Minulé a súčasné tetovanie Angeliny Jolie a ich význam

Mám trinásť tetovaní. Myslím, že oni'všetci sme celkom v pohode (a určite nie't kvalifikovať ako "zlá kvalita").

Angelina

Angelina's "Billy Bob" tetovanie sa rozpustilo takmer rovnako rýchlo ako ich manželstvo

Angelina Jolie je herečka, ktorá je najznámejšia vďaka svojim hlavným úlohám vo filme Lara Croft: Tomb Raider, Gia, Girl, Interrupted, Hackers a incidentu, kde sa stretla so svojim bratom po získaní Oscara za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe v roku 2000. Angelina je tiež veľký fanúšik úpravy tela prostredníctvom umenia tetovania.

Sústredenie sa na jej mnohé tetovania začalo, keď sa vydala na vírivú romantiku s hercom Billym Bobom Thorntonom. Títo dvaja mali mimoriadne blízky vzťah, vášnivý a intenzívny, aj keď trochu výstredný. Hovorilo sa, že malé fľaštičky, ktoré každý nosil na retiazkach na krku, v skutočnosti obsahovali jedna druhú kvapôčky'krv. Keď sa Angelina v roku 2000 vydala za Billyho Boba (ktorý je o 20 rokov starší a dostatočne starý na to, aby bol jej otcom), potom, čo si s ním zahrala v Pushing Tin, sa rozhodla ich spojenie pripomenúť trvalou známkou. Na ľavú hornú ruku si vytetovala draka s menom Billy Bob tesne nad ním. V roku 2003, po rozpade ich manželstva, upravila tetovanie. Drak zostáva, ale Billy Bob'meno bolo odvtedy odstránené pomocou laserovej chirurgie; na úplné odstránenie atramentu bolo potrebných päť sedení.

Ďalším tetovaním, ktoré zmizlo, bol tento obraz, ktorý vytvorili ona a Billy Bob; bolo to nerozlúštiteľné pre kohokoľvek, kto sa pozeral zvonku. Angelina sa nachádzala na vnútornej strane pravého predlaktia a vymazala toto tetovanie tým, že ho zakryla arabskými znakmi. "sila vôle."

angelina_jolie_celebrity_pics_tattoos

Oproti tomuto tetovaniu je na vnútornej strane ľavého predlaktia úryvok z básne Tennessee Williamsa, ktorá znie, "Modlitba za srdce v divočine, držaná v klietkach." Tento kúsok zakrýva japonský symbol odvahy, ktorý sa zhoduje s tým, ktorý nosil jej bývalý manžel Jonny Lee Miller.

Na jej ľavom predlaktí sú aj písmená "XIII," čo znamená rímske číslice číslo 13. Vybrala si číslo 13, čo sa považuje za nešťastné, pretože neverí na povery.

Diskutuje sa o tetovaní, ktoré má Angelina na ľavom vnútornom zápästí, malým písmenom H. Hovorí sa, že H je pre jej bývalého priateľa Timothy Hutton; Angelina však trvá na tom, aby jej to pripomínalo Jamesa Havena, jej brata.

angelina_jolie_celebrity_pics_tattoos

Ďalšie písmeno sa nachádza na Angeline's dlaňou. Je to veľké písmeno M na počesť jej nedávno zosnulej matky Marcheline Bertrandovej.

angelina_jolie_celebrity_pics_tattoos

Angelina sa pred niekoľkými rokmi opila v Amsterdame a zobudila sa s tetovaním podivne vyzerajúceho draka s modrým jazykom na ľavom boku. Prirodzene, tetovaním pohŕdala a ľutovala ho a o chvíľu neskôr ho zakryla hrubým čiernym krížom. Pripojila frázu "Quod me nutrit me destruit," čo je latinčina "To, čo ma živí, ma aj ničí" vedľa nakloneného kríža.

angelina_jolie_celebrity_pics_tattoos

Jedným z jej najnovších tetovaní sú súradnice zemepisnej šírky a dĺžky na hornej ľavej ruke, ktoré predstavujú miesto, kde adoptovala svoje tri deti, Maddoxa, Zaharu a Paxa, a miesto, kde ona a Brad Pitt'Narodila sa jej dcéra Shiloh.

angelina_jolie_celebrity_pics_tattoos

Angelina'Úplne prvým tetovaním bola japonská postava na smrť na ľavom ramene. Tento hrôzostrašný obraz si údajne vybrala ako pripomienku sebe samej, aby prežila každý deň naplno. Aj toto bolo nakoniec buď odstránené a/alebo zakryté. Keď Angelina adoptovala svojho prvého syna Maddoxa z Kambodže, tatu nahradila budhistická modlitba napísaná v kambodžskom Khmeri's rodným jazykom. Tetovanie, ktoré urobil skutočný budhistický mních, má ochrániť ju a jej syna pred nešťastím. Tetovanie hovorí, "Nech vaši nepriatelia utečú ďaleko od vás. Ak získate bohatstvo, nech zostane vždy vašim. Vaša krása bude taká ako Apsara. (nebeský tanečník z khmerskej mytológie) Kamkoľvek pôjdete, mnoho ľudí vás navštívi, bude vám slúžiť a chrániť vás, obklopí vás zo všetkých strán.."

