan xx

d021411 6. mája 2012:

Môj priateľ/ otec mojich synov zomrel 18. júla 2011. Chcem si dať na zápästie vytetovať srdce s jeho menom a dátumami..

hanblivý 13. apríla 2012:

Chcem tetovanie srdca s krídlami a bannerom, na ktorom je uvedené meno mojich otcov a niečo okolo neho s nápisom ocko's dievča na tom možno ďalší banner pod srdcom s krídlami neviem, čo by na mne vyzeralo dobre, pretože som malý, takže nie je veľa miesta na nanášanie atramentu

savi 12. apríla 2012:

Chcem si dať vytetovať spomienku na svoju babičku, ktorá zomrela 3 mesiace po tom, čo som sa presťahoval do inej krajiny, a na pamiatku mojej tety, ktorá zomrela po 3 rokoch boja s rakovinou, chcem získať niečo malé a jednoduché, ale idk boli a čo získať

sarah 29. marca 2012:

Moje gramy zomreli na Štedrý večer v roku 2002. Chcem si dať vytetovať jeho náhrobný kameň s chodníkmi a odtlačkami nôh smerujúcich do neba.

zach 25. marca 2012:

Môj otec pred pár rokmi spáchal samovraždu. Dúfam, že si na neho spomeniem pekné tetovanie a budem otvorený akýmkoľvek návrhom

brendan 21. marca 2012:

Mám 17 rokov Chcem pre svojho brata tetovanie, ktoré mi zomrelo po niekoľkých ústach po narodení, neviem, čo pre neho dostať

Britney H. 20. marca 2012:

Moja mama zomrela pred mesiacom na dva rôzne druhy rakoviny. Mám iba 18 rokov a ťažko si predstavujem všetky dôležité veci v živote bez svojej matky. Svoje prvé tetovanie som si nechal urobiť pred pár týždňami a má v sebe srdce, takže sa snažím nájsť nové a originálne nápady, ktoré mi pomôžu vždy si spomenúť na náš spoločný život. moje spomienkové tetovanie mi pomôže nájsť uzavretie, takže chcem, aby to bolo špeciálne.

Cora McDuffy 20. marca 2012:

26. februára bola predo mnou zastrelená moja životná láska. Mám pocit, že mi niečo chýba, a len sa modlím, aby ho Boh držal blízko mňa a mňa. Vždy ťa budem milovať Marcus D. Henton

Kassie 13. marca 2012:

Chcem tetovanie na pamiatku svojej skvelej opatrovateľky a skvelého nevrlého, ale neviem, čo dostať, pretože chcem jedno tetovanie na pamiatku oboch … Nechcem'neviem, čo mám získať … Pomôžte mi .. (:

Sierra 8. marca 2012:

R.I.P všetkým úžasným a pokojným a pokojným ľuďom, ktorí sú rajom, vy ste tým lepším miestom

R.I.P ceyonia tanae austin

Narodený 2000, zomrel 2011

Ashley Lowe 7. marca 2012:

Chcem získať pamätný tat pre moju matku a otca. Moja mama zomrela v roku 2010 na rakovinu mozgu a potom som stratil svojho otca v roku 2011 pri vraku cacr … akékoľvek nápady, ako ich môžem začleniť do jedného tat a nevyzerať príliš preplnene??

Aleena Devi 06.03.2012:

13. novembra 2011 som stratil svojho 16 -ročného syna Krishneela Goundera. Urobím si tetovanie na jeho meno, pretože som ho miloval a veľmi mi chýba..

nibo 5. marca 2012:

ahoj, hľadám tetovanie 2 pre môjho starého otca, ktorý bohužiaľ zomrel na moje 30. narodeniny, ktoré boli v sobotu, dúfam, že mi nejaký 1 môže pomôcť, ďakujem

Chanel 3. marca 2012:

moja najlepšia priateľka zomrela minulý mesiac, bolo to ťažké. Uvažovala o tetovaní ako o jednom zo spôsobov, ako si ju navždy uctiť. RIP Leyla

Willie 2. marca 2012:

Moja mama zomrela, keď som mala sedem rokov a vždy som sa chcel dať tetovať a teraz aj ja'm na vysokej škole Všetko, čo teraz musím urobiť, je ušetriť si dosť peňazí na to, aby som to získal.

sarah 28. februára 2012:

Ruben Gomez Jr 1974-2011 RIP, miláčik, budeš mi chýbať

tabitha 25. februára 2012:

Pred mesiacom som stratil 36 -ročného otca, 18 -ročného a idem si dať vytetovať srdce, ktoré hovorí, že ťa budem navždy nosiť v mojom srdci! Zomrel na zlyhanie viacerých orgánov 🙁

emma 15. februára 2012:

