Nápady na tetovanie: Citáty o náboženstvách, Bohu, viere

Mám trinásť tetovaní. Myslím, že oni'všetci sme celkom v pohode (a určite nie't kvalifikovať ako "zlá kvalita").

tetovanie-nápady-citáty-o-náboženstvách-boh-viera

Potom, čo som napísal viac ako dve desiatky článkov o návrhoch tetovania, ktoré predstavovali obrázky ako väčšinu obsahu, som si začal všímať, že veľká časť komentárov pochádza od ľudí, ktorí žiadajú nápady o tom, čo povedať, nie tak o tom, ako to povedať. Rovnako ako napríklad Lindsay, ktorá sa vyjadrila k článku Nápady na tetovanie: Slová & Frázy a povedal, "Chcem nejaký latinský skript s frázou súvisiacou s karmou." Alebo Jesso, ktorý povedal: "V ľavej spodnej časti chrbta mám farebnú rybu, ale potom chcem scenár …. presne to, čo nerobím'Neviem … niečo pozitívne, čo mi každý deň pripomína, je moje, ja mám svoj osud pod kontrolou."

Na citáciách tetovaní je ošemetné, že deväťkrát z desiatich môžu'nie príliš dlho. Pokiaľ nemáte veľkú kožu, ktorú plánujete venovať tat, ako predlaktie alebo celý chrbát,'Budem musieť vybrať citát, ktorý'je dostatočne krátky, aby sa zmestil na malú plochu. Pred niekoľkými rokmi si moja priateľka chcela nechať vytetovať na svoj rukopis niečo, čo som napísal. Citát, ktorý chcela, mal 21 slov a chcela ho mať niekde na vnútorných predlaktiach. Keďže je už dosť silne potetovaná, neexistovali žiadne kritériá, ako napríklad dostať ju na miesto, ktoré by bolo v prípade potreby možné ľahko skryť. Ona'má šťastie. Nakoniec to prebehlo pozdĺžne po ruke vedľa slova DIEVČA, ktoré tam už bolo. Väčšina ľudí nie'nemá rovnakú flexibilitu ako ona. Možno je vaša práca na tetovanie a piercing príliš profesionálna, alebo nie'nechcem, aby to videla tvoja matka. Ak to'Ak je to tak, potom tetovanie citátu môže byť náročné nájsť si priestor. A ak si to myslíš'sa zmestí celá báseň (ak nie's a haiku) na zápästí zmenšením písmen na písmo veľkosti 5, vy'mýliť sa. Dobrí tetovači vám umožnia zmenšiť nápis tak malý, pretože vedia, že tetovanie sa v priebehu času prelína, bledne a krváca. Čím menšie je písmo, tým väčšia je šanca, že budete'10 rokov mi zostane nezmyselný blob. Aj keď existujú milióny nádherných citátov o kráse lásky, ja'pokúsili sme sa zostaviť iba tie, ktoré sú na kratšej strane, a pritom to malo stále zmysel.

Prešiel som späť všetkých 2 000+ komentárov k svojim predchádzajúcim článkom a pokúsil som sa identifikovať najbežnejšie témy, ktoré ľudia žiadali o pomoc, s návrhmi citátov. Okrem toho, že som nenásytný čitateľ, som'zostavujem citáty do zošitov a časopisov od svojich 13. rokov. Tento článok je piatym v sérii článkov rozdelených podľa kategórií .. Ak máte nejaké nápady alebo by ste sa chceli podeliť o svoj obľúbený citát, pokojne ich napíšte ! Príklady I.'som vybral pre tento konkrétny článok, nemusí rezonovať s každým. Môžete si to prečítať a nič z toho nebudete mať. Dúfam však, že niekde niečo rezonuje a tu napísané slová vás inšpirujú k kroku, ktorý ste možno inak neurobili.

Citáty – náboženstvo, Boh, viera

 • Láska rástla, duch plameňoval, slovo sa šírilo, Boh zostal.
 • Viera nie je't viera, kým to'si všetko ty'drží sa.
 • Blokujete svoj sen, keď dovolíte, aby váš strach rástol viac ako vaša viera. – Mary Manin Morrissey
 • Možno som nešiel tam, kam som chcel ísť, ale myslím si, že som skončil tam, kde som chcel byť. -Douglas Adams
 • Boh ti nikdy nedá viac, ako môžeš zvládnuť.
 • Jeden život je všetko, čo máme, a žijeme ho tak, ako v neho veríme. Ale obetovať to, čo ste, a žiť bez viery, to je osud strašnejší ako zomrieť. —Joan z Arku
 • Viera je vták, ktorý rozbije úsvit a spieva, kým je ešte tma. – škandinávske príslovie
 • Všetko, čo som videl, ma učí dôverovať Stvoriteľovi vo všetkom, čo som nevidel. —Ralph Waldo Emerson
 • Pán buď utíši vašu búrku … alebo ju nechá zúriť, kým vás upokojuje.
 • Strach končí tam, kde začína viera.
 • Boh ukladá najťažšie bremeno na tých, ktorí unesú jeho váhu. —Reggie White
 • Keď sa naše základy otriasajú, obraciame sa o pomoc na Boha, aby sme zistili, že nimi otriasa práve Boh. —Charles C. West
 • Viera je sila, s ktorou rozbitý svet vyjde na svetlo. —Helen Keller
 • Malá viera privedie vašu dušu do neba; Veľká viera prinesie nebo do vašej duše. —Charles Spurgeon
 • Moje drahé, drahé dieťa, milujem ťa a nikdy by som ťa nikdy neopustil. Počas vašich skúšok a utrpenia, keď ste videli iba jednu stopu, vtedy som vás niesol. -"Stopy" báseň

Komentáre

wmikeadams 30. októbra 2014:

Poznaj Boha, Poznaj mier Žiadny Boh, Žiadny mier Toto je moja skúsenosť.

milovník tetovania 19. júla 2014:

Tieto stránky pre nápady na tetovanie nie na vieru v Boha alebo niekoho'páči sa alebo nepáči sa im niekoho iného náboženstva …. idioti……

Charlie 25. novembra 2012:

my nie'Potrebujem 2 presvedčiť ľudí, že páni sú skutoční, pán je viac než schopný brániť sa, hovorí to, ľutujte sa, hriešnici.

