Nápady na tetovanie morskej panny

Kitty nie je odborníčka na tetovanie, ale má niekoľko vlastných. Rád sa delí o nápady na tetovanie inšpirované rôznymi témami.

Toto je nápad na návrh tetovania morskej panny ... aký vynaliezavý a tak trochu viktoriánsky štýl.

Toto je nápad na návrh tetovania morskej panny … aký vynaliezavý a tak trochu viktoriánsky štýl.

garantovať's flickr cez cc

Hľadáte úžasné a jedinečné návrhy tetovania morskej panny? Nie ste spokojní s tým, čo ste doteraz našli? Možno ty'Nájdem tu inšpiráciu. Ja'Zhromaždili sme niekoľko nápadov, ktoré určite vzbudia váš záujem a kreativitu – stačí sa držať plutiev.

Morské panny sú súčasťou svetovej mytológie už po stáročia, pričom námorníci rozprávali príbehy o zvodných rybách, ako vedú lode na skaly, alebo o rybách, ktoré sa pokúšajú zachrániť topiacich sa námorníkov. Pozitívne a negatívne legendy o morských pannách sa dodnes tradujú. Aj keď väčšina ľudí dnes pripúšťa, že morské panny nie'neexistujú, mnohých láka ich predstava. Niektorí natoľko, že sa rozhodli, že by si chceli dať vytetovať na svoje telo obraz morskej panny … možno ako pripomienka toho, že fantázia v skutočnosti stále existuje.

Retro štýl

Nostalgický retro tetovací dizajn

Nostalgický retro tetovací dizajn

Na výber je mnoho rôznych prevedení – niektoré tvarohové, ale niektoré jedinečné a nádherné. Ako retro a oldschoolové je toto staré tetovanie morskej panny typu Sailor Jerry? Napriek tomu má kvalitu a umelecké diela moderného tetovania. Možno je to váš štýl dizajnu kvôli jeho nostalgickému vzhľadu a kvalitám návratnosti; možno ty'si námorník alebo rádoby námorník.

Duchovný dizajn jin-jang

Dizajn morskej panny jin-jang-nekonečno

Dizajn morskej panny jin-jang-nekonečno

Možno ty'ste vodné znamenie alebo pohan, ktorý sa spája s živlom voda. Ak je to tak, možno by ste mali uvažovať o tetovaní, ktoré má duchovný význam. Na krásnom, magickom obrázku vyššie dve morské panny tvoria kruh života, ak chcete, pričom v strede je obalené znamenie nekonečna. Je to ako jin a jang, pretože jedna morská panna je čiernobiela a druhá morská panna je plnofarebná. Buďte kreatívni a pri vymýšľaní vlastných nápadov na tetovanie morskej panny buďte verní svojej spiritualite. Pridajte do návrhu svoje vlastné astrologické znamenie.

Malá ženská morská víla

Ženská morská panna

Ženská morská panna

Čo s jednoduchými návrhmi morskej panny pre extra ženské ženy? Žiaden problém! Mnoho žien bolo v mladosti zamilovaných do filmu Malá morská víla. Ak má byť morská panna pre vaše detstvo nejaký význam, prečo si nenechať vytetovať na telo pripomienku svojho detstva? Malý dizajn morskej panny by bol tým pravým, čím by ste verili svojej minulosti. Myšlienky nájdete v Disney, alebo ešte lepšie v príbehu Hansa Christiana Andersena.

Fototapeta Kvetná záhrada

Nástenný dizajn tetovania morskej panny

Nástenný dizajn tetovania morskej panny

Ak ty'ste ochotní urobiť si tetovanie na celý rukáv alebo na chrbát a popremýšľajte o vytvorení scény s morskými pannami. Nápady na tetovanie nástennej maľby môžu zahŕňať morskú pannu v podvodnej kvetinovej záhrade (ako je uvedené vyššie) alebo morskú pannu v scéne s podvodným hradom. Čo tak morská panna alebo morské panny sediace na skalách, česajúce si vlasy? Zamyslite sa nad obrazom sirén, ktoré volajú na lode. Aký obrázok alebo scéna sa vám vybaví, keď si spomeniete na morské panny? Choďte s týmto obrázkom ako so svojim autentickým a majestátnym dizajnom tetovania morskej panny … choďte s črevom.