angelina_jolie_celebrity_pics_tattoos

Angelina'Najväčšie tetovanie má na spodnej časti chrbta, kde má veľkého bengálskeho tigra, ktorý vám urobili v Bangkoku. Bol vytvorený a potom požehnaný tým istým umelcom, budhistickým mníchom Sompongom Kanphaiom, ktorý vykonal khmerskú modlitbu.

angelina_jolie_celebrity_pics_tattoos

Hneď pod tigrom je modrý drak s oknom pod ním. Angelina povedala, že okno symbolizuje čas, keď bola zvnútra pozeraná von a túžila žiť život, aký teraz má. Okno bolo pravdepodobne odstránené. Tieto tetovania zvýrazňujú dva čierne kmeňové vzory na oboch stranách okna.

angelina_jolie_celebrity_pics_tattoos

Nakoniec slová "Poznať svoje práva" sú natreté čiernymi písmenami na zátylku medzi ramenami. Význam nie je pre cudzincov jasný, ale som si istý, že má veľmi osobný význam pre samotnú Angelinu. Talentovaná žena milosti, krásy a intenzity, Angelina'Mnoho tetovaní dokonale zodpovedá jej osobnosti. Sú elegantné a odvážne – rovnako ako ona!

Komentáre

renee 25. marca 2013:

owsome

biblické citáty 16. apríla 2012:

Ježiš nám prikázal, aby sme spravodlivo súdili, čítajte ďalej!

LuverOfLyfeNBodyArt 20. júla 2011:

Všetkým, ktorí hlasne degradujú výber ľudí, ako som ja, ktorí sa rozhodnú navždy nosiť našu vieru a symboly našej viery, lásku a šťastie, aby to svet videl.'tomu sa hovori sloboda slova !!!! Mnohí zomreli, aby nám dali toto právo. Biblia hovorí, že „nebudeš súdiť“, to znamená ty.

Pagáč 12. júla 2010:

jej tetovanie je akékoľvek?

Koa 15. júna 2010:

päťradové tetovanie na ľavom ramene a veľkého tigra vykonala thajská khmérska modlitba nazývaná aj Ajan Noo Karnpai, ktorá je v Thajsku veľmi známa. Má tiež veľa tetovaní, ako ste si mysleli, a robí ich ten istý Thajec, ale môžete'Nevidím ich, pretože na tetovanie používa olej.

čo to do čerta 7. marca 2010:

Myslím si, že tátoši sú odpadky. čierna a biela. špinavý a škaredý a takmer neodstrániteľný. navyše, ak robíte to, čo robila a robila Angelina, niečo ako váš manžel's menom a potom sa rozviedol, bolo by takmer nemožné ho zbaviť, ak nie ste rozmaznaní a bohatí ako Angelina a Brad a zvyšok jej cirkusovej rodiny.

nathalia 21. augusta 2009:

eu acho bem legal eu imitei ela e fiz todas Essas tatus

Rose Ella Morton z Beverly Hills, Michigan, 25. júla 2009:

Myslím, že tetovanie's sú súkromné ​​a mal by sa na ne môcť pozerať iba váš milenec, náš manžel. Pamätám si, keď bol Brad Pitt na Oprah. nechcel by't ukázať svoje tetovanie na spodnej časti chrbta s tým, že je to pre oko jeho ženy'iba s.

Arabské tetovanie 30. mája 2009:

Angelina Jolie má štýl, ale čo's viac – ona nie'nerobte chyby – jej arabské tetovanie je správne! Ak hľadáte presné arabské tetovanie – pozrite sa http://my-arabic-tattoo.com

rachaelc z Austinu 1. októbra 2008:

veľmi zaujímavé a dôkladné. Vďaka!

Lacey 6. augusta 2008:

V prvom rade je tetovanie nádhernou formou umenia. Angelinas sú pre jej život veľmi dôležité. Žiarliš, pretože ti je pravdepodobne 12 a ešte ich nemôžeš mať. Na druhej strane si myslím, že sú horúci. Pravdepodobne by ste mali do jedného investovať. Začnite šetriť vo svojej prasiatku

Kai 1. apríla 2008:

The "Poznať svoje práva" tattoo je citát z piesne od The Clash, jej obľúbenej kapely.

Elizabeth uno 27. novembra 2007:

angelina je originálna osobnosť, žiadne hlúpe lookin taz tetovanie na to dievča.don't vytlačiť to, čo budeš ľutovať …. urob si svoj tat pre teba iným múdrym čo'Ide o to, že je to jazva, nie? dobrý alebo zlý…

Vincent 5. septembra 2007:

Kto pre ňu tetuje.

GreatTattoosNow zo San Jose 4. septembra 2007:

Pekná stránka o Angeline Jolie. Má niekoľko skvelých tetovaní, pretože sú pre ňu veľmi originálne a jedinečné. Pekné obrázky a pekná hubpage.

About the author