Nápady na tetovanie: Citáty o sile, nepriazni a odvahe

Mám trinásť tetovaní a tiež niekoľko piercingov a myslím si, že aj oni'všetko celkom v pohode.

"Bez boja niet pokroku."

Hovoria, čo nie'zabiť ťa len urobí silnejším a neznámejším. Ak to'je to pravda, potom nie'Chcete trvalé pripomenutie skutočnosti, že ste prežili?

Dôležitá vec, ktorú si musíte pamätať na citácie tetovania, je, že môžu'nie príliš dlho. Pokiaľ nemáte veľkú kožu, ktorú plánujete venovať tat (ako predlaktie alebo celý chrbát),'Budem musieť vybrať citát, ktorý veľa povie čo najmenej slovami. Musí to byť pre vás zmysluplné, ale zároveň dostatočne krátke, aby sa zmestilo na malú plochu.

Pred niekoľkými rokmi si moja bývalá chcela nechať vytetovať na svoj rukopis niečo, čo som napísal. Citát, ktorý chcela, mal 21 slov a chcela ho mať niekde na vnútorných predlaktiach. Keďže už bola dosť silne potetovaná, neexistovali žiadne kritériá, ako napríklad dostať ju na miesto, ktoré by bolo možné v prípade potreby ľahko skryť..

Nakoniec to prebehlo pozdĺžne po ruke vedľa slova DIEVČA, ktoré tam už bolo. Mala šťastie. Väčšina ľudí nie'nemá rovnakú flexibilitu. Možno je vaša práca na tetovanie a piercing príliš profesionálna, alebo nie'nechcem, aby to videla tvoja matka. Ak to'Ak je to tak, potom tetovanie citátu môže byť náročné nájsť si priestor.

Ďalšou chybou je domnievať sa, že sa vám zmestí celá báseň (ak nie's a haiku) na zápästí jednoducho zmenšením písmen na písmo veľkosti 5. Dobrí tetovači vám umožnia zmenšiť nápis tak malý, pretože vedia, že tetovanie sa v priebehu času prelína, bledne a krváca. Čím menšie je písmo, tým väčšia je šanca, že budete'10 rokov mi zostane nezmyselný blob.

Osobne som si nevzal svojho tatéra's radou, keď som dostal môj poľský citát na moje rameno a teraz, o 10 rokov neskôr, to, čo kedysi hovorilo "Cokolwiek jest ponad pozadanie ja tomam" teraz hovorí "cokdlksdfzdjaoma."

Nedávno som sa vrátil cez 2 000+ komentárov, ktoré mám k mojim ďalším článkom o tetovaní, a pokúsil som sa identifikovať najbežnejšie témy, ktoré ľudia žiadali o pomoc s nápadmi na citáty. Okrem toho, že som nenásytný čitateľ, som'Zostavujem citáty do zošitov a časopisov od svojich 13 rokov, takže mám veľa inšpirácie, z ktorých môžem čerpať.

Ak však máte nejaké nápady alebo by ste sa chceli podeliť o svoj obľúbený citát, neváhajte sa ozvať! Príklady I.'som vybral pre tento konkrétny článok, nemusí rezonovať s každým. Môžete si to prečítať a nič z toho nebudete mať. Dúfam však, že niekde niečo rezonuje a tu napísané slová vás inšpirujú k kroku, ktorý ste možno inak neurobili.

