Nápady na tetovanie na výšku

Mám trinásť tetovaní. Myslím, že oni'všetci sme celkom v pohode (a určite nie't kvalifikovať ako "zlá kvalita").

Che Guevara

Che Guevara

BMEZINE.COM

Veľa portrétov je vytetovaných ako spomienka na milovaného človeka, ktorý prešiel (vrátane zvierat). Tetovanie býva pre niektorých emocionálnym procesom'Je dôležité, aby bol tatér zdvorilý, citlivý a úctivý. Ak ty'videl som niekedy show "Miami atrament" na TLC, ty'Budem sa zoznámiť s renomovanou tatérkou Kat von D, ktorá sa špecializuje na portrétne tetovanie. Zákazníci ju vyhľadávajú, keď chcú mať na koži vytetovanú reprodukciu idola alebo milovanej osoby. Katka, odborníčka vo svojom odbore, urobila stovky portrétnych tetovaní.

Portrétne tetovanie je zložité. Úroveň detailov, ktoré vstupujú do portrétu, vyžaduje odborné znalosti tieňovania, miešania a ďalších výtvarných techník. Umelec bude samozrejme potrebovať fotografiu, z ktorej bude návrh vychádzať, a pravdepodobne dôjde k nejakým úpravám dizajnu, aby bol dizajn správny..

Tetovanie ľudí

Ako si vybrať správneho umelca pre portrétne tetovanie?

Portrétne tetovanie vyžaduje vysoký stupeň zručnosti, ktorú nemá každý tetovač, a talent v kreslení, ktorého nie každý umelec je schopný. Rovnako ako pri akejkoľvek úprave tela, urobte si prieskum vopred. Ak poznáte niekoho, kto má portrétové tetovanie, ktoré obdivujete, opýtajte sa ho, do ktorého umelca alebo obchodu chodil. Ak si vyberáte tetovača z ničoho nič, vopred požiadajte o ukážku jeho portrétnej práce. Väčšina ostrieľaných tetovačov zostavila portfólio zobrazujúce ukážky práce, ktorú vykonali. Najlepšie portfóliá budú mať obrázok hotového tetovania spolu s kópiou pôvodnej fotografie. Chcete sa uistiť, že dokončený tat je realistický a že v skutočnosti vyzerá ako osoba'má sa podobať.

Portrétne tetovanie domácich zvierat

Aké veľké musí byť tetovanie na výšku?

Majte na pamäti, že pre portrétne tetovanie sú požiadavky na minimálnu veľkosť. Absolútne najmenšie, čo umelec dokáže, sú asi 3" do 3", a to'tlačí to Čím menšie tetovanie budete mať, tým menej podrobností budete môcť získať. Typická veľkosť sa pohybuje od 4" do 6" a väčšie, ktoré by mali pekne sedieť na pleci dospelého.

Tetovanie portrétov celebrít

Komentáre

Jeff Foster 17. decembra 2012:

Ryan Dearringer odvádza úžasnú prácu. Jeho portrétna tvorba je špičková a dokonalá. Keď si nechám urobiť portrétové tetovanie, mám v úmysle ísť k Ryanovi, bez ohľadu na to, ako dlho môže byť čakanie. Ja'robím výskum pre 9mos plus a zdá sa, že jeho práca je nad všetkými ostatnými. On'Máte pravdu, mali by ste si urobiť domácu úlohu. Keď to urobíte, vy'Nájdem to isté, čo ja. Stačí sa pozrieť na Ryana's webovou stránkou, práca je neuveriteľná. A nie, ja nie'nepracujem pre neho, ani som od neho platený. Aj keď by som bral zľavu haha. Ja'žartujem. Veľa šťastia vám všetkým…

m4nhtats 22. októbra 2011:

Súhlasím s názormi Ryana Dearringera na portréty, som tetovací umelec vo Vietname, ak by mohol dúfať, že ma bude kontaktovať a nechá ma's talk about tattoo art hinh.hay Príspevky mi napíšte na e -mailovú adresu: [email protected] – sme radi, že mi vy a všetci pošlete poštu na našu spoločnú vášeň pre umenie

ody 08.09.2010:

tetovanie kat je úžasné. Želám si, aby mohla splniť to, čo chcem

Louie 3. septembra 2010:

