Nápady na tetovanie: deti, deti, rodičia a materstvo

Mám trinásť tetovaní. Myslím, že oni'všetci sme celkom v pohode (a určite nie't kvalifikovať ako "zlá kvalita").

(všetky fotografie s láskavým dovolením bmezine)

(všetky fotografie s láskavým dovolením bmezine)

bmezine

Matka je Bohom v očiach dieťaťa

Na svete snáď neexistuje väčšia láska ako láska medzi matkou a dieťaťom. Ako často sme počuli, že láska nie je'Je logické, že sa to neospravedlňuje alebo racionalizuje? Láska nie't mozgy; to'krv. Keď sa dvaja ľudia spoja so svojim telom a vytvoria dieťa, robia niečo, čo sa už nikdy nedá zopakovať úplne rovnakým spôsobom. Presná kombinácia farby a pokožky je jedinečná iba pre dieťa, ktoré máte.

Matka, keď sa sformuje, nosí svoje dieťa v sebe deväť mesiacov, poskytuje jej jedlo a prístrešie, živí ju, rastie, pomáha, miluje. A keď sa dieťa zjaví zdravé, kvíli mu z plných pľúc, keď sa nadýchne, a on a jeho matka sa prvýkrát stretnú z očí do očí, v tom okamihu sa vytvorí spojenie, ktoré nemožno nikdy prerušiť.

Vplyv dieťaťa

Videl som ľudí, ktorí kvôli dieťaťu obracajú život. Videl som tínedžerov, ktorí boli samotnými deťmi, okamžite sa stali dospelými, keď došlo k tehotenstvu neplánovane, keď boli ešte na strednej škole. Videl som ženy, ako sa znova a znova vyberú po ceste, ako sa rozhodnú vzdať sa svojich predošlých plánov a prepísať scenár svojho života, keď príde dieťa.

Moja vlastná matka so mnou otehotnela, keď mala osemnásť rokov a práve končila strednú školu. V tom čase nebola vydatá a nebola zasnúbená, a hoci jej priateľ tlačil na potrat, povedal to'keby s ňou zostal, zhromaždila vnútorné zdroje, ktoré neurobila'ani nevedela, že má, a vytlačila ho priamo z dverí. Vychovávala ma sama s pomocou mojich starých rodičov, a preto je naše spoločné puto nerozbitné..

Tetovanie, ktoré oslavuje rodičovstvo

Dá sa tomu čudovať? "Mama" tetovanie je také populárne? Ako lepšie umelecky oceniť ženu, ktorá ti dala život? Rovnako je bežné, že rodičia – matky a otcovia – oslavujú narodenie svojich detí farbením dieťaťa.'meno alebo dátum narodenia na nejakom mieste na ich koži.

Vždy bude existovať tradičný názov tetovanie, ktoré je krásne samo o sebe. Rodičia ale neustále prichádzajú s čoraz unikátnejšími metódami, ako venovať časť pokožky deťom, ktoré vytvorili. Tu sú niektoré z mnohých spôsobov, ako to urobiť.

  1. Tetovanie detskej stopy
  2. Nápis dieťaťu's meno
  3. Dieťa's Iniciály
  4. Kanji
  5. Deti' Kresby
  6. Rodinné srdcia
  7. Tvoje dieťa's Znamenie zverokruhu
  8. Detské portrétne tetovanie

Dole, ty'Nájdem fotogalériu plnú nápadov, ktorými sa môžete inšpirovať.

1. Tetovanie detskej stopy

2. Nápis dieťaťu's meno

3. Dieťa's Iniciály

4. Kanji

5. Deti' Kresby

6. Rodinné srdcia

7. Vaše dieťa's Znamenie zverokruhu

8. Tetovanie detského portrétu

Ďalšie spôsoby, ako si ctiť narodenie dieťaťa v tetovaní

Komentáre

James 23. marca 2020:

Koľko som stál, keď som sledoval, ako tie tetovania bežia

julie.a 26. septembra 2012:

kto to robí a bol

Iba ja 06.06.2012:

Pre mumof2boys ….. To bude závisieť od toho, ako blízko ste k nevlastnej dcére. Nechceli by sme'nechcem, aby si myslela, že sa snažíš tvrdo. Ale ak si veľmi blízko, určite by som dostal jej meno spolu s menom tvojho chlapca.

Uvažujem o tom, že si nechám vytetovať mená a dátumy narodenia svojich detí na vnútornosti rúk (pravdepodobne predlaktia)

lol 6. mája 2012:

kvalita gramatiky a tieto tetovania skutočne ukazujú úroveň inteligencie, ktorú majú ľudia s tetovaním ako skupina.

valerie 4. mája 2012:

má niekto meno Justin??