Sme trofejami bohovej milosti, niektorí ľudia sú šťastní. 2 Poznáte to, za ostatných sa za vás budeme modliť.

Plachý 20. októbra 2012:

Lucy, teraz nie'never v boha, ale v núdzi sa budeš modliť k Bohu

Náhodne 16. októbra 2012:

Len otázka pre tých neveriacich, ktorí veria, že sme prišli z evolúcie:

Ak sme skutočne prišli z evolúcie, tak prečo tam sakra stále sú opice, opice atď?

& ps. Milujem tieto tetovania 🙂 Sú také inšpiratívne!

hollywood 30. júla 2012:

jeho vtipné všetky komentáre boh n ur na tomto webe čítanie boha citáty. BOH JE DOBRÝ!!!!!!!!!!!!!

vishal 11. júla 2012:

abe bhen ke lodo … lucy ki maa hi chod ke manoge kya sare ke sare !

Dan 21. júna 2012:

Oooooooooosh!

Mel 7. mája 2012:

Biblia je Božie slovo, technicky čiernobiele, ale nie je to také jednoduché, ako ho čítať a riadiť sa slovami od slova, veci sa dajú interpretovať rôznymi spôsobmi. Je tam ako sprievodca. My ako ľudia sme od prírody hriešni a ako kresťania sa rozhodli urobiť správnu vec a byť príkladom Krista. Nie je na nás, aby sme súdili tých, ktorí nie'Verte, je našou úlohou kresťanov byť dobrými príkladmi Krista a modliť sa za záchranu celého ľudstva. Ak sa niekto chce nechať tetovať, je to jeho vec, pretože kresťania si tetovanie nerobia'aby z nich nebol o nič menší kresťan. Boh nám dal slobodnú vôľu žiť svoj život. Vždy budú existovať tí, ktorí budú bojovať za a proti kresťanstvu. Prečo niektorí ľudia obviňujú Boha z problémov tohto sveta a napriek tomu sa zúčastňujú na veciach, ako sú Vianoce a Veľká noc, ktoré sú sviatkami, ktoré sa točia okolo Krista … Väčšina západného sveta sa točí okolo Krista. V Amerike existujú peniaze 'Veríme v Boha',Biblia je najpredávanejšou knihou na svete. V niektorých krajinách bolo zabitých ľudí, aby vlastnili jednu … Prečo je 'Ježiš Kristus' alebo 'Bože môj' použité ako vulgárne výrazy? Ty nie'nepočujem nikoho hovoriť okolo 'Muhummad' 'Ghandi' alebo 'Ó môj Alah' ako nadávky. Som si celkom istý, že Charles Darwin, tvorca evolúcie, sa stal kresťanom skôr, ako zomrel. Pre tých, ktorí tu nie sú'keď veriaci v Ježiša Krista, prečo nie'Ak robíte všetky výskumy sami, skúšate rôzne cirkvi, otvárate sa možnosti, že je to skutočné a možno nájdete to, čo ste celý život hľadali/hľadali, ak nie, aspoň to môžete povedať.'pozreli sme sa na to .. Namiesto toho, aby sme to úplne zatvorili a urážali tu ľudí, ktorí majú vieru v Ježiša Krista a verejne vyznávajú svoju vieru … nielen tu, ale aj písomne ​​(atrament) Všetci môžeme byť vnímať a cítiť sa tak, že sa chceme ospravedlniť, ale je rozdiel medzi tým, mať svoj názor a byť úplne urážlivým.

T 3. apríla 2012:

Boh je dobrý, chvála najvyššiemu bohu, jah!

Clo 20. februára 2012:

Po prvé, verím v Boha, nedostanem sa do kostola a nemodlím sa, takže čo to znamená, že ma bude súdiť za to, že som dostal pekný kríž a modlitbu na lýtko, všetci budeme mať vlastnú vieru, rôznymi spôsobmi. , ak nie'neverím, že nie si nútený, ale prečo rozrušiť celé toto fórum, ktoré má byť o úvodzovkách, ktoré nie'Nezáleží na tom, čo si kto myslí o počasí, nemá dostať tetovanie alebo nie, ja verím, že sa s ním jedného dňa stretnem a on mi dá vieru a dohliada na mňa a moju rodinu, za druhé Chlapcom veľký tat na chrbte chýba Sila, chudáčik, toho teraz moc nemôže urobiť 🙁

Anonymný 16. februára 2012:

Boh je láska. A Jeho láska je skutočná. Je mi ľúto každého, kto nie'nepoznať Ho. Boh žehnaj!

Amber 11. februára 2012:

Čo'Väčšina týchto komentárov je skutočne smutná. Prišiel som sa sem pozrieť, aké písma boli použité pre nápady na tetovanie I'Uvažujem, potom uvidím bandu ľudí, ako sa hádajú, či Boh existuje alebo nie. Niektorí veria a niektorí nie't. Čo tak správať sa ako inteligentní jednotlivci a starať sa o seba a o svoju vieru v boha (alebo neveru).