tetovanie-nápady-citáty-sila-protivenstvo-odvaha

Citáty o boji, sile, nepriazni a odvahe

 • "Akonáhle sa prebudíte, nebudete mať záujem súdiť tých, ktorí spia." – James Blanchard
 • Bolesti sú nevyhnutné. Utrpenie je voliteľné.
 • Chcem byť navždy vďačný za to, že som niekedy nedostal to, čo som si skutočne zaslúžil.
 • Zmeň svoje rany na múdrosť.
 • Možno ležím v žľabe, ale ja'pozerám na hviezdy.
 • "Ten, kto má dôvod žiť, znesie takmer akékoľvek." – Friedrich Nietzsche
 • "Snáď všetci draci nášho života sú princezné, ktoré čakajú na to, že nás raz uvidia len krásne a odvážne." – Rainer Maria Rilke
 • Nakoniec bude všetko v poriadku. Ak si to'nie je to v poriadku,'nie je koniec.
 • Nechajte svoju radosť kričať cez bolesť.
 • Tŕne a žihadlá A tieto veci len posilňujú naše anjelské krídla.
 • Boh dal bremená, aj ramená.
 • "Ak vietor nebude slúžiť, vezmite si veslá. Pre mňa je každá hodina svetla a tmy zázrak." – Walt Whitman
 • "Ťažba tmy: pozrite sa na cestu, ktorú po sebe zanecháte." – Andy Young
 • "A nastal deň, keď riziko zostať tesné v púčiku bolo bolestivejšie než riziko rozkvetu." – Anais Nin
 • "Život sa zmenšuje alebo rozpína ​​v pomere k jednému'odvaha." – Anais Nin
 • "Dal som svoj život, aby sa stal človekom, akým som teraz. Stálo to za to?" – Richard Bach
 • "To, čo húsenica nazýva koniec sveta, pán nazýva motýľ." – Richard Bach
 • "Nechoďte tam, kde môže cesta viesť. Choďte namiesto toho tam, kde nie je žiadna cesta, a nechajte stopu." – Ralph Waldo Emerson
 • "To, čo je za nami a čo je pred nami, sú malé záležitosti v porovnaní s tým, čo je v nás." – Ralph Waldo Emerson
 • "Človek musí mať stále v sebe chaos, aby mohol porodiť tancujúcu hviezdu." – Nietzsche
 • Zobrazí sa skok a sieť.
 • Draky stúpajú najvyššie proti vetru.
 • "Vykopávajte ako koreň, až kým nenájdete motív rastu." – Casey Haymes
 • "Príďte na okraj," povedal. Povedali, "Bojíme sa." "Príďte na okraj," povedal. Prišli. Zatlačil na ne a leteli. – Apollinaire

© 2008, pretože je aktívny

Komentáre

Linda 16. februára 2019:

"Napísané vo hviezdach"

Lyn 19. januára 2018:

Citát, ktorý milujem a naozaj si ho chcem dať vytetovať, je "so statočnými krídlami letí". Ja'nikdy predtým som nemal tetovanie, takže ja'Stále diskutujem, či to urobiť alebo nie.

Simi 29. júna 2017:

Som silnejší ako moje skúšky

— Dan Wells (séria Partials)

Krásneladké albumy 27. septembra 2013:

Môj syn mal v marci tohto roku autonehodu a bol mŕtvy, keď ho našli. Keď ho vystrihli, začal javiť známky života. Teraz sa zotavuje z rozsiahleho traumatického poranenia mozgu, ktoré popiera diagnózu a zdôvodnenie každého doktora, ktorý ho videl. Myslia si, že sa teraz dostatočne zotaví, aby sa mohol vrátiť do aktívnej služby v armáde, čo je v príkrom kontraste s tým, čo nám povedali bezprostredne po zranení – že by sme sa mali pripraviť na jeho pochovanie.

Jeho prvé tetovanie, ktoré si nechal urobiť sám, sa ukázalo byť prorocké a inšpiratívne pre neho aj pre mňa: "Rasa nie je daná rýchlym ani silným, ale tým, ktorí vydržia." Toto mal vytetované na hrudi a keď som ho sledoval v kóme, pozeral som sa na to a modlil sa. Pretože som sa potreboval na niečo zamerať, keď som nemohol'nebyť pri jeho posteli, mal som "Vždy je nádej" vytetované na pravom predlaktí (som pravák), aby som sa na to mohol neustále pozerať a ustupovať od emocionálnej hrany.

Aby som si pripomenul jeho uzdravenie, hneď ako prídem domov, dostanem lebku s húfom motýľov a vtákov, ktoré z nej odletia, aby označili jeho znovuzrodenie a to, ako podviedol smrť. Myslím, že si dám lebku na lopatku a potom nechám motýle a vtáky prejsť cez a cez opačné rameno..

Si 26. septembra 2013:

" Smrť je sloboda "

Tedi 31. augusta 2013:

Veľa snov … Jeden účel!

ellie 4. augusta 2013:

pre Lydia: Hej, premýšľal som o tetovaní pre seba, pretože som si ublížil, pomyslel som si

-"všetky veci musia prejsť, aj toto musí prejsť"

"v živote nie sú žiadne výčitky, iba lekcie"

"viera" na mojom zápästí (klišé, ktoré poznám)

" šťastie možno nájsť aj na tých najtemnejších miestach, ak si človek spomenie iba na zapnutie svetla"- okolo zápästia ako náramok- ten citát'je z Harryho Pottera, hovorí Albus Dumbledore (viem, som geek) … dúfam, že vám to poskytne inšpiráciu 🙂

Jemima 10. júla 2013:

Ahoj,

Hľadáme prípadové štúdie ochotné vyskúšať revolučné NOVÉ laserové ošetrenie na odstránenie tetovania z jedného sveta's poprednými výrobcami estetických laserov.