Samantha 2. mája 2012:

Ahoj, mám 16 rokov a na 17. narodeniny si dávam tetovanie znázorňujúce môjho syna Kenrica. Bola som skutočne nastavená na jednu vec a teraz som videla ďalšie veci, ktoré som chcela získať, ale potom moja mama povedala No, čo keď budeš starší a ak budeš mať ďalšie dieťa. Nechám sa tetovať o mesiac a nie'Neviem, čo mám robiť, chcel som dostať svojich synov na plece s jeho menom, ale čo keď budem mať viac detí? potrebujem pomoc!!!

Trang 22. apríla 2012:

Ďakujeme za skvelé nápady! Získanie dcéry'meno s odtlačkom nohy

BeyondMax zo austrálskeho Sydney 14. apríla 2012:

Kruh života je môj obľúbený! Láska. =) Úžasné!

vanessa 20. marca 2012:

Ja'Som veľmi zvedavý a chcem vedieť kto'robí to malé dievča s tetovaním.

Piercing so svetlou pleťou patrí k Chcem, aby sa tento doaught skončil

John 8. marca 2012:

milujem nápady na tetovanie

www.acrepairpensacola.com

Keňa 8. marca 2012:

Chcem si dať vytetovať meno môjho božieho syna a narodeniny, malé, kam by som to mal dať?

sara 7. marca 2012:

Zaujímalo by ma, či niekto urobil jeden tam nižšie bk a ako to bolí?

Tiffany 26. februára 2012:

Môj manžel mu dal vytetovať naše mená a dátum svadby a vyzerá veľmi pekne

Cori 20. februára 2012:

Ľudia nesmú vedieť, čo je to trampská pečiatka. Trampská pečiatka je tetovanie na veľmi krížoch (nad zadkom). To'Hovorí sa mu trampská známka, pretože keď ide o psíka, ten chlap vie prečítať tvoje tetovanie. Takže áno, súhlasím s tým, že s vašim dieťaťom pošliapem pečiatku'meno má zlý vkus a zlé umiestnenie. Mike nehovorí o tom, že každé tetovanie je trampská pečiatka. Tomuto umiestneniu sa hovorí trampská známka. Netušil som, že ľudia nie'neviem co to bolo lol.

Páči sa mi tetovanie nôh. Videl som jeden s ručnou potlačou a ten bol tiež veľmi roztomilý. Páči sa mi dcéra'rukopis, veľmi milý nápad.

parkeri.mami 11. februára 2012:

Milujem ten, ktorý píšu dcéry. Pravdepodobne by som to dostal niekde inde okrem zápästia, ale tento nápad sa mi páči!

Paškál 4. februára 2012:

Zdravím všetkých, mám 3 deti a potrebujem tetovanie. Akékoľvek nápady prosím pomôžte. Napíšte mi na [email protected]

Katrevious 27. januára 2012:

Posledné štyri fye oni'si veľmi kreatívny

Momof2boys 23. januára 2012:

Opýtam sa …. Ak máte nevlastnú dcéru a potom máte tiež 2 vlastné deti …. dávate si vytetovať nevlastné dcéry s menom alebo len svoje deti?

poshtotsdesigns 9. januára 2012:

Naozaj si chcem dať vytetovať svojho syna'meno jeho vlastným rukopisom. Ten nápad sa mi veľmi páči. Ja len nie'Neviem, kde si to dať vytetovať na telo…

Mommyallformyson 2. januára 2012:

Sú krásne, milujem portréty! Ja'Dostávam svoje tri chlapčenské tváre na moje plece ako 3 loutky !! Môcť'nečakať

Chellington z anglického Yorkshire 30. decembra 2011:

Aké krásne nápady!

Odmalička som vždy vedel, že áno'chcela som svoje deti'mená niekde na pravej ruke a nejako (Pochádzajúce z 'Ja'dal by som ti pravú ruku' fráza).

Keď som bola tehotná, uvažovala som, že budem mať svoju dcéru'meno na zadnej strane môjho pravého ramena, v spodnej časti je jej skutočný odtlačok ruky a v spodnej časti dátum jej narodenia. V ružovej farbe, samozrejme, pre princeznú miluje svoju ružovú!

Narodila sa však predčasne kvôli prerušeniu placenty a musela sa narodiť skôr, ako ju čakal núdzový cisár..

Musela byť oživená, keď sa narodila, pretože jej srdcový tep klesol na nulu. Povedali nám, že keby sa narodila len o dve minúty ďalej, nechcela'dnes nebud s nami.

To jej dalo meno, 'Franchesca Faith' – takže bez ohľadu na to, čo život prinesie, vždy bude mať vieru, akú som mal v ňu v deň jej narodenia. Aj preto, že moja matka je náboženská a 'Viera' bolo to pre ňu niečo zvláštne.