údolie 3. februára 2012:

To je pravda, Mandy, musíme prejavovať lásku a súcit s ostatnými, ktorí nás a naše presvedčenie prenasledujú, bez ohľadu na to, aké ťažké to je (a je), ale naša viera je to, čo nás oddeľuje od tých, ktorí nie sú. Všetkým tým, ktorí sa vysmievajú môjmu náboženstvu, sa budem modliť za vás a za vaše pochopenie, že jedného dňa sa váš život môže zmeniť, aby ste mohli byť zachránení a žiť večne. K mojim spoluveriacim obráťte svoju tvár ako Ježiš, ale buďte si istí, že ste veční a nikto vám to nemôže vziať. A na druhej strane, prečo sa ľudia zaujímajú o to, prečo veríme v Boha, prečo je to dôležité pre každého, kto nie'Veríte a prečo ste takí pasivní v snahe vyvrátiť našu Božiu pomoc. Ja len hovorím, že ak'nie je skutočné, prečo sa ľudia tak veľmi snažia povedať, že nie't existist.

Mandy 18. januára 2012:

Dúfam, že Lucy všetci poznáte'Skutočným programom bolo uraziť vás a ak to necháte fungovať, vyhrala. Nie je to v biblii, ktorá hovorí, aby si obrátil druhé líce?

jama 6. januára 2012:

mwabigize agafight bajama bangu sibitu byahatari…

cM. 22. decembra 2011:

všetci musíte dospieť..prečo mrhať časom v diskusii o niečom, čo tvrdíte, že neexistuje, že ?? Vyzreť alebo to ignorovať .. hovoríš, že nie'Verte v boha, ako potom môžete vysvetliť, ako sme vytvorili Zem? čomu veríte vo vede alebo v evolúcii? .. áno, správne…!!

kedy potrebujete pomoc a o koho ju požiadate? scinetistka ?? .. matka priroda ??? to myslíš vážne? .. možno nevidíš boha ani ho nevidíš, ale on nám dal náš život. Keď sa stane niečo dobré, kto to urobí, ďakujem??

zázraky sa nemusia diať alebo môžu byť mútne ..'Nevadí, evryhting má zmysel.!!

Boh nie'neodsudzujte vás, ak ho vy popierate, jeho gna vás denam v deň súdu."ospravedlňte môj jazyk" IDGAF, ak veríte v život alebo nie. ale všetko na tomto svete má svoje vlastné dôsledky…

LUCY !! nobady požiadal o váš názor alebo môj bt .. ale ak hovoríte, že NEVERÍTE v Boha, …. a tým sa to robí, sú MORÁNI ?? …. čo robíte na tejto webovej stránke .. ?? ? .. aby tvoje vlastné ja vyzeralo smiešne. !! ty si tu moran..!

FReDIE .. útočisko'Počuli ste, že sa veci dejú kvôli reakcii ??? stávajú sa zlé veci, pretože ste sa rozhodli urobiť zlé rozhodnutie!!!

ALI & LUCY !!!! pozri sa naozaj na svoj život.!!

zázraky možno neexistujú, ale keď sa po zlom stane vždy niečo dobré'to je ??? MAGIC????

všetci prestaňte hádať…!!

knoxtn 22. decembra 2011:

To je práve to "ľudí" treba čítať! Geesh! Možno je to dôvod, prečo sa už nezúčastňujem "kostol".

Tak smutné!

Ale! Boh nie't aj tak v budove .. On's Všade! Tak som za to vďačný!

krissy 21. decembra 2011:

Počúvajte …. Vy všetci neveriaci by ste si mali prečítať knihu s názvom Nebo je skutočné … je to asi 4 -ročný … pravdivý príbeh …'Vždy som veril, ale počkaj, kým si neprečítaš o dieťati'skúsenosti … hovoria, že veriť ako dieťa je blaženosť, pretože ešte nie sú poškvrnení týmto svetom.

Ashley 15. decembra 2011:

Vy všetci ste dôvod, prečo je tento svet taký, aký je. S Pánom to nemá nič spoločné. Je skutočne smutné, že ľudia musia kritizovať ostatných. Áno, máte právo na svoj vlastný názor, ale prečo by ste chceli niekomu vedome ubližovať.

Sláva Bohu.

Dakota 30. novembra 2011:

pretože pre všetkých ľudí, ktorí hovoria, že tetovanie je hriech v Biblii, hovorí, že Ježiš mal znaky alfa a omega … trochu to znie ako tetovanie…

Dederstheclown 14. novembra 2011:

Musím brániť nás, neveriacich, ktorí nie sú ignoranti a neúctiví … áno, som neveriaci, ale som umelec. Aj keď možno neverím. Krásu a pokojnú prírodu vidím vo všetkých náboženstvách. Rešpektujem a do istej miery vám závidím vašu oddanosť a ochotu celého vášho vlastného ja k vášmu osobnému šťastiu. Vedieť nájsť to pohodlie, ktoré nášmu svetu chýba … Opäť všetci nie sme (ospravedlňujem sa, môj jazyk) hlupáci.

sleepindelaware 12. novembra 2011:

Chcel som povedať, že som prekvapený všetkými komentármi ľudí, ktorí nie'neveríte v kresťanstvo a v všetkých, ktorí v kresťanstvo veria.

Existuje mnoho písem, veľkostí, štýlov, farieb alebo čohokoľvek, čím získate nápady na vytvorenie tetovania, ktoré je pre vás to pravé..

Bez ohľadu na to, či to robíte alebo nie'neverí v kresťanstvo nie't prečo sa tieto tetovania zdieľajú. Umelecké dielo, ktoré je zobrazené, je umenie bez ohľadu na to, aké máte presvedčenie, a je tu, aby ho každý obdivoval.

Keď získate nápady, prečo je pre vás dôležité napísať komentár, ktorý je v rozpore s tým, čo povedali ostatní?

Propagujete svoj čas na Zemi zverejňovaním webových stránok. Ja'nehovorím vám, ako to zvládnuť alebo čo robiť s VÁŠM časom, že'je na tebe.