Máš tetovanie ex'straší ťa od rozchodu? Alebo ste si jeden nechali urobiť z rozmaru, na dovolenke a v okamihu, keď ste vystúpili z lietadla, ste to ľutovali? Nech už je dôvod akýkoľvek, my vám pomôžeme zbaviť sa toho tatt!

Ak to znie podobne, kontaktujte nás. V ideálnom prípade hľadá ženu vo veku od 19 do 55 rokov, musí byť ochotná podeliť sa o zábery pred a za záberom, výstrelom hlavy a rozhovorom s novinárom.

Alex 4. júla 2013:

Seamos realistas, pidamos lo nemožné

Harley 23. júna 2013:

Miluj ma najviac, keď si to najmenej zaslúžim. pretože práve vtedy to najviac potrebujem

Tomáš 22. júna 2013:

Ahoj,

Môj otec ma opustil, keď som mal 3 mesiace a odvtedy som ho nevidel ani nepočul a teraz mám 25. Nemám v úmysle ho hľadať, ale moje detstvo bolo z času na čas otrasené s mojím novým nevlastným otcom. Ak by niekto mohol pomôcť s príslovím týkajúcim sa detstva a dospievania, bolo by to úžasné??

Leah 21. februára 2013:

Práve som mal malého chlapca a potreboval by som nápady, ako by som si nechal vytetovať jeho meno. Mám tiež dcéru, ktorú mám pomenovanú medzi smrťou pred dehonestáciou, ale nie je miesto pre jeho meno. Potrebujem niečo podobné ako ten citát. Môže niekto pomôž mi

Bett G8S 19. februára 2013:

Tí, ktorých v živote vždy popália a udrú do nich, sú najsilnejší … pretože najsilnejšia sila môže pochádzať iba z falšovania

Sortimo 19. januára 2013:

Dajte každému dňu šancu byť tým najlepším vo svojom živote-

život je teraz okamih

Všetci sme tuláci na tejto Zemi. Naše srdcia sú plné úžasu a naše duše sú plné snov

nechaj'ušiel a nerobil' niekedy sa pozrieť späť

Mier začína úsmevom

yaritza 16. januára 2013:

yaritza

Brad 9. januára 2013:

Sila; Je to dôsledok šialenstva, ktoré prežijeme.

Hannah 8. januára 2013:

Zrazilo ma auto a cez leto som si zlomil stehennú kosť. Chcem tetovanie, ktoré s tým súvisí. bolo to uhýbanie Durango, tak som si myslel, že to má niečo do činenia, ale teraz chcem len citát na boku, ktorý sa toho týka. Nejaké nápady?

Erick 28. decembra 2012:

malý citát, ktorý mi sedí na hrudi

Erick 28. decembra 2012:

Som amatérsky boxer, ktorý v marci bojuje. Rád bojujem, keď mi sparing partner dá vojnu. Milujem to. Cítim, že som prekonal veľmi ťažkú ​​prekážku. Chcem citát, ktorý sa môže týkať boxu, pretože si ho chcem dať vytetovať. ja budúci týždeň pre svoj boj akékoľvek nápady?

rooommy 18. decembra 2012:

"Vaša minulosť nie je váš nepriateľ" myslím si to'je to veľmi inšpiratívny citát. A justin; dúfam, že sa zmeníš "potom" do "než" inak by to bolo divné.

Connie 5. decembra 2012:

"Slobodný duch"

ashley 2. decembra 2012:

"daj mi silu, keď'stojím a verím, keď padám"

Ciera 1. decembra 2012:

Chcem si dať vytetovať na stranu chodidla, kde je jeho klenba, ale môžem'nerozhodnite, ktoré príslovie chcem: Zostaňte silní, nechajte ich premýšľať, ako vy'stále sa usmievam alebo. nikto sa nelieči bez boja. môžem't vyberať !!