Stratil som svoje dievčatko narodené v 19 týždňoch minulý štvrtok, idem ju pochovať budúci víkend, ale mám pár nápadov. Chcem anjelské krídla so slzami a jej menom vo hviezdach. Akékoľvek nápady na to, čo iné mi chýba.

dylan 15. februára 2012:

moja teta zomrela včera ráno (deň valantínov) na rakovinu. Hľadám tetovanie, ktoré by som jej vzdal hold. mám 17, ale moja mama povedala, že ma musíš zobrať, aby som si zobral tetovanie, takže teraz viem, čo chcem dostať

Jordánsko 06.02.2012:

Pred rokom a pol som prišiel o otca na infarkt, keď som mal 15. Mal 46 rokov. Teraz si chcem dať vytetovať jeho pamiatku, ale moja mama vyhrala'nedovol mi to tiez. snažiac sa ju presvedčiť na moje 17. narodeniny

Heather Rae 1829 z Desert Hot Springs v Kalifornii 6. februára 2012:

Chcem si dať vytetovať sesternicu Amandu, narodila sa 15. júla 1989 a zomrela deň po mojich narodeninách, 31. júla 1995.!!!

A moja stará mama zistila, že v máji 2011 mala rakovinu 4. stupňa a zomrela v deň narodenín mojej sesternice amandy 15. júla 2011!!!

Chcem pre oboch získať niečo, ale nie som si istý, či by som mal dostať dva tetovanie alebo len jeden pre oboch!!!!

R.I.P BABIČKA A AMANDA BUDE MI OBA CHÝBAŤ A NAVŽDY MILOVAŤ OBA!!!

chris clark 27. januára 2012:

Moju dcéru zasiahli a zabili asi pred mesiacom, keď sa chystala nastúpiť do autobusu a ísť do školy …. práve mala 13 rokov a bola zasiahnutá a 10 dní pred Vianocami ….. akékoľvek návrhy na to, čo dostať?

Chelise Coklin 25. januára 2012:

Môj otec zomrel pred 2 rokmi, dec. 29, deň po mojich 14. narodeninách, a deň pred mojou matkou a tetami (sú dvojčatá) narodeniny (30. decembra) … Takže minulý rok na skoré narodeniny Dar od môjho brata ja tetovanie keltského kríža a iniciály môjho otca v prvých 3 bodoch … Najväčší nápad všetkých čias 🙂

Lisamarie Byrnes 25. januára 2012:

Môj otec zomrel 24. septembra 2010 & Chcem niečo, čo mi ho pripomenie … bol veľkou súčasťou môjho života.. & veľmi mi chýba … nie'Nechcem ho vidieť skôr, ako umrie alebo skôr, ako ochorie … Chcel som si teda dať vytetovať nápis Papa a srdce s krídlami.

sarah 19. januára 2012:

Keď som mal 11 rokov, stratil som svojho otca. Akýkoľvek návrh na to, čo by som mal dostať s niečím, čo hovorí daddys girl !

Trista 14. januára 2012:

Môj starší brat mal 17 rokov, keď zomrel na obojstrannú pneumóniu, bol v októbri 8 rokov preč a ja som chcel pamätné tetovanie, ktoré symbolizuje čistotu a má kríž, pretože vždy sme chodili do kostola, ak by si mohol prísť s niečo, čo by bolo úžasné, môj e -mail je [email protected] pošlite mi prosím e -mail s nejakými návrhmi, ďakujem

cameron 12. januára 2012:

moja sesternica zomrela, keď som bol v 5. ročníku, teraz som v 9. a volala sa Claudia rose bogan a chcem dostať jej meno s ružou okolo

Pani Kim 11. januára 2012:

Môj 18 -ročný syn bol zabitý 15. júla 2011 pri chôdzi od mojej matky'dom po zastavení na návštevu. Snažil som sa prísť s myšlienkou, ktorá by vyjadrila, ako veľa pre mňa znamená a ako mi každý deň chýba. Nie som si celkom istý, či by portrét, kríž alebo čo a kde umiestniť mali byť spôsobom, ako vyjadriť svoje pocity..

Cindy Jensen 10. januára 2012:

Vie niekto odporučiť výtvarníkovi, aby robil portréty

Cinjjensen’@aol.com

Ashley 10. januára 2012:

24. júla 2011, mal som prestávku v práci a mama chcela, aby som jej zavolal. Sedel som tam so svojou priateľkou, s ktorou som začal chodiť len pred 3 dňami, pretože mi dala správu o mojom 22 -ročnom bratrancovi. Bol 10 minút od svojho domu a dostal sa do vraku auta, zranenia pri nehode ho zabili. Bol to môj najlepší priateľ a ja som za ním chodil kvôli všetkému. Je to dlhých 5, takmer 6 mesiacov, bez neho.

