Nápady na tetovanie: Nekonečný príbeh

Mám trinásť tetovaní a tiež niekoľko piercingov a myslím si, že aj oni'všetko celkom v pohode.

Ak ste boli dieťaťom 80. rokov a nezamilovali ste sa do Nekonečného príbehu, ja nie'nechcem ťa poznať. Hneď po prvom zhliadnutí tohto dobrodružného majstrovského diela z roku 1984 som bol hneď uchvátený. môžem'Ani nepočítam, koľkokrát som film pretočil, aby som sa pokúsil zistiť, aké meno Bastian kričal do vetra. Chcel som, aby bol Falcor mojím domácim psom. Atreyu bol môj budúci priateľ. A keby som nemohol'Aby som sa fyzicky nestala detskou cisárovnou, chcela som, aby bola aspoň mojou sestrou.

Keď som bol starší a z času na čas som film znova navštívil, začal som chápať niektoré hlbšie filozofické koncepty, ktoré sa vo filme skúmali. Jeden z mojich obľúbených citátov je, "Nevieme, ako dlho môžeme prežiť Nič." Nič nie je neviditeľná, všeobjímajúca sila, ktorá ničí krajinu Fantázie. Je to nezastaviteľné.

Počas svojich nahnevaných tínedžerských rokov som to chápal tak, že nič nie je horšie ako niečo, aj keď je niečo nepríjemné. Keď vás napríklad pohltí Nič z depresie alebo samoty, je to obrovské a temné a nekonečné. Je to neznesiteľné, aj keď sa to nosí. Čokoľvek by bolo lepšie ako prázdnota. Roky po tom, čo som narazil na hlbší význam, som rád hovoril sebe i druhým, že radšej budem cítiť bolesť, ako vôbec nič..

Nie som sám vo svojej posadnutosti Nekonečným príbehom. Moju lásku k tomuto fantastickému filmu, v ktorom sa predstavia herci, ktorých už nikto nevidel ani o nich nikto nepočul, mnohí zdieľajú a zapamätávajú si ich v tele mnohými rôznymi spôsobmi..

Auryn tetovanie

Auryn je talizman, ktorý pomáha viesť Atreyua pri jeho ceste cez Fantasiu. Predstavuje dvoch hadov kontrastných farieb, vytvorených v druhu nekonečného uzla. Ja'Len ťažko si pamätám, či sa to vo filme stane, ale tu'ako sa to v knihe deje. Potom, čo Bastian zakričí detská cisárovná' nové meno (Moonchild, teraz už viem, ako ju pomenoval, podľa vyhľadávania na Googli, ktoré sa uskutočnilo 20 rokov po tejto skutočnosti), mu dá Auryna a dá mu pokyn, aby postupoval podľa toho, čo je napísané na zadnej strane. Čo je napísané, je táto nemecká fráza: "Tu, bolo du willst". Anglický preklad je: "Rob čo chceš."

Falkorské tetovanie

Falkor, šťastlivec, sa spriatelí s Atreyu a pomôže mu na jeho ceste zvláštnym svetom Fantasie, keď sa snaží nájsť liek na chorú detskú cisárovnú a nakoniec poraziť Nič. Falkora možno najlepšie charakterizovať ako nadýchaného dračieho psa, pretože sa veľmi podobá na čínskeho draka, ale taktiež si užíva, keď ho škriabe za ušami. Napriek tomu, že je šťastným drakom, letí bez krídel, pretože všetko dosahuje, pretože rýchlo pripomína ostatné postavy, "so šťastím!"

Gmork Tattoo

Gmork Tattoo

Gmork Tattoos

Gmork je zlý vlkodlak, ktorého jediným cieľom je vystopovať a zabiť Atreyu. Gmork je sluhom knihy Nič (kto nie je a nemôže byť videný). Po celej dĺžke filmu nie je ďaleko za Atreyuom. V Bažine smútku ho takmer zabije, ale Falkor zachráni deň. Nakoniec zaútočil na Atreyu v Spook City, ale neuspel, pretože sa nabodol na nôž, ktorý Atreyu improvizoval.

Viac nápadov na tetovanie z Nekonečného príbehu

V Nekonečnom príbehu je mnoho ďalších postáv, ktoré sú hodné tetovania. Južná Oracle je vševediaci orákulum strážené tromi oddelenými bránami. Prvá brána Orákula sú dve žlté žiariace sfingy a druhá brána sú dve modré žiariace sfingy, ktoré sedia oproti sebe.

Morla, Aged One, je obrovská korytnačka, ktorú si často mýlia s horou. Engywook a Urgl sú pár ženatých a hádajúcich sa škriatkov, ktorí žijú hneď vedľa južného Oracle. Engywook je vedec, ktorý roky študoval Oracle, ale nikdy sa k nemu nedostal bližšie.

Film má toľko skvelých postáv a nuáns, ktoré je možné oceniť iba jeho priamym prezeraním. Ak nie'Ak ste to už urobili, okamžite sa do toho pustite (majte na pamäti, že to bol film z 80. rokov, a preto ho berte s rezervou). Potom môžeme byť priatelia.

© 2011 pretože

Komentáre

Hej 24. októbra 2019:

Človek, niektoré z nich sú veselé.

About the author