Motýlie tetovanie začína byť zúrivé

Milujem tetovanie a píšem o tejto téme už niekoľko rokov.

Ženy uprednostňujú tetovanie motýľa

Keď vezmete do úvahy, kto sa v USA tetuje, môže vás prekvapiť, keď zistíte, že mužov a ženy delí len pár percentuálnych bodov, pokiaľ ide o to, kto sa nechá napustiť atramentom najviac. Sadzba pre mužov (akéhokoľvek veku) je 15 percent, zatiaľ čo sadzba pre ženy (akéhokoľvek veku) je 13 percent.

Vzhľadom na to, že sa na tetovacích výstreloch zúčastňuje toľko žien, mnohé vzali motýľa ako obľúbený symbol. Motýľ patrí medzi popredné požadované vzory tetovania.

Don'Nenechajte sa oklamať myšlienkou, že všetky vyzerajú rovnako. Tieto motýle sa dodávajú v mimoriadne rozmanitých prevedeniach, farbách a veľkostiach. Nielen to, tieto tetovania sú umiestnené na širokom spektre miest na ich telách – takmer kdekoľvek.

Ak ty'Zaujíma vás, či je tetovanie motýľa pre vás, skúste najskôr nejaké dočasné. Ak vám to skutočne odporúča, vyskúšajte si dočasné tetovanie'nikdy predtým som žiadny nemal. Umiestnite na telo motýľa tam, kde ho chcete mať, a pociťujte, či by ste chceli, aby bol trvalý alebo nie.

Nižšie sú uvedené niektoré zábavné dočasné tetovania motýľov, ktoré si môžete vyskúšať, ak sa chcete vydať touto cestou ako prvé. Naozaj by ste sa mali o niečo také pokúsiť, aby ste sa neskôr vyhli ľútosti.

Full Butterfly, Dragonfly Tattoo

motýľové tetovania

Modré motýlie tetovanie

motýľové tetovania

Populárne vzory tetovania motýľov

Niektoré z obľúbenejších vzorov motýľov sú veľké motýle nasadené na chrbát, kmeňové motýle, keltské motýle (niektorým chlapcom sa páčia aj tieto), malé motýle a možno najobľúbenejšie pre tých, ktorí pokrývajú väčšiu časť tela: scenéria motýľov . Vyzerá to veľmi pekne, najmä na dlhších častiach tela, ako sú nohy, ruky a boky trupu.

Menšie tetovanie motýľov je umiestnené na krku, členkoch, zápästiach, rukách a nohách.

Viac motýľov strednej veľkosti je umiestnených na ramene a nadlaktí. Zatiaľ čo nejaká žena stále dáva väčšie tetovanie na spodnej časti chrbta, keď termín "trampská pečiatka" odkazujúc na akýkoľvek typ tetovania spodnej časti chrbta, ženy tam nielenže prestali dávať svoje tetovanie, ale v mnohých prípadoch ich aj začali odstraňovať.

Motýľové tetovanie, ktoré vyzerá ako kaligrafia

motýľové tetovania

Tetovanie motýľa s tmavým atramentom

Na motýľových tetovaniach ma zaujíma, že ich vzhľad na tele je v rozpore s tým, ako vyzerajú v prírode. Mám na mysli to, že motýle v reálnom živote, ktoré sú viac čierne a sivé alebo čiernobiele s iba trochou farby, vyzerajú na tele oveľa lepšie ako tie skutočné motýle, ktoré sú žiarivo plnofarebné..

Krása je samozrejme v oku pozorovateľa, ale aspoň to'môj názor na to je.

Bočné posúvanie tetovania motýľa

motýľové tetovania

Kde hľadať inšpiráciu na tetovanie motýľov

Čo's tak zábavné motýle a tetovanie motýľov je mimoriadna rozmanitosť, z ktorej si môžete vyberať. Ak chcete inšpiráciu, vezmite si knihu alebo sa pripojte na internet a vyhľadajte samotné motýle a uvidíte úžasnú rozmanitosť a farby, ktoré tieto nádherné tvory zobrazujú..