Myslel som si, že ja'Som si istý, že by ste mali veľa ďalších vecí, ktoré by vám urobili radosť srdcom, a potom ich uverejníte na webovej stránke. Myslím, že aj vloženie dávky bielizne do práčky je vzrušujúcejšie.

Odosielanie negatívnych komentárov alebo komentárov, ktoré sú v protiklade/sú v protiklade k základu webových stránok, sa vykonáva iba za účelom získania reakcie. To isté by som povedal v opačnej situácii. Ak bola táto stránka určená pre Citáty o boji proti viere v čokoľvek okrem vás, Žiadny Boh a Biblia nie sú falošné, potom niekto s kresťanským presvedčením alebo niekto, kto v niekoho verí alebo v niečo iné, uverejnil komentár, v ktorom bolo uvedené, o čom webová stránka je, a povedal im, že mýlia sa, citujú biblické verše alebo z toho, čo nasledujú, súdia ich a nedokážu porozumieť svojim slovám bez toho, aby použili všetky tie kliatby, o ktorých vedia, že sú rovnako smiešne a zbytočné.

Ak som na satanskej webovej stránke a hľadám niečo, buď to nájdem alebo nie, ale stále to hýbem. Nebudú ani ochotní čítať o mojom kresťanstve a viere. Ja nie'neobviňovať ich, nie sú't na tomto mieste argumentovať presvedčením. Ak by mali otázky týkajúce sa rôznych presvedčení, šli by na webovú stránku, ktorá to podporuje, alebo nájdu najbližší kostol, synagógu atď. A vyhľadajú tam odpovede. To, že otravujem a vyhadzujem náhodné myšlienky alebo citáty, pre nikoho nič neznamená. Robí to môj drahocenný čas tu na zemi. Možno viete, koľko času budete musieť stráviť so svojou rodinou a priateľmi, ale ja nie't. Každá minúta v páse je teda o jeden okamih menej užívania si života.

Koniec mojich dvoch centov stojí za to.

Pekný deň všetkým 🙂

Senmass 16. októbra 2011:

Medvedie vtipy

mda0128 13. októbra 2011:

Budem sa za vás všetkých modliť …….. r'všetko to potrebuje "nech prvý hodí kameňom len ten, kto je bez hriechu"

Amanda 10. októbra 2011:

(ospravedlňujem sa za preklep vyššie)

"….inak by nás všetkých zastavil.."

A

"..čo tiež veda povedala, je nemožné"

mellll 7. októbra 2011:

Toto nie'miesto, kde môžeš hovoriť. Ľudia si tu dávajú tetovanie pána, aby boli uznaní, nie diskrétni. Nikoho nezaujíma, čo si myslíte. Nakoniec budeme nasledovať Pána, keď v ňom budete stucl'Wshing yoi by počúval namiesto toho, aby bol hrubý a neúctivý. Ak máte záujem o nenávisť, nechajte si svoje komentáre pre seba. AMEN.

msJane 5. októbra 2011:

Mám na teba otázku "Bože" veriaci: Ak existuje vysoký a mocný Boh, a ak existuje, prečo sú potom malé deti, tie najnevinnejšie veci na tejto planéte, obťažované a znásilňované? Kto by tam pri správnom rozume niečo také dopustil, keby to mohol zastaviť? Prepáčte, že praskneme vašu bublinu, ale Boh neexistuje. Vyšli sme z evolúcie a veda na to poukazuje. Kto stvoril Boha a ako je možné, že človek pochádzal z rebra?

fizel 20. septembra 2011:

Boh nám dal slobodu rozhodnúť sa, či chceme tetovanie, ale myslím si, že sú tu oveľa horšie veci na starosti, ako tetovanie seba.

Caitlin 14. septembra 2011:

Jedna vec, v ktorú skutočne verím, je, že ak ste kresťan, buďte svedkami, ale svoju vieru nekompromisne vkladajte do niekoho, kto nie'nemá rovnaký systém viery. Spôsobuje to konflikt. Ak to neurobia'neveria a neveria'Nechcem vás počuť, pokračovanie v rozhovore ich len rozhnevá, pretože znevažujete ich myšlienky. Nechajte ich veriť tomu, čo považujú za správne, a nechaj svoje drobné komentáre. Tiež, pokiaľ nie ste bez hriechu, don'hodil prvý kameň. Ak mám tlmočiť tu veriacim … don't sudca. Ty'nie si svätejšia ako ty. To platí pre posudzovanie systémov viery a činov. Mám tetovanie. Don'nesúď ma. To nie'Tvojou úlohou je starať sa o mňa. Starajte sa o svoju vlastnú bridlicu a o to, ako ju vyčistiť. Len Boh ma nakoniec bude súdiť a potom budem činiť pokánie za svoje nedostatky.

Znepokojený veriaci 4. septembra 2011:

Leviticus 19:28 Svoje telo nesmieš seknúť ani označovať. Prečítajte si a požiadajte svätého ducha, aby vám ukázal pravdu o význame tohto verša. Boh nie'nechcem Jeho deti tetovať.

Emma 1. septembra 2011:

Lucy sa zdá byť stratená

KJ 22. augusta 2011:

"Zaobchádzajte s vierou druhého muža jemne; je to jediné, čomu musí veriť. Jeho myseľ bola vytvorená pre jeho vlastné myšlienky, nie pre tvoje ani pre moje."

f 19. augusta 2011:

Rimanom 8 veršov je vynikajúcich, a aj keď to človek nevie't získať celý verš, ref. môže byť dobrý sám o sebe.

Niečo alebo iné 19. augusta 2011:

Môj obľúbený biblický verš je…

Rimanom 8: 38-39

Som totiž presvedčený, že ani smrť, ani život, ani anjeli ani démoni, ani súčasnosť, ani budúcnosť, ani žiadne sily, ani výška, ani hĺbka, ani nič iné v celom stvorení nás nedokážu oddeliť od Božej lásky, ktorá je v Kristovi Ježišovi, našom Pánovi.

