Malé nápady na tetovanie: Návrhy vo veľkosti desetníka

Mám veľa skúseností so starostlivosťou o svoje tetovanie – najskôr ich uzdravím a potom, aby vyzerali dobre.

Malé tetovanie môže byť diskrétne, úžasné a zmysluplné. Pozrite sa na niekoľko drobných prevedení, od srdiečok po lienky.

Malé tetovanie môže byť diskrétne, úžasné a zmysluplné. Pozrite sa na niekoľko drobných prevedení, od srdiečok po lienky.

waktattoo

Drobné tetovanie: Itty Bitty Awesomeness

Dokázali ste to, rozhodli ste sa a vy'ste pripravení urobiť si prvé tetovanie, ale bojíte sa. Čo keď to bolí? Čo si bude myslieť tvoja mama? A čo tvoja práca? Čo keď sa vám to nepáči o rok? Dobré otázky, ale úprimne povedané, ak sa bojíš, možno to budeš musieť vytiahnuť z tetovacieho salónu a popremýšľať ešte chvíľu..

Ale ak ste stále v pekle, že sa necháte tetovať, aby ste sa mohli stať tým najlepším človekom všetkých čias, prečo nezačať ponorením svojho ružového palca do atramentových vôd trvalosti, namiesto celej ľavej nohy? Mohol by som vám, priatelia, navrhnúť takú drobnú úžasnosť, ktorou je malé tetovanie? Neposmievajte sa – skvelé veci prichádzajú v malých baleniach, tak prečo nie tetovanie?

Čo by ste si mali dať vziať na tetovanie

  1. Je dizajn vhodný pre miniatúrne veľkosti? Skúste to zjednodušiť. Videl som, ako sa malé tetovanie v poslednej dobe veľmi kazí, pretože sa pokúšalo zmestiť príliš veľa línií a farieb do priestoru s veľkosťou desetníka.
  2. Umiestnenie: Vloženie drobného tetovania do obrovskej oblasti pokožky môže nakoniec vyzerať viac ako krtek ako umenie. Nájdite správneho malého podvodníka pre svoje atramentové škvrny šťastia.
  3. Budovateľský potenciál: Tetovanie je niečo ako zemiakové lupienky; to'je ťažké mať jeden. Prečo si nedopriať malú dýchaciu miestnosť'ste v určitom okamihu v budúcnosti pripravení posunúť veci o krok ďalej so svojim dizajnom?
  4. Umelec: Všetci tetovači nie sú si rovní. Každý z nich má svoju vlastnú špecializáciu, napríklad medicínu. Napríklad mám jedného umelca, ktorý skáče s jemným ihlovým dizajnom, ale nie je't rovnako silné s tieňovaním a vyplňovaním. Ak ty'idete maličkí, pozrite sa na svojho umelca's portfólio, aby získali predstavu o ich ovládaní ihlou. Možno pôjdete malý a jednoduchý, ale to nie'to znamená, že by to mal urobiť každý.

Galéria dizajnu pre tetovanie vo veľkosti desetníka

Teraz sa pozrite na niektoré zo super roztomilých návrhov a nápadov uvedených nižšie, ktoré vám pomôžu začať s malým tetovaním.

  1. Lienka
  2. Sladká pochúťka
  3. Srdce
  4. Gotta Bee Me
  5. Za uchom
  6. Zápästie

Malé tetovanie lienky.

Malé tetovanie lienky.

1. Lienka

V mojich oveľa mladších časoch pred tetovaním sa partia z nás vybrala na piercing a tetovanie ako spôsob spájania. Tretí a poslednýkrát (dlhý, hlúpy príbeh) som si nechal prepichnúť nos, zatiaľ čo ďalšiemu môjmu priateľovi sa prepichla bradavka, čo som už nikdy nepotreboval vidieť. A moja priateľka sa rozhodla dať si urobiť prvé tetovanie: malá, jemná lienka.

V tej dobe to bolo pre mňa trochu odhalenie, že nie všetky tetovania museli byť obrovské, trúbiace lebky. Samozrejme, strhla sa a plakala, ako by si dala vytetovať obrovskú lebku, ale nie všetky prahy bolesti sú rovnaké. Konečný výsledok bol ženský, pekný a viditeľný iba z blízka.

Diskrétne sladké maškrty.

Diskrétne sladké maškrty.

2. Sladká pochúťka

Ach, ako by som si prial, aby som to bral ako nápad pri plánovaní vlastného umeleckého diela. Mám veľký chuť na sladké a milujem myšlienku mať niekde na tele tajný košíček alebo lízanko. Chutné a šťastné pre toho, kto ho nájde.