Taylor 30. novembra 2012:

moje obľúbené citáty sú:

"žite okamihom, pretože všetko ostatné je neisté"

"ži život, bav sa a buď ale zlomyseľný"

a moja obľúbená pieseň je:

"roztiahni krídla" z krídel malou zmesou

cindy 24. novembra 2012:

Ahoj cindy

Vaše kúzlo lásky má obrovskú moc! Nemôžem uveriť čomu'deje sa mi to! To'sú to len 3 týždne, odkedy ste urobili to kúzlo a Victor je už po mne. Od konca minulého týždňa telefonoval najmenej päťkrát. Verím, že si zrejme uvedomuje svoje chyby. To'úplne sa to deje, ako si povedal !! Ďakujem! Tvoja práca mi veľmi pomáha … Bez teba by som sa cítil tak osamelý a nešťastný … Ďakujem! [email protected]

Lýdia 23. novembra 2012:

Ja'už nejaký čas hľadám citát na tetovanie, ja'm 16 o niekoľko mesiacov a plánujem ho dostať na moje narodeniny. Ja'doteraz som mal skutočne ťažký život a posledných niekoľko rokov bolo ťažkých, čo mi spôsobilo sebapoškodzovanie a teraz mám na zápästí jazvy, premýšľal som o získaní "Nikdy nebudeš sám."zaklopal okolo môjho zápästia, aby ukázal, že aj keď sa teraz cítim sám, že áno'ja nie..

Amber 1. novembra 2012:

"Možno som nešiel tam, kam som chcel, ale myslím si, že som skončil tam, kde som mal byť"

gev 31. októbra 2012:

myeeeeeeeeeer myaaaaaa myeer myeer

akékoľvek dobré?

Lorna 25. októbra 2012:

Ja'Hľadám citát o mojej skutočnej existencii a o zázraku a veľkosti všetkého, čo ma obklopuje, a tak som premýšľal nad tým, čo je zrejmé.

'Cogito Ergo Sum' – Myslím teda som

ale ja'nie som si istý, či to'je pre mňa dostatočne zmysluplný.

Ja'Naozaj hľadám nápad. Myslím, že ja'páčilo by sa mi to malým písmom na ľavej strane hrudného koša, aby to bolo možné'byť príliš veľký

shorty 24. októbra 2012:

mám " Jeden život Jedna šanca na 1 ruku & " Láska & Mayhem " na druhej

Rae 11. októbra 2012:

Svet potrebuje snívateľov a svet potrebuje činiteľov. Svet však predovšetkým potrebuje snílkov, ktorí to robia.

~ Sarah Ban Breathnach, Jednoduchá hojnosť: Denník pohodlia a radosti, 1996

bellasmama733 10. októbra 2012:

Za posledný rok som toho veľa prežil. V auguste 2011 som otehotnela so svojim takmer 3 -ročným priateľom a asi 1 mesiac alebo 2 potom, čo ma podviedol, ma podviedol a potom prišiel domov a zbil ma. Stlačením hrdla som sa tak stiahol, že som začervenal (áno, keď som bol v 2. mesiaci tehotenstva). Predtým ma udrel, ale nikdy nie vážne … Stále mám o čo bojovať, ale moja dcéra, ktorá sa narodila v máji 2012, mi skutočne zachránila život! Nikdy by som neodišiel, keby to tak nebolo't pre ňu! Chcem si dať vytetovať jej stopy a chcem pridať krásne dievčenské niečo, čo symbolizuje záchranu života a citát! Bude vedieť, že som navždy vďačný! Akékoľvek návrhy PROSÍM I'som zaseknutý a ja'Do mesiaca si idem dať tetovanie.

[email protected]

stacey 09. októbra 2012:

ahoj, mal som pár ťažkých rokov v poslednej dobe v tweo voilentných vzťahoch, kde som z toho vyšiel silnejší, ale bol som dlho v depresii. Teraz som odchádzajúci, temperamentný človek a plný životnej lásky, ktorú si užívam a naplno žijem životom. Už 7 rokov som dosť trpel, chcem im ukázať, že som vyhral .. môže mi niekto pomôcť s citátom, ktorý by mi ukázal, že som na to prišiel s úsmevom a vyhral som proti nim, ale tiež ukázať, kto som teraz, vďaka, chlapci..!!!!!

Carlzburg1985 09. októbra 2012:

Ahoj, práve som sa presťahoval o 3 štáty z miesta, kde som vyrastal n, kde sú všetci moja rodina a priatelia, pretože pre mňa nebolo bezpečné byť tam už kvôli svojmu bývalému.

Musel som odísť, pretože sa verbálne zneužíval, chytil ma, tlačil ma atď.

Chcel som dostať krátke príslovie alebo citát pod svoje prsia alebo rebrá, ktoré predstavujú, že som silný a idem ďalej, začínam nový život, verím v seba, že to zvládnem, milovať život a byť slobodný.