🙂

Dee 1. júla 2011:

Mať vieru †

Erin Bowerová z Gruzínska 23. júna 2011:

Ja'Nie som veľký fanúšik tetovania, ale myslím si, že ak si ho chcete zaobstarať, malo by to mať zmysel, takže sú to skvelé nápady, ako ho zastupovať.'s vierou. Vďaka za zdieľanie!

potok 17. mája 2011:

môžeme všetci prestať písať o bohu. stavím ti, že ona žiadne peniaze'Prečítajte si všetky vaše komentáre … ok, urobím to stručne. existuje boh. ale rešpektujem tvoje presvedčenie. len nie'byť neúctivý voči iným a voči ich presvedčeniu. ako niekto povedal, radšej ver v boha a zomri a zisti, že niet boha, ktorý by neveril'never a zomri a zisti, že tam bol náš boh. ! Boh vám žehnaj

Jeff 14. mája 2011:

@ Lucy. Prečo hovoríš, že neexistuje Boh

laura 6. mája 2011:

MUAHAHAHAHA preklep v chlapíkovi s veľkým tatkom na chrbte … uvidíme, či to nájdete

Jarrod 18. apríla 2011:

LUCY a ďalší – Vymenujte FAKT, ktorý hovorí, že Boh nie je skutočný. To'Nikdy nie je neskoro na zmenu … k lepšiemu.

Steph 3. apríla 2011:

Tieto tetovania predstavujú Boží význam, a preto sa budú diskutovať.

john 30. marca 2011:

Keďže ty nie'neveríš v boha, veríš, že fúka vietor? môžeš'nevidíš vietor, ale cítiš to, však? No môžem'nevidím BOHA, ale cítim ho

JCs 21. marca 2011:

Je to perfektný príklad toho, čím si práve prechádzam vo svojom osobnom živote a Boh mi ukazuje, že ľudia sa najskôr narodia ako hriešnici a potom ich Grace zachráni všetko o rôznych duchovných úrovniach.'to znamená, že ktokoľvek z nás je menej jednoducho nie tam, kde je ten druhý,,,

a jeden univerzálny jazyk, ktorý všetci chceme, je byť Láska,,,

Boh to vedel ,,, JÁN 3: 16-17

John 3:16 (King James Version)

16 Lebo Boh tak miloval svet, že dal svojho jednorodeného Syna, aby nikto, kto v neho verí, nezahynul, ale mal večný život..

Ján 3:17 (King James Version)

17Lebo Boh neposlal svojho Syna na svet, aby svet odsúdil; ale aby bol svet skrze neho zachránený.

1 John 4: 8 (King James Version)

8 Kto nemiluje, nepozná Boha; lebo Boh je láska.

Rimanom 5: 8 (Kráľ Jakub)

8 Boh však chváli svoju lásku k nám tým, že keď sme boli ešte hriešni, Kristus zomrel za nás.

2 Peter 3: 9 (King James Version)

9 Pán nepoľavuje vo svojom zasľúbení, pretože niektorí ľudia počítajú s ochabnutosťou; ale dlho stráži nás-strážcov, nechce, aby niekto zahynul, ale aby sa všetci kajali.

1 Peter 5: 8 (King James Version)

8 Buďte triezvi, bdejte; pretože tvoj protivník diabol chodí ako revúci lev a hľadá, koho by zožral:

Efezanom 6:11 (King James Version)

11 Oblečte si celú Božiu výzbroj, aby ste sa mohli postaviť proti diablovým úkladom.

Ján 10:10 (King James Version)

10 Zlodej neprichádza, ale kradnúť, zabíjať a ničiť. Prišiel som, aby mali život a aby ho mali hojnejšie..

Lexie 09.03.2011:

Lucy a ďalší ju majú radi. "žehnaj tých, ktorí sú stíhaní v mojom mene, a žehnaj tých, ktorí stíhajú," si milovaný bohom. Mal by ťa milovať každý z nás "kresťania". Pretože ste tiež Božím dieťaťom. Ja'Nebudem vás presviedčať, ale odpovedzte mi na túto otázku. "ak neexistuje žiadny tvorca, vôbec žiadny, kde začal život? Pamätajte si, "nič" nemôže nič vytvoriť. Niečo nemôže vzniknúť z ničoho. Zem, slnko, mesiac a hviezdy, to všetko odniekiaľ pochádza. Veda musí ešte dokázať, že aj 1 vec v biblii je nesprávna. Ježiš (aj keď nie'neveril, že je Božím synom) bol neporušený skutočná osoba, ktorá žila a zomrela. Historici, novinári a neveriaci jeho doby zaznamenali a zdokumentovali jeho život a jeho zázraky. Aj keď nie'neveriť "boh" existuje Stvoriteľ. Kto nám dal právo robiť tak, ako si vyberieme. Sme toxickí na všetko, čoho sa dotkneme. Prečo dochádza k násiliu? Rozhodli sme sa nechať nenávisť a hnev ovládať naše činy. Prečo existujú pohlavne prenosné choroby? nemôžeme byť úprimní a rozhodnúť sa vzdať svojej čistoty. Prečo vojna? Naše národy sa namiesto porozumenia rozhodnú postaviť na obranu. Náš život je na nás a naša budúcnosť tiež. Tento život a zem je teraz taký, aký sme ich urobili.

Pre všetkých takzvaných kresťanov, ktorí sa nechali počas čítania príspevku zmocniť hnevu, stalo sa niekedy, že ste sa stratili? Nahnevaný? Ukázal vám niekto cestu? Alebo ste nechali na to prísť sami?

