Nápady na kreslené tetovanie z 80. rokov

Mám trinásť tetovaní. Myslím, že oni'všetci sme celkom v pohode (a určite nie't kvalifikovať ako "zlá kvalita").

Lenivosť z klasiky osemdesiatych rokov

Lenivosť z klasiky osemdesiatych rokov "Goonies" je ikonická postava, ktorá si rozhodne zaslúži byť natretá natrvalo do vášho tela

80. roky boli iná doba

Keď sme vyrastali v 80. rokoch, rozhodne sme to neurobili'Nemám technológiu a množstvo možností, ktoré dnes deti majú. Pravidelne vidím svojho 12-ročného brata, ako hrá Call of Duty na svojom Xboxe, chatuje s ostatnými hráčmi z celého sveta na jeho náhlavnej súprave a potom hru pozastaví, aby si na svojom prenosnom počítači zobrazil video s návodom na YouTube. Ja nie't mať iPod alebo iPad, bezdrôtový internet alebo mobilné telefóny. Niektoré z mojich najlepších spomienok sú hranie v krabici. Mal som vrece na odpadky plné Barbies a ďalšie plné mojich malých poníkov a poskytovali mi nekonečné hodiny zábavy iba pomocou mojej predstavivosti. Pamätám si, ako som v televízii sledoval Rainbow Brite a Strawberry Shortcake, zatiaľ čo si mama v miestnosti vedľa mňa dráždila pernaté vlasy. Existuje toľko ikon, ktoré sú klasickými 80. rokmi minulého storočia.

Tetovanie filmov z 80. rokov

Mal som päť, keď som videl E.T. prvýkrát na spánkovej párty u môjho najlepšieho priateľa'dom. Bol to prvý film, ktorý ma rozplakal. Už v tom útlom mladom veku si pamätám, že som bol užasnutý z toho, že niečo nie je'Skutočné to nemôže byť také silné. Po rokoch by som išiel na E.T. jazdite v Universal Studios v Orlande na Floride a prežívajte rovnakú záplavu emócií nad tým rozkošným malým mimozemšťanom. Goonies, samozrejme, je nadčasový. Mali sme to na VHS (zaznamenané z televízie, reklám a všetkého, sakra), a ja môžem'nepočítam, koľkokrát som to sledoval. Ako väčšina ľudí v mojom veku, aj ja mám všetky riadky naspamäť. A Labyrint! Inscenácia Georga Lucasa, ktorú režíroval Jim Henson a v hlavnej úlohe David Bowie, znie trochu divne, keď to celé takto napíšem, ale svet fantázie zobrazený vo filme ma určite nadchol..

Kreslené tetovanie z 80. rokov

Bol som kreslený feťák. Moja prezývka ako malé dievča bola Pucci (áno, poznali sme ju taliansky), pretože som bola oddaná kreslenému filmu Poochie. Strawberry Shortcake, Rainbow Brite a She-Ra boli ďalšie obľúbené, štandardné cestovné pre malé dievčatko v mojom veku. Bol som však rovnako posadnutý He-Manom ​​a Thundercatmi a miloval som zbieranie Transformerov. Fraggle Rock, Scooby-Doo, Šteniatka libry, Popples, Gummi Bears, The Jetsons, pomenujte to. Sledoval som to … nábožensky.

Tetovanie videohier z 80. rokov

Bol som nadšený, keď vyšiel pôvodný zábavný systém Nintendo, pretože rýchlo začali hromadne vyrábať hry a mnohé z nich vychádzali z vtedajších televíznych relácií. Boli tu Pitfall, Duck Tales, The Ghostbusters, Teenage Mutant Ninja Turtles, Donkey Kong, atď.'Mám 29 rokov a stále hrám sériu Super Mario Bros. Dokonca som investoval do emulátora FC Twin, aby som podľa potreby mohol hrať svoje staré školy NES a Super NES videohry. Megaman bola jediná hra, ktorú som nikdy neovládal a dodnes ma poháňa banánom. Tetovanie Super Mario Bros. sa zdá byť najobľúbenejšie. Ľudia majú tendenciu ísť jedným z dvoch spôsobov: reprodukovať pixelový obrázok verný štýlu, ako postavy pôvodne vyzerali, alebo robiť svieži, nový školský tat v jasných farbách.

Tetovanie Gremlins

Aj keď môžu'Gremlins, ktorí nie sú kŕmení po polnoci, a určite sa nemôžu namočiť, sú stále tak strašne roztomilí, že si zaslúžia vlastnú časť. Aj keď moja láska k tejto americkej hororovej komédii z roku 1984 nie je'nie som taký zdrvujúci, že ja'Ak si dáte vytetovať Gizmo, mnoho ďalších ľudí sa cíti inak.

© 2011 pretože

Komentáre

tebo z Nového Zélandu 9. júla 2011:

Niekoľko skvelých tetovaní. Tetovači sú skutočne umelci. Niektoré ich práce sú veľmi komplikované. Ďakujeme za zdieľanie všetkých týchto nádherných umeleckých diel. David Bowie vyzerá super.

Eiddwen z Walesu 7. júla 2011:

Skvelé centrum od niekoho, kto vážne uvažuje o tom, že si nechá urobiť tetovanie.

Tu's na mnoho ďalších centier na zdieľanie.

Opatruj sa

Eiddwen.

angie ashbourne 4. júla 2011:

Ahoj! pretože Good Hub! Mám rád Gremlin Tattoo. Angie

Matt v Jaxe z Jacksonville, FL 3. júla 2011:

Určite nejaké úžasne vyzerajúce tetovanie. Vážim si ich, ale nie'Nevidím, že by som niekedy nejaký dostal pre seba.

About the author