Plz email

[email protected]

Lauren 30. septembra 2012:

ahoj ja'Mám 17 rokov, v apríli mám 18 rokov, každopádne som si chcel dať svoje druhé tetovanie (mojím prvým je skrútený štáb hudobných poznámok, ktoré mi idú po boku, pretože milujem hru na gitare) ako citát, nemám predstavu, ako byť. Môj nevlastný otec, ktorý bol vždy ako môj skutočný otec, chce získať zodpovedajúceho otca a podobné meno by malo byť pre nás oboch príslovím, aby ukázal, ako sa milujeme ako rodina. Akékoľvek návrhy mi pošlite na e -mail [email protected]

callum18 predlaktie 30. septembra 2012:

moje 18. narodeniny sa blížia a chcem svoje prvé tetovanie, chcem citát na pravé predlaktie, ale neviem, čo dostať. Má niekto nejaké nápady, prosím, napíšte komentár s mojím menom, aby som vedel, či mi odpovedáte alebo nie 🙂 ďakujem moc

Daniel 7. septembra 2012:

Uvažujem o tetovaní .. ako na obrázku 11 .. Pravdepodobne by som dostal iný text s týmto dizajnom. Vie niekto nejaké dobré tetovacie miesta, kde by sa to dalo urobiť? v oblasti New Yorku a New Jersey ?

Cristina 1. septembra 2012:

Ja'mám 19 a ja'Tento citát dostávam ako prvé na svoju stranu:

"Nezlomím sa, nepotrebujem záchranu. som silný"

To'je to niečo, čo som si vymyslel kvôli všetkému, čo'prešiel som a napriek tomu som'stále tu bojujem…

carlos 31. augusta 2012:

"S BOHOM JE MOŽNÉ VŠETKO"

asdasd 29. augusta 2012:

asdsa

narýchlo 27. augusta 2012:

Som správny Gaay !!!!

Ashers 23. augusta 2012:

oko za oko oslepuje celý svet

burt 18. augusta 2012:

Rob – toto tetovanie si nedávaj – bude ti to len pripomínať najnižší bod tvojho života! to vás tam zavedie v nasledujúcich rokoch.

porozumiete tomuto obdobiu, zmierite sa a nakoniec budete šťastní – keď sa necháte tetovať

veľa šťastia kamarát

Rob 12. augusta 2012:

Ahojte, moja žena ma nedávno opustila a po 4 rokoch zmizla, a len o 2 týždne neskôr sa už spájala s iným mužom. Toto ma zničilo, ona bola môj život. Rád si zapisujem svoje pocity, keď som'Som smutný alebo čo, toto vyšlo najavo.

"Slová ženy, ktorú ste kedysi milovali, teraz padajú prázdne na podlahu bolesti. Viera, ktorú do vás pred rokmi vštepila, teraz odišla hniť do vašej hrude, kde kedysi šťastne spočívalo vaše srdce. Bolesť, zrada, jej sebeckosť sú všetko, čo zostáva, a bude mi to navždy pripomínať … Trust no b ****"

Je dosť dlhý, ale ide mi na chrbte. Nechcem nikoho uraziť, ak ty'urobila ti niekedy chybu osoba, ktorú si miloval, ty'pochopím To sa dá tiež doladiť pre ženu v rovnakej polohe. Akékoľvek myšlienky alebo návrhy prosím pošlite na email [email protected]

Jonathan 28. júla 2012:

Ahojte, už asi 2 roky si chcem nechať vytetovať citát na ruku. Bol to citát, ktorý som počul vo filme, ale nepamätám si ten film a premýšľal som, či by ste mi mohli pomôcť. Citát ide v niečom

"Definujúce momenty vášho života sú vždy najťažšie" alebo niečo podobné, čo sa týka toho, že som stratil otca, keď mi bolo 13. Ak by ste mi mohli pomôcť, bolo by skvelé, môj e -mail je [email protected]

Annette 24. júla 2012:

"Aj najlepší niekedy padnú."

"Nikto nažive nepozná boje i'prežil som"

"Ak si to'oplatí sa riskovať, vezmite si jeseň. A keby aj'to je to, čo chcete, to'stojí to za to všetko."

Adam 20. júla 2012:

Ja'Hľadám citát, ktorý môže byť krátky alebo dlhý, ale niečo, čo ukazuje moju silu straty starého otca, rozpadu rodiny a straty rodiny.

Nápady mi môžete posielať e -mailom na adresu [email protected]

dassa 20. júla 2012:

"Av' to!"

melanie 20. júla 2012:

ahoj, som tu nový … akákoľvek pomoc, pls … premýšľanie o inom tetovaní … citát … v minulosti som bol tak zranený, že stále nemôžem dôverovať a báť sa .. nemôžem nájsť šťastie v mojom živote … akákoľvek pomoc pls: (((

Matúš 18. júla 2012:

Ten, ktorý chcem, je "Nikdy nič neľutujte, pretože naraz to bolo presne to, čo ste chceli"

Bree. 17. júla 2012:

Mám 17 rokov a v 16 som potratil.