To ma prinútilo zahrnúť nejaký druh 'zázračná stránka' alebo 'anjelská strana' do môjho tetovania. Ešte musím urobiť nejaký záver, ako to urobím. Ja'Chcem si tetovanie navrhnúť sám, aby bolo mimoriadne špeciálne (haha, prichádza tu umelecká stránka!'práve sa stretávam s tabletom na umelecké kreslenie). Ak má niekto nápady, ako do toho môžem začleniť niečo také špeciálne, ako je uvedené vyššie, rád by som to počul!

To je niečo, čo ja'Očividne sa nechcem ponáhľať, ako ja'Chcem, aby to bolo perfektné, a dúfam, že s ňou budem mať veľa rokov spomienok – ja mám devätnásť a ona 15 týždňov..

Každopádne si myslím, že ja'Rozhodol som sa dostať jej ruku a stopu na prednú časť predlaktia obvyklým čiernym atramentom, s jej menom v písme a dátumom narodenia (a nejakým spôsobom odkazom na zázrak / anjela) a podobne … a len dúfať Ja nie'Nesledujem príklad svojich rodičov s tým, že budem mať desať detí (myslím, že by mi mohla dochádzať ruka!)

Tam'Nie je to nič také zvláštne ako rodina a označiť svoju lásku k nim na svojej osobe je jednoducho dokonalé.

Bob 25. decembra 2011:

Ghetto!

mons 24. decembra 2011:

Bmunson tak súhlas !! A Page, myslím, že tvoj dôvod na získanie tetovania je skutočne zvláštny a trvalý odtlačok tejto dôležitej časti tvojho života s tebou je to, o čom by tetovanie malo byť. Vo fáze tetovania som bol neskoro, ale som s tým spokojný, pretože 2 z nich, ktoré v súčasnej dobe mám, sa týkajú vecí, ktoré zmenili môj život. Rád sa niekoho pýtam na tetovanie a zdieľam zmysluplnú spomienku. Moje prvé tetovanie bolo zvislé hviezdne znamenie na mojom uhle mierne zmenené na S, aby reprezentovalo moju hviezdnu značku a môjho manžela, ktorý je tiež priehybový (rovnako ako ja) a moje dieťa (môj pes), ktorých obe mená začínajú na S …. v mnohých ohľadoch mi zmenili život. Moje druhé tetovanie bolo po narodení syna, ktoré sme museli prijať, že sa to nikdy nemôže stať … takže som pre neho mal – LÁSKA, SMYŽAŤ, ŽIŤ v tvare podkovy a v strede boli jeho iniciály JRS a ja to milujem predstavuje novú kapitolu a premáhajúcu lásku, ktorú som nikdy nezažil a slová sú moje sny o jeho budúcnosti. Práve som mal malé dievča, čo bolo ďalšie požehnanie a chcem pre ňu ďalšie malé zmysluplné tetovanie, ale opäť chcem niečo, čo by vyjadrovalo moje túžby po jej ceste životom.'V tejto fáze sa však nerozhodnite, kde to budete mať. Ale tetovanie, ktoré hovorí o zážitku, ktorý zmenil život, alebo o niekoho hlbokej vášni pre niečo sú špeciálne a zaslúžia si tam byť celý život..

pápež 7 13. decembra 2011:

pekné tetovanie

jhan aries 13. decembra 2011:

nica tatoo

Mel 8. decembra 2011:

Nechal som si urobiť tetovanie a obtočil si členok s mojím aj s mojim dvoma synmi's rytmy EKG. (Pripojil som ich k práci s monitorom srdca.) & vytlačili ich) Chlapci vybrali svoje obľúbené farby modrej & zelené, aby mali svoje EKG'je hotovo a ja som si vybral tmavo ružovú. Keďže som EMT, mal som rytmus's zjednotiť s EMS Hviezdou života na vonkajšej strane členku. Ďalšou myšlienkou pre niekoho iného môže byť prepojenie rytmov EKG s iniciálami atď. Toto je moja symbolika toho, ako boli moji chlapci kedysi súčasťou môjho tela & naše srdcia bijú bok po boku. Navždy budem mať pri sebe tlkot ich srdca. Na počesť môjho prvého syna, ktorý sa narodil predčasne & žil iba 11 dní, na ľavom ramene som mal umiestneného anjela. Dúfam, že to niektorým z vás pomôže pri myšlienkach. Nakoniec záleží len na tom, čo vám tetovanie symbolizuje. Zabudnite teda na všetky negatívne názory.

Emily 28. novembra 2011:

Tí s dieťaťom'Umenie je veľmi milé a úžasný nápad. Môj problém je, že nechcem dosť dlho čakať, kým začne kresliť lol.

Mattie 17. novembra 2011:

tieto sú krásne !!!! chcem jeden na zápästí pre svojho syna … mal som ho v 17 a vychovávam ho sám, môžem'Zdá sa, že nenachádzam správne slová …. môže byť niekto nápomocný??