Citát pre vás všetkých "Bože, daj mi pokoj, aby som prijal veci, ktoré nemôžem zmeniť."

amandaa s. 28. februára 2011:

všimol si niekto v prvom tetovaní pravopisnú chybu? ten, kto pýta odvahu? 8. riadok je slovo sila nesprávne napísané! ooppps.

Shante 25. februára 2011:

oooohhh. to je šialené, ako ppl len nerešpektuje ten & iba tí, ktorí vás majú tak radi. Lucy, Freddie atď. (neúctivý ppl k PÁNOVI) nájdite v sebe toho pravého ducha & nasledujte riqht cestu.

Ck 15. februára 2011:

Chlapi, zamyslite sa nad tým! Lucia je ako Judáš, aj keď Ježiša opustí.

Ježiš mu stále odpúšťa a prijíma všetky tie brutálne veci, ktoré sa mu dejú,

To znamená, že ak to nechce urobiť, môže zmiznúť alebo niečo, ale stále.

Pretože je synom BOHA! Tak don'Nesúďte ho/ju, pretože BOH je tu vždy pre nás

A prijmite nás a odpustite nám !. Prajem ti dobru noc'všetky!

Stačí veriť a veriť mu!

Ps to budem mat "odtlačok nohy do piesku" v mojich bicepsoch!

BOH Žehnaj všetkých a milujte sa navzájom, plz!

Wow 7. februára 2011:

Ja'Som ohromený tým, ako ľudia reagovali na Lucy a ostatných na tejto stránke, ktoré nie'neveriť v Boha. To, že to počujem alebo čítam, mi láme srdce "kresťania" hovoriť za ňu, aby cicala péro, alebo aby sa strkala, alebo jej povedať, že bude búchať hlavou o múry v pekle, by sa malo za seba skutočne hanbiť. Ja'som si istý, že Ježiš by nechcel'nikomu som to nepovedal. Privítal by ju s otvorenou náručou a miloval by ju tak či tak. Biblia hovorí "kto je bez hriechu, nech prvý hodí kameňom." Nikto z vás alebo ja nie som Ježiš, takže nikto z nás nie je bez hriechu a možno sa bude musieť pozrieť na seba, skôr ako vrhnete slovnú hračku na Lucy alebo na kohokoľvek.

Allie 06.02.2011:

Svätí ľudia. náboženstvá boh a viera nie'neznamená kresťanského boha Frigina. Som úplne protikresťanský, ale úplne duchovný. Nemám sa teda pozrieť na túto stránku ?? nečítaš citáty? Ja nie'neverte v Boha, ale viera nie'nemusí vždy znamenať vieru v boha. viera a nádej v niečo. Verím v duše. reinkarnácia, že zostaneme na tejto zemi navždy. "Strach končí tam, kde začína viera." ten citát je na tejto stránke. Ide teda o to- dajte Lucy pokoj. môžeš povedať 'svoje názory si nechajte pre seba" alebo takto, ale … nie'nehovorte jej, kam to má strčiť, alebo niečo podobné. Čo sú to za kresťania a ktorí sú takí úctiví voči iným ľuďom? tak chromý.

Zelené srdce z Cambridge 17. januára 2011:

"Uvoľnite sa, nič nie je pod kontrolou" – Adi Da

Letec 15. januára 2011:

Prestaňte diskutovať, či sú Bohom alebo nie, a začnite hovoriť o náboženských/vieroučných tetovaniach'preto je tu táto stránka … wow.

Každý má nejaké ďalšie skvelé nápady?

Lee 10. januára 2011:

Neveriaci bohovia sú tí, ktorí v prvom rade pokazili tento svet a ľudia ako vy sú delikventi a smeti, ktorí vás nevedia ani nemajú morálku! Vy ste tí, ktorí majú deti mimo manželstva, a potom sa stanete osamelými rodičmi, ktorí zabíjajú a kradnú a robia v tomto svete zle, pretože vy ste tí, ktorí nevedia. Môžem vás uistiť, že keby každý veril v boha, tento svet by bol oveľa lepším miestom na to, aby nakoniec bolo skutočné alebo nie. Ale na konci toho všetkého, keď príde súdny deň, budem mať jasný súlad …. .. Ale budeš?????

Lauren 5. januára 2011:

pre aké písmo je tetovanie určené? "láska je trpezlivá, láska je láskavá" !?!?!?!?

nikdy nehovor zomrieť 30. decembra 2010:

Vie mi niekto pomôcť s prekladom "nikdy nehovor zomrieť" do latinčiny, gréčtiny, hebrejčiny???

Stefani 22. decembra 2010:

Lucy, †

máme zmysel života. zmyslom života je slúžiť pánovi! Áno, možno práve teraz nerobí zázraky pre vaše vlastné ja, ale nakoniec budete súdení. Ako je možné, že na tejto planéte boli propelici? Kam pôjdete po tomto živote? Namiesto hrubých komentárov choďte do kostola. Musíte porozumieť pravde. ,, Božie slovo. Ako to, že prichádza vetrík alebo vietor a nie je nič vidieť? Jednoducho to cítite! Nevidiaci musia vidieť! Očividne musíte vyrásť a mať trochu medu zrelosti. Prečo neprijať Boha, keď sa riadiš jeho pravidlami? Desať prikázaní!

stephanie 14. decembra 2010:

"my ako Boh'ľudia sú jeho chrámom" znamená to, že v nás bude žiť Boží Duch Svätý a naše telá sa stanú Bohom's chrámom, príbytkom Ducha Svätého. Duch Svätý je predstaviteľom Ježiša potom, čo zomrel a opustil nás.

Nespravíte si odrezky na tele z mŕtvych, ani si na ne nenatlačíte známky: Ja som Hospodin.