Ja'Teraz mám 19 a mám jedno tetovanie na nohe, ale chcem si nechať urobiť "v pamäti" tetovanie pre Branden. Prostredníctvom neho preveziem námornú hviezdu so stuhou, v strede budem mať jeho meno a potom na ľavej strane bude rok jeho narodenia a vpravo bude rok, v ktorom zomrel. to pre mňa veľa znamená, tak dúfam, že sa mi to čoskoro podarí získať.

Reggie 5. januára 2012:

Môj otec zomrel pred 2 rokmi a chcem sa dať tetovať RIP s náboženským krížom. chcem prosím nejaké návrhy.

E -mail: [email protected]

Taylor 2. januára 2012:

Dobrý deň, nedávno môj starý otec zomrel a uvažujem o tetovaní na jeho pamiatku, ale chcem doň začleniť aj svojho starého otca a starú mamu. s ich menami a dátumami. Akékoľvek návrhy/nápady?

môj e -mail … [email protected]

Jordin 2. januára 2012:

Hej, takže môj starý otec zomrel '06 z rakoviny celého tela. Mal ho asi 6 mesiacov. 16. septembra 2010 zomrel môj pradedko. Zomrel na starobu a 1 deň pred narodeninami mojich sestier. Môj starší brat, sestra a ja si ich všetci dávame tetovať. Oni'dostávam jeden pre môjho prastarého dedka a mňa'Dostávam jeden pre oboch. Toto bude moje prvé tetovanie, takže ja'Snažím sa nájsť nápady na pamäť/r.i.p. tetovanie. Nejaké nápady? môj e -mail je [email protected] Ďakujem.

Sadie 27. decembra 2011:

Môj brat zomrel, keď som mal iba 9 rokov, mám 14 rokov a chcel by som mu dať vytetovať RIP & jeho otec, ktorý zomrel v tom istom roku ako môj brat. Ale ja môžem'Zdá sa, že nič nenájdem. Nejaké nápady?

rachel 20. decembra 2011:

moja mama zomrela pred 3 mesiacmi Chcem si dať vytetovať lopatku Videl som tetovanie s modrou, nezabudni na mňa, ale ja to tu nemôžem nájsť, any1 mám nejaké návrhy, čo by som mal urobiť any1 má nejaké nápady

graham 18. decembra 2011:

miloval som svoju mamu. prešla v roku 1995 a má na ruke veľmi nezvyčajné drobnosti. manželka 2 b porazila túto rakovinovú kravinu rovnako ako naše dieťa. ďakujem, Pane. teraz mám svoje vlastné zdravotné postihnutie. ďakujem za všetko, čo ma pozná.

Hannah 09.12.2011:

Môj starý otec zomrel pred 3 rokmi a moja nana teraz zomiera na smrteľnú rakovinu pľúc. Chcem pre oboch naozaj pekné tetovanie srdca na lopatke, nejaké návrhy? X

Miyu Shimizu 8. decembra 2011:

Ahoj všetci! Úprimnú sústrasť…

Dnes je to šesť mesiacov, čo môj bývalý priateľ zomrel. O dvadsať dní neskôr zomreli moji dvaja priatelia potom, čo ma moja láska pozvala na rande. Má niekto návrhy, aby som si pamätal dva dátumy, ktoré ma poznačili?

toto je môj e -mail: [email protected]

joe 7. decembra 2011:

Môj starý otec zomrel na rakovinu, keď som mal 13, mám 18 rokov a chcem si dať vytetovať tetovanie, ktoré je mu určené. Chcem to mať na lopatke. Ak to pomôže, mal na ruke draka.

nápady by boli ocenené

RIP dedko

Mariss 3. decembra 2011:

Stratil som syna TJ Morin S rakovinou s nádorom v hlave mal iba rok 2. mája 2011 a narodil sa 7. augusta 2010 8 mesiacov bojoval s dvoma operáciami.'s a Chemo a potom žiarenie nefungovalo vôbec, najskôr nádor narástol, potom nabudúce, keď sa uskutočnila druhá operácia s ožiarením, rozšírilo sa to do sínusu, lekár nám to nedal dlhšie, ale robili sme len to, aby bol šťastný až do konca. opustil tento svet a vážne hľadal úžasnú hračku, ktorá s tým bude súvisieť s rakovinovým znakom pre deti, takže prosba ma zasiahla späť RIP my lil Angel TJ Morin

About the author