Andy 14. novembra 2011:

Ja'Chcem tetovanie náhrdelníka so psím štítkom v americkom militantnom štýle'Ak nenájdete žiadne návrhy, mám 6 vnúčat a každému idem ako štítok, mohol by niekto pomôcť

bmunson 13. novembra 2011:

Don'l ľudia majú lepšie veci na práci, než položiť ostatných. Ty nie'ani ich nepoznáte ani ich situáciu, preto by ste nemali súdiť. Väčšina z týchto ľudí si dáva tetovanie na nejaký druh spomienky na dieťa, ktoré stratilo alebo na deti, ktorým sú vďačné a milujú ich z celého srdca a chcú, aby ich svet videl. Mám 44 rokov a dávam si urobiť prvé tetovanie pre svojho syna, ktorý je v armáde a riskuje svoj život, aby sme všetci mali slobodu. Tiež dostávam ďalšie s menom svojho manžela, pretože mu chcem ukázať, ako veľa pre mňa znamená. Môj manžel má rakovinu v mozgu a ja nikdy neviem, čo sa stane. Ak teda nemôžete povedať nič pekné, jednoducho nič nehovorte a vypadnite z tejto stránky!

Tat 3. októbra 2011:

Ja nie'Nevidím nič dobré, dobré nápady, ale práca bola na 95% z nich hrozná

Jess050622 23. septembra 2011:

Myslím, že tá mrcha, čo hovorí hovno, NIE'Mať deti, pretože keby to urobil, NEBOLI by hovoriť o tom, že by matky/otcovia boli skúpi pre to, že majú alebo chcú mať tetovanie od svojho dieťaťa/detí. Je zrejmé, že uviaznutý človek žiarli a želá si len, aby mal krásnu malú, ktorú bude navždy držať a vážiť si ju! Mám 3 lil a 4,3 a 2 ročné. Za 2 a pol roka som mala 3 deti, všetky ich milujem natoľko, že by som pre nich urobila Čokoľvek. Ľudia radi hovoria hovno a behajú po ústach, pretože si len želajú, aby mohli mať to, čo má niekto iný. Skvelá práca na väčšine tetovaní, ale úprimne, niekoľko vyzeralo, že ich urobil niekto s menšou skúsenosťou ako ostatní.

chloes'smomma 22. septembra 2011:

Chcem pre svoju dcéru dostať tetovanie na nohu, premýšľal som nad tým, ako by sa mohlo hodiť jej meno a niektoré padajúce hviezdy, ale nevidel som žiadne padajúce hviezdy, ktoré by dokonca mohli vyzerať správne. nejaké nápady?

babyfootprinttattoos 2. septembra 2011:

Tetovanie detskej stopy je možné vykonať na akejkoľvek časti tela. Môžu byť napustené atramentom na chrbte, ramenách, hrudníku alebo na zápästí.

karly 24. augusta 2011:

milujem to

Ben 13. augusta 2011:

Snažil som sa premýšľať o myšlienkach posledný rok, mám dve dcéry, všetky nápady budú vítané

anna 12. augusta 2011:

milujem všetky tetovania, ktoré si myslia, že si ich zaobstaráme

Tereza 7. augusta 2011:

Myslím, že sú všetky skvelé, v skutočnosti som hľadal tetovanie, aby som dostal meno svojich dcér a aby som mohol v budúcnosti pridať mená ďalších detí, akékoľvek návrhy, dajte mi vedieť 🙂

Mark 2. augusta 2011:

Vážne zvažujem dokončenie menných blokov, moje dcéry sa volajú Rileigh, myslím, že by to vyzeralo celkom úžasne!

liz 31. júla 2011:

hľadá nápady pre meno svojich vnukov na mňa a vnučku na pekné tetovanie

Andrew 28. júla 2011:

práve som mal prvé chilli meno dievčatka emily-jade mám tiež 5-ročnú nevlastnú dcéru chcem, aby moje nevlastné dcéry tlačili ručne a moje dcéry chodidlá a tetovali ich na chrbát básňou, ale don't žiadne básne žiadne stránky s dobrými básňami od otca k dcére alebo dcéram by boli gr8 vďaka [email protected] p.s. tieto tetovania sú mäta a pre ľudí, ktorí sú smutní z toho, že dajú ppl dole, buď nie't mať deti alebo vy ich ľudia, ktorí len majú deti kvôli výhodám !!

Shelly 24. júla 2011:

Mám rád stopy 🙂 veľmi pekné

vres davies 09.07.2011:

tieto tetovania sú úžasné,

hľadám tatka so svojimi 4 deťmi

značka 8

daniel 7

Ben 5

emily 2

Chcete niečo iné, ale ohromujúce, prosím, akékoľvek nápady

[email protected]

ďakujem za akúkoľvek pomoc alebo webové stránky, ktoré mi boli poskytnuté,

Ces 23. júna 2011:

Ten s matkou držiacou dieťa je pekný ….. má význam

Kankansmommy 23. júna 2011:

Mal som stopu svojich synov od narodenia potetovanú na mojej nohe, ako keby na nej teraz stál 2 roky'Chcel by som, aby jeho ruka bola potrhaná na zadnej strane mojej hornej časti paže jeho menom nejako obsahovala nejaké nápady, by bolo úžasné!!