Viem, že niektorí ľudia urobia vytlačenú fotografiu motýľa a prinesú ju svojmu tatérovi, aby vypracoval návrh, ktorý sa jej podobá..

Tetovanie motýľa na nohe

motýľové tetovania

Niektoré z najlepších tetovaní motýľov

Niekoľko mojich obľúbených favoritov s tetovaním motýľov je stále obľúbenejším: vážka, vďaka ktorej je ich obraz stále fascinujúcejší a zaujímavejší.

Ale pre mňa je úplne najobľúbenejšie, keď máte posúvajúci sa vzhľad podobný viniču až do dĺžky nohy, ruky alebo boku. Zahrňte motýľa a vážku a to'je pre mňa taký dobrý, čo sa týka tetovania.

Rolovací motýľ, tetovanie vážky na boku

motýľové tetovania

Prečo sú motýle medzi ženami tak obľúbené?

Zdá sa, že dôvod, prečo sú motýle s tetovaním medzi ženami tak obľúbené, je ten, že vyzerajú dobre na mnohých miestach'umiestnení, a tak ďalej, pokiaľ oni'sú skutočne urobené zle alebo majú nejaký temný význam, väčšina funguje dobre v situáciách, kde sú'Budú vás vidieť sociálne a vo väčšine prípadov profesionálne. Očividne to závisí od profesie, ale od nich'sú menej rizikové ako niektoré tetovania, ktoré by vám mohli zabrániť v zamestnaní.

Ale s prihliadnutím na profesiu vás're in, if it's mimo domova, je nevyhnutné, keď je na vašom tele umiestnený permanentný atrament na mieste, ktoré je ťažké zakryť oblečením alebo vlasmi.

Motýlie tetovanie na ženu's krk

motýľové tetovania

Ďalšie dôvody pre tetovanie motýľa

Ďalším hlavným dôvodom ich popularity je krása motýľa v jeho podobe a tiež si myslím, že je jeho krehkosť; ktorý nás život učí, je súčasťou našej skúsenosti.

Motýle majú krásu ako ženy, ale život je tiež krehký a nič nie je zaručené, iba v okamihu, v ktorom žijeme. Motýle sú vynikajúcim zobrazením tejto reality..

Motýľové tetovanie na členku

motýľové tetovania

Motýle a transformácia

Asi moja najobľúbenejšia vec na motýľovi je to, ako predstavuje transformáciu z jednej veci na druhú, a ako žijeme svoj život, preberajú tieto niekedy strašidelné, ale náročné zmeny, ktoré nás všetkých menia na to, kým sme.

Motýľ monarcha

motýľové tetovania

Prečo tetovanie motýľa?

Na konci existuje veľký počet dôvodov, prečo si ženy vyberajú tetovanie na motýle, a tak'Je to samotný motýľ v celej jeho rozmanitosti a kráse, ktorý nás inšpiruje.

Od mihotania a chvenia, ako letí k neškodnému pristátiu na kvete alebo prste, až po línie, v motýle je zastúpená krása a vedomie, že sa môžeme zmeniť z toho, kým sme boli na niekoho iného..

Preto fungujú tak dobre s inými živými vecami a živlami, pretože život sa deje bez ohľadu na to, čo sme my'robíme a stále sa meníme.

Ale prejavujeme uznanie aj za krásne veci života a motýle to veľmi dobre predstavujú.

Keď to všetko pôjde, nie je divu, že sa motýle stávajú jedným z najobľúbenejších návrhov tetovania, z ktorých si môžete vyberať.

Komentáre

FashionBlasts 1. mája 2012:

Pekný príspevok. Naozaj sa mi to páči. Dobrá práca, ďakujem za uverejnenie. Rád by som prišiel znova.

Navštívte toto, je to tiež o móde & Štýl. www.fashionblasts.com

koleda 30. novembra 2011:

Len si myslím, že vyzerajú úchvatne. Jeden mám na nohe, dúfam, že ho budem nosiť hore po nohe cez chrbát a dole po tvojej druhej nohe. " Chcel by som nejaké nápady, plz

ariskygal 22. septembra 2009:

To tetovanie motýľ-vážka je úžasné! Kde si nasiel fotku Kto to tetovanie robil??

About the author