3. Mojžišova 19:28

prečítajte si prosím príkaz BIBLICKÝ BOH, aby sme si nedávali tetovanie do tela, pretože sme BOH's chrámom..

ak naozaj miluješ BOHA rešpekt a lásku k sebe….

toto je len 1 z prikázaní našej G0D…

BOH ťa miluje a má s tebou nádherný plán ^_ ^

vďaka BOHU

dan 12. decembra 2010:

chalani, je to celkom jednoduché, rešpektujte sa navzájom, pokiaľ ide o watevu, v ktorú chceme veriť'never v boha, stále veríš, že nikto neexistuje, ak veríš, veríš, že existuje…

Mária 09. decembra 2010:

Lucy nabudúce, keď budeš potrebovať pomoc, alebo si chorý / -á'nemodli sa k BOHU u don'neveríš, pretože ty, zlato'neverím mu, je to v poriadku. ON to nerobí'VERTE V VÁS!

jessamazing 19. novembra 2010:

lucy,

Radšej budem celý život veriť, že existuje Boh, a zomriem, aby som zistil, že neexistuje't; než žiť svoj život v presvedčení, že som sám, a zomrieť s učením, že bol celý čas so mnou. Dúfam, že máš požehnaný život a nech sa tvoje srdce jedného dňa otvorí Jeho láske. Už vám otvoril svoje srdce.

Abdinasir Aden z Minneapolisu, MN 11. októbra 2010:

Existuje jeden Boh a on je tvorcom celého ľudstva vrátane Lucy. Či už veríte alebo nie, je to váš Boh a vy ste jeho služobník. Pozrite sa na oblohu nad nami a na Zem, po ktorej kráčame. Myslíte si, že príroda stvorila? V žiadnom prípade, on je za všetkými týmito výtvormi, myslím tým, že je tvorcom. On nie'Nechcem, aby sme ho kŕmili, ale potrebuje, aby sme sa k nemu modlili. Ďakujem vám všetkým, ktorí veríte, že existuje.

penny 08.09.2010:

ach áno sloboda náboženstva a prejavu také zraňujúce veci. ešte lepšie je sloboda ignorovať ľudí. jedna osoba dokázala rozčúliť každého kvôli jednoduchému faktu, že dobre môže rozrušiť každého. Ignorujte tých, ktorí ignorujú a nenávidia náboženstvo a všetko ostatné, a užite si to tým, že sa vyjadríte k svojej viere a svojmu bohu a tetovanie nenechá jednu osobu, aby z toho urobila pitnú párty. príde čas, kedy na to prídu.

Phoenix 20. augusta 2010:

Lucy – Aj Einstein uznal, že existuje tvorca … veda na to poukazuje.

Georgina 18. augusta 2010:

LUCY – Ak neexistuje žiadny boh, naštvite túto stránku jasne označeným: "Nápady na tetovanie: Citáty o náboženstvách, Bohu, viere" a pokračuj vo svojom chorom, smutnom živote, namiesto toho, aby si sa snažil dokázať, že na tetovacom webe nie je žiadny boh, prehráš, choď napísať knihu alebo niečo, nikoho to tu vlastne nezaujíma, len chceme vidieť tetovanie, ty krvavé MORON

Cestovné 18. augusta 2010:

@ Lucy a ľudia ako on

Prečo sa staráš ? Veria v Boha, ty nie't. Tým by sa diskusia mala skončiť. Napriek tomu tu tlačíte svoje presvedčenia, ktoré im, mimochodom, pripadajú smiešne, ako pre vás ich presvedčenie znie. Čo keby si každý robil, čo chce, a my všetci žijeme ako bratia ?

Lucy, pripomínaš mi križiakov. Zjavne verili, že vidia svet skutočne, a zabilo veľa ľudí. Nie ste iní ako náboženskí fanatici. Smutné.

Glenda 09.08.2010:

Lucy, modlím sa za tvoju spásu a tiež za to, aby si si jedného dňa uvedomil, aký úžasný je Ježiš Kristus a odovzdal sa mu. Ja nie'Nepoznám ťa, ale milujem ťa. =) Existuje Boh a je úžasný

Mať vieru 21. júna 2010:

Niektorí nemusia veriť v Boha, ale pre tých, ktorí si pamätajú, vás vaša viera v neho robí silným. Don'nenechajte ostatných, aby vás sklamali. *citát* "Viera umožňuje, aby sa veci diali. Je to sila, ktorá pochádza z nebojácneho srdca, a keď nebojácne srdce verí … dejú sa zázraky." *citát*

ja 11. mája 2010:

bez ohľadu na to, čo kto hovorí, Boh je

jedného dňa všetci, čo vidíme, sme sami sebou

ali 25. februára 2010:

Tí z vás, ktorí tvrdia, že sú kresťanmi, odkladajú Lucy, pretože ona nie'neveríš v Boha, však?'Veľmi dobre zobrazujeme našu vieru … Boh má pre Lucy plán, bude ju milovať bez ohľadu na to, ako veľmi Ho nerešpektuje. Vrelo odporúčam prečítať si knihu "Chatrč" od WM. Paul Young. Boh žehnaj P.S. V tomto svete sa stávajú zlé veci, pretože sa rozhodujeme … Boh nie je mocný Boh, je milujúci Boh, a aj keď to neurobíme'Nerobiť najlepšie rozhodnutia … Nájde spôsob, ako z nich vyťažiť.

značka 14. februára 2010:

don'Neodsudzujte ľudí podľa toho, v čo veria, môže existovať boh alebo nie, ale ak ľudia nájdu útechu v Bohu, ktorý je pre nich dobrý: O)

hailey 18. januára 2010:

Boh hovorí, že miluj svojich nepriateľov. Všetkým, ktorí majú pripomienky k nevereniu v Boha, vedzte, že sa za vás všetkých modlím. Ja'bol si tam, kde si teraz. ja nie'neverím raz, ale časom som neveril'neverím mu a cez tie časy som neveril'Myslím, že som to nezvládol, bol po mojom boku. aj keby som nie'nezaslúži si to len dúfam, že časom sa uvidí.