Chcel by som tetovanie na pamiatku toho, čo mohlo byť.

Niečo tiež hovorí, že sa na to nikdy nezabudne, ale aby som ukázal silu, ktorú som s tým musel prežiť.

Prosím pomôžte.

[email protected]

shaneD 14. júla 2012:

Ahoj, som 21 -ročný muž, ktorý miluje šport a je tichý talent, ale veľmi trpí zranením kolena. Práve som bol na operácii a mám rehabilitáciu, chcem, aby tetovanie symbolizovalo vyhraté zranenie'Nezastavíš ma alebo niečo, čo hovorí, aby som sa nikdy nevzdával? naozaj potrebujem niečo inšpiratívne, aby som sa dostal po dlhej ceste, ktorá je predo mnou, aby som sa zotavil !! Veľmi by som ocenil všetky návrhy, môj e -mail je [email protected]

lexi 12. júla 2012:

Ja'mal som depresiu a prešiel som veľmi ťažkými časmi. Chcem malé tetovanie na zápästí. Citát o sile a odvahe. niečo jedinečné. Pošli mi email! [email protected]

Azza 12. júla 2012:

Hej, chlapci, práve som si urobil rebrá s dvoma rukami držiacimi ruženec a chcem dostať citát, ktorý beží po boku ruky z ľavej ruky doprava.

Chcem citát, ktorý sa týka

rodina (všeobecne)

alebo

niektorým sa páči, že vás vaša rodina bude milovať bez ohľadu na to, čo bude a budú ťažké časy a niektoré dobré časy.

[email protected] je môj e -mail

naozaj by som ocenil nejaké návrhy

Olee 10. júla 2012:

Život ma zvládol so zlými kartami

Hrám sa s tým, čo ja'mám

dan 8. júla 2012:

Myslíte si, že všetci hľadáme filozofiu alebo frázu, ktorou sa budeme riadiť, vďaka ktorej bude náš nenaplnený život lepší?

naozaj to musíme potom napísať na kožu?

iba myšlienka

Darkoviath 7. júla 2012:

nikdy sa nepozeraj na zlé veci v živote, pretože všetko, čo sa stalo, z teba urobilo to, čím si dnes

Don'Nauč sa nenávidieť sám seba, nauč sa mať rád sám seba

len niektorých poznám ja'Na hrudník si dávam druhé

BMC 30. júna 2012:

Vojna nie't určiť, kto má pravdu, iba kto je vľavo.

LTFC 30. júna 2012:

Hrdina zomrie len raz, pokladník tisíckrát

Nicole 27. júna 2012:

moja stará mama, s ktorou žijem posledných 6 mesiacov, teraz zomiera na rakovinu. Lekári hovoria, že už nemôžu nič urobiť. Chcem si dať vytetovať, aby mi pripomenul, že som silný a odvážny. Chcem niečo sentimentálne, čo si myslím, že ona'd láska, nejaké nápady? pošlite im e -mail na adresu [email protected]

Eso 22. júna 2012:

práve som počul skvelý citát – "nikdy sme neprehrávali, iba sme sa učili vyhrávať"

dan 22. júna 2012:

Deja – je mi veľmi ľúto, že som počul tvoju stratu

Cheryl 21. júna 2012:

Na boku ukazováka je uvedené tetovanie ''láska'' po španielsky a veta na kľúčnej kosti: Užite si jazdu…

deja 20. júna 2012:

Veľa príbehov, ktoré som prečítal, ma inšpirovalo. Mám 19 rokov, nikdy som nemal tetovanie, ani som o tom neuvažoval, kým moja matka nečakane nezomrela na krvnú zrazeninu, ktorá pred viac ako mesiacom spôsobila veľkú mozgovú príhodu. Vždy bola taká plná života a snažila sa, aby som bol na tom rovnako. Snažím sa uvoľniť a žiť život tak, ako sa ma snažila naučiť tu na Zemi. Uvažoval som o tetovaní, ktoré hovorí….

Môj najhlbší smútok je mojím najvzácnejším záchrancom

Dajte mi prosím vedieť, čo si myslíte

plemeno 17. júna 2012:

tazz – neboj sa, buď šťastný

tazz 16. júna 2012:

mal som ťažké detstvo a nie'Naozaj sa nestýkam s rodičmi …. svoj život nenávidím…

PROSÍM! navrhnúť citát alebo niečo podobné..