Plagátová morská víla, štýl stránky Betty

Veľmi svetlé farby v tomto tetovaní morskej panny ... a štýle pin-up

Veľmi svetlé farby v tomto tetovaní morskej panny … a štýle pin-up

fantómový surfer's flickr cez cc

Ak je to možné, môžete zobraziť horúci ružový predmet túžby'to máš na mysli.

Viac návrhov tetovania morskej panny

Ďalšie nápady na dizajn

Ak žiadne z týchto tetovaní morskej panny nepláva na vašej lodi, nájdite niečo, čo je pre vás jedinečné. Ty nie'Nemusíte ísť s presným tetovaním, že niekto iný športuje, a tak nájdite niečo, čo je iné a napriek tomu stále atraktívne.

Tu je niekoľko ďalších nápadov na tetovanie:

  • Siréna z gréckej mytológie
  • A selkie alebo hodváb (kríž medzi tuleňom a krásnou ženou v škótskej tradícii)
  • A merrow (Írska verzia morskej panny)
  • Dáma jazera
  • Tvor (alebo žena) z Čiernej lagúny (ak ste'späť do starých hororov)
  • Merman (hej, každý dostane horúce morské panny … prečo nie horúci muž?)
  • Morské panny v podmorskom svete alebo meste, ako je Atlantis
  • Delfín, ktorý je súčasťou človeka
  • Morské panny vo viktoriánskom alebo edvardovskom štýle

Dajte si tetovať morskú pannu na nohy! :)

Dajte si tetovať morskú pannu na nohy! 🙂

ganesha.isis' flickr cez cc

Komentáre

Kitty Fields (autor) z Summerlandu 23. júla 2012:

Je to krásne tetovanie morskej panny, nie'nie? Tiež to pôsobí tak pokojne. Vďaka!

Catherine Taylor z Kanady 23. júla 2012:

Nádherné prevedenie. Horná časť je jedným z mojich najobľúbenejších tetovaní morskej panny. Krásny rozbočovač!

Kitty Fields (autor) z Summerlandu 23. septembra 2011:

Úžasné! Dúfajme, že ona'získam inšpiráciu!

felicitylovespari 23. septembra 2011:

To sú fantastické fotky. Pravdivý príbeh. Moja priateľka mi dnes povedala, že chce dostať tetovanie morskej panny. Ukážem jej to.

Kitty Fields (autor) z Summerlandu 22. septembra 2011:

Lady_E – Súhlasím, milujem tetovanie morskej panny.

TattooKitty – OMG! Prečo nie't Všímam si ten smrad' hot dog v rukách? Haha … wow. Ja nie'Neviem, kto by chcel, aby ich morská panna držala hotdog, ale ja'idem to hádať'je chlap. Ďakujem, že ste sa zastavili!

TattooKitty z Havaja 21. septembra 2011:

Milujte centrum! Morské panny symbolizujú krásu tajomstva a kompilácia návrhov, ktoré tu ponúkate, je fantastická. Páči sa mi dizajn gotickej morskej panny … ale ja'd pravdepodobne sekeru v rožku'drží- LOL! Hlasoval!

Elena z Londýna, Spojené kráľovstvo, 21. septembra 2011:

Sú to krásne a kreatívne návrhy.

Vďaka 🙂

Kitty Fields (autor) z Summerlandu 21. septembra 2011:

beth – Ďakujem, myslel som si, že tieto návrhy tetovania morskej panny sú dosť nádherné … a nejakým spôsobom kúzelné. Znie to ako dobrý nápad na tetovanie morskej panny! Čo'je názov série?

Beth Perryová z Tennesee 21. septembra 2011:

mačička, sú veľmi krásne. Mám priateľa, ktorý napísal sériu morských panien; Ja'rád by som videl jednu z jej obalov kníh ako tetovanie! Ďakujem za príspevok; veľmi príjemný rozbočovač!

Kitty Fields (autor) z Summerlandu 21. septembra 2011:

delmer – To'je úžasný Je to určite forma sebavyjadrenia a v tomto smere úžasná. Ďakujem za prečítanie/komentár!

delmer47 z Nebrasky 21. septembra 2011:

Milujem tetovanie …. moja najlepšia priateľka a jej dcéra ich majú veľa a oceňujem ich krásu a formu sebavyjadrenia. Ďakujem za príspevok!

About the author