Sarah 26. mája 2011:

Mám 43 rokov a vždy som zvažoval tetovanie, ale tieto sú škaredé. Prepáč ale to'je to len moj nazor.

danielle 17. mája 2011:

V máji minulého roku bol môjmu bratovi požehnané prvé dieťa … KRÁSNE dievčatko. Nastali však komplikácie a narodila sa o 3 mesiace predčasná. Moja krásna malá neter sa dožila iba 2 týždňov a jedného dňa. jej narodeniny sa čoskoro blížia a ja som si ju chcel dať vytetovať na počesť. Bola taká úžasná bojovníčka a dávala nám všetkým nádej. Ak má niekto nejaký nápad, bude veľmi vďačný. Vďaka.

amanda 5. mája 2011:

Naozaj som si užíval prezeranie týchto tattov. Mám svoje 3 deti'mená v okvetných lístkoch padajúce z orchidey na mojom ľavom ramene.

hity 27. apríla 2011:

ha ha ha – toto sú niektoré z NAJHORŠÍCH tetovaní, aké som kedy videl … Je mi týchto chudobných ľúto. napríklad Jake s raketou … vyrastie a z rakiet poznáte LOL

Anna 16. apríla 2011:

Najprv sa chcem poďakovať Newmanovi. Povedal si takmer všetko, na čo som myslel! Ja nie'Nevidíte nič zlé na tom, keď si na sebe nechávate tetovať ľudí alebo veci, ktoré máte radi. Prečo nedať všetkým vedieť, ako veľmi vám na nich záleží? Mám ročného chlapca a veľmi ho ľúbim. Chcem, aby každý vedel, koľko, tak sa mu chystám niekde urobiť tetovanie. Ja'Nie som si istý, čo chcem alebo kde chcem získať, ale bude to hotové v najbližších mesiacoch. (Predtým, ako môj manžel odíde cez more) Chceme ich dať dohromady. Má niekto nejaké nápady, ktoré by sme mohli spojiť? Oni nie'nemusí byť rovnaké, ale uprednostňuje sa podobné. (Bloky sa mi veľmi páčia, takže možno my'Urobím niečo podobné) Pomôžte. [email protected]

Vďaka,

Anna

Tonia 12. marca 2011:

Milujem tetovanie s menom synov napísané pomocou detských blokov

stránku 7. marca 2011:

Bola som tehotná a v novembri som prišla o dieťa. Moje telo sa narodilo a jeho meno bolo brady..Chcem malé tetovanie s jeho menom a možno odtlačky nôh alebo niečo na mojom zápästí. nejaké nápady?

mollie 14. februára 2011:

Myslím, že toto sú sceryyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

nový človek 10. februára 2011:

veľa z nich je naozaj pekných, najmä ten prvý portrét !!! Mám 3 deti, 4 -ročného syna (joshua) a 2 -ročné dvojčatá, chlapca a dievča (kaylin a kayson), chcem niečo iné a jedinečné, ale môžem'Naozaj nič nenájdi ani na nič nemysli! Mohol by som sa držať toho, čo by bolo vždy milé … 3 malé srdiečka, len načrtnuté v čiernej farbe s nejakým tieňovaním a uprostred nich mená, mená by boli pre mojich chlapcov modré a pre moje dievča ružové! Chcem to na zápästí, aby to mohlo'nebuď príliš veľký! má niekto nejaké nápady?!? idem tento víkend, takže … poponáhľajte sa !!! hehe! a k ľuďom, ktorí sú tak drzí … OPRAVDU?!? áno, UMIESTNENIE AKÉHOKOLI tetovania nazýva mnoho trampských pečiatok, ale niektorým sa tam tetovanie páči a niektorým sa tam dokonca páčia aj detské mená! Nechcel by som'nerob to tam, ale ak ano'čo sa im potom páči … to'je krásny !!! Aj keď tieto komentáre boli zlé, ale celkom zábavné … kým som neprečítal Jenny's, TO bolo drzé !!! dať niekoho, kto dole, podľa ich VLASTNÉHO názoru, urobil to, čo považoval za roztomilé a je na to hrdý, je viac trapný ako akékoľvek tetovanie kdekoľvek! a naozaj sa mi nepáčilo, ako ste do svojho malého komentára vložili pitbulla! sú to ÚŽASNÍ psi! a chyldfree … ja len nie'Nechápete, čo sa pokúšate povedať, ak je to niekto, kto by dostal tatko svojich detí' mená sú prehnané … tak prečo vo F ste tu predovšetkým? WOW … niektorí ľudia vedú veľmi nudný život! a prečo som na tom … ten, kto povedal, že chceš tetovanie mena svojej matky a chceš, aby to bolo sexy, môžem'Nenašiel som, kde som to videl, ale … hm……?!?