Vďaka.

imiddling 13. júna 2012:

Ten odkvapový/hviezdicový je bežne nesprávne citovaný. Pôvodný citát je od Oscara Wilda:

Všetci sme v žľabe, ale niektorí z nás hľadia na hviezdy.

Lord Darlington, zákon III

buv 10. júna 2012:

@irish harry,

čo tak, – 'moja hlava sa potrebuje zmenšiť'

Sean penney 3. júna 2012:

Žiť milovať láska žiť

irish harry 2. júna 2012:

Som 23 -ročný Ír, odišiel som z domu, keď som mal 17 rokov. V súčasnej dobe žije a cestuje v Británii, Austrálii a na Novom Zélande. Bojoval som, keď mi to hovorilo aj moje srdce, som odvážny, nebojácny, ale milujúci. a zároveň teplý charakter, dvakrát som si prešiel peklom a znova späť a je úžasné, ako funguje myseľ, urobil som to úplne sám, ale napriek tomu som človekom! iv som sa poučil zo života a v okamihu som sa naučil všetko o tom, kto som..môže mi niekto dať citát, ktorý vyniká a ktorý označuje, aké veľké je moje srdce a akú silnú myseľ ?? 🙂

larsen 31. mája 2012:

Sila, ktorú nachádzam, keď sa ponorím hlboko do svojho vnútra

Dostal som ma v tomto boji stále a budem posledným stojacím mužom!

Pohybujem sa, keď moje srdce hovorí, pohni sa, divoký ako lev, nemám čo dokazovať

Nadobúdame silu, ktorú sme prekonali.

Koľko toho o sebe môžete vedieť, ak áno'nikdy som nebojoval?

nikto sa nemôže vrátiť a začať úplne nový začiatok, ktokoľvek môže začať odteraz a urobiť úplne nový koniec

Ak ty'prechádzate peklom, pokračujte

scott86 30. mája 2012:

'Všetky tieto chvíle sa stratia v čase, ako slzy v daždi.'

Je to od Blade Runnera, ale chcem to preložiť do latinčiny, aby to znelo:

'in omnibus momentis peribit sicut pluvia in lacrimis'

[email protected] 30. mája 2012:

Smrť je jednoduchá, ale život je ťažký, zanechá vás fyzicky, mentálne a emocionálne zjazvené

[email protected] 30. mája 2012:

Smrť je jednoduchá, ale život je ťažký, zanechá vás fyzicky, mentálne a emocionálne zjazvené

Lily 29. mája 2012:

Tu je latinské príslovie

Prišiel som, videl som, zvíťazil som.

Znamená to, že som prišiel, videl som, zvíťazil som.

To'je jedným z mojich obľúbených výrokov.

fay 29. mája 2012:

Ahojte chlapci, uvažujem o tetovaní so svojimi rodinnými menami … máte nejaké nápady na citáty o rodine alebo možno o živote … ale od niekoho slávneho .. napr .: Oskar divoký alebo čo !! dakujem moc !! pošlite e-mail .. [email protected]

Samantha 28. mája 2012:

Ahoj, potrebujem niekoho, kto mi navrhne tetovanie, pretože ma môj tetovač sklamal. Viem presne, čo chcem, a mám obrázky. Dajte mi vedieť, [email protected]

Ďakujem!

justin 26. mája 2012:

"The Strongest Stand Alone" alebo "Ja'd Radšej zomri na nohách a potom ži na kolenách" co si myslis

Mary 25. mája 2012:

Potrebujem nápady alebo citáty, ktoré vysvetľujú zraňujúcu a bolestivú minulosť, napriek tomu ste to prekonali a vy'si silnejší. Potrebuje to pre mňa zmysel. Nie nejaký citát, ktorý každý vie. Musí byť hlboký. ale nie príliš dlho. Vďaka! pošlite mi e -mail na adresu @ [email protected]

jamie 22. mája 2012:

ahoj chlapci, môj syn sa narodil s mozgovou obrnou a ja som hľadal niečo, čo by som mu dostal na ruku? pošlite mi e -mail, ak máte nejaké nápady, [email protected]

Rodriguez 21. mája 2012:

Ahoj ja'mám skoro 16 a ja'Rozmýšľam o 2 tetovaniach, ktoré chcem.

Prvá je niečo so strýkom; mal najväčší vplyv v mojom živote a zomrel na rakovinu pľúc..

Môj druhý by bol niečo o mojej rodine a o tom, ako sme'zostali sme spolu bez ohľadu na to. Znamenajú pre mňa všetko a chcem, aby to vedeli..