Slečna Jayová 18. decembra 2009:

Mám 17 rokov a pokúšam sa nájsť pre mňa to správne tetovanie. Chcem citát o viere a bohu, pretože moja rodina je hlboko náboženská a ja som tiež, takže by to bolo perfektné tetovanie. Chcem to ísť. na predlaktí nejaký nápadZ?????

Snoopy 9. novembra 2009:

Lucy fucc u go succ a dicc

krissyguh 9. novembra 2009:

Nemôžem uveriť niektorým z týchto komentárov o tom, že neverím v boha. Nebudem súdiť, pretože to je božia práca. Ale ja sa hanbím za vás všetkých, čo nerobíte'neveriť v neho. Je mi ťa veľmi ľúto, väčšina z vás nemôže pomôcť tomu, ako ste vychovávaní. Ostatní jednoducho nechcú veriť v Boha, pretože si myslíte, že váš život nie je veľký. Ale hej, váš život je taký, aký si ho urobíte.

Bonnie-raye 4. novembra 2009:

suhlasim so samanthou!!

Samantha 31. októbra 2009:

tak tam povieš'nie je boh??

Osobne by som tam radšej strávil život vierou'Boh je, aby to tam zistil't jeden … potom stráviť svoj život v tom, že tam nie je'a jedného dňa budem stáť pred ním, plný hanby za moju nevedomosť.

raquel 19. októbra 2009:

Boh je dôvod, prečo boli živí z nejakého dôvodu nažive & Každý, kto nechce veriť v Boha, bude musieť počkať, kým bude chorý & potom skutočne spoznajú, že Boh existuje

slniečko 14. októbra 2009:

Toľko bohov, toľko vyznaní,

Toľko ciest, ktoré vietor a vietor.

Keď už len umenie byť láskavý,

Je všetko, čo tento smutný svet potrebuje.

ku každému svojmu ľudu, buďte milí

23. augusta 2009:

pretože pochádzame z opíc, áno .. čuráci.

Brian 4. augusta 2009:

Freddie … čo robíš na hovno? Tento svet je zmätené miesto kvôli nám a iba nám. Čo'to má urobiť? Urobiť všetko slnečným svetlom a motýľmi? Ako to môže robiť, keď ľudia ako vy behajú s falošným jazykom alebo keď ľudia pobehujú vysoko/opití. Na vine sme my, nie Boh.

Boh nám dáva záchranu a necháva nás žiť tento život, aby sme boli silnejší.

Freddie 4. augusta 2009:

Ak existuje boh, robí dosť sračkovú prácu.

J J 29. júla 2009:

čo'Je to ujmu na viere v Pána?

isn'Je múdrejšie dôverovať niečomu, potom ničomu?

malý anjel 09.06.2009:

tým, ktorí majú neúctivé poznámky o Pánovi … Ak nie'neveríš v Boha, prečo potom čítaš sekciu náboženských tetovaní na tomto webe ???? Nemáte nič lepšie na práci, ako si potom robiť srandu z ľudí, ktorých vzrušuje niečo, čo ich robí šťastnými? si úbohý … pre tých z vás, ktorí sú dostatočne odvážni a vytetujú si svoju vieru, kde si to môžu prečítať ostatní … je to úžasné a ja k vám nemám nič iné, ako rešpekt! Niektorí ľudia sú len zbabelci a musia sa vysmievať iným za niečo, čo nerobia'nerozumiem A ak sa mýlia v našom Bohu, môžu si tresnúť hlavami o stenu …. v pekle.

Michelle 7. júna 2009:

Tým sa dnes začína väčšina vojen. Tí, ktorí si myslia, že ich názor je dôležitejší ako ostatní. Nechajte tých, ktorí veria v to, v čo chcú veriť. Ak chcete veriť v Boha, verte v Boha, ak nie't než don't. ale nie'Netlačte svoje názory na ľudí, pretože ich s najväčšou pravdepodobnosťou nie'sranda Vďaka.

Hanna 7. júna 2009:

Viete, ako mnohé z týchto tetovaní ukazujú, viera môže byť veľa vecí a nemusí sa zastaviť ani začať s vierou v boha..

BTB 3. júna 2009:

Myslím si, že by ste sa z toho mali dostať všetci a veriť tomu, čomu chcete veriť! Úžasné tetovanie však!

valeria 3. júna 2009:

Lucy Prosím, don't Neúcta k nášmu Pánovi

Lil Lady 12. mája 2009:

Lucy, ty vravíš, že neexistuje Boh, ale to je tvoj boh, viera, že neexistuje't jeden

Elizabeth 08.04.09:

Jedného dňa uvidíš, že Boh tu bol pre teba, aj keď si nebol'nie je tam pre neho. je vždy verný a nikdy sa ťa nevzdá, aj keď niektorí z vás to už dávno vzdali. je smutné vidieť, že niektorí ľudia môžu byť takí slepí voči Božej milosti! povedz mi, ak je jeho existencia iluzórna, kde si potom myslíš, že všetko bolo odvodené?

alex 15. marca 2009:

ano on nie'nehovor nič. niekedy lol

Zanechal z USA 26. februára 2009:

Chvalabohu, že nie'nehovor, že neexistuje Lucy.

Milujte citáty!

Billy 12. februára 2009:

lucyy choď mi cmúľať péro

lea. 11. februára 2009:

Lucy, ako dobre si svoje názory necháš pre seba, tossa.

Lucy 7. februára 2009:

Boh neexistuje! Blázni!

About the author