Rachel 22. januára 2011:

Myslím si, že tieto tetovania sú úžasné ……. tetovanie je myslené tak, aby bolo osobné a znamenalo niečo pre človeka, ktorého má. …. koho zaujíma, čo hovoria tí druhí … VAŠE TELO JE VAŠE KANVAS …. “Na krku mám meno svojich synov. Tiež pridávam jeho odtlačok ruky a n … Ja

uvedie aj RIP a jej dátumy …. KAŽDÝ Ukážte svoju lásku k umeniu a milujte sa

počasie 15. januára 2011:

ray čo sa týka odtlačkov rúk Zdá sa, že každý má dnes stopy.

Mám odtlačky prstov pre prvé a odtlačky rúk pre druhé, na každom predlaktí.

Ray 13. januára 2011:

Potrebujem pomoc Mám troch chlapcov Chcel by som tam dostať mená, stopy, ktoré sú na mne vytetované, ale nie'Neviete prosím, kam to dať, pomôžte

BEZ CHYLOV 12. januára 2011:

Prečo nie't VY CHOVATELIA sa držte SKÚŠANIA s rodičmi, a nie aby ste vyzerali ešte strapatejšie, ako už robíte? Preto sa BRATLIEGH a SHITFORD správajú (alebo don'nesprávajú sa tak, ako sa správajú!

john 5. januára 2011:

čo'názov písma, kde je napísané iniciály a tam je dievča s červenou hlavou s písmenom na krku a na druhom obrázku sú 3 písmená idúce dole chlapským tricepom na každej ruke. Potrebujem písma z oboch obrázkov. Prosím!

Justin 3. januára 2011:

Vieš, že mám byť úplne úprimný, áno, existujú tetovania, ktoré ľudia robia, a vyzerajú tak, že sú škaredé, je to tak, ako to prezentuješ, ale tiež je na osobnom výbere, či za mnou príde mama mojich synov a povie, že si nechám vytetovať meno našich synov. na krížoch vieš, čo by som povedal, zlato'je v poriadku don'Aby to nevyzeralo ako tvoja kurva, poviem to takto, tvoje telo je plátno, urob to krásnym, ja nie'Nezáleží na tom, kto si, potrebuješ aspoň 1 veľké tetovanie, môžeš na mňa psíka, čo chceš, ale pozri, nikdy sa mi nepáči, ale videl som nejakú KRÁSNU prácu na matke svojich synov a vieš, teraz mám svoju zbroj, krk ľavá noha a moje rebrá je to všetko o mojom synovi, berie mi rebrá a krk. don'Neposudzujte tetovanie iných ľudí, ak by ste mohli byť tí najmenší.

Justin

Jenny 19. decembra 2010:

Je to skvelý nápad, obrátiť svoje dieťa'meno do trampskej pečiatky! Myslím, že dať svoje dieťa'meno atramentom na tom istom tele, kde ste taktiež nafarbili každého, s kým ste kedy spali, je skutočne luxusné. Sú pitbulls a pervitín zadarmo, alebo si musíte priplatiť?

Myslím si, že vaše deti budú mať peniaze vynaložené na sporenie na vysokú školu … aby z neho vyrástol viac ako človek, ktorý vyzerá, že sa práve dostal z väzenia a mal svoje dieťa.'jeho mená vytetované na tele, aby zapôsobili na sudcu. Toto je TACKY.

Chy 14. decembra 2010:

Dobre, takže musím dvojčatám Jolie a Kaylee premýšľať o tom, kde získať nápady na ich mená?

Matka-2 12. decembra 2010:

Môj priateľ mi práve preposlal túto stránku, pretože tu je môj obrázok môjho tetovania. Nie ste si istí, kde to vzali. Nie'je mi to veľmi jedno. Ale čítať hlúposti, ktoré ľudia hovoria, keď sú anonymní, mi príde smiešne. Moja dcéra je Sweet Abbey a milujem svoje tetovanie. Don'Nezáleží na tom, čo si myslia plytkí ľudia. o mieste.

Jary 3. decembra 2010:

Wow pekné ' chcem jedno z toho

Amy 11. novembra 2010:

Tieto nie sú't veľmi pekné.

amanda 09. novembra 2010:

títo sú chorí

Ashley 22. októbra 2010:

Na okraj však … myslím si, že je to nepríjemné a môže'nepredstavujem si, že by som položil svoju dcéru'meno mám na drieku. "Mami, deti v škole povedali, že tvoje tetovanie s mojím menom sa nazýva trampská pečiatka". Fuj.