Ak poznáte nejaké citáty, pošlite mi správu @

[email protected]

Laurie 21. mája 2012:

Je pravda, že naozaj nechcem niečo, čo mi dodá silu a odvahu, a to nielen kvôli tomu, čo sa nedávno stalo, ale pretože som prirodzene veľmi neistý človek, ktorý v seba verí.'Mám rád niečo, čo hovorí pozitívne, a môžem sa na to pozerať a usmievať sa, nie nevyhnutne mi to pomôcť prekonať bolesť srdca, ale viac si uvedomiť, že som silný a môžem robiť, čo chcem. x

zed 21. mája 2012:

znamená to, že si nemáš permanentne pripomínať zlé obdobie svojho života. Zakaždým, keď sa na to tetovanie pozeráte ďalších 30 rokov, dostanete sa späť na temné miesto, kde ste teraz. dostaneš sa zo zármutku – daj si vytetovať, že keď budeš šťastný x

J 21. mája 2012:

Prišiel som na to…

"Intuícia vedie moju dušu"

Laurie 21. mája 2012:

Tiež sa mi páči príslovie 'po každej búrke je dúha' ale nemyslite si, že je to latinský citát, ale chcel som niečo pozmeniť

Laurie 20. mája 2012:

ďakujem za to, Zed, čo to znamená?

zed 20. mája 2012:

@Laurie

Harpes lycrierium obendintis

hovorí všetko

Úprimný 19. mája 2012:

"Nikdy nepočítajte dni, počítajte dni" v zásade maximálne využite všetko, čo vám príde do cesty, potrebujem dobrý citát, pomôžte, prosím

Laurie 18. mája 2012:

Naozaj dúfam, že mi niekto môže pomôcť, hľadám inšpiratívny citát alebo najlepšie v latinčine, že môžem mať predlaktie (nie príliš dlhé), len som sa odtrhol od dlhodobého vzťahu (otec mojich dvoch detí) a našiel mimo, prešiel k niekomu inému, netreba dodávať, že som mal zlomené srdce. Chcem krátky citát, ktorý v zásade znamená byť silný, mať odvahu a vidieť svetlo na konci tunela, niečo, na čo sa môžem pozrieť, čo mi dáva nádej a silu pokračovať, každá pomoc bude skutočne cenená! X

dan 17. mája 2012:

Tu som, chlapec králičieho srdca zamrznutý vo svetlách.

Musím sa stať mužom so srdcom leva, pripraveným na boj.

dsa 17. mája 2012:

@Manveet – čo robiť?

Manveet 16. mája 2012:

vyzerajú trochu hrozne

ahoj lov ma znova 15. mája 2012:

neopúšťam nádej

nádej ma neopustí

pre ollie 15. mája 2012:

ahoj lov andy ……….. žiť 2 dni nádej na 2 zajtra

Michaela 13. mája 2012:

jill, čo keď je každý dokonalý svojim vlastným spôsobom ?

Ollie 11. mája 2012:

Ahoj všetci, momentálne som dosť mladý, ale hľadám svoje prvé tetovanie. Mojej mame pred pár mesiacmi diagnostikovali rakovinu a hľadám tetovanie, ktoré by predstavovalo, čím si prešla/ bude. myslel som niečo také 'Bojuj dalej' ale nie som si istý, či to bude vyzerať správne. chcem to na oblasti predlaktia/zápästia a bude to dosť malé. nejaké nápady???

theville740 09.05.2012:

všetko ja'neurobil zo mňa všetko, čím som

isla 09.05.2012:

Čo si myslíte o tomto citáte:

"Vychutnajte si to najlepšie z každého života"

pretože (autor) z N. J. 7. mája 2012:

@Roxanne – Úprimne vám blahoželám k dosiahnutiu ročného výročia triezvosti! To určite nie'Je to ľahké a nie každý môže dosiahnuť tento míľnik. Mám sedem rokov bez drog, ktoré som si vybral (heroín), a každú chvíľu si užívam, že som nažive. Ak ty'ste ako ja, pravdepodobne máte milión kníh, básní a piesní, ktoré symbolizujú váš boj. Ja si to myslim'V pohode si vyberiete riadok alebo text z jedného z nich.

Môžete sa tiež pozrieť na moje ďalšie centrum, ktoré hovorí najmä o téme triezvosti: https://discover.hubpages.com/style/Tattoo-Ideas-Q…

Existuje aj niekoľko dobrých nápadov na citáty. Ešte raz gratulujeme a prajeme veľa šťastia.

dimplesponge 7. mája 2012:

mea karma cucurrit mea dogma

About the author