Malé tetovanie srdca.

Malé tetovanie srdca.

3. Srdce

Čo môže byť krajšou a vhodnejšou poctou, ako mať malé, jednoduché srdce vyryté na koži v živej červenej alebo vašej l'miluješ obľúbenú farbu? Ak ty'Ak ste ochotní čo len najmenší palec zväčšiť, môžete tam dokonca stlačiť iniciálu.

Včela so slovom

Včela so slovom "JA" vytlačené na ňom.

CT

4. Gotta Bee Me

Jeden z mojich obľúbených "takmer" drobné tetovanie patrí môjmu báječnému bratrancovi, ktorý je silne napustený atramentom, ale podarilo sa mu nájsť domov pre sladkú včielku s nápisom "JA" v ňom. Sedí jej na zápästí ako pripomienka, aby zostala verná sama sebe. Namiesto drobných išla na malú stranu, ale tento koncept sa dal ľahko zjednodušiť a zmenšiť na malú veľkosť.

Dokonca aj v mori tetovania môže mať správne umiestnenie malého tetovania vážny vplyv. Možno jej budem musieť ukradnúť tento nápad a zaobstarať si vlastnú včelu.

Za uchom je krásne, tajné miesto na drobné tetovanie.

Za uchom je krásne, tajné miesto na drobné tetovanie.

5. Za uchom

Aké perfektné miesto pre malé tetovanie. Videl som v tomto mieste čokoľvek od iniciálok po malé pierko a vybral som si jeden z mojich vlastných. Kiežby som sa dokázal zmieriť so svojou lebkou vibrujúcou hodinu alebo dve, kým to budem mať hotové.

Diskrétne môže byť aj tetovanie na zápästí, ako tieto rozmarné okuliare a fúzy.

Diskrétne môže byť aj tetovanie na zápästí, ako tieto rozmarné okuliare a fúzy.

6. Zápästie

Ďalšie ideálne miesto pre malé tetovanie. Zdá sa, že sa jedná o obľúbené miesto celebrít a ľudí, ktorí chcú trochu posunúť obálku. Toto miesto je viditeľné, ale je to tak'Nie je vám na tvári a tetovanie je možné ľahko skryť pomocou hodiniek alebo náramku'som dosť malý.

Niektorí ľudia sa na tomto mieste rozhodnú pre slovo alebo iniciálu; Britney Spears sa skvele rozhodla pre elegantné ružové kocky, ktoré sa hodia k jej vtedajšiemu manželovi'je modrá. Ja'Som veľký na rozmar, takže úplne milujem ten, ktorý je tu zobrazený.

Šťastný atrament!

Takže tu to máte: pár skvelých nápadov na drobné tetovanie, ktoré vás zavedú na cestu. Ver mi, niečo také malé a roztomilé nemôže byť nikdy zlé. Veselé farbenie!

© 2012 Catherine Taylor

Komentáre

Catherine Afra z Gloucestershire, Veľká Británia 18. januára 2013:

Aké krásne malé vzory – ja'Vždy som sa chcel nechať tajne tetovať len pre seba, keby som len mohol nabrať odvahu a postaviť sa obávaným atramentovým ihlam! Výborný nápad.

Catherine Taylor (autor) z Kanady 9. septembra 2012:

Ďakujem mama Kim a Teaches. Som veľkým fanúšikom týchto drobných chlapcov. Niekedy má niečo malé väčší vplyv ako niečo veľké.

Dianna Mendez 09.09.2012:

Úplne milujem to srdiečko! Je to také sladké Myslím si, že malé vzory tetovania sú oveľa príťažlivejšie ako tie, ktoré sú väčšími umeleckými dielami.

Sasha Kim 8. septembra 2012:

Rozkošný. Páči sa mi priestor za uchom. Naozaj chcem ísť ďalej. Moje prvé a jediné boli dve tetovania na predlaktie s veľkosťou 2,5 palca x 1 palec. Mám ešte najmenej 2 ďalšie, ktoré chcem získať pre istotu, ktoré sú oveľa väčšie. Skvelé tipy, hlasovalo sa!

Catherine Taylor (autor) z Kanady 8. septembra 2012:

Ďakujem BB. Napísali ste román! Farba na mňa urobila dojem.

Bill Holland z Olympie, WA, 8. septembra 2012:

Milujte tetovanie lienky …. v jedinom románe, ktorý som zatiaľ napísal, je pískajúca lienka jednou z hlavných postáv. 🙂 užil si hub!

About the author