Ashley 22. októbra 2010:

Trampské pečiatky nerobia z človeka zbabraného. Ak sú škaredé a náhodou majú a "trampská pečiatka" na začiatku boli pravdepodobne trýzniví. Stačí komentovať osobu tam hore, ktorá to povedala. Bedrová časť je krásna časť tela. Je smutné, že ľudia musia niekoho označiť za bláznivého, pretože to chcú zdôrazniť.

relio 21. októbra 2010:

Ja'Hľadám meno svojich synov, ale chcel by som, aby to bolo originálne a neviem, čo mám robiť. Volá sa Aurelio a je štvrtý.

Justin 15. októbra 2010:

Ak má niekto záujem ja'm posledný obrázok (filmový pás) Aktualizoval som svoje tetovanie, aby zahrnul môjho syna'meno a môžete si ho pozrieť tu: http://bit.ly/8Y5n4y

briana olsen 3. októbra 2010:

Stratil som svoju drahú matku 12. februára, mala iba 52 rokov a v tom čase som s ňou žil s mojimi 3 dcérami, ktoré zbožňovala a milovala, obzvlášť moju 3 -ročnú! Keď sme vyrastali, nevychádzali sme spolu tak dobre, ale čím som bola staršia, tým som si uvedomila, že sme si veľmi podobní! Bola to moja najlepšia priateľka, jediná, s ktorou som sa mohol rozprávať a počítať s ňou. Zaspala a nikdy sa neprebudila, mala depresiu a tiež jej smrť bola náhodná! Tak veľmi mi chýba a čokoľvek by som zmenil, len aby som jej dal ug a naposledy jej povedal, že ju milujem! Snažím sa opraviť tetovanie, ktoré nenávidím pri spomienke na ňu a moje 3 krásne dcéry. Naozaj by som mohol použiť nejakú radu, pretože prvú som dostal, keď som mal 18 rokov a nenávidím to!

namáhanie nohy 1. októbra 2010:

úžasné návrhy a nápady stále hľadajú niečo pre mamu & otec, niečo pre moju pekáreň … ale vy skvelé kúsky vykúkate…

Shawn 13. septembra 2010:

Práve som dostal mamu tat k 40. narodeninám … dvoch malých čmeliakov na nohe … Moje dcéry sa volajú Hailey Bryn (prezývka Hailey Bee) a môj syn je Brett (včelička). Ukázalo sa, že je to skutočne roztomilý spôsob, ako symbolizovať moju lásku k mojim deťom. (meno môjho manžela sa začína aj na B)

Mercedes 6. septembra 2010:

Dostávam svojho syna'meno (JADEN) s dátumom narodenia 08-03-06 (the "-" budú malé srdiečka), ale mám problém zistiť, aký druh písma chcem. Chcem to tiež malé, možno o palec alebo tak, ako to robím na vnútornom predlaktí, tesne pod lakťom. Prajem všetkým veľa šťastia, pretože ja'Robím to na konci mesiaca ako darček k narodeninám pre seba.

škorica 2. septembra 2010:

Mám jednu na pravej nohe, ktorá hovorí, že mama je v páse, ale je malá, išla som taká, že väčšia. Ukázať, ako veľmi milujem svoju mamu

Mike 20. augusta 2010:

Niektoré z nich sú hrozné. Je smutné vidieť niekoho, kto nechce minúť peniaze za dobrý atrament.

Alanna 12. augusta 2010:

existuje niekoľko dobrých's … môžem len povedať, že trampské známky sú kýčovité a prečo by ste chceli tetovanie pre svoje deti na najhoršom mieste vôbec? Každý má trampské pečiatky a vymýšľa niečo iné. že'je to len moj nazor.

Inas 09.08.2010:

hej, chcem dostať moju mamu'meno je zadané ručne, ale chcem s ním získať aj drobný dizajn, pomôže mi niečo sexy, ale jedinečné množstvo? 🙂

samantha 24. júla 2010:

ako by ste uviedli svoje iniciály na deti, ak sú dve rovnaké?

leia 14. júla 2010:

nejaké krásne tetovania!

nič, čo som hľadal 4 = (myslím, že potrebujeme ďalšie obrázky insperácie.

som po malom prevedení na nohe a chcem k tomu pridať svoje krásne lil guys mená!

možno návrh hviezdy alebo motýľa, uvažoval som o korune, pretože sú mojím malým princom's, ale hmmm nie som si istý! hádam pokračuj v hľadaní…

Ann 10. júla 2010:

Určite sa mi páčia tie, ktoré vyzerajú ako detské umenie. V pohode !! 🙂 Hľadám niečo pre seba a svoju dcéru, čo by sme si obuli. Nie som si istý, čo tam vonku, kto môže mať niečo pre mňa.

