Nápady na návrh tetovania koní

Milujem tetovanie a píšem o tejto téme už niekoľko rokov.

Tattoo of Horse Group Running, príp

Tattoo of Horse Group Running, príp "Faraón's Kone"

Láska k tetovaniu koní

Ak ty'Ste fanúšikom koní a radi jazdíte a staráte sa o ne, viete, aké ľahké je dostať sa do ich blízkosti a akú veľkú časť vášho života môžu byť.

Mnoho ľudí si nechá tetovať nielen konské tetovanie, ale niekedy to dokonca urobí aj na svojom obľúbenom koni; hovoriť o záväzku.

Kone sú jednou z tém tetovania, ktoré sa hodia k obom veľkým samostatným tetovaniam, alebo ich je možné pridať k jazdcovi, čo v mnohých prípadoch skutočne zvyšuje imidž a dizajn..

Pre mňa sú fantasy jazdci obzvlášť príťažliví a títo tetovací dizajnéri a výtvarníci sú vo väčšine prípadov skutočne talentovaní a robia s nimi skvelú prácu..

Ďalší jedinečný dizajn tetovania koňa, na ktorý príležitostne narazíte, je, keď bežia spolu, ako tetovanie vyššie. Máte pocit, že oni'pretekáme medzi sebou urputne a nemáme v úmysle ustúpiť.

Hlavné tetovanie koní

Nasledujúcich niekoľko konských tetovaní bude z konských hláv a oni'veľmi dobre spracované a podrobné. Niektoré z nich sú z obľúbených koní ľudí, ktorých som spomenul predtým, zatiaľ čo niektoré sú len dobrým tetovaním hlavy koňa.

Tretí zo série je môj obľúbený, pretože detail vystihuje silu koňa a môžete na ňom vidieť vyniknúť žilky a svaly..

Tetovanie koňa na celom tele

Nasledujúcich pár konských tetovaní je na celom tele koňa a jedno na to vyzerá'beží vo vetre. Vďaka tetovaniu tomu veríš aj ty!

Ten druhý má koňa, ktorý kopne do zadných nôh buď v záchvate hnevu, alebo sa len baví, ako sa vie o niektorých koňoch..

Tetovanie koní s jazdcami

Tetovanie koní s jazdcami patrí medzi moje obľúbené, obzvlášť tie, na ktorých sú fantasy fantasy bojovníci. Títo dvaja tu zahrnutí sú pre mňa výnimoční.

Tiež ten, ktorý má rytiera na koni, aj keď nie tak kvalitný dizajn, je jedinečný, a páči sa mi, ako kôň stojí na zadných nohách s ním v sedle.

Veľké konské tetovanie Pegasa

Toto konečné tetovanie Pegasa na koni patrí k najlepším, ak už nie z iného dôvodu, ako je to Pegasus. Aj napriek tomu by som farby urobil inak, ale v tetovaní chápeš zmysel pre majestátnosť a podobne'S koňom tejto dôležitosti je dôležitejší než čokoľvek iné.

Tetovanie Pegasa

Tetovanie Pegasa

Unikátne tetovanie koní

Pravdepodobne jedna vec, ktorú som na všetkých týchto tetovaniach koní ocenil, bolo, že každé malo skutočne odlišný vzhľad a dokonca aj tetovanie koňa.'Hlavy vyzerali skutočne odlišne, pokiaľ ide o dizajn a pocit.

Celkovo dobrá galéria konských tetovaní od tetovacích dizajnérov.

Komentáre

ruben 19. októbra 2011:

uzasne tetovania

About the author