Existuje jeden, ktorý vyzerá funky, ten s dieťaťom a dámou, ale ostatné vyzerajú cool

Alexis 1. septembra 2010:

Myslím, že Jason Gallo'jeho práca je neskutočná! www.gallotattoos.com

Ryan Dearringer 26. júna 2010:

Dovoľte mi objasniť, čo som mal na mysli pred dvoma rokmi, s odkazom na to, čo som komentoval. Ja nie'Nemyslím si, že som to nevyhnutne povedal správne. Všetky vyššie uvedené portréty sú slušné. Pár je úžasných … Zvlášť Che a Eminem boli vynikajúci. Komentoval som článok s odkazom na článok a prvých pár portrétov … pokiaľ ide o všetky portréty na stránke, v čase komentára tu neboli všetky, preto som potreboval zmeniť to, čo som povedal. Nie som žiadny hanebný umelec, len komentujem, aké ťažké sú portréty, a zdôrazňujem dôležitosť nájdenia správneho chlapa pre danú prácu a skutočnosť, že portréty, na rozdiel od iných foriem tetovania, poskytujú malý až žiadny nedostatok. veselé tetovanie.

m 22. júna 2010:

som určite eminem's iniciálami skutočne malým písmom na mojom tele .. veľa ma toho dostalo..

yuvi 20. júna 2010:

ahoj ryan, musim povedat dobru schopnost ihiel. kámo, som tetovací umelec v Indii a urobil niekoľko portrétov so 7 magnumom. Navrhnite mi, prosím, dobré ihly iba na portréty ….. bol by som pre vás veľmi šťastný..

Stan 11. júla 2009:

Ja nie'Neviem, na čo sa Ryan pozeral, ale všetky tieto portréty sú úžasná práca … Ja'Videl som niektoré z vašich prác, Ryan, a nepovedal by som, že sú také dobré ako tieto…

d 26. novembra 2008:

ó, môj bože, milujem tých, ktorí to kedy urobili, Johnny Depp, som do neho zamilovaný .. Na zápästí mám vytetované jeho meno. Chcel som portrét, ale bál som sa, že nie.'nevyzerá to dobre …. ale vyzerá to skvele .. páči sa mi to

Arnie 23. júla 2008:

Portrét Che Guevarru bol krásne urobený!

Brian 25. novembra 2007:

Čo's Hore so psom' polotuhý?

Kevin 19. novembra 2007:

Ryan, práve som hľadal na webe a hľadal rôznych výtvarníkov, ktorí by mi urobili portrét. Díval som sa na tvoj zrak, chcel by som povedať, že pekná práca !!!! vyzerá úžasne …. Som z minnesoty, ale cestujem do Indianapolisu 2 -krát týždenne za prácou, možno sa budem musieť niekedy v noci zastaviť a skontrolovať svoje miesto von, ako ste povedali, portréty sú veľmi ťažké a ja len hľadám na webe a hľadám správnu osobu, ktorá by mi urobila tetovanie … pokračujte vo skvelej práci.

Ryan Dearringer 09.07.2007:

Som tetovač v Indianapolise v Indiane a som veľmi hrdý na svoju portrétnu prácu. Hovorím z prvej ruky a z výtvarného hľadiska, keď hovorím, že portréty patria k najťažším tetovaniam, a vedľa seba poznám iba asi desať zhruba 200 výtvarníkov v meste Indianapolis, ktorí robia dobrú portrétnu prácu … veľa skúsiť a nešťastne zlyhať. takmer žiadne portréty na tejto stránke chýbajú z výtvarného hľadiska. Niektoré môžu pre netrénované oko vyzerať ok, ale nikdy neprijmú nič iné ako dokonalosť, pokiaľ ide o portrétne tetovanie. Urobte si domácu úlohu a nájdite dobrého výtvarníka. Poďakujete sa.

About the author