roberohecha 6. júla 2010:

niekoľko dobrých nápadov, myslím si, že je potrebné zverejniť viac, môžem'Za menom svojich synov nemôžem nájsť žiadneho

graham 6. júla 2010:

ahojte ľudia, potrebujem pomoc … mám 2 synov 11 a 8 mám na každej ruke ich mená a francúzske písmo hovorí, že moji chlapci milujem vždy …. chcem nové tetovanie ako citát o svojich chlapcoch … … myslel som na niečo také " nie je len mäso a krv, ale aj naše srdcia, ktoré z nás robia otcov a synov" má niekto dobré nápady na citáty? prosím

Deanna 28. júna 2010:

Mala som 3 potraty a pestúna, ktorý sa po 4 rokoch so mnou vrátil k svojmu otcovi. Chcem tetovanie, ktoré predstavuje tieto deti, ktoré som stratil. Páči sa mi myšlienka, že si niekto oblieka srdce s kvetmi na oboch stranách, ale nie som kvetinový človek, takže by som chcel iný nápad. Pôjde to stredom môjho chrbta medzi lopatky. Akékoľvek nápady môžete poslať na môj e -mail na adresu [email protected]

Denna Lopez 23. júna 2010:

Ja'Hľadám tiež niečo jedinečné, ale celkom jednoduché'Je ťažké, že moje deti majú 18,16,15,11,& 2 roky starý Chcem buď ich mená s dizajnom, alebo dizajn, ktorý ich všetky reprezentuje. Ak má niekto nejaké nápady, môj e -mail je [email protected] Ich mená sú Robert, Marcela, Katrina, RJ & Raymond.

Steph 22. júna 2010:

Ak by som sa volal moje matky trampské pečiatky, ja'd zmeň to.

Angela Michelle Schultz zo Spojených štátov 17. júna 2010:

Mám kamarátku, ktorá si nechá vytetovať mená svojich detí vlastným rukopisom, keď budú mať dosť rokov na to, aby písali.

mike 14. mája 2010:

iwanaa mať toatoo na mojom chrbte venované mojim rodičom pls sugesst mi nejaké nápady na môj mail [email protected]

joser 06.06.2010:

thoes sú v pohode

Amie 4. mája 2010:

Tieto sú nádherné dostal som odtlačok ruky svojich 2 -ročných synov (keď mal 3 týždne) a jeho meno a D.O.B, hotové, keď mal 6 týždňov

werido 1. mája 2010:

máte nejaké nápady pre slovo clare

Bernie 19. apríla 2010:

wow, ja'Som milovníkom tetovania a existujú tu skutočne inšpiratívne. Mám 7 detí, ale zatiaľ som mal tetovanie iba pre 5 z nich. milujem stopy. myslím, že ja'prinesiem mi nejaké. xxx

Karolína 16. apríla 2010:

Páči sa mi niektoré tetovanie, jedno už mám, ale plánujem ďalšie. Moja dcéra má 12 rokov a má cit pre dizajn, takže bude niekde navrhovať moje ďalšie tetovanie s jej menom. Môcť'nečakaj, až to uvidím !

Elizabeth 8. apríla 2010:

mám veľmi rád noaha'Naozaj neviem, ako to chcem urobiť, tiež uvediem deň, kedy sa narodil, a budem naň myslieť, takže ak má nejaké telo nejaké nápady, napíšte mi na [email protected] Ďakujem

Mike 28. marca 2010:

Milujem bloky, ale meno mojej dcéry je príliš dlhé. volá sa kariana. ja nie'neviem, čo dostať!

Jackie 21. marca 2010:

Mám dvojročného syna a hľadám nápady na malé nóbl tetovanie, ktoré by zapracoval do jeho mena. Rozmýšľal som o keltskom symbole, pretože sa volá keltský, ale obávam sa, že symboly budú zamieňané za wicken. MILUJEM tetovanie kruhu života. Považoval som to za elegantné a silné.

Melissa 18. marca 2010:

Zajtra si dávam tetovanie, ktoré predstavuje všetkých 8 mojich detí. Bude na mojom krížiku so srdcom uprostred a 4 kvetmi s vínnou révou na každej strane. Jeden kvet pre každé dieťa vo farbe jeho kameňa. Srdce v strede s transparentom "Viera nádej láska" Vybral som si kríž, pretože v mojej profesii nie je dobré nechať si predvádzať tetovanie, ale desí ma predchádzajúci komentár o trampských známkach a ďalšie hrubé komentáre. Môj úžasný manžel a otec našich 8 detí je veľmi hrdý, že to robím na ich počesť a nikdy by ma nepovažoval za tuláka.!!

jake 06.03.2010:

dobre povedané Mike … a 2 ďalší Mike, ak si myslíte, že tetovanie je trampské pečiatky, každé 2 tam vlastní, ale prečo sa potom pozeráte na túto stránku!!!

Mike Litoris 1. marca 2010:

niektoré dobré niektoré zlé.

Rachel 24. februára 2010:

Nechala som si vytlačiť placentu, aby vyzerala ako strom života. Plánujem to čoskoro zmeniť na tetovanie.

About the author